Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Vybavení skříně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
enemy35855
Nový Člen

Karma uživatele enemy35855 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 5  

Hydroponie Vybavení skříně Příspěvek č. 1

Zdravím zkušené indoory..

Vždy jsem pěstil jen balkonovky.
Nicméně mám nyní v projektu hydro skříň. (NFT)
Co se týče vody mám vše vyřešené.

Teď ale pro mě nastává pár otázek...
Kolik se tak vejde kytek do skříně 160x100x200... můj osobní tip je tak 6...
Dále osvětlení.. jaké nejlépe zvolit aby prosvítilo celý prostor..
A nakonec odvětrání.. našel jsem tu skvělý topic s hromadou čísel, ve kterých se však ztrácím. Navíc k nim potřebuji znát výkon osvětlení. :-D

Grow topic

Pročítám to tu tak 4 dny. Je tu hodně informací nicméně vše pro jiné rozměry skříní.
Tuším, že kdysi jsem tu četl i různé osvětlení a kolik to osvítí m2 ale to už jsem nenašel.

Díky za každou radu. :-)))

Old Post 20-08-2018 v 18:51 PM
enemy35855 je offline   Profil uživatele enemy35855   Find more posts by enemy35855   Foto galerie člena enemy35855   Click here to Send enemy35855 a Private Message   Add enemy35855 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 2

600W na m2. Pocet rastlin zalezi cisto natebe,mozes dat jednu mozes dat 100.

Old Post 20-08-2018 v 19:37 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enemy35855
Nový Člen

Karma uživatele enemy35855 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 3

Tak na tenhle prostor dát 600W a k tomu ještě 250W třeba ?

Old Post 21-08-2018 v 07:02 AM
enemy35855 je offline   Profil uživatele enemy35855   Find more posts by enemy35855   Foto galerie člena enemy35855   Click here to Send enemy35855 a Private Message   Add enemy35855 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cheerio
Stálý Člen

Karma uživatele Cheerio - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 4

Na takový prostor ideálně 2x 400W a kytek bych tam dal 20 (5 řad po 4)

Old Post 21-08-2018 v 07:22 AM
Cheerio je offline   Profil uživatele Cheerio   Find more posts by Cheerio   Foto galerie člena Cheerio   Click here to Send Cheerio a Private Message   Add Cheerio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5

kdyz budes davat dve lampy,bude te to stat ranec i v nejakym lowcostu,ale je lepsi koupit hned vsecko lepsi.napr,stinidlo,predradnik.pak to bude takovej balik ze bych si nechal postavit ledku na zakazku.
Spid bych to videl na 2krat 4killo.
Vypocet si nejsem jistej z hlavy,nekde tu je,nemam u sebe denicek. Ale tusim,1,6*1*2vysledek pak krat 30,to bude tvuj min prutok bez chazeni,to zvlada kezdej jinak(sklep,panelak,kazdejto jinak)

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 21-08-2018 v 07:29 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JesseRoyal
Stálý Člen

Karma uživatele JesseRoyal - 83% PěstitelskáKarma uživatele JesseRoyal - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 6

Hoja, mam skoro stejny prostor (95x160x250), rust 400w MH a 600w HPS.. spis nez osvetleni tak bych resil stinitko.. stredni A-Wing mi roztahne svetllo tak pekne, ze i krajni palky byly krasny sutyrky ( tyhhle stinitka si muzes roztahnout dle libosti ), odtah mam Prima-klima 220/400 m3 s tim, ze1. stupen jede cely grow..a az jsou siisky a jede 600w prepinam ma 2. stupen.. zvlada se tiim vlhkost i teplota..ale to zalezi kde to mas.. podkrovi je neco jinyho jak sklep.. a pocet kytek jak pise Johnny, podle toho jakou metodou chves pestovat a jak dlouho chces svitit 18/6.. osoobne jedu 12 kytek (4x3) 20 dni rust.roztahat do kraju a prepnout na12/12.. no este to tu chvilku procitej.. tohle pisu, jen ze mame stejny prostor.. proval este Sin slavy, z tama si toho odneses hodne.. krasny NFTcka a tomu podobny..
Hoya

Old Post 21-08-2018 v 07:37 AM
JesseRoyal je offline   Profil uživatele JesseRoyal   Find more posts by JesseRoyal   Foto galerie člena JesseRoyal   Click here to Send JesseRoyal a Private Message   Add JesseRoyal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enemy35855
Nový Člen

Karma uživatele enemy35855 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 7

Jestli teda chápu dobře, růst jedeš 400W a květ pak 600W ?
Nad A-Wing přemýšlím celou dobu. Je tu o něm hodně psáno.
Bude to v paneláku, v bytě. Tam bude akorát asi horší držet teplotu v létě.

Old Post 21-08-2018 v 08:28 AM
enemy35855 je offline   Profil uživatele enemy35855   Find more posts by enemy35855   Foto galerie člena enemy35855   Click here to Send enemy35855 a Private Message   Add enemy35855 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JesseRoyal
Stálý Člen

Karma uživatele JesseRoyal - 83% PěstitelskáKarma uživatele JesseRoyal - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 8

Ano, ale na rust MH a na kvet HPS..(regulovatelnej predradnik a prepinat)..mam i tu s dual spectrem, ale tu jsem rychle nahradil..no bude ti v tom prostoru hodne zalezet na okolni teplote pokud pojedes HPS..ja mam v mistnosti v tech vedrech 24-26° a v boxu to drzim na 29°, vyuzivat nocni teploty na sviceni no..ale tak to zazijes az za rok..
Ted uz to snad skonci pomalu.. muzes poridit raketu odtah, ale na ukor vlhkosti a asi vetsiho hukotu ) btw. urcite by slo i tech 2x400.. ale radsi too zkus s jednou lampou, a kdyz nebudes spokojenej tak prikoupis na dalsi round.. nez to tam narvat a zjistit, ze to nejde uchladit..ale pak mas z niceho nic doma dva boxy..v kazdym neco jinyho a v jine fazy.. no to uz jsem mimo
A vysoko )

Old Post 21-08-2018 v 08:52 AM
JesseRoyal je offline   Profil uživatele JesseRoyal   Find more posts by JesseRoyal   Foto galerie člena JesseRoyal   Click here to Send JesseRoyal a Private Message   Add JesseRoyal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 9

sesti kilo budes mit velkej problem uchladit,kord kdyz tam das 400m3 odtah co ti radi ten smudla(nohate).ja mam 4kilo a 800m3odtah v cihlaku,takze lepsi podminky,a v lete jsem byl vzdy nahranej.ted mam ledky stejnej odtah a stejne to nedavam....tak si udelej obrazek sam....
Vem ledky,uz nastala doba ledova

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 21-08-2018 v 11:47 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enemy35855
Nový Člen

Karma uživatele enemy35855 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 10

Zase jaký prostor máš ty ?
No, koukám, že do léta mám co dělat abych si to vystavěl na ideální podmínky.
Začínat teď budu koncem prosince, což nebude takový problém s teplotou.
Ale pokud 400W dostatečn prosvítí celý prostor asi nemá cenu řešit něco silnějšího.

Old Post 21-08-2018 v 11:54 AM
enemy35855 je offline   Profil uživatele enemy35855   Find more posts by enemy35855   Foto galerie člena enemy35855   Click here to Send enemy35855 a Private Message   Add enemy35855 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JesseRoyal
Stálý Člen

Karma uživatele JesseRoyal - 83% PěstitelskáKarma uživatele JesseRoyal - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 11

Jojo tak Aladin ti napise at tam das 2x400 a pak tu vali tohle(nohate).. ja 600 uchladim a tobe bude stacit 400..taky by mi stacilo..ale kdyz to uchladim.. navic rada byla o jedne lampe a jednom predradniku, namisto 2x 400 jak psal typek.. ze to s wingem jde krasne osvitit..ale jak pise.. ledky ti vyresi vsechno.. jen proste vetsi investice pocaatecni..ale vyplati se.. hlavne pokazde kdyz ti nekdoo napise ze to nejde, protoze tomu dotycnymu to nejde..tak to neznamena, ze to nejde )
Hoya

Old Post 21-08-2018 v 13:06 PM
JesseRoyal je offline   Profil uživatele JesseRoyal   Find more posts by JesseRoyal   Foto galerie člena JesseRoyal   Click here to Send JesseRoyal a Private Message   Add JesseRoyal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 12

jedno 4killo to neosviti ani s avingem,6killo s awingem bude tak tak,spis ne,na ten prostor by bylo nejlepsi 2x 4killo v awimgu ale to je hodne penez.mas love?vem ledky na miru.nemas,jebni tam sesti kilo,ale to se ti bude blbe chladit,je to zacarovanej kruh v panelaku,kterej resi jen ledky,nebo zmenseni boxu na 1x1m a 4killo.
Sorry Jesse jestli jsem te nejak urazil.........

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 21-08-2018 v 14:23 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 13

Je to tak, jak píše Aladin, na tu plochu je 400W prostě málo a 600W taky, ideálně 2x400W a výkonný odtah, klidně i odhlučněný a popř. tlumič hluku.
Buď zmenšit prostor nebo jet 2x400W.

Grower sponzor

Old Post 21-08-2018 v 14:28 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 14

v tom panelaku bych koukal i na spotrebu el.-tak 6kilo ss odtahem je tak akorad maximum,2X4killo s odtahem uz je docela dost plus velka investice.takze bud to zmensi a dej 4kilo s tim ze v lete to bez klimosky nedas,nebo das ale nebude to ono.jediny reseni pro tebe jsou ledky.
ale jako zacatecnik bych volil mensi box s 4killem,po case bych inovoval do ledky........

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 21-08-2018 v 14:53 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 15

Spotřeba je v pohodě, mám dost zákazníků, kteří mají v paneláku 2 stany, 400W, ale i 600W, nebo kombinaci LED a HPS.

Grower sponzor

Old Post 21-08-2018 v 14:59 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 16

dokud platis je vse v poho,mas recht.mam kamosku u cezu,dela odecty,a kdyz mas hodne napr trikrat vic nez ostatni,nebo to prekroci nejakou cifru,tak ji to odecitadlo pipne a automaticky se odesle zprava na cez.treba me to pipa furt a ostatnim ne.(chodim s ni do sklepa odecitat)
muzou ti treba zavolat jestli je ten odber moznej atd. v podstate se nic nedeje ale chce na to davat trosku bacha.
jinak nikdo mi nikdy nevolal,zadnej mail nic,takze tak,ale jsem v tomhle trosku opatrnej.jen takovy info.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 21-08-2018 v 15:07 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-07-2018 - Vybavení do skříně - 9 odpovědí
24-08-2017 - Stavba + vybavení skříně - 6 odpovědí
17-08-2017 - Stavba + vybavení skříně - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1523360 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív