Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Elektronicky predřadník GIB Lighting NXE Lumatek a jiné .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18
Autor
Téma 
Zvěra
Stálý Člen

Karma uživatele Zvěra - 84% PěstitelskáKarma uživatele Zvěra - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 40  

označení 250SL na předřadníku Příspěvek č. 257

Čus lidi, chci se zeptat co znamená na elektronickym předřadníku označení 250SL, je tam 250W na přepnutí, ale i 250 SL a pak i 400SL, nic k tomu předřadníku nedaly a na netu to neni nebo to nemuzu najít

Old Post 08-11-2015 v 17:22 PM
Zvěra je offline   Profil uživatele Zvěra   Find more posts by Zvěra   Foto galerie člena Zvěra   Click here to Send Zvěra a Private Message   Add Zvěra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jointza
Stálý Člen

Karma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 258

To znamená že tam máš mít 400W výbojku a můžeš si jí přepínat na wataže 250/(asi?275) a 400/440. Předpokládám že je klasický 230V. Kdyby jsi měl 400V musíš použít výbojku pro 400V balast .)

In Ctrl+C, Ctrl+V we trust
Zensation / soil Bush as fuck seed mix Matkárna Jack Cheddar / Amazon
Thc Bomb / Amazon
Fotogalerie


V České republice je 15000 registrovaných jediů a 3000 muslimů. Tzn. že na jednoho muslima připadá pět jediů. Můžeme být v klidu

Naposledy upravil Jointza 08-11-2015 v 18:03 PM

Old Post 08-11-2015 v 17:29 PM
Jointza je offline   Profil uživatele Jointza   Find more posts by Jointza   Foto galerie člena Jointza   Click here to Send Jointza a Private Message   Add Jointza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jointza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Re: označení 250SL na předřadníku Příspěvek č. 259

citace:
Původní příspěvek od Zvěra
Čus lidi, chci se zeptat co znamená na elektronickym předřadníku označení 250SL, je tam 250W na přepnutí, ale i 250 SL a pak i 400SL, nic k tomu předřadníku nedaly a na netu to neni nebo to nemuzu najít


http://grower.cz/forum/showthread.p...630#post1000630


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 08-11-2015 v 17:44 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flyfish215
Stálý Člen

Karma uživatele flyfish215 - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 107  

Hlína Elektronický předřadník Příspěvek č. 260

Ahoj všichni,zvažuji do svého nového boxu i novou lampu,a potřeboval bych poradit. Chtěl bych si koupit elektronický předřadník Lumatek s regulací osvitu od 250 do 400 super lumen.Jde mi o to že bych na růst zvolil 250W MH a nechal bych regulaci nastavenou na 250W.Na květ bych zvolil 400W HPS a regulaci nastavenou na 400W a 400 super lumen.Jde mi o to že kdybych musel koupit 400W MH tak bych jí nechtěl škrtit regulací na 250W.Nikde jsem to na foru nenašel.Taky si myslím že škrcená výbojka by nemusela mít to správné světelné spektrum pro mé miláčky. Poradíte mi prosím jestli je to možné takto udělat?? (Snad jsem to napsal dostatečně k pochopení co jsem měl na mysli)

Naposledy upravil flyfish215 27-12-2015 v 16:20 PM

Old Post 26-12-2015 v 13:10 PM
flyfish215 je offline   Profil uživatele flyfish215   Find more posts by flyfish215   Foto galerie člena flyfish215   Click here to Send flyfish215 a Private Message   Add flyfish215 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 261

Předřadník Lumatek 400W je určen pro výbojky 250 a 400W. MH výbojky ani kombi NEJSOU stmívatelné, i když to většinou funguje.
http://www.lumatek.co.uk/products/electronic-ballasts

Old Post 26-12-2015 v 13:17 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flyfish215
Stálý Člen

Karma uživatele flyfish215 - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 262

Nerozumím tvé odpovědi,mohl by jsi být konkrétnější pls?

Old Post 26-12-2015 v 13:38 PM
flyfish215 je offline   Profil uživatele flyfish215   Find more posts by flyfish215   Foto galerie člena flyfish215   Click here to Send flyfish215 a Private Message   Add flyfish215 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 263

S tímhle předřadníkem můžeš použít výbojky MH i HPS 250W na první dvě polohy, nebo 400W na všechny. Stmívat se můžou pouze HPS výbojky (Son-T, Nav-T apod.), výbojky MH nebo kombi (Plantastar, Grolux) výrobce uvádí jako nestmívatelné. Ty 400W na všechny polohy jen HPS, MH jen 400W, možná 400SL nevím.

Old Post 26-12-2015 v 14:02 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flyfish215
Stálý Člen

Karma uživatele flyfish215 - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 264

Jo to jsem potřeboval vědět,díííííky moc

Old Post 26-12-2015 v 14:12 PM
flyfish215 je offline   Profil uživatele flyfish215   Find more posts by flyfish215   Foto galerie člena flyfish215   Click here to Send flyfish215 a Private Message   Add flyfish215 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 265

Po této informaci jsem se nepídil. Ale z mích zkušeností jde ztlumit 400W jak HPS tak i MH v pohodě na 250W.
Osobně to takhle provozuji hlavně s 400W MH už nejméně pár kol. A nikdy jsem nezaznamenal jediný problém.

Podle toho co vím je nejdůležitější ten první impuls aby se sama lampa rozžehla. U elek. předřadníku bych neviděl v tomto problém protože je to řízené nějakýma čipama.
Tak že podle mě by neměl být problém koupit pouze 400W. Protože se mi zdá že rozdíl v ceně je minimální.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 26-12-2015 v 15:09 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrandCanon
Nový Člen

Karma uživatele GrandCanon - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 266

Zdravím, jsou nějaká speciální omezení při zapojení elektronického předřadníku Lumatek? V cizojazyčném návodu jsem se dočetl něco o tom, že by neměl být zapojován přímo do časovače. Je to pravda nebo jsem si to špatně přeložil?

Otázka tedy zní: Mohu elektronický předřadník Lumatek klasicky zapojovat do časovače a zásuvky jako klasické předřadníky?

Díky

Old Post 24-04-2016 v 21:23 PM
GrandCanon je offline   Profil uživatele GrandCanon   Find more posts by GrandCanon   Foto galerie člena GrandCanon   Click here to Send GrandCanon a Private Message   Add GrandCanon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FérovejTomáš
Nový Člen

Karma uživatele FérovejTomáš - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 267

Vážené growerstvo - elektronickej předřadník mi pouze blikne s žárovkou a dále tma - měl by někdo radu či byl schopen za rozumný peníz opravit, bo pouze koš ?(mám ho chvilku z 2 ruky bez záruky Chci zkusit novou pojistku, ale tam zakopanej pes nebude. (určitě je chyba v předřadníku)

Old Post 25-04-2016 v 17:13 PM
FérovejTomáš je offline   Profil uživatele FérovejTomáš   Find more posts by FérovejTomáš   Foto galerie člena FérovejTomáš   Click here to Send FérovejTomáš a Private Message   Add FérovejTomáš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stredocech
Stálý Člen

Karma uživatele stredocech - 71% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 268

Pojistka bude ok jinak by ti to ani ne bliklo spíš zkontroluj žlutozeleny drát na stínidlu

Bet, reise, re-reise, all in, call.....

Old Post 12-05-2016 v 11:11 AM
stredocech je offline   Profil uživatele stredocech   Find more posts by stredocech   Foto galerie člena stredocech   Click here to Send stredocech a Private Message   Add stredocech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 269

V manuálu od Lumatek předřadníku se píše: " The lamp should never be turned off before it has reached full intensity."

Vysvětlil by mi to někdo? Lampa by se neměla nikdy vypínat před dosažením plné intenzity--tzn. 400W nechat rozpálit na 400W nebo nevypínat předřadník, když máte na předřadníku nastavené Superlumeny (440W nebo 660W podle typu) ?

Díky

Old Post 05-06-2016 v 17:06 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 270

To znamená, že nemáš odpojovat lampu, když neni uplně rozehřátá. Nevim kolik je to přesně, ale řek bych tak půl hodiny.

Old Post 24-06-2016 v 02:20 AM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 271

čaute, vlastníte někdo tento kousek? zvažuju koupi pro 400w.

Quiet Line 250-660W Digital Ballast
http://www.growshop-velkoobchod.cz/...50-w-600-w.html

flow,grow,glow

Old Post 15-08-2016 v 17:42 PM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 272

citace:
Původní příspěvek od HorrigEn
čaute, vlastníte někdo tento kousek? zvažuju koupi pro 400w.

Quiet Line 250-660W Digital Ballast
http://www.growshop-velkoobchod.cz/...50-w-600-w.html


ta cena je skvela, taky by me zajimaly zkusenosti lidi, co ho maj. Me zrovna odesel vcera starej predradnik, takze taky pokukuju...

Zatim jsou moznosti:

Lunatek

quite line - http://www.growshop-velkoobchod.cz/...50-w-600-w.html

GIB - http://www.higarden.cz/gib-lighting...iec-connectoru/

Lunatek se mi zda predrazenej, asi tim ze s tim prisel prvni. Nejaky reference????

Mozna bych zkusil ten quite line - nevite jak dlouho ma zaruku?




nasel jsem jeste levnejsi, ale slovo "budget" v kodu produktu me mirne znepokojilo...

http://www.higarden.cz/predradniky-...ni/?order=price

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Old Post 06-09-2016 v 09:01 AM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4878550 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív