Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Databaze hnojiv
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Ma tenhle thread smysl?
Ano
Ne
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Maskach
Nový Člen

Karma uživatele Maskach - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 145

Pouziva nekdo Dutch pro? jak mu vyhovuje?

Old Post 20-11-2012 v 21:27 PM
Maskach je offline   Profil uživatele Maskach   Find more posts by Maskach   Foto galerie člena Maskach   Click here to Send Maskach a Private Message   Add Maskach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 146

citace:
Původní příspěvek od hardiron
t.h.c.heater tak to sem napiš zrovna co o těch hnojkách viš :-)


Provedu!

Old Post 24-11-2012 v 15:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 147

Zdravím, chtěl bych se zeptat lidí, co používají BioNovu, zda-li už někdo hnojil podle jejich profesionálního schématu a jestli se vyplatí investovat do tolika věcí. Je tam toho opravdu dost.
Děkuji za odpovědi

http://www.bionova.nl/images/Schedules/7BbackCZ.pdf

Old Post 12-01-2013 v 11:02 AM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eccolab
Nový Člen

Karma uživatele Eccolab - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 148

neco pro hlinare, koukal jsem ze se tady tahle rada nevyskytuje a ja sobne si myslim, ze nic lepsiho na zaver kvetu neexistuje a sice - phase 4 vaalserberg -
Nebojte ani je neprodavam ani se o nic nesnazim, spis je to rada nad zlato , ale zdarma :-) uz 3 indoor kola jsem to testoval solo a uz vim odkud se berou v obchodem treba ty obri jahody ( kdyz pomineme genetiku ze ) ...je jeste phase 3 atd...ale tak ten efekt neni az tak radikalni jako tady, tady jsem se ted pokazdy blizil 380g na 400W a to nemam vubec dokonaly podminky....so take it or leave it :-) see u later

Gardening Science !!!

Old Post 09-02-2013 v 09:51 AM
Eccolab je offline   Profil uživatele Eccolab   Find more posts by Eccolab   Foto galerie člena Eccolab   Click here to Send Eccolab a Private Message   Add Eccolab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eccolab
Nový Člen

Karma uživatele Eccolab - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 149

napr :

http://www.vaalserberg-garden.com/en/product/4/phase-4

http://www.cannaweed.com/produits/_...en-phase-4-r841

nevim jestli je k mani v CR

Gardening Science !!!

Old Post 09-02-2013 v 09:53 AM
Eccolab je offline   Profil uživatele Eccolab   Find more posts by Eccolab   Foto galerie člena Eccolab   Click here to Send Eccolab a Private Message   Add Eccolab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Indigo
Nový Člen

Karma uživatele Indigo - 96% PěstitelskáKarma uživatele Indigo - 96% PěstitelskáKarma uživatele Indigo - 96% PěstitelskáKarma uživatele Indigo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 150

hnojivo - vysoký výnos je mýtus. na závěr květu je pro kytky nejlepší třítýdenní zálivka vodou a trochu enzymů, pokud chci dosáhnout maximálních výnosů musím se držet základní linie. Genetika - Osvětlení - Ventilace. Hnojivo je to poslední co kytka potřebuje. Více než polovina hnojek na trhu je zcela zbytečných je to pouze marketing firem udržet se na trhu a neustále chrlících nové a zaručené přípravky na mega výnosy. U Hnojení platí méně znamená více.

Old Post 27-03-2013 v 21:31 PM
Indigo je offline   Profil uživatele Indigo   Find more posts by Indigo   Foto galerie člena Indigo   Click here to Send Indigo a Private Message   Add Indigo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Power thriwe- Growing Edge technologies Příspěvek č. 151


Přidal bych sem enzymy Power Thrive od Kanadské firmy GET (Growing Edge Technology) , který používám už přes rok.

Používám je foliárně (postřikem) nebo zálivkou buď dohromady s hnojivy nebo samostatně.
pH po přidání se zvedne cca o 0,1-0,2

... i kyž cena je na horní hranici , tak jsem s nima max spokojenej. Můžu říct , že prokázaly pozitivní vliv na zvýšení vitality matek před řízkováním, tak pro rehabilitaci matek po řízkování. Hned druhý den po aplikaci postřikem se listy krásně zvedaj a táhnou za světlem a celkově vykazujou zesílenou vitalitu. podle potřeby někdy zkombinuju i se zálivkou.
U samotných řízků jsem jeden čas máčel první kořínky a bylo vidět, jak zase zvedaj listy ke světlu.
Zkoušel jsem různé koncentrace a zjistil jsem , že i na vystresované nebo jinka zeslabené rostliny stačí minimální hodnoty doporučeného dávkování a po překročení 10tinásobku se na rostlinách taky neprojevilo předávkování.

Několik měsíců už hnojiva používám jen minimálně a spíš si dělám čaje z trusu ptáků, netopýrů a žížal. a do výsledného koncentrátu přidávám tyhle enzymy, tak 2-4ml/l a pH snížim na 6,5-7. takhle zalitá hlína mi vydrží až 2-4 tejdny bez použití hnojiv, jen občas zálivka nebo postřik těhle enzymů nebo vermesfluidu a kytky vypadaj velmi zdravě.
Naposledy jsem kytky na květu (ve vlastním půdním mixu) takhle pohnojil 2x a krom zálivky s enzymy jsem nic dalšího nepoužíval. Během 3 týdeního flushingu listy až ten poslední týden začaly ztrácet zelenou barvu.

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 11-05-2013 v 21:22 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 152

Čau nechtel by nekdo ,,něco,,doplnit od B.A.C?
jsem z toho trochu mimo micham podle tabulky a zda se mi to nejake ,,kysele,,(5,6?)což by se PH melo stabilizovat na 6 (ted nevim jestli roztok nebo konečně v mediu)

Old Post 03-06-2013 v 15:16 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ficary
Nový Člen

Karma uživatele ficary - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 153

Niekto skusenosti z Elixer ?

Old Post 18-08-2013 v 20:20 PM
ficary je offline   Profil uživatele ficary   Find more posts by ficary   Foto galerie člena ficary   Click here to Send ficary a Private Message   Add ficary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xandre1988
Nový Člen

Karma uživatele xandre1988 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 154

moc pekny tema dekuju

Old Post 27-09-2014 v 15:45 PM
xandre1988 je offline   Profil uživatele xandre1988   Find more posts by xandre1988   Foto galerie člena xandre1988   Click here to Send xandre1988 a Private Message   Add xandre1988 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 155

seznam celkem peknej ale to samy si muzu vykliknout v jakymkoliv growshopu na internetu i s obrazkama... krom biobizzu skoro nikdo neuvadi hodnoty kolik ceho ty veci obsahujou... info od vyrobce ktery se vam snazej prodat cokoliv s tim ze to strasne potrebujete mi nestaci... nejlepsi je primo koukat na etikety a na obsah vsech latek a nejlepe vyjadreny v procentech

Old Post 16-01-2015 v 22:51 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 156

citace:
Původní příspěvek od breakbeat
seznam celkem peknej ale to samy si muzu vykliknout v jakymkoliv growshopu na internetu i s obrazkama... krom biobizzu skoro nikdo neuvadi hodnoty kolik ceho ty veci obsahujou... info od vyrobce ktery se vam snazej prodat cokoliv s tim ze to strasne potrebujete mi nestaci... nejlepsi je primo koukat na etikety a na obsah vsech latek a nejlepe vyjadreny v procentech


Třeba Jungle in Da Box to má naprosto krásně rozepsané, čeho, kde a kolik je :-)
jak na flaškách s hnojkama, tak na jejich stránkách ještě mnohem lépe...

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 17-01-2015 v 09:16 AM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 157

zrovna jungle in da box je jedna z mala vyjimek ale me se vubec nelibi to jejich slozeni hnojiv, naprilad A (rustovka) neobsahuje vubec fosfor a B (kvetovka) vubec neobsahuje dusik (tady je link: http://www.jungleindabox.cz/cz/pod-...howall=&start=6 )... a ostatnich latek je tam taky malo, pak tam toho clovek leje desitky ml a vyplejtva to celkem rychle... sice to delaj cesi a rad bych je podporil ovsem poznam dobrej produkt a vim co kytky potrebujou... asi to kluci od JIDB videj trosku jinak... kazdopadne lidi nenechte se naočkovat kravinama od vyrobce a ctete obsah vsech latek primo na lahvi nebo na internetu (pokud to vyrobce poskytuje)

Old Post 17-01-2015 v 23:46 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 158

citace:
Původní příspěvek od breakbeat
zrovna jungle in da box je jedna z mala vyjimek ale me se vubec nelibi to jejich slozeni hnojiv, naprilad A (rustovka) neobsahuje vubec fosfor a B (kvetovka) vubec neobsahuje dusik (tady je link: http://www.jungleindabox.cz/cz/pod-...howall=&start=6 )... a ostatnich latek je tam taky malo, pak tam toho clovek leje desitky ml a vyplejtva to celkem rychle... sice to delaj cesi a rad bych je podporil ovsem poznam dobrej produkt a vim co kytky potrebujou... asi to kluci od JIDB videj trosku jinak... kazdopadne lidi nenechte se naočkovat kravinama od vyrobce a ctete obsah vsech latek primo na lahvi nebo na internetu (pokud to vyrobce poskytuje)



nejsem zadnej chemik ale A obsahuje dusik , B obsahuje fosfor a michas to do hromady tak proc by A melo obsahovat fosfor atd.nejak te nechápu



Old Post 18-01-2015 v 06:36 AM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 159

jo uz jsem to pochopil, vyrobce chce aby jsme to tam lili vsecko dohromady a ono se to vyvazilo, ale nejprijde mi jako nejlepsi reseni kazdou zalivku michat 3 komponenty dohromady, fakt to neni moc prakticky... navic se to kupuje v celku a pocitaj i s tim, ze budeme hnojit na rustu, coz mi prijde v hline jako zbytecnost, kdyz je predhnojena na minimalne 2 tydny dopredu (za 3 tydny prepinam)... ja napriklad vubec neresim rustovy hnojiva proto mi prijde takhle znacka spatna, protoze kdybych si od nich kupil jenom tu slozku B, tak k tomu stejne budu muset neco dokupovat co obsahuje dusik a jiny latky...

Old Post 18-01-2015 v 11:51 AM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 160

nj marketing a bussiness...kupte vsecky flasky bude to o dveste procent lepsi :-D
abych nebyl OT,tak pridam svou zkusenost s plagronem a s cannou...canna bio flores + pk 13-14,lepsi volba jak plagron alga bloom+ green sensation...

Old Post 18-01-2015 v 12:25 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-09-2007 - OBM hnojivo - 16 odpovědí
16-07-2004 - spotřeba hnojiv - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0668730 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív