Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » stavba 250w skrine
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 49



Presazeni

Odpoledne pujde "moje" cast rizku do hliny.

Kvetinace->0,5l-1l..Sry,ale vazne uz si to nepamatuju asi 8kc/ks

Hlina->Plagron RoyalityMix 50l za 480Kc

Jako drenaz pouziju proplachnutej hydroton,vic o tehle vychytavce a jejim pouziti je v 70wsudu(viz. podpis),cena se pohybuje mezi 7-10kc za 1l

Po presazeni si budou jeste holky lebedit pod 250w,az budou vetsi(nevejdou se do pulky skrine),tak zapnu i druhou dvestepadesatku=4kytky na polovinu...

Premyslel jsem o tom,ze bych jim uz zacal pomalu lejt Atami A+B Soil(zacal bych na 0,3ml a polde reakce zacal zvysovat),ale vzhledem k tomu,ze je hlina predhnojena na nekolik tydnu rustu dopredu,tak asi dostanou jenom rizky ktery zustanou jeste v perlitu(4kousky co cekaji na novy domov).

Edit:
Fotka z presazovani,melo jich bejt vic,ale vetsina nestala za nic a bylo jich jenom par...
Tak takhle to vypada,kdyz neni cas dojit koupit tesneni do dveri-diry maji az 0,7cm .Budu to muset oblepit tesnenim...

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Naposledy upravil Expiry 11-12-2007 v 12:04 PM

Old Post 10-12-2007 v 10:50 AM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Pritah Příspěvek č. 50




Po dlouhem koumani jak vyresi pritah,aniz by mi do skrine slo svetlo,ale zaroven,aby me to nestalo moc mist me napadla spasna myslenka.

Potreby:
aktivni uhli->20kc/200g
filtr do digestore->30Kc
paska na stahovani Isoflexu->20Kc
mrizka 125mm->43Kc

Vyroba:
Nejprve musim upozornit,ze potrebujete mrizku na ventilacni potrubi,ve ktere je jeste jedna jemna kovova sitka!!Pak uz jen staci nasypat uhli na kovouvou mrizku,vystrihnout 1-2kolecka potrebneho prumeru z filtru a pak jeden vetsi ctverec.Po naplneni mrizky uhlim pritlacte kolecka na uhli a pre to vsechno polozte ctverec vystrizeny z filtru.Ted uz staci jenom pretahnou sponu na stahovani potrubi,postupne utahovat a za pomoci tahani za rohy ctverce vypnou,aby se uhli nesesypalo.

Metr Flexa stoji kolem 80Kc/m a vytvoreni nejakeho toho labirintu jiste spolkne trubky hodne a hlavne mista ve skrini,tyhle "filtry" jsou pomerne levne a hlavne skladne a nenarocne na vyrobu.Lze je samozrejme pouzit i na vyusteny pouziteho vzduchu jako pachovi filtr(mam ho tam a zatim nic necitim.Kytizz sice voni jenom lehce,ale po otevreni skrine se nejaky ten smradek vyvali).

Fotky->myslim,ze neni co dodat.

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 11-12-2007 v 12:00 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Trichoderma Příspěvek č. 51

Da sek oupit v Hydroponikovi za 80kc 10g!!!

Aplikoval jsem ji strikackou za pomoci hadicky na rockwool a do substratu ke kazde kytce cca 80ml,tak snad se chytne.

Vic o trichoderme->

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 11-12-2007 v 12:07 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Teplo+Vlhko Příspěvek č. 52




Konecne se mi povedlo snizit teplotu za pomoci ofukovyho PC vetracku.Az budou kytky vetsi,tak na ne bude foukat stolni vetrak,ale ten by je ted polamal.Merim teplomerem z Lidli za 150Kc .Jednu sondu ma na spodni strane pod displeiem a druhou na 2,5m dlouhym kabelu.Lezi na zemi pod kytkama a sonda2 je povesena kousek pod stinitkem,abych vedel,jak moc muzu dat stinitko dolu.

Tim ze jsem pridal ofuk se mi dost snizila vlhkost->musim udelat rozvod mlhy.Vcera jsem se snazil neco zbastlit z husiho krku,ale srazela se v tom voda a bylo to na shit.Vlhkost je ted 45% ,ale nekolikrat denne postrikuju,takze by jim to snad nemelo nejak vadit.

Na pristi grow koupim SPS-808,ted mam Profesora a ocividne si to nedava

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 11-12-2007 v 12:14 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 53




Po presazeni...
Tady jsou fotky kytek po presazeni->foceno dneska ted nekdy .
Bohuzel mam dost spatnej fotak,takze barvy kytek jsou takovy dost do vyblito-zluty.Sezenu neco zelenyho pro srovnani ....

Pohled do skrine..

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 11-12-2007 v 12:20 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 54

Expiry - nazdárek, vlhkost nic moc - zkus zvlhčovačku "pro chudý" = mokrej ručník, kterej je ofukován stolním (nebo klipsnovym) ventilátorem - na to jak je to primitivní, tak to funguje skvěle. Někde na Gr je k tomu založený i téma ....

Ať to roste!!!!!

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 12-12-2007 v 10:47 AM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 55

Denska udelam rozvod mlhy a hlavne utesnim diry,takze by mohla vlhkost o neco malo jit nahoru->v nejhorsim fakt pujdu do rucniku ...Zbyla mi cela igelitka perlitu,take asi pekac ve kterym kytky stoji naplnim perlitem a naleju do toho vodu->kytky budou stat na perlitu,takze nebudou kvetniky ve vode a zaroven bude dost mista pro odparovani vody...

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 12-12-2007 v 10:53 AM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 56

Protoze v hline jsou musky a celkove mi prijde dost na <>,tak jsem se rozhodl,ze ytky pujdou do bubbleru.Pred presazenim jeste uriznu z kazdyho modelu klon,aby kdyby neprezily nektery kytky presazeni,tak abych mel cim zaplnit misto.Casem prihodim fotky...Poridil jsem si Metrop AminoBloom a MR2

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 23-12-2007 v 17:37 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 57

Pod louhem rozmejsleni se spekem u huby jsme dospel k zaveru,ze kytizz pujdou do homemade aera ->->

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 27-12-2007 v 22:49 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastafan
Stálý Člen

Karma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 58

čau,
sory ale ňák mě nedochází k čemu potřebuješ u přítahu pachovej filtr(aktivní uhlí) - trochu přepych ne???

expiry už to fakt nehul

můj 1.indoor
rastafan´s fun two, Philips 400W Son-t Pro
3.runda od Rastafana
Orange Bud by Rastafan
Rastafanův malý boxík pro radost
***Great White Shark by Rastafan***
IP2000 vs Jack Herrer under 250W

Old Post 27-12-2007 v 23:03 PM
rastafan je offline   Profil uživatele rastafan   Find more posts by rastafan   Foto galerie člena rastafan   Click here to Send rastafan a Private Message   Add rastafan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 59

rastafan:
slouží hlavně k zadržení unikajícího světla ven i dovnitř + protiprachový filtr. Je to náhodou moc šikovná věcička.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 28-12-2007 v 08:33 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 60

Skrati ti to trubky na pritahu->misto 1mzkroucenyho Aluflexu tam mam jenom tuhle malou kulatou vec(uz nemam ->zasvinilo se to prachem,takze budu muset cistit).Navic smrad je svine a utika uplne vsude,takze tohle mu zabrani,aby mi vylezl ven pritahem.Dalsi vec je giganticke snizeni hlucnosti,precijenom 68dB neni malo,kdyz u toho spim...
Jinak jestli jsem psal o koupi pachovyho filtru,tak ten dam na "pritah" ventilatoru=pred ventilator a ne za nej.Samozrejme ze nenapojim NL 430m3/h Maxi do der na pritahu,to uz by byla dost haluz....Vyrazim do OBI pro zbytky aera->odpoledne mozna budou nejaky fotky ze stavby.

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 28-12-2007 v 11:21 AM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 61

Expiry - a co tě vede k tomu, že budeš dávat pacháč jako začáteční???? Vidim v tom dvě hlavní nevýhody:
1) zbytečně to zabírá místo ve skříni
2) zhorší to proudění vzduchu ve skříni a tím pádem si myslím, že to bude i hůř chladit - pokud by byl pacháč koncový, tak máš uvnitř pěstírny ve stěně jen díru pokud možno ve výškové úrovni výbojky a nasáváš do odtahu ze všech směrů. U tvé varianty budeš nasávat převážně ve směru vertikálním.

ad smrad je svine a utika uplne vsude - při správně nadimenzovaný (a nonstop puštěný) ventilaci tě tohle vůbec nemusí zajímat - odzkoušeno

ad hlučnost - pacháč u odtahu udělá svoje a pokud to nepomůže, tak šup s ventilátorem do krabice nebo lépe do masivní bedny.

ad filtry na přítahu - podle mě je to kontraproduktivní:
1)zbytečně to zatěžuje odtahojev ventilátor
2)zhoršuje to proudění a výměnu vzduchu - fyzika funguje dokonale, takže místo nasávacími otvory nasáváš kdejakou škvírou ve skříni ....

pokud nesmí pronikat světlo ven, tak se to dá elegantně vyřešit tak, že koupíš za pár korun plastový kolena na jakýkoliv typ potrubí (vodovodní, odpadní ... - podle požadovanýho průřezu) ohneš je tak, aby bylo nasávání "od podlahy" a máš vyhráno - světlo nejde ven a vzduch proudí dokonale ...

tak ať se daří .....

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 28-12-2007 v 12:18 PM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 62

Na sání dej kolena (buď jak radí Neson, nebo já tam mam 2x125mm aluflex). Konec trubky přetáhneš silonkou. Skoušel jsem i filtry do vysavačů, ale byly moc hustý a ze skříně se ozývalo pískání, jak to nasává vzduch kolem utěsněnejch dveří. Tak jednou za 7-14 dnů sundej tu silonku a vypraš jí.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 28-12-2007 v 13:15 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastafan
Stálý Člen

Karma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 63

no,takhle to mam vyřešený s tím sánim já...V tý vnější mřížce je vloženej prachovej filtr,
vnitřní průduch se stává z trubky a kolena(plochý difusorní nasávač)
světlo myslim taky nemá šanci...

http://grower.cz/forum/showthread.p...0665#post520665

můj 1.indoor
rastafan´s fun two, Philips 400W Son-t Pro
3.runda od Rastafana
Orange Bud by Rastafan
Rastafanův malý boxík pro radost
***Great White Shark by Rastafan***
IP2000 vs Jack Herrer under 250W

Naposledy upravil rastafan 28-12-2007 v 14:56 PM

Old Post 28-12-2007 v 14:16 PM
rastafan je offline   Profil uživatele rastafan   Find more posts by rastafan   Foto galerie člena rastafan   Click here to Send rastafan a Private Message   Add rastafan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 64

Delate z komara wemblouda ....

Jak to vlastne bylo:
Mel jsem ty filtry na pritahu a jeden na konci Sonoflexu,protoze skrin delala moc velkej kraval.V tuhle chvili skrin nemela utesneny dvere...Utesnil jsem dvere a zjistil jsme,ze ventilator skoro vubec netahne->tak jsem sundal tu wifikundaci na konci odtahu.Ventilator se dost rozjel.Porad ale dost brzdili vetrak ty filtry na pritahu,takze jsem je rozebral a ted je tam jenom ta mrizka bez uhli...Koupil jsme pachac,ale bojim se toho,ze kdyz ho napojim za vetrak=za 3m Sonoflexu,tak ze to kurevsky snizi vykon.Pred vetrakem je mnohem vetsi sila tahu,takze kdyz bude ve skrini,tak by tenhle problem mel odpadnout....Nevim jestli jste cetli popis velikosti->ta skrin nejni zas az tak mala(to neznamena ze bych nechtel vetsi ).Filtr dam do zadniho rohu,takze se mi f klidu vejde vedle stinitka,nebude zabirat misto u stropu.Tech par cm v roho kde nejni moc svetla jsem ochotnej objetovat.Chlazeni by se zhorsit nemelo,pac filtr ted bude sat prez kytky a pod stinitkem,kdezto ted vetrak z vetsi casti tahnul nad stinitkama a kytkama....

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 28-12-2007 v 17:28 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-07-2015 - Stavba skříně - 3 odpovědí
22-12-2016 - Stavba Matkárny - 70 odpovědí
23-06-2011 - Stavba Skříně - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3756460 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív