Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Elektronicky predřadník GIB Lighting NXE Lumatek a jiné .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 209

citace:
Původní příspěvek od Joohny_Loo5er
Zdarec,hledám to všude možně a názory se liší,tak to zkusim tady, je to aspon k tématu....
Je smyslu plné tímto SUPER-LUMENS ELECTRONIC BLAST 600W který má polohy přepnutí (smaozdřejmě se 600w výbojkou) 300w-450w-600w a 660w svítit postupně ? rozuměj 300w v růstu třeba i MH,potom na květ třeba 3.týdny 450´w a pak posledníměsíc nasolit 600-660w? v podstatě mi de o usporu energie,ale néza cenu výnosu ,tak jestli někdo má zkušenost... Jinak si můžu zrovna pořídit komlet 600w a neníco řešit.

Po přepnutí na květ, musíš dát plný výkon, jinak klesá výnos, ověřeno. Šetřit mužeš na rustu a nebo na závěr, před a na proplachu.

Grow Max 150W

Old Post 23-08-2013 v 15:06 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 210

Takze rikas hned po tustu to nahulit na plny a naky dalsi blikani je zbytecny jo?

Jsem se tesil jak si vemu mesic dovcu a budu jim simulovat usvit a stmivani..

Naposledy upravil 23-08-2013 v 15:38 PM

Old Post 23-08-2013 v 15:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HackIt
Stálý Člen

Karma uživatele HackIt - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 211

Ahoj jsem cerstvim majitelem predradniku http://novygrowshop.cz/content/nts-...gulaci-300-660w a chtel jsem se zeptat jake snim mate zkusenosti a co muzu ocekavat ? Zatim jsem ho pustil jen na zkousku (bohuzel nemam merak proudu).. nejvice by me zajimala otazka kdyz zreguluju 600w na 400w bude to mit stejny nebo lepsi svetelny tok (lm) nez cela sada ? (myslim 400w predradnik a 400w vybojka). diky za kazdou informaci...

Co si dokazu udelat nekupuju !
Co si neudelam tomu neverim

Old Post 01-09-2013 v 19:29 PM
HackIt je offline   Profil uživatele HackIt   Find more posts by HackIt   Foto galerie člena HackIt   Click here to Send HackIt a Private Message   Add HackIt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 212

Čest.. mam lumatek a po roce(o5)se mi stalo ze se svetlo nechce zapnout ..nebo se zapne pak vypne po urcite dobe zase sepne..Nevi nekdo v cem muze byt problem? Vbojka?

Old Post 29-09-2013 v 16:18 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 213

citace:
Původní příspěvek od mysak
Čest.. mam lumatek a po roce(o5)se mi stalo ze se svetlo nechce zapnout ..nebo se zapne pak vypne po urcite dobe zase sepne..Nevi nekdo v cem muze byt problem? Vbojka?

to muze byt , tohle "blikání" je příznak vysvícené výbojky

Old Post 29-09-2013 v 19:44 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 214

citace:
Původní příspěvek od Madmax

to muze byt , tohle "blikání" je příznak vysvícené výbojky

čus diky ...muže byt ..zkousel jsem jedu jetou snad 6 kol..

Old Post 01-10-2013 v 21:08 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 215

prosim o radu co si myslite o nts 400w prepinatelny potrebuju nutne poradut zda ho vzit nebo ne diky vsem moc

Old Post 30-10-2013 v 20:03 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwannagethigh
Stálý Člen

Karma uživatele Iwannagethigh - 93% PěstitelskáKarma uživatele Iwannagethigh - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 216

.

Naposledy upravil Iwannagethigh 07-03-2014 v 18:44 PM

Old Post 07-03-2014 v 09:07 AM
Iwannagethigh je offline   Profil uživatele Iwannagethigh   Find more posts by Iwannagethigh   Foto galerie člena Iwannagethigh   Click here to Send Iwannagethigh a Private Message   Add Iwannagethigh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Iwannagethigh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurgiano
Stálý Člen

Karma uživatele Jurgiano - 42% PěstitelskáKarma uživatele Jurgiano - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 217

Ahojte je lepšie zvoliť elektronický predradník ako elekromagnetický ? Nejedná sa o vysokú watáž iba o 150w.
Dočítal som sa že je kvalitnejší a nevydáva také teplo. Myslíte že aj šetrí spotrebu elektriny ?

Napríklad Elektronický předřadník 150W Kanlux GANA 150 ma vínde lacnejšie než elektromagnetický pro-V-T z growshopu. Ide mi hlavne o spotrebu, kvalitu a aj trocha teplotu.

Poradte prosím Zdar

Old Post 03-07-2014 v 19:37 PM
Jurgiano je offline   Profil uživatele Jurgiano   Find more posts by Jurgiano   Foto galerie člena Jurgiano   Click here to Send Jurgiano a Private Message   Add Jurgiano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jurgiano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 218

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
Ahojte je lepšie zvoliť elektronický predradník ako elekromagnetický ? Nejedná sa o vysokú watáž iba o 150w.
Dočítal som sa že je kvalitnejší a nevydáva také teplo. Myslíte že aj šetrí spotrebu elektriny ?

Napríklad Elektronický předřadník 150W Kanlux GANA 150 ma vínde lacnejšie než elektromagnetický pro-V-T z growshopu. Ide mi hlavne o spotrebu, kvalitu a aj trocha teplotu.

Poradte prosím Zdar

Jasně, elekronický má menší ztráty, ale i ty elektronické se liší, vysokofrekvenční jsou lepší, než nízkofrekvenční, ale elektromagnetické bych už vůbec nedoporučoval, cenový rozdíl už není tak velký.

Grow Max 150W

Old Post 04-07-2014 v 09:08 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 219

predradnik NTS je vysokofrekvenci nebo nizko???

Old Post 04-07-2014 v 12:01 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 220

Nts je podle me nizko frekvencni predradnik pracuje na 50-60hz lumatek tak neco kolem 120hz,dim-bal taky uvadi 50-60hz a pisou tam ze je vysoko frekfencni
Nicmene nevim co je hranice nizko a vysoko frekfencniho predradniku.jen jsem koukl na stranky vyrobce.



Old Post 08-07-2014 v 20:16 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teatree
Stálý Člen

Karma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 221

Ahoj ve spolek,
zvažuji koupi nového elektronického předřadníku a to NTS..
Tady na G se píše, že i na regulovatelný předřadník potřebuju
stejnou výbojku jako je předřadník (400/400W,600/600W) a že
nemůžu na 6ti kilo předřadník dát 4kilo výbojku ani když ho zreguluju..
Na stránkách G shopu Zelený samet(http://growshop-zelenysamet.blogspot.cz/)
se o předřadníku NTS 600W mimo jiné píše:

V praxi to znamená, že s tímto předřadníkem můžeme použít MH i HPS
výbojky o výkonu 250, 400 a 600 W.
250W výbojky můžeme používat na stupeň "250W", u 400 W výbojek
můžeme nastavit "250W" i "400W" a výbojky 600 W na všechny 4 stupně,
tj. včetně "660W"

Jsem, co se týká elektřiny, fakt tele, a v hledání informací na tom
asi nebudo o mnoho lépe, je-li tu odpověď na mou otázku už napsaná,
ale může mně tu někdo s jistotou říct jak to tedy je? Lze u regulovatelného
předřadníku NTS 600W použít 400W výbojku???
Díky za odpověd a hezký večer
Č.

Čajíčkova první hlína - 400W
Čajíčkova hlína podruhé - 400W
Čajíčkova hlína č.3, RQS, 400W

Old Post 16-07-2014 v 22:37 PM
teatree je offline   Profil uživatele teatree   Find more posts by teatree   Foto galerie člena teatree   Click here to Send teatree a Private Message   Add teatree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teatree
Stálý Člen

Karma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 222


citace:
Původní příspěvek od teatree
Ahoj ve spolek,
zvažuji koupi nového elektronického předřadníku a to NTS..
Tady na G se píše, že i na regulovatelný předřadník potřebuju
stejnou výbojku jako je předřadník (400/400W,600/600W) a že
nemůžu na 6ti kilo předřadník dát 4kilo výbojku ani když ho zreguluju..
Na stránkách G shopu Zelený samet(http://growshop-zelenysamet.blogspot.cz/)
se o předřadníku NTS 600W mimo jiné píše:

V praxi to znamená, že s tímto předřadníkem můžeme použít MH i HPS
výbojky o výkonu 250, 400 a 600 W.
250W výbojky můžeme používat na stupeň "250W", u 400 W výbojek
můžeme nastavit "250W" i "400W" a výbojky 600 W na všechny 4 stupně,
tj. včetně "660W"

Jsem, co se týká elektřiny, fakt tele, a v hledání informací na tom
asi nebudo o mnoho lépe, je-li tu odpověď na mou otázku už napsaná,
ale může mně tu někdo s jistotou říct jak to tedy je? Lze u regulovatelného
předřadníku NTS 600W použít 400W výbojku???
Díky za odpověd a hezký večer
Č.


Tak si zkusím odpovědět sám, protože jsem nakonec pořídil NTS 400W a ačkoli
je na krabici napsáno, že je pro 250W i 400W výbojky, na samotném
předřadníku je napsaná pouze lampa 400W..takže asi tak

Čajíčkova první hlína - 400W
Čajíčkova hlína podruhé - 400W
Čajíčkova hlína č.3, RQS, 400W

Old Post 24-07-2014 v 20:08 PM
teatree je offline   Profil uživatele teatree   Find more posts by teatree   Foto galerie člena teatree   Click here to Send teatree a Private Message   Add teatree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaspik87
Nový Člen

Karma uživatele kaspik87 - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 223

Zdarec lidi,

hele možná budu jak uplnej vocas, ale radši se ještě zeptám Skládám svůj prví box, a chtěl bych pořídit ten předřadník NTS 400W regulovatelnej . Ale pro začátek jsem měl v plánu začít jet jenom 250w, abych nabral zkušenosti atd.

Chápu to teda dobře? Mám předřadník 400w, regulovatelnej na 250w, dám tam 400w sodík , zreguluju na 250 a pojede normálně jako 250w sodík? Jde mě i o teplotu atd., pač to 400w prej už slušně topí, a na to první kolo budu mít standartní odtah, žádnej hurikán .)

Díky moc

Old Post 25-08-2014 v 17:16 PM
kaspik87 je offline   Profil uživatele kaspik87   Find more posts by kaspik87   Foto galerie člena kaspik87   Click here to Send kaspik87 a Private Message   Add kaspik87 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaspik87
Nový Člen

Karma uživatele kaspik87 - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 224

Jen pro upřesnění to 250w HPS budu mít jen na květ, růst pod CFL .) a ta spotřeba bude opravdu 250w(a něco), s 400w HPS v režimu 250w?

Old Post 25-08-2014 v 17:38 PM
kaspik87 je offline   Profil uživatele kaspik87   Find more posts by kaspik87   Foto galerie člena kaspik87   Click here to Send kaspik87 a Private Message   Add kaspik87 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6930130 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív