Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Elektronicky predřadník GIB Lighting NXE Lumatek a jiné .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18
Autor
Téma 
Jamal_BUFU
Nový Člen

Karma uživatele Jamal_BUFU - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 241

Zdar,mohl by mi někdo poradit, mám předřadník Lumii 600w a zajímalo by mě, jestli potřebuji ke svícení v režimu SL nějakou specialní výbojku a jestli to má nějaký vliv na její životnost, díkes za radu

Old Post 02-11-2014 v 20:48 PM
Jamal_BUFU je offline   Profil uživatele Jamal_BUFU   Find more posts by Jamal_BUFU   Foto galerie člena Jamal_BUFU   Click here to Send Jamal_BUFU a Private Message   Add Jamal_BUFU to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 242

citace:
Původní příspěvek od Jamal_BUFU
Zdar,mohl by mi někdo poradit, mám předřadník Lumii 600w a zajímalo by mě, jestli potřebuji ke svícení v režimu SL nějakou specialní výbojku a jestli to má nějaký vliv na její životnost, díkes za radu

Použij normální 600w výbojku, životnost to trošku zkrátí. Nezapomeň na zásady, po přepnutí na 12hod musíš dát výkon, na který chceš sklízet, přidávat postupně sníží výnos. Dále po třetím kole už měn výbojku, jinak zase klesá výnos. Svítit méně na rustu vliv na výnos nemá.

Grow Max 150W

Old Post 27-11-2014 v 17:53 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kombík
Stálý Člen

Karma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 243

to Bárt : Takovej dotaz,mozna sem to prehlidl,jak dopadl tvuju test o kterem ses zminil nekde na zacatku tohoto vlakna http://grower.cz/forum/showthread....312#post1000312 ,zminoval ses o tom ze byl uz videt rozdil a ze das vedet jak to dopadlo (naky 2 identicky boxy,akorat jeden s elektro balastem) dik

hodne me natchl maxbright 400v a spesl vybojky...na ty si ale asi pockam,moc sem tu o nich taky nenasel.
http://www.grownature.cz/cs/regulov...1410001684.html

ps. mozna s tim vykonem a prepinanim souhlasim,akorat kdyz uberes na startu muze byt stavba,patrovani atd rostliny horsi, cos se projevi i na konci a danym vykonem to uz nemusis zachranit.

Curing - zaklady a druhy
Kombíkův indoorek 600w + 250w Sage & PPP
Mobile Box 600w drip, Sensi Star, White Widow, Budha
400w soil hydro drip PRIBEH POSLEDNIHHO MOHYKANA
CannalyseTestKit - hracicka pro hracicky

Naposledy upravil kombík 10-12-2014 v 13:54 PM

Old Post 08-12-2014 v 22:14 PM
kombík je offline   Profil uživatele kombík   Find more posts by kombík   Foto galerie člena kombík   Click here to Send kombík a Private Message   Add kombík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Nápad Předřadník Příspěvek č. 244

Zdravím, potřebuju radu ohledně lamp. Mám Elektronický předřadník Lumatek 600W, 230V se čtyřpolohovou regulací, na růst jsem si koupil 400w svetlo a 600na květ. Potom mi došlo jestli nebude problém s tou 400wkou? plan byl svitit 250w-400w růstovkou a 400w-660w na květ

Old Post 16-02-2015 v 16:54 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 245

400W muzes ject do 440W na 600 a 660w musis dat 600w vybojku ubirat vykon muzes jak chces ale meni se spektrumovsem nesmis do slabsi vybojky pustit vic stavy to by byl pruser... ale kdybys hledal urcite to tady uz je....

Old Post 16-02-2015 v 16:59 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Re: Předřadník Příspěvek č. 246

citace:
Původní příspěvek od Fanatik
Zdravím, potřebuju radu ohledně lamp. Mám Elektronický předřadník Lumatek 600W, 230V se čtyřpolohovou regulací, na růst jsem si koupil 400w svetlo a 600na květ. Potom mi došlo jestli nebude problém s tou 400wkou? plan byl svitit 250w-400w růstovkou a 400w-660w na květ


osobne bych k temu 600w lumateku pouzil len 600w MH/HPS a stmival ju...


citace:
Původní příspěvek od Astronautr
400W muzes ject do 440W na 600 a 660w musis dat 600w vybojku ubirat vykon muzes jak chces ale meni se spektrumovsem nesmis do slabsi vybojky pustit vic stavy to by byl pruser... ale kdybys hledal urcite to tady uz je....


prosim ta Astonaute jaky pouzivas predradnik,ze ti na 600w prepinatelny predradnik funguje aj 400w MH/HPS aj 600w MH/HPS jak dlho ti to takto funguje?

Old Post 16-02-2015 v 17:20 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shakes*89
Stálý Člen

Karma uživatele shakes*89 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 247

Zdravím kolegové. Jelikož chci v brzké době přejít ze 400w na 600w, tak řeším zásadní otázku ohledně výběru kvalitního digi-předřadníku. Prolezl jsem vlákno a co se týká pozitivních ohlasů, tak asi volba padne na přepínatelný 600W Lumatec. Na co se chci ale zeptat?
Našel jsem na netu tuhle záležitost LUMII SLIM HIGH-TEK 600W http://www.higarden.cz/lumii/lumii-...k-prepinatelny/
Máte někdo zkušenost s tímto předřadníkem? Cena je ok a navíc výrobce uvádí boost až 15%, což je 690W. Vydrží to vůbec výbojka? Celkem o téhle variantě přemýšlím

Old Post 10-10-2015 v 14:22 PM
shakes*89 je offline   Profil uživatele shakes*89   Find more posts by shakes*89   Foto galerie člena shakes*89   Click here to Send shakes*89 a Private Message   Add shakes*89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 248

citace:
Původní příspěvek od shakes*89
Zdravím kolegové. Jelikož chci v brzké době přejít ze 400w na 600w, tak řeším zásadní otázku ohledně výběru kvalitního digi-předřadníku. Prolezl jsem vlákno a co se týká pozitivních ohlasů, tak asi volba padne na přepínatelný 600W Lumatec. Na co se chci ale zeptat?
Našel jsem na netu tuhle záležitost LUMII SLIM HIGH-TEK 600W http://www.higarden.cz/lumii/lumii-...k-prepinatelny/
Máte někdo zkušenost s tímto předřadníkem? Cena je ok a navíc výrobce uvádí boost až 15%, což je 690W. Vydrží to vůbec výbojka? Celkem o téhle variantě přemýšlím

Těch 15% mi také už přijde moc , navíc to je předřadník, co má chlazení ventilátorem, co říkáš na tento ? http://www.higarden.cz/gib-lighting...iec-connectoru/
Má regulaci 250-400-600-600+10%

Grow Max 150W

Old Post 10-10-2015 v 14:36 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 249

Hloupá otázka.. Co se stane když do okruhu se zapojenym predradnikem dat místo HPS CFL lampu která sama o sobě ptedradnik má zabudovany?

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 10-10-2015 v 18:27 PM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 250

citace:
Původní příspěvek od Witko69
Hloupá otázka.. Co se stane když do okruhu se zapojenym predradnikem dat místo HPS CFL lampu která sama o sobě ptedradnik má zabudovany?

Uvidíš po sepnutí velký záblesk :-D

Grow Max 150W

Old Post 10-10-2015 v 19:58 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 251

Diky! Tak takovou zábavu vskutku nechci :-)

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 10-10-2015 v 20:12 PM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijura
Stálý Člen

Karma uživatele Nijura - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 252

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Použij normální 600w výbojku, životnost to trošku zkrátí. Nezapomeň na zásady, po přepnutí na 12hod musíš dát výkon, na který chceš sklízet, přidávat postupně sníží výnos. Dále po třetím kole už měn výbojku, jinak zase klesá výnos. Svítit méně na rustu vliv na výnos nemá.


Chci se zeptat, proběhlo někdy někde nějaké měření nebo jak je to s tou životností výbojky? Četl jsem to tu víckrát, ale v G shopu mi prodavač tvrdil, že má známého co v tomhle oboru se žárovkama pracuje ( už přesně nevim co a kde a jak, cintal bych chujoviny ) a ten mu tvrdil, že je to rozšířenej omyl mezi lidma, že ta výbojka na svítivosti takhle rychle neztrácí a ani nesnižuje výnos, že se snad dokonce i nějakou dobu zajíždí, než jede na plno, ale že to není po třech kolech, nebo po roce....každý tvrdí něco jiného. Tak si tak říkám, že proč by to do mě husti kdyby to nebyla pravda, když si tím vlastně podkopává svůj bysnys, měl by mi přece tvrdit, jak už je to po dvouch kolech k ničemu, abych si je u něj kupoval ne? :-D
Ještě je varianta, že je zaměstnanec a je mu fuk kolik toho prodá :-D
Néééé vážně, jak to s tim je?

Old Post 19-10-2015 v 18:39 PM
Nijura je offline   Profil uživatele Nijura   Find more posts by Nijura   Foto galerie člena Nijura   Click here to Send Nijura a Private Message   Add Nijura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 253

Sodíkové výbojky mají činitel stárnutí cca 0,85 až 0,9 tedy svítivost na konci životnosti je například 0,85* počáteční svítivost. Zajíždění výbojky je dle mého nějaká ptákovina. Životnost výbojky je dle typu 25 000 až 40 000 provozních hodin. Tedy při 12h svícení jde o cca 2500 dnů, tedy více než 6 roků dennodenního používání.

Old Post 19-10-2015 v 19:34 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijura
Stálý Člen

Karma uživatele Nijura - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 254

citace:
Původní příspěvek od Mard
Sodíkové výbojky mají činitel stárnutí cca 0,85 až 0,9 tedy svítivost na konci životnosti je například 0,85* počáteční svítivost. Zajíždění výbojky je dle mého nějaká ptákovina. Životnost výbojky je dle typu 25 000 až 40 000 provozních hodin. Tedy při 12h svícení jde o cca 2500 dnů, tedy více než 6 roků dennodenního používání.


Takze taky zastavas nazor, ze menit vybojku co rok je zbytecne?

Old Post 20-10-2015 v 19:20 PM
Nijura je offline   Profil uživatele Nijura   Find more posts by Nijura   Foto galerie člena Nijura   Click here to Send Nijura a Private Message   Add Nijura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 255

citace:
Původní příspěvek od Nijura


Takze taky zastavas nazor, ze menit vybojku co rok je zbytecne?


Perfekcionalista co má dost peněz, tak klidně může výbojku měnit, nic tím nezkazí. Když tu použitou nějakému začátečníkovi věnuje, tak ten jí klidně ještě 2 roky může používat. Holt ten výnos bude mít o 5% nižší, tedy místo 400 třeba 380 gramů. Na druhou stranu, kdyby ty chybějící gramy musel koupit na trhu, tak je určitě levnější tu lampu měnit!

Old Post 20-10-2015 v 20:32 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijura
Stálý Člen

Karma uživatele Nijura - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 256

Dobre vysvetleni ;-)

Old Post 21-10-2015 v 06:01 AM
Nijura je offline   Profil uživatele Nijura   Find more posts by Nijura   Foto galerie člena Nijura   Click here to Send Nijura a Private Message   Add Nijura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5818160 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív