Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Stavba Skříně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad Stavba Skříně + Potřebuji pomoc Příspěvek č. 1


Tady v tomto tématu, bych chtěl všem ukázat, jak si mohou postavit vlastní growskříň a za co nejmenší náklady. Pokusím se tu všem ukázat, jak na to a také, jelikož jsem začátečník, tak budu potřebovat rady.

Skříň jsem získal, když u naší nemocnice, nějaké staré vyhazovali, tak jsem si jednu vzal a potřebuji radu jak zvolit rozměry! Na první fotce je, jak skříň vypadá teď a na druhé v malování přidám, jak by mohla ještě být, a chci poradit, co by bylo lepší! Podle mě by to byl ten návrh v malování, protože je tam větší prostor pro více kytek!

Pěstební prostor teď je:

Výška: 160cm
Šířka: 60cm
Pěstební prostor: 240 cm2

A druhá varianta viz 2. Fotka

Výška: 130cm
Šířka: 80cm
Pěstební prostor: 320 cm2

Mě osobně se zamlouvá druhá varianta, protože tam bude větší prostor pro více kytek, kytkám do výšky 130cm bohatě stačí a prostor na kabely bude nahoře v pohodě, co myslíte?

Naposledy upravil 20-05-2011 v 13:45 PM

Old Post 19-05-2011 v 19:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 2

Zd, taky jsem chtěl tak skřín, ale raději dej pryč tu příčku a udělej si bud dole nebo nahoře prostor .. pěstebni prostor se ti zvětší a stejně nevyužiješ celý prostor na výšku. Stačí bohatě dole třeba těch 15 cm na kable a zasuvky, nebo udělej nahoře pokud pojedeš sodíka až ti teplo jede nahotu (nejlepe je mít předřadník bokem) ale je to na tobě víš co

Old Post 19-05-2011 v 20:00 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3


Tak tohle je druhá varianta, snad je to přehledný

Old Post 19-05-2011 v 20:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 4


caj, jak pise MDe_, vyhod tu pricku a nahore si udelej strojovnu, podivej se jak to mam udelane ja, treba te to inspiruje, je vysoka neco kolem 30cm, takze jak tam das 35cm, bude misto na ufo i na nejake odhlucneni, to uz zalezi co planujes dat dovnitr...

Old Post 26-05-2011 v 13:49 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papirek
Stálý Člen

Karma uživatele Papirek - 44% PěstitelskáKarma uživatele Papirek - 44% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 286  

Příspěvek č. 5


Já jsi ted pořídil tuto na zakázku, snad to bude stačit na kytky, rozměry 90x80x30 (š/v/h)

Old Post 02-06-2011 v 11:30 AM
Papirek je offline   Profil uživatele Papirek   Find more posts by Papirek   Foto galerie člena Papirek   Click here to Send Papirek a Private Message   Add Papirek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blykatko
Stálý Člen

Karma uživatele blykatko - 82% PěstitelskáKarma uživatele blykatko - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 6

jo taky sem si konečne dodelal skřín :-) tak už tam mám i kytičku zatím jen jednu Passion 1 tak sem zvědavej jak to poroste ale jeste ji davám 32 hodin tmy

Old Post 11-06-2011 v 22:55 PM
blykatko je offline   Profil uživatele blykatko   Find more posts by blykatko   Foto galerie člena blykatko   Click here to Send blykatko a Private Message   Add blykatko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
včelař
Stálý Člen

Karma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od blykatko
jo taky sem si konečne dodelal skřín :-) tak už tam mám i kytičku zatím jen jednu Passion 1 tak sem zvědavej jak to poroste ale jeste ji davám 32 hodin tmy


Co to máš za novou techniku pěstění? 32 hodin tmy na začátku růstu... ?

Old Post 23-06-2011 v 20:29 PM
včelař je offline   Profil uživatele včelař   Find more posts by včelař   Foto galerie člena včelař   Click here to Send včelař a Private Message   Add včelař to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-08-2018 - Vybavení skříně - 16 odpovědí
24-08-2017 - Stavba + vybavení skříně - 6 odpovědí
17-08-2017 - Stavba + vybavení skříně - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0881370 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív