Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Vyroba vlastniho systemu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Fridolin
Stálý Člen

Karma uživatele Fridolin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Fridolin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Fridolin - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 122  

Vyroba vlastniho systemu Příspěvek č. 1



Zdravim vsechny..vyrobil jsem si svuj vlastni system podle nejakyho navodu co jsem nasel na netu a zajimalo by me jestli je to vse ok nebo to udelat jinak..za kazdou radu budu rad bude to moje premiera do ted sem valil jen v hline. Spodni nadoba je na 52l rozmer 60x40 do ni sem vlozil nadobu stejneho rozmeru ale na 30l do ni jsem udelal dirky na odtok vody a nasypal keramzit. Ve spodni nadobe bude cerpadlo ktere pozene vodu nahoru hadici ve ktere budou dirky na kapani vody a protekla voda se vrati z5 do spodni nadoby. Jde mi o to jestli to mam udelat jinak nebo to tak muze zustat a kolik dat vody do nadrze a jestli muzou koreny prorust az do spodni nadoby a muzou byt ponorene ve vode voda samozrejme bude okyslicena..diky za kazdou radu a at to ROSTE!

Naposledy upravil Fridolin 06-12-2019 v 15:00 PM

Old Post 06-12-2019 v 14:40 PM
Fridolin je offline   Profil uživatele Fridolin   Find more posts by Fridolin   Foto galerie člena Fridolin   Click here to Send Fridolin a Private Message   Add Fridolin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 2

Obě ty nádrže rozhodně nesmí být průhledný . Kořeny nemají světlo rádi a voda se ti bude kazit pokud to ní bude svítit. Obal to nějakou neprůhlednou fólií .

Kořeny mohou být ve vodě , to není problém když je tam vzduchovadlo, je to jako bubbler.

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 27-12-2019 v 10:12 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanWalk
Stálý Člen

Karma uživatele DanWalk - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 3

korene mozu byt namocene ale fakt by to nemalo byt priehladný material.. teraz som videl hydroveze kde pestujem salaty na podobnom principe ale dobry napad

2014- Moj prvy grow


Old Post 17-02-2020 v 12:53 PM
DanWalk je offline   Profil uživatele DanWalk   Find more posts by DanWalk   Foto galerie člena DanWalk   Click here to Send DanWalk a Private Message   Add DanWalk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
messimen
Nový Člen

Karma uživatele messimen - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 4

Zdravím můžete mi někdo poradit co mám dělat když se mi co 2 hodiny zvedá ph z 5,8 na 7,5-8 ? Díky nevím čím to muže být pěstují v Aeru homemade. Ve vodě mám mist maker který má lepicí páskou zalepene led diody aby nesvitil na kořeny ( ještě totiž čekám až mi přijde bez světel) myslíte ze to je tou lepicí páskou? Díky za rady

Old Post 30-01-2021 v 11:52 AM
messimen je offline   Profil uživatele messimen   Find more posts by messimen   Foto galerie člena messimen   Click here to Send messimen a Private Message   Add messimen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5

2messimen:

ptat se na jednu vec ve vice vlaknech,ti rychlejsi odpoved neda.....
uz jsem ti za to dal jednou trestny body.........myslel jsem ze se poucis.......
dalsi vec ze to flakas kam se ti zlibi a delas tim akorad bordel....nejaky spravny zarazeni ti nic nerika......
nastuduj si pravidla fora a forum samotny....


A/S

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 30-01-2021 v 12:32 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0206500 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív