Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Stavba + vybavení skříně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
nevim666
Nový Člen

Karma uživatele nevim666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 3 

Obecné Stavba + vybavení skříně Příspěvek č. 1


Ahoj, mám za sebou pár sezón Out a chtěl bych vyzkoušet in.

Jelikož mi jde o nenápadnost před případnou návštěvou, rozhodl jsem se si skříň sám postavit: Pěstební prostor bude 70x70x160 a nad tím bude patro na kabeláž, filtr a ventilátor (celkový rozměr skříně 70x70x200). Skříň postavím z lamino desek a pěstební prostor bude potažen diamantovkou, vršek bych chtěl odhlučnit rozhoduju se mezi rockwoollem a polystyrenem, ale jsem asi zatím spíš pro polystyren (tak jestli máte někdo srovnání budu rád). Jde mi o o minimální hlučnost + minimální vůni.

VELICE SE OMLOUVÁM ZA TO JAK NÁKRES VYPADÁ - jsem grafický antitalent a musel sem si vystačit s malováním ))

Jeden můj kamarád vlastní growshop a budu od něj mít všechno za nákupní ceny.

Zhruba bych si to představoval takhle (za jakékoliv připomínky budu rád!)
- 250W Osram PLANTASTAR HPS - Sodíková lampa pro fázi růstu a květu rostlin
1url.cz/6tCcF
- 250 W předřadník GIB PRO-V-T
1url.cz/OtCcq
- Malé stínidlo
1url.cz/ftCcE
- Ventilátor Ventilution Mixed In-Line 125mm / 145 - 185 m3/h
1url.cz/CtCcB
- Uhlíkový filtr 160m3/hod Home Edition
1url.cz/qtCcp
- Spínací hodiny 16A/3600 W
- C spona – 3ks
- Easy Rolls 2 ks
- Květináče 4L – 9ks
- Aluflex 127 mm - 1 m
- BioBizz Lightmix 50L
- Plagron Alga Grow 500ml a Alga Bloom 1L
- Ph test sada


Nevím zda to uchladím v případě že ne tak přikoupím cooltube a zda bude stačit ten ventilátor, díky za připomínky!

začátečník

Old Post 17-08-2017 v 14:07 PM
nevim666 je offline   Profil uživatele nevim666   Find more posts by nevim666   Foto galerie člena nevim666   Click here to Send nevim666 a Private Message   Add nevim666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 2

Přehradník to mě mile rozesmálo

Old Post 17-08-2017 v 14:21 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 3

Bral by som asi o trochu vacsi filter. A tesnil urcite rockwoolom,rockwool by mal byt nehorlavy.

Old Post 17-08-2017 v 14:33 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 4

Vzhledem k tomu, že to bude mít z lamina, tak jak to blafne je asi jedno co bude mít za izolaci. Tak jak píše kolega, větší filtr 200-220m3/h. Co se izolace týče můžeš to vycpat vatou a vložíš do toho ten venťas, ale nechápu jak máš ten odtah namyšlenej a nemůžeš tam mrsknout ten předřadník, zbytečně by se v té izolaci přehříval.
Máš dvě možnosti:

A: horní prostor budeš mít utěsněnej, obloženej polyšem a s otvorem do spodní části. Můžeš sem tedy vložit filtr, venťas a předřadník.

B: Použiješ vrch jen na odhlučnění venťasu a vycpeš to vatou. Nemusíš, řešit pružné zavěšení ventilátoru, kvůli vybracím.

Můžeš to ještě kombinovat, ale netuším jestli se tam vejdeš.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 17-08-2017 v 15:05 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nevim666
Nový Člen

Karma uživatele nevim666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 5

Ahoj Listře?
Díky za reakci, předřadník ale nebudu moc mít venku aby nebyl nápadnej.

Odtah bych chtěl od lampy nahoru v případě varianty A. a buď do zadu za skříň nebo vrchem. Jen si zatím fakt neumím představit jestli to uchladim s pasivním přítahem, kdyžtak rovnou od cooltube.
myslíš že tenhle filtr by byl lepší?
1url.cz/ytCYD

Btw myslíš že to utáhne ten ventilátor?

začátečník

Old Post 17-08-2017 v 17:48 PM
nevim666 je offline   Profil uživatele nevim666   Find more posts by nevim666   Foto galerie člena nevim666   Click here to Send nevim666 a Private Message   Add nevim666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 6

Čau, odkaz mas nejakej divnej. Myslím, ze bys to mel uchladit i bez CT, pokud pouzijes chlazeny stinidlo, šel bych spis do sputnika. Otázka jak by to, ale fungovalo. Tím ze na stinidlo napojis potrubí co navedes do horní části, budeš tam natahovat teplej vzduch a nevím jak na to bude reagovat předřadník a ventas. Netušim jak velký teplo by tam vznikalo. Já osobně bych to udělal bez CT a pro úsporu místa vše nacpal do horní casti.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 18-08-2017 v 08:55 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Bobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Bobby - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 7

Čau to "TT"čko s filtrem neni moc dobra kombinace, ufa to zvládají lépe.

Old Post 24-08-2017 v 20:43 PM
Dr.Bobby je offline   Profil uživatele Dr.Bobby   Find more posts by Dr.Bobby   Foto galerie člena Dr.Bobby   Click here to Send Dr.Bobby a Private Message   Add Dr.Bobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-08-2018 - Vybavení skříně - 16 odpovědí
15-07-2018 - Vybavení do skříně - 9 odpovědí
17-08-2017 - Stavba + vybavení skříně - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9655630 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív