Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Konec hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18

Chcete přestat hulit nebo to aspoň omezit???
This poll is closed.
Ano 107 45.34%
Ne 86 36.44%
Nevím,nechci se nějakrozhodovat 43 18.22%
Total: 236 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 273

Teda,destruktivni pro mne urcite....

Old Post 23-02-2010 v 15:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 274

...že zhulí dobře třeba kamaráda?
Jinak co se týká toho "každý den",
dřív nebo později, kemo, dřív nebo později

Old Post 23-02-2010 v 18:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loner_x
Stálý Člen

Karma uživatele loner_x - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 275

To Makovice - Destruktivní účinky má nejméně ze všech lehkých drog (když pominu kávu) - toď věda..viz wikipedie atd.

Ale hulit každej den je blbost..znám sice spoustu lidí co hulí (když mají) tak i deně a to už 15 a více let, mají rodinu, práci a jsou spokojení..já bych si to ale ani nedokázal představit..např hulit před dětma..atd ale to je asi co člověk to názor..

Old Post 23-02-2010 v 19:03 PM
loner_x je offline   Profil uživatele loner_x   Find more posts by loner_x   Foto galerie člena loner_x   Click here to Send loner_x a Private Message   Add loner_x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 276

Vy země děláte nějakého huliče. Ale myslel jsem tak dýmku na věčer. Nemyslím facing day every day.
A kávu bohužel piji taky skoro každý den. Nebo jinou formu kofeinu.

To jsou dvě věci které můžu. Jinak nepiji ani nekouřím. To zase můžu já vyčítat někomu jinému.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 23-02-2010 v 20:06 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Upozornění Příspěvek č. 277

no posledních pár let (víc jak min 14) do toho dynuju jak svina. A poslední 4 roky co se mi daři indoor a ganži mam hafo tak pětkrát denně neni problem. Samozřejmě zkoušel jsem to omezit ,ale marně. postupem času jsem to vzdal. ale tědka v neděli jsem měl asi psichozu(dost debilní pocit upjatosti) tak jsem se překonal a už třetí den nehulim!!!! sice mam deprese,bolesti hlavy a jsem protivnej jak svina,ale chci aspon do výkendu to vydržet. tak držte palce!!

Old Post 24-03-2010 v 22:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 278

Jo jo, zalezi na tom, jak ma kdo silnou vuli, a dat si nejaky cil, nebo duvod pro nehuleni, nebo prestat ze zdrav. duvodu.
Ja jsem hulil 10 i vice osobaku denne, porad mi chutnalo, a jaksi sem trochu nahrazoval i cigarety se kteryma jsem svihnul pred vice nez pul rokem.
Momentalne se drzim, prestal jsem ze dne na den a nehulim skoro 2.mesice, jeste dil nepestuju a na kour uz nemam ani chut, misto kytek sem rozjel pozehnane mnozstvi chilli. Jinak zdaji se mi znovu sny, mam chut pracovat, proste nejsem tak liny a vecne unaveny. Jo co je zajimavy, zhubnul sem 5kg, nejsem zadnej tlustoch, ale to nehuleni je znat i na stravovani. Nerikam, ze nekdy zase nebudu hulit, ale rekl jsem si, ze nejdriv koupim nejaky z lepsich vapiku, a hulit budu jen rekreacne, ne (zavodne ) jako driv.

Old Post 25-03-2010 v 07:22 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Index
Stálý Člen

Karma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 279

ja to mam podobne jako celler. kourim pouze jeden tyden v roce a huleni jsem v poslednim roce omezil na 1x za 14 dni na akci. ted jsem dlouhodobe v zahranici, tak nehulim a nebudu hulit jeste par mesicu. stav je to fajn. cejtim se konecne zase pri smyslech. pamet funguje atd...ale jednou za cas vapik ci neco takovyho rozhodne neni spatny.vseho s mirou,zejo

Old Post 01-04-2010 v 14:46 PM
Index je offline   Profil uživatele Index   Find more posts by Index   Foto galerie člena Index   Click here to Send Index a Private Message   Add Index to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 280

s dlouhodobejsim hulenim, je to z mojeho pohledu mooc o tom jak si clovek rozumi, jakou ma vnitrni psychckou/mentalni strukturu, na zaklade ceho funguje, v cem vidi smysl, co ho motivuje .. k cemu stav vyuziva a co mu prinasi. ne reci ale doopravdy, realne. v jakych sterotipech jede, pri jaky prilezitosti huli, s cim to ma spojene, k cemu to vyuziva. zrovna s tema stereoptipama, je to trochu slozitejsi nesklouznout k nim, nebo si udrzovat jejich rozlisovani, podobne jako je slozitejsi drzet si svuj zamer v pritomnosti .. nebyt sluha ale pan. kdyz se tohle zadari, tak si myslim ze huleni jde a ve smyslu, tezko na cvicisti, lehko na bojisti, funguje prinosne. nemluve ted o dalsim potencialne prinosnem .. problemy s unavenosti, pameti jsou od toho primo odvisle. muzou ale nemuseji byt. se sny, jednoznacne pri hulo lapsu muzu konstatovat ze zustava po probuzeni jasnejsi zaznam, vnimani toho co bylo v noci .. tohle je pro me dobry duvod proc se zamyslet nad nehulenim .. a zaroven vyzvou, jak kloubit oboje dohromady a myslim ze to jde. jen je to tezsi .. samosebou, bojiste a civiste, ma vyznam jen kdyz clovek taky nehuli, tj. nemel by byt problem prestat. pokud ano, je to uz o necem jinem a je asi na miste s tim zatocit driv nez to zatoci s se mnou ..
podobne, jako je podle me na miste, zatocit s myslenkou, ze drogy/huleni jsou neco pochybnyho. to je podobne nebezpecna a vysavajici vec, jako zavislost/nutkani samo. a z kombinace obou, vznika paranoia, nespokojenost, deformace, schizofrenie .. zbytecne, podle me teda

Naposledy upravil mettatron 02-04-2010 v 10:47 AM

Old Post 02-04-2010 v 10:37 AM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 281

Dle psychiatru je unosna davka tri jointy denne s cim nesouhlasim bo dneska ty modely uz nejsou co bejvaly, kazdopadne ja kdyz hulil tak vetsinou po praci az kdyz jsem mel vsechno vyreseny, paxe to bohuzel, mozna bohudik, zvrtlo a dneska zahulim tak o vikendu.

Old Post 02-04-2010 v 11:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cookino
Stálý Člen

Karma uživatele cookino - 22% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 56 

Nápad deník závisláka Příspěvek č. 282

Zdravím, třeba bude následující příspěvek pro někoho přínosem (budu doplňovat).¨, pro mne určite minimálně jako "deník závisláka"

Místo kytek teď pěstuji jahody a bylinky Fotky nebudou. jsem svině.

Co jsem začal pěstovat, hulil jsem každý den - vždy však až po práci (2-3 brka indooru, o víkendu i více). Nicmémě po cca 2 letech pozoruji psychickou závislost a rozhodl jsem se dát si pauzu (ne úplnou, ale třeba omezit na jedno brko týdně). Jsem také dlouholetý kuřák a končím i s tímto (asi o týden dříve).Spálili jsme s přáteli veškeré kouření co jsem doma měl (do 15g toho bylo ) a počal jsem "abstinovat" (Pro info - odjakživa mám slabou vůli) :


1.den - večer jsem hledal, zda jsem někde nenechal "železné zásoby" - nenechal, projel jsem sklíčka. Nyní už není ani co projet Již tento den se cítím aktivnější a také jsem toho více udělal.

2. den - spal jsem jen 6 hodin, přesto vstávám v pohodě a jsem velmi aktivní (až nepřirozeně). Mysl je "krystalicky čistá" od probuzení. Na brko mám chuť, ale začínám se zajímat o aktivní činnosti (běžné činnosti, kdy se zapojuje tělo) a zatím mi to stačí . Pot silně zavání marihuanou (toho jsem si na sobě nikdy nevšiml!).

Naposledy upravil cookino 02-04-2010 v 11:44 AM

Old Post 02-04-2010 v 11:31 AM
cookino je offline   Profil uživatele cookino   Find more posts by cookino   Foto galerie člena cookino   Click here to Send cookino a Private Message   Add cookino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 283

cookino dva dny, tak sem zvedavy, jak dlouho ti to vydrzi, ja nehulim prez dva mesice, prestal sem presne 29.ledna. A ted uz ani nemam chut

Old Post 02-04-2010 v 15:10 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 284

kdyz to vezmu podle sebe...tak vetsinou si davam tak obden tak osobacka nebo par sklicek ale nikdy ne drive nez vecer pred spanim...pak uz si jen pohoduju, pozevluju, nejaka ta prochazka...zasadne nehulim pres den nebo do prace atd. kdyz jedu na sluzebku tak klidne 14 dni nehulim a da se to uplne v pohode prezit...proste je den kdy si reknu tak dnes si pekne pokourim a taky jsou dny kdy chut neni. rekl jsem si ze prestanu, tak jsem na mesic prestal...ale co, hulit me bavi a nevidim duvod proc prestavat. Az jednou prijde ten cas, tak vim ze prestat nebude problem. Do te doby si tuto rostlinu budu uzivat plnými doušky....

mejte se

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 02-04-2010 v 15:20 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 285

citace:
Původní příspěvek od kostě
mnel byh to omezit sem totiš a ještě nějakou tu dobu budu student a opravdu se to nedá kombynovat.

kámo, nechci fakt vůbec prudit, jen si to tu pročítám a Tvůj příspěvek mě dostal hlavně tím, že píšeš "jsem student", a když tam pak vidím "mnel byh, totiš a kombynovat", tak jsem se skoro posral smíchy . Fakt nic ve zlém, ale Ty bys to asi omezit měl . Ale je fakt, že Tvůj příspěvek mě fakt rozsekal

A jinak, abych nebyl úplně OT, já hulím teď tak jednou měsíčně a hulil jsem cca 10 let denně a moc a zase se mi vracej ty krásný stavy, který jsem po hulení měl na začátku.

23

Old Post 02-04-2010 v 17:27 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: deník závisláka Příspěvek č. 286

citace:
Původní příspěvek od cookino
. Pot silně zavání marihuanou (toho jsem si na sobě nikdy nevšiml!).


Jo, to znám, já bezpečně poznám člověka, kterej hulí, když kolem mě projde zpocený

Old Post 03-04-2010 v 22:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-05-2013 - Kouření - 18 odpovědí
29-05-2013 - Tloustnete po hulení? - 148 odpovědí
25-03-2005 - Kdo hulí ten umí - 23 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6226140 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív