Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 49

mimofuckinrock: Zdarec, to mám radost díky. Tvůj dotaz není OT jen nevím co přesně by jsi chtěl vědět. Dveře už na skřínce byly, sice s opačnou orientací, než sem ji postavil, ale to ničemu nevadilo. Já sem je jen vylepšil těsněním. Kdyžtak upřesni co přesně by tě zajímalo, rád odpovím.

avonex: Jj thx, máš recht, sice musíš svítit celej rok ale myslím, že by ten box dokázal pokrýt celou spotřebu "mírnějších" kuřáků.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 09-02-2008 v 16:20 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 50




SMOKEREPORT - ORANGE BUD
Zdravím, konečně jsem zde se slíbeným smokereportem. Dnes zhodnotím OB a zítra doplním WW.

Začneme stavbou pálek. Pálka je tak středně tvrdá, na 70W bych řekl docela slušně. Na tvrdosti jí ubírá velký počet oranžových blizen z kterých je pálka tvořena, o to naopak mi víc při každém pohledu připomíná co za odrůdu to je. Co se týče pryskyřice je spíš mírněji obsypaná. Aroma usušených pálek je nasládlé až bylinné, voní příjemně tak akorát, žádnej extrémní smraďoch, spíš příjemná vůně. Kouř je jemný, se zvláštní chutí a v krku neškrábe, pár lidí bylo tou chutí vysloveně unešeno. První účinky přicházejí, dle mě, rychle, už při prvním prásku a poté se ještě stupňují. Stav je to příjemný. Mysl je trochu zmatená a neví co by, tělo neposlouchá tak jak by mělo. Na myšlenku, co má udělat, reaguje s malou prodlevou, je cítit zvláštní pocit v končetinách. I když to tak nemusí vyznít, tak vám orange bud, při tom všem, nechá spoustu energie. Jste v tom stavu v pohodě schopni někam jít a když si zvyknete na to že se pohybujete trochu "jinde" než ostatní tak i něco smysluplně řešit a při tom si užívat takovej stávek. Zakončen určitě není nějakým výtuhem, spíš se jen tak pozvolna vrátíte do reality.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 29-02-2008 v 13:38 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 51






SMOKEROPORT - WHITE WIDOW

Začneme opět stavbou pálek. Pálka je na omak tvrdá, daleko tvrdší než OB. Upřímně jsem ani netušil, že může být pálka z pod 70W takhle tvrdá. Celá je posypaná opravdu velkým množstvím pryskyřice (což je vidět na fotkách). Při manipulaci s ní zůstávají prsty ulepené, pokryty pryskyřičným práškem. Smraďoch je to pořádnej. Když venku na čerstvým vzduchu otevřu filmárnu s ní, hned to zavoní na několik kroků. Doma sem si vzal malou paličku a ulomil z ní kousek a hned se po pokoji objevil takovej smrad, že to šlo během pár vteřin cítit i ve vedlejších místností. Chuť má něco jak zemitou ale jakoby obohacenou o nějakou svěžest. Hodně špatně se to popisuje. Účinky jsou opravdu silné. Udávaný stoned/high by seděl. Šílenou zhulenost doprovázý občasné zrakové anomalie a záseky mimo realitu. Člověk se dostává do zvláštních situací s tímhle hulením. Kouřival jsem dřív vdovu, ale venek, a tahle je opravdu někde jinde. Můžu určitě doporučit.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 01-03-2008 v 14:35 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šafi
Stálý Člen

Karma uživatele Šafi - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 52

Congratulation k uzavření povedeného grow reportu..WW mě opravdu natchla moc pěkné pálky, mňam..hned bych ochutnal...

Hodně úspěchů do dalšího growu přeje Šafi

...zkušenosti získáváme postřehy a radami...proto Grower.cz

Old Post 07-03-2008 v 14:51 PM
Šafi je offline   Profil uživatele Šafi   Find more posts by Šafi   Foto galerie člena Šafi   Click here to Send Šafi a Private Message   Add Šafi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 53

Čus, mam prakticky identickou skříň Neměl si problém s přehříváním?

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 12-12-2010 v 12:24 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9051310 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív