Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Záhada ohledně Ph
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
bartic
Nový Člen

Karma uživatele bartic - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 22 

Záhada ohledně Ph Příspěvek č. 1

Rád bych, aby mně někdo objasnil můj problém. Něco se mně začalo nezdat na kytkách a tak začalo podezření na EC. Vše jsem změřil a k mýmu údivu jsem měl výstupní Ph jen 5,2-5,3( měřeno Milwaukee ph-600 zkalibrovaným). Jak je to teda možný, když každou zálivku si hlídám Ph na hodnotě 6,4. Po přidání 4ml Bloom+ 1ml/l GS mám Ph 6,4 ani nemusím upravovat, akorát Ph upravuju Ph minus od Ah, když udělám proplach enzymy na hodnotu Ph 6,4. Jak je možný, že vytéká tak nízký Ph?

Old Post 24-06-2011 v 18:34 PM
bartic je offline   Profil uživatele bartic   Find more posts by bartic   Foto galerie člena bartic   Click here to Send bartic a Private Message   Add bartic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bartic
Nový Člen

Karma uživatele bartic - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 2

Zapomněl jsem napsat, že hlína je canna terra professional

Old Post 24-06-2011 v 18:37 PM
bartic je offline   Profil uživatele bartic   Find more posts by bartic   Foto galerie člena bartic   Click here to Send bartic a Private Message   Add bartic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bartic
Nový Člen

Karma uživatele bartic - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 3

Tak už jsem zjistil, kde je chyba. EC metr ukazoval naprostý hovadiny, tak nízký Ph je důvodem důvodem přehnojení. Hodnotu EC neuvedu, která vytekla, protože EC metr je totálně v čudu. Proved jsem orientační zkoušku, která byla na zálivce, 4ml/l Bloob + 1ml/l GS a EC to ukazovalo 1, což je fakt směšný:-) Tak provedu minimálně 10 dní proplach vodou, která má Ph kolem 7 s enzymy, aby se Ph dalo rychle do kupy na hodnotu Ph 6,4. Jedno vím jistě, že už nebudu dávat 2x týdně 4ml Bloom+ 1ml/l Gs, ale jen 1xtýdně 4ml/l Bloom+ 1ml/l GS a druhá zálivka bude jen 1ml/l GS + enzymy a to bohatě stačí. Tímto uzavírám toto téma

Old Post 25-06-2011 v 09:56 AM
bartic je offline   Profil uživatele bartic   Find more posts by bartic   Foto galerie člena bartic   Click here to Send bartic a Private Message   Add bartic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0664020 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív