Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » spotřeba hnojiv
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
zMazánek
Stálý Člen

Karma uživatele zMazánek - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 70  

Hydroponie spotřeba hnojiv Příspěvek č. 1

Nazdař všichni!
Včera po večerním špeku než jsem šel spát mě napadla taková věc-chtěl bych tu shromáždit co možná nejvíce údajů o spotřebě hnojiv v našich/Vašich systémech.No prostě jsem jen prachsprostě zvědavej kolik to komu žere
Abych se jen hloupě neptal a přispěl svojí kapkou do mlýna:
V současnosti používám hnojiva G.H.+květ. a kořen.stimulátory od B'cuzzu a phytamin.
A moje týdenní spotřeba je zhruba následující:
G.H. 1 = 120-200 ml/týden v růstu 0-20ml/týden v květu
G.H. 2 = 0-50ml/týden v růstu 140-220ml/týden v květu
G.H. 3 = 40-70ml/týden růst i květ
květ.st.=50-80ml/týden v květu
kořen.st.=tak u tohohle si nejsem jist,vždycky tam jen cmrdnu...

Máli někdo podobnou potřebu jako zrovna teď já se zde svěřovat,nechť tak samo učiní
Abych nezapomněl jedu DRIP a zajímalo by mne hlavně kolik "žerou"bubláky.Tak Bub(l)áci pište....
ubalto

Old Post 16-07-2004 v 14:47 PM
zMazánek je offline   Profil uživatele zMazánek   Find more posts by zMazánek   Foto galerie člena zMazánek   Click here to Send zMazánek a Private Message   Add zMazánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 2

hehe, já sem měl největší spotřebu hnojiv, kdy sem si vypálenej špatně přečetl ředění (spíš jsem to špatně vydělil stem ) na AHáčkách a dal jsem jim desetkrát víc než asi čekali - prostě magor...dopadlo to líp než sem čekal...(čekal sem masakr)...
jináč jedu substrát, takže jsem na hranici offtopicu, žere mi to málo...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 16-07-2004 v 15:12 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 3

No, tak nejak musim taky drobny offtopikem (ci antitopicem) zareagovat ...

Jen bych rad podotknul, ze jakekoliv informace o mnozstvi dodanych hnojiv nemaji myslim temer vypovidaci hodnotu, pokud zaroven neni udana wataz, koncentrace CO2 a nejake charakteristiky velikosti a poctu kytek ... ci jejich pokryti listim ci co ja vim co este ...

Domnivam se, ze davkovani hnojiv je u kazdeho hnojiva doporucene, a tak neni nijak dobre tuto hodnotu prekracovat, pokud clovek nezvysi na maximum osvetleni, a predevsim koncentraci CO2! ... a ty co jedou v hline umerne zalevani ....

Proste nase kytky, pokud se o ne dobre starame a dobre vetrame, a maji dostatecnej prostor pro koreny a dostatecne osvetleni ( ?65W/stopu ctverecnou?), tak jsou myslim limitovany uz jen tim CO2 ... a pokud to nezvysujem, tak nema cenu zvysovat nic ... a zvysujeme - li, tak samozrejme pak myslim muze dojit i na castejsi davkovani hnojiv ... a mozna i svetla? ... jinak ale ne! ne?

Ja myslim, ze ano!

Inability to accept the mystic experience is more than an intellectual handicap. Lack of awareness of the basic unity of organism and environment is a serious and dangerous hallucination. (Alan Watts)

Old Post 16-07-2004 v 17:02 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-02-2012 - přemrzla hnojiva - 5 odpovědí
02-09-2007 - OBM hnojivo - 16 odpovědí
21-12-2020 - Databaze hnojiv - 202 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6066610 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív