Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Databaze hnojiv
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Ma tenhle thread smysl?
Ano
Ne
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 129

zdravim,
mám z Cannafestu hnojiva Dutch Pro Bloom, kde píšou 2-3 ml/1l vody.
Nemám EC metr a zajímá mě, jestli to je 3ml složky A + 3ml složky B/1l vody, nebo to je 1,5ml složkyA + 1,5ml složkyB/1l vody.

Kdybych měl EC metr, tak mi to je jedno, ale když ho nemám, tak nechci holky spálit.

Old Post 03-05-2011 v 22:05 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cotipotom
Stálý Člen

Karma uživatele cotipotom - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 130

Zdravím vás moudré a znalé.
Mám otázku mám svou první grow in, a nevím jaká hnojiva použít, doteď jsem měl Cannu a musím říci že je šupa!!!Ale ta cena je šílená, tak mě zajímá, jestli máte někdo zkušenosti jak s cannou tak s jinými hnojivy?
jestli mi někdo můžete poradit co mám použít?do čeho jít?
díky

neřeš

Old Post 01-06-2011 v 17:58 PM
cotipotom je offline   Profil uživatele cotipotom   Find more posts by cotipotom   Foto galerie člena cotipotom   Click here to Send cotipotom a Private Message   Add cotipotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 131

desertwolf: jedu DP i s EC metrem, 2-3ml na 1L mě 3ml zvedají EC zhruba o 0,6ms/cm..

Old Post 01-06-2011 v 19:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kudrnáč
Nový Člen

Karma uživatele Kudrnáč - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 132

Zdravim, chtěl bych se optat zdali máte někdo zkušenosti s AH v kokosu??? Hlavně mě zajímá to dávkování jestli to mám hnojit jako do hydra plnou dávku, nebo jestli to snížit na polovinu jako v hlíně? Nemám přístroje na měření pH ani Ec tak se bojim abych to nespálil...

...

Old Post 24-10-2011 v 12:21 PM
Kudrnáč je offline   Profil uživatele Kudrnáč   Find more posts by Kudrnáč   Foto galerie člena Kudrnáč   Click here to Send Kudrnáč a Private Message   Add Kudrnáč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 133

citace:
Původní příspěvek od Kudrnáč
Zdravim, chtěl bych se optat zdali máte někdo zkušenosti s AH v kokosu??? Hlavně mě zajímá to dávkování jestli to mám hnojit jako do hydra plnou dávku, nebo jestli to snížit na polovinu jako v hlíně? Nemám přístroje na měření pH ani Ec tak se bojim abych to nespálil...


Jako do hydra.

Old Post 24-10-2011 v 12:29 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 134

zdarec chci se zeptat co si myslíte o NPK: 0-50-30 u monster bloom ?? oproti vsem ostatnim me to pride celkeem palba tak sem zvědav co porádite

Old Post 28-11-2011 v 22:33 PM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 135

Čau, já měl Monster bloom loni z Cannafestu a žádnej zázrak se nekonal. Kromě celkem otravnýho vážení g/na 4 l vody nebo kolik to bylo a ceny za 20g kolem 500,- mě to nijak nenadchlo, hlavně jsem vůbec nezaregistroval že by se nějak na palicích projevoval.
Jinak to 0-50-30 bych viděl jen jako koncentrovaný hnojivo, kdyby to mělo 0-5-3 tak se toho jen dává 10x tolik, žádnej jinej smysl to nemá. Myslim že klasický PK13-14 je lepší a hlavně levnější!

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 30-11-2011 v 19:07 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 136

dík za info no premyslel sem ze koupim neco od advanced nutrients dostal sem na cannafestu neakou rozpravu o karbohydrátech ze maj mýt něakej vliv na výnos tak sem to pročet no sám tomu prd rozumím tak treba se tu o tom někdo rozepise ale rek bych ze to bude to stejny jak grotek akorat v blede modrym obrovska reklama a zadnej zazrak

Old Post 01-12-2011 v 13:46 PM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aukro503
Stálý Člen

Karma uživatele aukro503 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 137

Chci se zeptat hnojím Plagronem.. Ted mám kytky už na květu a dávám jim Plagron Bloom a mám i Green Sensation.. Ale nevím jak to mám naředit :-( Prosím o někoho kdo by mi poradil jak se tyto 2 hnojiva ředí dohromady.. Děkuji všem za rady :-)

Old Post 26-12-2011 v 13:09 PM
aukro503 je offline   Profil uživatele aukro503   Find more posts by aukro503   Foto galerie člena aukro503   Click here to Send aukro503 a Private Message   Add aukro503 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 138

http://www.plagron.nl/Downloads/4_schedules.pdf
jednoduše
Alga bloom 3ml/l
Green sensation 1ml/l
nejlepší je každé zvlášť rozmíchat v malémmnožství teplé vody a pak to jen nalít do zbytku vody..

Old Post 26-12-2011 v 18:44 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 139

Co říkáte na hnojení koňským trusem (kobylinci). V jakém množství a jak často? Někde jsem četl že obsahují právě to "pravé" Máte vyzkoušeno?

Old Post 17-02-2012 v 18:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
muscarius
Nový Člen

Karma uživatele muscarius - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 140

Caute, mam otazku ci ma niekto skusenosti s tymto :

HORTUS - LIGNOHUMAT

http://eshop.raselina.cz/z4117-hortus-lignohumat-1l

Keby ze mi poviete nieco blizsie k tomu by som bol rad

Old Post 13-05-2012 v 23:41 PM
muscarius je offline   Profil uživatele muscarius   Find more posts by muscarius   Foto galerie člena muscarius   Click here to Send muscarius a Private Message   Add muscarius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Jungle In Da Box Příspěvek č. 141


pár základních info z mých zkušeností:

-Jungle mi upravuje automaticky PH vody na hodnotu 5.9 ,v pitném základu ji mám 7,2

-při růstu normálně hnojím i postřikem přímo na list...Klony jsem vlažil podle tabulek a chytly se.Žádné clonexy a podobné pekla jsem nepoužil.Dokonce jsem je sprchnul 4x během květu,a neuškodilo zdálo se mi naopak že hustota začala vždy sílit (ale to možná dělala i nadšenost z povedeného pokusu) ...Plíseň nic,přehnojení nic,jenom kolega starý grower když viděl jak kropím květy,tak se chytal za hlavu,pak mi to chtěl všechno zabavit a dát mi pár výchovných

-výrobce tvrdí že s JidB nejde přehnojit...Přehnojil jsem,ale to byla extrémní zkouška...Natřel jsem mistrovi Hererovi 2.5 EC špičky lístků se začali u spodních pater kroutit,žloutnout ale v únosné míře.Nechal jsem to bez proplachu,jak si Herer cucnul druhou dávku,to samé ale šlo to už i do horních pater listů,ale jak říkám,půl centimetru sytě žluté,pak normal.Přehnojit se tedy dá ale fakt v extrémních dávkách..Přesažené maximální EC o +0.2/3 bych vůbec neřešil.EC metr bych doporučil každopádně,už jen z jasné věci že 100 odrůd , 100 chutí.

-Atazym nebo kořenáče jsem nedával vůbec a nepoznal jsem rozdíl

-Nepopužil jsem žádné další přípravky typu Green Sensation , Bloombastic , ap...Pouze JiDB a nemohu si stěžovat.

Z pěstovaných nejlépe dopadl TNT Kush , ten si společně s JiDB a všemi mými smrtícími pokusy sednul jako kamarádi při pivu.Síla neskutečná,hlavy tvrdé jak alkoholikovy játra.Brko si sám nedám,asi by mne to zabilo.
Zmínil bych i "Crazy Miss Hyde" ta zase nejvíc chutnala.Voněla takovým stylem že mi stačilo jen k ní čuchat (jak bych šel do lesa na ovoce).Stav neméně dobrý.Doporučuji.

Vidím toto hnojivo jako velice kvalitní záležitost.Už tak to mají pánové dost vychytané, a momentálně se dívám na jejich stránky mikrolab , že hnojky ještě tuní ,takže si myslím že se nám tady klube těžký konkurent AH.

Naposledy upravil 09-12-2012 v 23:10 PM

Old Post 17-11-2012 v 03:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 142

t.h.c.heater tak to sem napiš zrovna co o těch hnojkách viš :-)

Old Post 17-11-2012 v 14:50 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 143

ahoj o hnojení je toho tady az moc, kazdopadne ja bych rad zkusil hnojiva od Guanokalong a o tom jsem zde nasel pouze tento prispevek

http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-60348.html

mam namichany vlastni substrat dle místního návodu:

http://grower.cz/forum/showthread.p...%2Bjak%E9+%2BPH

který jsem jeste dodatecne obohatil Guanokalongem granulovanym

a k tomu jsem koupil Guanokalong Grow a Bloom s tím ze na poslednich 14 kvetu pouziju jeste Atami Bio Bloombastic

mate zkusenosti s chuti, vynosem a jak se chova PH kdyz hnojite Guanokalongem? a samozrejme jak to roste?

Old Post 19-11-2012 v 09:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 144


Zdárec, máte někdo zkušenosti s hnojivem BIO-G-POWER? Je to holandské hnojivo, asi chvíli na trhu



http://bio-g-power.cz/36-pro-hydroponii

Old Post 20-11-2012 v 12:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-09-2007 - OBM hnojivo - 16 odpovědí
16-07-2004 - spotřeba hnojiv - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7564990 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív