Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » PH a EC metr, jaky strojek vybrat?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Kterej pH metr koupit?
Analog
Adwa
Milwaukee
Truncheon
Essentials
Hanna GrowCheck Combo
Salinger & Mack
EXTECH
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Igraczek
Stálý Člen

Karma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 113

Čus ja by jsem si nekoupil asi ani jeden ten první jenom na použití do hlíny ten druhý jestli-že tě baví reklamovat tak si ho pořid no a ten třetí mi to připadá strašně drahý tak asi tak. Mrkni třeba sem http://www.bigmall.cz/ph-metry/

Old Post 06-12-2009 v 07:24 AM
Igraczek je offline   Profil uživatele Igraczek   Find more posts by Igraczek   Foto galerie člena Igraczek   Click here to Send Igraczek a Private Message   Add Igraczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tery
Nový Člen

Karma uživatele Tery - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 114

Já nedám dopustit na tohle http://pestovani.cz/growshop/produk...grocheck-combo/
Ahoj chapu ze je to i EC metr ale předpokládám že ho jednou budeš stejně potřebovat.

Old Post 08-12-2009 v 21:51 PM
Tery je offline   Profil uživatele Tery   Find more posts by Tery   Foto galerie člena Tery   Click here to Send Tery a Private Message   Add Tery to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tři Kavky
Nový Člen

Karma uživatele Tři Kavky - 89% PěstitelskáKarma uživatele Tři Kavky - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 115

citace:
Původní příspěvek od black
No ja vim o jednech jeste lepsich cenach.
PH/EC monitor + teplomer za 2700 kc, nahradni ph sonda 500, to myslim, ze nema chybu:

http://www.bigmall.cz/ph-ec-monitory/ph-ec-monitor

Jinak jsem mel Adwu a vydrzela tak 7 mesicu, takze nic moc zkusenost... Ale mam i Adwu EC a ta je v klidu, ale na tom se nema co pokakat...



Tak jsem dnes učinil poměrně nemilé zjištění, zaváděcí cena skončila a bigmall se přizpůsobil trhu cenou 5499 Kč.

Což už taková paráda ani zdaleka není.

Old Post 11-12-2009 v 13:56 PM
Tři Kavky je offline   Profil uživatele Tři Kavky   Find more posts by Tři Kavky   Foto galerie člena Tři Kavky   Click here to Send Tři Kavky a Private Message   Add Tři Kavky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mopagi
Stálý Člen

Karma uživatele mopagi - 93% PěstitelskáKarma uživatele mopagi - 93% PěstitelskáKarma uživatele mopagi - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 116

citace:
Původní příspěvek od Tři Kavky



Tak jsem dnes učinil poměrně nemilé zjištění, zaváděcí cena skončila a bigmall se přizpůsobil trhu cenou 5499 Kč.

Což už taková paráda ani zdaleka není.


hmm a to sem si ho chtel pristi tyden obednat :{

za takovouhle cenu uz to rozhodne neudelam

Old Post 11-12-2009 v 16:48 PM
mopagi je offline   Profil uživatele mopagi   Find more posts by mopagi   Foto galerie člena mopagi   Click here to Send mopagi a Private Message   Add mopagi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
black
Stálý Člen

Karma uživatele black - 87% PěstitelskáKarma uživatele black - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 117

Zdarec bojs, kdyz si otevrete http://www.bigmall.cz/ph-ec-monitory/ph-ec-monitor , tak zjistite, ze davaji registrovanym clenum na GROWER.cz 25% slevu, coz uz vypada lepe. Plus jeste dostanete 3 % slevu, kdyz se registrujete. Jo a jeste maji dopravu zdarma vcetne dobirky. Staci jen cist

Old Post 22-12-2009 v 23:06 PM
black je offline   Profil uživatele black   Find more posts by black   Foto galerie člena black   Click here to Send black a Private Message   Add black to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 118

No to je hezký, ale nahodily teda pěknou taxu...

Old Post 23-12-2009 v 13:49 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
black
Stálý Člen

Karma uživatele black - 87% PěstitelskáKarma uživatele black - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 119

No to jo, ale kdyz si vezmes, ze jenom DPH pro stat dela 20% z ceny...

Old Post 25-12-2009 v 20:56 PM
black je offline   Profil uživatele black   Find more posts by black   Foto galerie člena black   Click here to Send black a Private Message   Add black to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 120

ahojte mam aj ja pH meter Essential spokojnost.Mam ho uz asi dva mesiace kalibroval som ho raz ako mi prisiel od clena z GROWER.CZ(dakujem Sirus).Dnes som kecal z inym clenom a dozvedel som sa, ze elektroda by sa mala udrzovat v roztoku KCL-chlorid draselny.Ja som do dnes pH meter po kazdom merani otriasol nasadil ciapocku a nechal tak, cize elektroda uschla.Dnes som skusil merania v kalibracnych roztokoch a na prekvapenie v roztoku 7 som nameral 7,1 a v roztoku 4 som nameral 4,2 cize merak je spolahlivy.
Otazka vsak znie ako sa starate o elektrod, ci ju mate namocenu c roztoku alebo v ciapocke od tohto meraku su dve ako keby trubky ktore mi pripadaju ze ked zalozite ciapocku tak elektroda vojde do tej trubky ako do puzdra.Mate niekto skusenosti, ze ste tam nakvapkali kvapki roztoku.Dakujem 291

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 06-01-2010 v 18:06 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 121

Ahoj matko291, tentýž pH metr mám koupený v r. 2007 nový. Ze začátku jsem se snažil nalít pár kapek udržovacího roztoku do krytky a pak postavit do rohu skříňky kde mám nádobíčko. Roztok vždy vystříkl a přetekl při umístění do krytky. Potom krytka začala téct (je ze dvou plastů), teď už to neřeším a nemám to namočené v ničem oproti všem doporučením. Kalibroval jsem za celou dobu asi třikrát a vždy hodnoty seděly. Nepěstuju pořád a tak při zahájení pěst. cyklu elektrody očistím štětečkem namočeným v GRL-100 a pak nachvilu do kádinky s dest. vodou. Myslel jsem, že s tímto přístupem půjde brzy do elektronického nebe, ale asi to byl dobrý kup. Snad Tě to pomohlo.

Old Post 07-01-2010 v 09:05 AM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 122

jasne pomohlo dik
ale ked si to rozvynul kalibrujes aj v 4?
ci len v 7?

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 07-01-2010 v 09:28 AM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 123

tak mi to nedalo a mrknul jsem na faktury z g-šopů kolik a kdy jsem čeho kupoval a mrknul na zásoby kal. roztoků. Kalibroval jsem vždy jen v pH7 a to čtyřikrát. Loni mi to bylo už podezřelé, že není žádná odchylka a tak poprvé byl kalibrován i v pH4 a zase bez odchylky. V únoru se chystám zas něco rozjet, tak jsem zvědav jak na tom bude. Ještě, že jsem se na to mrknul už mám poslední pH7 a čtyřku žádnou.

Old Post 07-01-2010 v 10:05 AM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlasa
Nový Člen

Karma uživatele dlasa - 81% PěstitelskáKarma uživatele dlasa - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 124



Ahoj,
optám se dostal sem tento přístroj ,lze sním měřit EC
živného rostoku pro kytičky ?

http://www.meteostanice.cz/zbozi/36...nduktometr-3699



Digitální měřič vodivosti, konduktometr
Praktický měřící přístroj k jednoduchému zjištění elektrické (měrné) vodivosti (tzn. sumarizačního parametru rozpuštěných pevných látek) vody. Konduktorměrem lze změřit čistotu vody nebo kvalitu vody jak v různých technologických provozech tak i v domácnosti.

Rozsah měření: až 9999 uS/cm, rozlišení: 10 uS/cm, přesnost: 1 %
Automatická teplotní kompenzace: 0..50°C
Možnost jednobodové kalibrace
Rozměry: 158x40x34 mm, hmotnost: 85 g

Old Post 02-02-2010 v 16:19 PM
dlasa je offline   Profil uživatele dlasa   Find more posts by dlasa   Foto galerie člena dlasa   Click here to Send dlasa a Private Message   Add dlasa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 125

dlasa:
Ano.
"Praktický měřící přístroj k jednoduchému zjištění elektrické (měrné) vodivosti .."

(elektrická vodivost = EC electro conductivity))

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 02-02-2010 v 17:21 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlasa
Nový Člen

Karma uživatele dlasa - 81% PěstitelskáKarma uživatele dlasa - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 126

Díky ,ale nebude problém s rozlišením .Ostatní mají rozlošení 0,01uS/cm a tento pracuje s 10uS/cm nerad bych jim ublížil.

Old Post 02-02-2010 v 17:27 PM
dlasa je offline   Profil uživatele dlasa   Find more posts by dlasa   Foto galerie člena dlasa   Click here to Send dlasa a Private Message   Add dlasa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 127

Hele to nevím snad poradí jiní, ale je nějakej důvod proč chceš právě tenhle? cena ?


http://www.klecka.cz/growshop/Meric...Adwa-AD100.html 989,-
http://www.growking.cz/03-merici-pr...c-metr-pen.html 789,-
http://www.bigmall.cz/ec-metry/ec-metr 749,-

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Naposledy upravil Slick-ace 03-02-2010 v 20:52 PM

Old Post 02-02-2010 v 17:34 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavolampolska
Stálý Člen

Karma uživatele hlavolampolska - 83% PěstitelskáKarma uživatele hlavolampolska - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 128

http://www.4hydroponics.com/grow_room/grochek.asp

http://www.amazon.com/Hanna-Instrum...s/dp/B002ZG8L7Q

http://www.hannainst.com/manuals/ma...1404_991405.pdf

http://www.horticulturesource.com/h...i991404--p6008/


i na ebay se da sehnat.... sam se kalibruje ve vode ..... kolem 1500-3500 CZK postovne a clo

24/7 ma podsviceni displeje ale jenom jeden displej,jinak nadhera

HomeMade NFT 400/600w

Ice O later 8 pytlu jenom listi a stonky

nejlepsi admin je ten kdo to chape

Grower.CZ video

Naposledy upravil hlavolampolska 23-02-2010 v 23:45 PM

Old Post 23-02-2010 v 22:19 PM
hlavolampolska je offline   Profil uživatele hlavolampolska   Find more posts by hlavolampolska   Foto galerie člena hlavolampolska   Click here to Send hlavolampolska a Private Message   Add hlavolampolska to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hlavolampolska! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2604530 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív