Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » PH a EC metr, jaky strojek vybrat?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Kterej pH metr koupit?
Analog
Adwa
Milwaukee
Truncheon
Essentials
Hanna GrowCheck Combo
Salinger & Mack
EXTECH
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 129

Sdravím... položím trochu stupidní otázky

koupil jsem první Ec metr a ve vodě z kohoutku mi to ukazuje 0,63, a v odstáté 0,46, je to normální? může mi to někdo vysvětlit?

Taky se chci zeptat jak to přesně je s PH a EC roztoku v bubleru.
Budu mít 65l rezervoár a 65l bubler se stálým oběhem.

Chápu to dobře, když žiju v domění, že udělám prvotní roztok ec 0,5 a ph 5,6 a potom jen budu dolívat vodu s hnojkama tak aby roztok byl zase na hodnotách jak maj být?

Dík

Old Post 24-02-2010 v 16:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavolampolska
Stálý Člen

Karma uživatele hlavolampolska - 83% PěstitelskáKarma uživatele hlavolampolska - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 130

citace:
Původní příspěvek od Santcha
Sdravím... položím trochu stupidní otázky

koupil jsem první Ec metr a ve vodě z kohoutku mi to ukazuje 0,63, a v odstáté 0,46, je to normální? může mi to někdo vysvětlit?

Taky se chci zeptat jak to přesně je s PH a EC roztoku v bubleru.
Budu mít 65l rezervoár a 65l bubler se stálým oběhem.

Chápu to dobře, když žiju v domění, že udělám prvotní roztok ec 0,5 a ph 5,6 a potom jen budu dolívat vodu s hnojkama tak aby roztok byl zase na hodnotách jak maj být?

Dík


na neco bych znal asi odpoved...

voda odstata ze sebe vypousti chlor a jine rozpustne latky v sobe..sluncem take se meni trosku slozeni ...tak proto muze EC odstate vody klesnout ale to same muze se stat i s pH ze ti zacne klesat ...ci rust kvuli okolnimu vzduchu..pac na povrchu vody probihaji chemicke reakce a muze to ovlivnit roztok...

jojo dolejvani je spravne to asi funugje vsude...ale mel bys monitorovat neustale hodnoty..kdyz uz jedes bubbler... a nez se vsechno promicha a ustali to muze trvat i hodku ci dve...a pak zkontrolovat a kdyz tak upravit...

HomeMade NFT 400/600w

Ice O later 8 pytlu jenom listi a stonky

nejlepsi admin je ten kdo to chape

Grower.CZ video

Old Post 16-03-2010 v 18:12 PM
hlavolampolska je offline   Profil uživatele hlavolampolska   Find more posts by hlavolampolska   Foto galerie člena hlavolampolska   Click here to Send hlavolampolska a Private Message   Add hlavolampolska to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hlavolampolska! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 131

Zdarec,
měl bych takovej dotaz. Hodně uvažuju o pořízení kvalitního PH/EC komba. Kombo proto, že ty tužkový nejsou většinou žádná sláva a tahat dva měřáky zvláš' na kabelu je taky nesmysl. Líbí se mi Milwaukee SM řada. No ale právě bych chtěl vědět jak to je s elektrodama. Jak dlouho to vydrží, popřípadě jestli se to nějak moc udržuje, protože ta elektroda stojí pomalu to co celej strojek.

Dík za info



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 23-04-2010 v 08:22 AM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavolampolska
Stálý Člen

Karma uživatele hlavolampolska - 83% PěstitelskáKarma uživatele hlavolampolska - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 132

hele ja mam aka milwuakee/hanna ...stejne je to made in china proudly by usa

to co mam jede to uz prez dva roky a zadna vymena ...

u milwuakee sem mel combo set....ale tam pouzivaji ci spise pouzivali levnejsi plast na izolaci dratu...takze pod tlakem chemickych reakci sem musel koupit novou pH probe....

jinak pokud nechas aspon jednou za dva mesice vycistit probe.... muze vydrzet hodne dlouho.... jak rikam alespon 2roky... kontinualni ponoreni/mereni v roztoku ...

a to co mam ma auto kalibraci ve vode....takze jenom vycistim od soli necham odstat ve vode...a jede se znova... s clem a postovne do 3000CZK ...http://www.amazon.com/Hanna-Instrum...s/dp/B002ZG8L7Q

HomeMade NFT 400/600w

Ice O later 8 pytlu jenom listi a stonky

nejlepsi admin je ten kdo to chape

Grower.CZ video

Old Post 23-04-2010 v 20:05 PM
hlavolampolska je offline   Profil uživatele hlavolampolska   Find more posts by hlavolampolska   Foto galerie člena hlavolampolska   Click here to Send hlavolampolska a Private Message   Add hlavolampolska to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hlavolampolska! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 133

citace:
Původní příspěvek od hlavolampolska
hele ja mam aka milwuakee/hanna ...stejne je to made in china proudly by usa

to co mam jede to uz prez dva roky a zadna vymena ...

u milwuakee sem mel combo set....ale tam pouzivaji ci spise pouzivali levnejsi plast na izolaci dratu...takze pod tlakem chemickych reakci sem musel koupit novou pH probe....

jinak pokud nechas aspon jednou za dva mesice vycistit probe.... muze vydrzet hodne dlouho.... jak rikam alespon 2roky... kontinualni ponoreni/mereni v roztoku ...

a to co mam ma auto kalibraci ve vode....takze jenom vycistim od soli necham odstat ve vode...a jede se znova... s clem a postovne do 3000CZK ...http://www.amazon.com/Hanna-Instrum...s/dp/B002ZG8L7Q


Jo díky, no mě šlo hlavně o to, že ty tužkový mi přijdou, že po 10ti měřeních musíš kalibrovat. A já měřím často, protože míchám co nejčastěji čerstvý hnoje. No a líbil se mi tento http://growshop.cz/katalog/detail/3...y-monitor-sm802 , ale má to v jedné elektrodě PH,EC,TDS ! Ale ta elektroda je pak ranec jako blázen no.
K té auto kalibraci... to jako ani nedáváš do PH 7 a 4 ... ? Ani EC ? Žádný takový hokny navíc?



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 23-04-2010 v 20:33 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavolampolska
Stálý Člen

Karma uživatele hlavolampolska - 83% PěstitelskáKarma uživatele hlavolampolska - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 134

citace:
Původní příspěvek od snuk1


Jo díky, no mě šlo hlavně o to, že ty tužkový mi přijdou, že po 10ti měřeních musíš kalibrovat. A já měřím často, protože míchám co nejčastěji čerstvý hnoje. No a líbil se mi tento http://growshop.cz/katalog/detail/3...y-monitor-sm802 , ale má to v jedné elektrodě PH,EC,TDS ! Ale ta elektroda je pak ranec jako blázen no.
K té auto kalibraci... to jako ani nedáváš do PH 7 a 4 ... ? Ani EC ? Žádný takový hokny navíc?


hele nevim podle me si blazen ...(jemnejsi slovo neznam ci horsi by se naslo)

ci klidne si ho kup ... ale ne z cech... napriklad podle me by oko ... to bude stat nekde v cizine alespon o polovinu min...a zaruku mas celoevropskou....

zkus ebay.com a neco si tam objednej.... ser na growshopy tady maji 300%ze zbozi...to je cista kradez....

ale jako klidne kdyz se ti chce enjoy.....tva volba


radeji bych dal prednost hanna... kvalita/fabrika stejna.... min penez za znacku....teda Hanna je drazsi nez Milwuakeee.....u vrcholne rady....coz ty asi chces to nejlepsi.....ale vyrobky za to proste stojeji....

a vyrobkova rada Hanna je totozna ...ci maji dokonce i lepsi parametry mereni ....


hele na meraku je cudlik..ze zadu.... ... nastavit do vychozi polohy ..... takze po zmacknuti a odstani... je jasne ze ho vyzkousim v roztocich.... ukazuje jako kdyz teprve dorazil z ameriky... nejaka mala odchylka 0.01-0.03 me moc nevadi.... po pouzivani 24/7 skoro ...celorocne...jinak receno po 2lete zkousce...nikdy jeste merak nebyl kalibrovan....jenom kontrolovan zda ukazuje stejne hodnoty podle roztoku co mam....

jo a co me napada sem koupil pH probe pro milwuakee kolem 600czk atd(postovne,clo,pojisteni) do litra..... ale cely set EC/pH meter me stal 3000czk takovej kufrik se dvouma pristroji....


a co me jeste tak napada.... za Hanna/Milwuakee..za nima stoji stejna firma/kapital...ale MIlwuakee je komercni delaj vsechno...motory...vrtacky.....neco jako Bosch/Philips......kdysi davno pred 10lety to byl jeste pojem...ale z marketingu se to musi oddelit...tak vytvorili Hanna znacku....... profesionalni merici technika....

chces jeste neco dodat?

jako existuji jeste vic dokonale vyrobky..s mikropocitacem atd... ...ale pro normalni pest je fakt nepotrebujes...

Naposledy upravil hlavolampolska 23-04-2010 v 22:30 PM

Old Post 23-04-2010 v 20:47 PM
hlavolampolska je offline   Profil uživatele hlavolampolska   Find more posts by hlavolampolska   Foto galerie člena hlavolampolska   Click here to Send hlavolampolska a Private Message   Add hlavolampolska to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hlavolampolska! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 135

Zdarec, dík mon. No jako já to nepotřebuju zase hrotit, ale jak říkáš ty... potřebuju přesně něco co nemusím kalibrovat co týden a budu tomu věřit, rozumíme si. A taky sám o soobě už dávno vím, že do takové věci je lepší zainvestovat než koupit 4 ADWA, který sem měl... od ADWA je jen dobrej ten EC. Jako mně by stačil kvalitní PH metr... EC je jednoduchý, na tom nemaj co posrat nikdo. Jen prostě chcu kvalitu, které sám o sobě budu věřit. Mám tužkovou HANNU a po stálým používání se dost rozhazuje.... a dělá jí provlém osmózová voda mi přijde... v té měří strašně divně, že tom sám nevěřím... v tomto případě jde o hlavně můj klid ( měl sem problém s PH na začátku LED threadu ) ! A k té ceně... nemysly si, že bych za to vysolil plnou sazbu, je mi jasný, že Gshopy maj na takovým měřáku ještě jednou takovou cenu.



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 24-04-2010 v 07:45 AM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

zajimavy meter - dobra cena Příspěvek č. 136

Ahoj lidi,

tak chci poridit ph/ec meter do bublatka, ale vubec netusim, jakej vybrat. Procetl jsem topic, prohledal internet a samozrejme bych nejradeji usetril - takze jsem nasel nasledujici meter -

http://www.hypermotoshop.cz/product...&product_id=134

mate s nim nekdo zkusenosti? Muzete doporucit popripade odradit od nakupu?

Old Post 25-06-2010 v 10:22 AM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 137

Ahoj,
mám dotaz ohledně přesnosti EC metrů.
Většina těch levných (kolem 1000,-) i dražších měří v rozsahu 0-20mS/cm s přesností 2% z rozpětí přístroje (z plného rozsahu) -zdroj growshop.cz manuál k EC meter CD 611 Milwaukee a takhle to je i u všech ostatních...
Př.: Když naměřím 20ms/cm tak díky přesnosti může být skutečná hodnota vodivosti od 19,6 - 20,4ms/cm.... to je celkem jasný!
Ale co když naměřím 2ms/cm? jaká je zde přesnost? všude se uvádí přesnost 2% z plného rozsahu! Logicky to znamená že skutečná hodnota může být 1,6-2,4ms/cm... A nebo to co z ní zcela nelogicky podle manuálů je že ta skutečnost bude 1,94-2,04ms/cm (čím menší EC/větší odpor je tím přesnější měření, v tom případě proč nenapíšou 2% z naměřené hodnoty?)
Ještě jsem se nesetkal s tímto problémem v laboratoři, kde jsem pracoval s konduktometry s cenou v řádech desetitisíců, ani nebyl důvod... ale s ohledem na mé osobní finanční možnosti si nemůžu drahý dovolit.
Přemýšlel jsem nad tím že si seženu EC metr s rozsahem 0-2ms/cm a přesností 2%, čímž by se problém vyřešil. Při naměření 2ms/cm už je ta skutečnost 1,96-2,04ms/cm a vyšší dávky hnojiv stejně nemají smysl s ohledem na ekonomičnost.
Co si o tom myslíte vy? Díky za odpověď!
Hurricane George


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Naposledy upravil HurricaneGeorge 25-10-2010 v 14:45 PM

Old Post 27-06-2010 v 20:30 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
globy
Nový Člen

Karma uživatele globy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 138

Zdar hledal sem na netu a našel sem Hannu za docela slušnou cenu. týpci to tahaj z anglie. http://cz.rsdelivers.com/product/ha...be/4342358.aspx
mrkněte na to. Jsou tam i další......

Old Post 04-08-2010 v 14:26 PM
globy je offline   Profil uživatele globy   Find more posts by globy   Foto galerie člena globy   Click here to Send globy a Private Message   Add globy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 139

a co tento myslíte že by mohl být použit ?
http://viewitem.eim.ebay.cz/KOMBI_P...0589702406/item

taky zajímavá cena
2 za cenu jednoho

Old Post 19-12-2010 v 05:43 AM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rolnicka
Nový Člen

Karma uživatele Rolnicka - 88% PěstitelskáKarma uživatele Rolnicka - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 140

Ahoj, narazila jsem na levne ph a ec mezry, vyplati se to vubec?
http://aukro.cz/item1383857051_digi...ni.html#gallery

a

http://aukro.cz/item1382897886_kape...ku.html#gallery

nebo radsi za lito koupit adwance meraky?

Old Post 29-12-2010 v 23:37 PM
Rolnicka je offline   Profil uživatele Rolnicka   Find more posts by Rolnicka   Foto galerie člena Rolnicka   Click here to Send Rolnicka a Private Message   Add Rolnicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 141

2rolnicka: hele objednal jsem si z e-baye ten ph metr, vyšel mě na 202 Kč i s dopravou, vypadá a měří celkem vklidu, uvidíme jak na tom bude s životností, číňani píšou záruka rok

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 30-12-2010 v 08:51 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 142

2 Jestedman:
to by mě zajímalo jak budeš uplnatňovat reklamaci když jsi to koupil přes ebay...


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 30-12-2010 v 11:42 AM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 143

No ja som tiez "setril",kupil som cinu a po par meraniach som zistil ze sa nan nemozem spolahnut,takze som nakoniec zohnal PH meter Essentials.Teraz som nadmieru spokojny, kalibracia bez blbych skrutiek nema chybu,navyse je stabilny,stale meria presne.Jedina nevyhoda je trochu pomalsie meranie..
Ec meter mam Adwu,tam problem nieje..
Stastnu ruku pri vybere .S


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Naposledy upravil Samulele 31-12-2010 v 09:53 AM

Old Post 31-12-2010 v 08:58 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 144

nevim co máte proti číně . je to tento http://cgi.ebay.com/Digital-pH-Mete...2#ht_6395wt_905 takže myslím že to je ten samej co maj ve většině GS
srovnávám to zatím pořád s essentialem, co mám v zápůjčce od kámoše a zatim se nerozcházejí, uvicíme za půl roku
ad reklamace, zatim jsem neměl v Číně problém s reklamací, dohledají tě snadno, platba byla přes paypal a kolikrát jim stačí, že jim natočíš video, jak ten dotyčnej přístroj nefunguje. rovnou posílají nový kus. tam se ani reklamace jinak neřeší, než výměnou.

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 31-12-2010 v 10:23 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6218690 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív