Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » první pořádnej indoor 125 W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 17

S bioolem jsem měl taky trochu špatný skušenosti. Jsem jen tak preventivně nastříkal kytky coš byla docela blbost, ale nic moc se nestalo akorát mi začali trochu černat konečky listů. Kdybys ho dal tak dej trochu miň neš víc...

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 23-10-2007 v 19:44 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 18

díky za radu, opravdu nejsou napadené, hned jak se tam ty potvory objevily, stříknul jsem tam pouze zbytek právě toho Omite 30 W Svilustop, co jsem měl ještě od minula....
jinak snad v pátek by měla dorazit konečně ta modrá Nlite a ten slavnej teplo-vlhkoměr, tak se těším, že se mi začnou trošku větvit pod jiným spektrem...
citace:
Původní příspěvek od -Ra-
je s tim trapeni,musis tu kuru opakovat nekolikrat a i tak neni uspech zarucenej,kor,kdyz tam das mensi davku bez smacedla. OMITE 30W!
ja si nemuzu pomoct,ale zadny svilusky nebo nasledky svilusek na fotkach nevidim
pokud je napadenejch jen minimum listu,dej je pryc.Stejne to uziraji od spodku kytky.
a jeste pockej s pripravky,kazdopadne,pokud by se to rozlezlo,tak to musis aplikovat jeste pri rustu nikoliv kveteni.

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 24-10-2007 v 08:51 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 19

Cau krivkine pozotuju tenhle threed. A más to fakt celkem dobrý..... taky sem uz neco podobnýho jel-jedu-a jeste pojedu hod sem njákou dalsí aktualizaci nový fotky.....

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 29-10-2007 v 11:08 AM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Nápad Příspěvek č. 20

dík za podporu, fotky možná nahodím, až budu doma, ale není na nich nic moc k viděni, dneska mi měla přijít ta modrá Nlite, jak jsem psal, ale už je to pozdě - v sobotu jsem přepnul na 12/12, protože už jsou dost vysoký, doufám, že se ty sativy moc nevytáhnou, protože moc místa pod lampou opravdu není, přepnul jsem to pozdě jak nějakej začátečník čekal jsem tu lampu... jinak pořád ještě nemám síto na ScrOG, nevím jestli to pojedu...
citace:
Původní příspěvek od LordPepino
Cau krivkine pozotuju tenhle threed. A más to fakt celkem dobrý..... taky sem uz neco podobnýho jel-jedu-a jeste pojedu hod sem njákou dalsí aktualizaci nový fotky.....

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 29-10-2007 v 11:48 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Obecné Příspěvek č. 21



no tak pokus umístit tam podomácku vyrobené "síto" (z krabice od PC a provázku ) skončil neúspěchem - měl jsem ho tam dát dřív, teď nevím, kdy se dostanu k tomu vyrobit něco pořádnýho....
jinak včera konečně došla lampa a teplo-vlhkoměr (objednáno 17.10. - doručeno za 12 dnů, klečka nic moc) - lampa už se uplatní až za 2 měsíce....a na druhé fotce je už ten krám vidět, 22,4°C, 56 %....
taky jsem jim trošku ošmikal listí, aby měly nižší patra víc světla, ale to samozřejmě až po tom, co jsem fotil - holt všechno člověka nenapadne hned ... dal jsem po práci brčko a ještě puding připravený rovněž z Byliny, to je pak jeden trošku pomalejší....

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 30-10-2007 v 15:14 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trewis
Nový Člen

Karma uživatele Trewis - 80% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 22

pekne ti to roste ja ce taky jet 125 w tak by mne zajmalo jakej je s toho asi pribliznej vynos jenom na oko dik za odpoved

Old Post 01-11-2007 v 15:33 PM
Trewis je offline   Profil uživatele Trewis   Find more posts by Trewis   Foto galerie člena Trewis   Click here to Send Trewis a Private Message   Add Trewis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 23

čus chlape, to ještě netuším, protože jedu poprvé naostro...ale doufám, že tak 50 géček z toho snad vytluču, ta skříňka je totiž docela malá, jak zjišťuju....
citace:
Původní příspěvek od Trewis
pekne ti to roste ja ce taky jet 125 w tak by mne zajmalo jakej je s toho asi pribliznej vynos jenom na oko dik za odpoved

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 02-11-2007 v 05:45 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 24

tak dneska to mám 11. den v režimu 12/12 - a už je to tady, kvetou!! trošku jsem je prostříhal, jsou z toho takový košťály, ale jinak by to byla dost jungle příště asi pojedu rovnou bez růstu a nechám spíš táhnout do vejšky víc kytek v malejch květináčích

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 06-11-2007 v 10:58 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 25






tak dneska to mám 11. den v režimu 12/12 - a už je to tady, kvetou!! trošku jsem je prostříhal, jsou z toho takový košťály, ale jinak by to byla dost jungle příště asi pojedu rovnou bez růstu a nechám spíš táhnout do vejšky víc kytek v malejch květináčích...
1. foto z 2.11. - 7. den 12/12
2. foto - sativa x indica
3. a dál z dneška

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 06-11-2007 v 11:00 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 26


a ještě jedno "makro"

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 06-11-2007 v 11:03 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trewis
Nový Člen

Karma uživatele Trewis - 80% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 27

rostou opravdu krasne

Old Post 06-11-2007 v 11:35 AM
Trewis je offline   Profil uživatele Trewis   Find more posts by Trewis   Foto galerie člena Trewis   Click here to Send Trewis a Private Message   Add Trewis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 28




12. den 12/12 - to je pravda, jsou až nepřirozeně sytě zelený
pro porovnání květy IP2000 a PP

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 07-11-2007 v 11:58 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trewis
Nový Člen

Karma uživatele Trewis - 80% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 29

jak casto hnojis ? a hnojis nepretrzite nebo delas prestavky ?( hnojivo 2ny 1 den voda ......) ?

Old Post 07-11-2007 v 12:08 PM
Trewis je offline   Profil uživatele Trewis   Find more posts by Trewis   Foto galerie člena Trewis   Click here to Send Trewis a Private Message   Add Trewis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 30

hnojim Alga-bloom do zálivky (4 ml/L), až to vyschne, postříkám to Phytaminem (5 ml/L) a zaleju vodou, až to vyschne, zase hnojim Algabloomem atd. úplně mi květináče vysychají tak po 4-5 dnech podle toho jak moc je zaleju nebo jak moc mi tam jede topení ....

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 07-11-2007 v 14:28 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 31




14. den 12/12 - travička zelená, to je moje potěšení
malá aktualizace - první fotka PP, na druhý je vidět, jak je dobrý jet Scrog, anžto jinak je výsledkem takováhle jungle... třetí fotka IP2000....

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 09-11-2007 v 10:17 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 32

zkoušel jsem tu jungli korigovat tím, že ty okrajový stonky budu lámat - zatím jsem zkusil 2 a jen tak trochu jsem je nalomil, tak uvidíme jaký bude výsledek...

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 11-11-2007 v 08:00 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-03-2016 - První indor . CFL 125w - 66 odpovědí
19-05-2013 - první indoor - 8 odpovědí
03-02-2013 - První indoor 125/200 W CFL - 152 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4559450 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív