Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » PH a EC metr, jaky strojek vybrat?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Kterej pH metr koupit?
Analog
Adwa
Milwaukee
Truncheon
Essentials
Hanna GrowCheck Combo
Salinger & Mack
EXTECH
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
mellon1
Nový Člen

Karma uživatele mellon1 - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 97

mám dobrý zkušenosti s ADWOU.

Old Post 05-09-2009 v 16:06 PM
mellon1 je offline   Profil uživatele mellon1   Find more posts by mellon1   Foto galerie člena mellon1   Click here to Send mellon1 a Private Message   Add mellon1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
#77
Stálý Člen

Karma uživatele #77 - 70% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 98

ja mam adwu PH metr ale to mereni jednorazove me tak stve ze sem se na to vykalsla, nevim jak bych kazdej den meril a upravoval hydro bez kontinualniho meraku, to bych asi drive nebo pozdeji zesilel
http://klecka.cz/growshop/Merici_pr...ph_monitor.html
http://klecka.cz/growshop/Merici_pr...ec_monitor.html

tohle se zda asi nejlepsi, u komba kdyz se pokazi jedno z merenyho tak je celej merak kaput, tohle neni moc drahy pece taky ok a hodnoty sou porad na ocich, neni treba lizt do kumbalu a srtkat ruku do rezervoaru s rucnim merakem

...#77

Old Post 04-10-2009 v 07:25 AM
#77 je offline   Profil uživatele #77   Find more posts by #77   Foto galerie člena #77   Click here to Send #77 a Private Message   Add #77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubis
Stálý Člen

Karma uživatele Kubis - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kubis - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 99

zdravím lidi potřebuju poradit mam PH metr od hydrogarden, essencial a kdyš sem jednou mněřil tak sem omylem zmačknul kalibraci a ted kdyš ho chci skalibrovad a dam ho do roztoku ph7.01 tak mi to ukáže 10.01 jak to dostat dolu abych ho mohl skalibrovat?? diky za případné odpovědi

Old Post 09-10-2009 v 15:28 PM
Kubis je offline   Profil uživatele Kubis   Find more posts by Kubis   Foto galerie člena Kubis   Click here to Send Kubis a Private Message   Add Kubis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 100

drz cal 10 sekund az zacne blikat ph 7 tak to del do ph 7 az pipne potom znova drz cal az skoci 4,0 dej do ph 4,0 az pipne pak vipni a je hotovo

Old Post 09-10-2009 v 19:03 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubis
Stálý Člen

Karma uživatele Kubis - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kubis - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 101

no tak tak mi to pravě nejde kdyš držím cal tak se mi na displeji místo ph7 oběví cal a potom erb nevím co to znamena.

Old Post 10-10-2009 v 11:29 AM
Kubis je offline   Profil uživatele Kubis   Find more posts by Kubis   Foto galerie člena Kubis   Click here to Send Kubis a Private Message   Add Kubis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 102

tak to bude nakej Eror reklamuj nebo kup jinen popripade vymen baterky za to nic nedas

Old Post 11-10-2009 v 11:58 AM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kseroks
Stálý Člen

Karma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 140 

Příspěvek č. 103

nevim jestli sem to tu uz nepsal ale bezkonkurencni ceny sou tady

http://www.thermofisher.cz/eshop/hl...try_tuzkove.htm

je to v pardubicich v praglu je pak dobrej kram na palmovce

http://www.verkon.cz/

doporucuju porovnat s cenama v gshopech treba checker 1 sem mel 5 let a nebyl jedinej problem po 3 letch sem koupil za 600 novou elektrodu a slouzi mi doted.....
na hannu nedam dopustit delaj to nemci a jestli si za 990 koupit adwu made in tajvan nebo o 110 kc levnejsi chceker 1 made in nemci tak je volba myslim jasna i kdyz nic proti adwe a podobnejm kusum znam lidi co s nima meri a sou maximalne spokojeny bude to spis o tom jak se o ty masinky clovek stara.............

HUA...........
Zkoušel ste někdo NYC Diesel?
hnojiva CANNA
mocné měření účinnosti některých stínidel

Old Post 14-10-2009 v 16:01 PM
kseroks je offline   Profil uživatele kseroks   Find more posts by kseroks   Foto galerie člena kseroks   Click here to Send kseroks a Private Message   Add kseroks to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kseroks! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
black
Stálý Člen

Karma uživatele black - 87% PěstitelskáKarma uživatele black - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 104

No ja vim o jednech jeste lepsich cenach.
PH/EC monitor + teplomer za 2700 kc, nahradni ph sonda 500, to myslim, ze nema chybu:

http://www.bigmall.cz/ph-ec-monitory/ph-ec-monitor

Jinak jsem mel Adwu a vydrzela tak 7 mesicu, takze nic moc zkusenost... Ale mam i Adwu EC a ta je v klidu, ale na tom se nema co pokakat...

Old Post 14-10-2009 v 21:45 PM
black je offline   Profil uživatele black   Find more posts by black   Foto galerie člena black   Click here to Send black a Private Message   Add black to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 105

Black: tak presne toto jsem mel na mysli! prohledamam thread jestli to nekdo neuverenjnuje ze bych to postnul, kdyz vidim na zacatku temata cenu 5000 od klečky za monitor!!!!!
bezkonkurencni cena, krasny provedeni a pochybuju ze tam bude jenom nemeckej navod ;-) budu si ho kupovat po Novým roce, nema ho uz nekdo? nejake zkusenosti? poznatky?

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Old Post 15-10-2009 v 09:04 AM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
black
Stálý Člen

Karma uživatele black - 87% PěstitelskáKarma uživatele black - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 106

Ja se na nej chystam brzo. Az ho povesim do stanu, tak dam report. Ale reknu ti rovnou, ze kdybych zacinal s growenim znovu, tak si ho koupim hned. Bo ja jsem si koupil ze zacatku ADWU PH i EC, to me vyslo na 2 litry. PHcko se samozrejme posralo, tak jsem koupil dalsi phcko za 900 kc, tam mi pro zmenu praskla elektroda. Takze ted mam treti ph, ten snad uz neco vydrzi. EC metr vydrzi na veky veku, tam se nema co posrat. Tady k tomu monitoru koupis novou elektrodu za 500 kacek a jedes dal. A mas tam i teplomer, co z je na hydro super. Ne tam furt hrabat a vyndavat ten ponornej teplomer z vody jak vul........

Old Post 15-10-2009 v 18:24 PM
black je offline   Profil uživatele black   Find more posts by black   Foto galerie člena black   Click here to Send black a Private Message   Add black to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mery-jane
Nový Člen

Karma uživatele mery-jane - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 107

Aloha, koupila jsem si Ph a Ec metr Milwaukee ... pred tydnem jsem ho zkalibrovala. po tydnu jsem to opet zkusila a strcila to do kalibracniho roztoku a celkem sem se podivila, jak se to za ten tyden rozhodilo..napr Ec metr kalibruju na hodnotu 28 a po tydnu bylo 22 a PH metr misto ph7 mel ph 7,4 ... je to normalni takovy vykyvy? Diky

Old Post 02-11-2009 v 09:28 AM
mery-jane je offline   Profil uživatele mery-jane   Find more posts by mery-jane   Foto galerie člena mery-jane   Click here to Send mery-jane a Private Message   Add mery-jane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 108

mery- jane--> tyo neplas to abych bezel zkalibrovat...!

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Old Post 02-11-2009 v 16:18 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 109

mně adwa nejela ani nová, ale ec je ok. No těď mám Hanna do ruky a snad to bude cajk. Zkuste mrknout v cizině se daj koupit za takový peníze třeba i komba HANNA neb Milwaukee... pokud chcete, tak poradim pm

Old Post 02-11-2009 v 17:31 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 110

tak svuj Ph metr -> http://www.greenhome.cz/katalog/380902


jsem dne kalibroval a po dvou sezonach se to hnulo o 0,2 :-)

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Old Post 03-11-2009 v 13:13 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 111


http://www.Bigmall.cz taky a pohoda za dobrý peníz

Old Post 06-11-2009 v 14:22 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 112

citace:
Původní příspěvek od black
No ja vim o jednech jeste lepsich cenach.
PH/EC monitor + teplomer za 2700 kc, nahradni ph sonda 500, to myslim, ze nema chybu:

http://www.bigmall.cz/ph-ec-monitory/ph-ec-monitor

Jinak jsem mel Adwu a vydrzela tak 7 mesicu, takze nic moc zkusenost... Ale mam i Adwu EC a ta je v klidu, ale na tom se nema co pokakat...



používám taky a jsem naprosto spokojenej.

Old Post 06-11-2009 v 18:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9412450 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív