Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Tloustnete po hulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Z-E-N-I-T
Stálý Člen

Karma uživatele Z-E-N-I-T - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 133  

Tloustnete po hulení? Příspěvek č. 1

Mám drsny problem Jak sem začal teď docela často hulit, začinam přibirat jak cyp... To vite, večer dva prdy ze skla, ke compu čist si tady Grower, na to hafec žradla a lahvatora a to pak ten pupek rostne rychle jak cyp... Mate někdo ten samy problem???

Tloustnete po hulení? *** METAN City Headquaters *** BORAT fan thread
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pot is a plant, it grows from the ground, if god did not smoke it, it wouldn't been around.

Old Post 03-06-2006 v 18:21 PM
Z-E-N-I-T je offline   Profil uživatele Z-E-N-I-T   Find more posts by Z-E-N-I-T   Foto galerie člena Z-E-N-I-T   Click here to Send Z-E-N-I-T a Private Message   Add Z-E-N-I-T to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leštěnka
Stálý Člen

Karma uživatele Leštěnka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 2

Jo presne ten problem mam. Od ty doby, co hulim, mam straslive dobry citeni veskerych chuti i v normalnim stavu. Takze neustale neco jenom "ochutnavam". Maloktere jidlo je pro me spatne a navic zeru i velmi nechutne kombinace, ktere mi velmi chutnaji...Takze jako holka to nemam s udrzenim stihly postavy zrovna jednoduchy

Týý jo! A švihla sebou o zem, až jí korálky zachřestěly

Už to balíš?!Co můžeš spalit dnes neodkladej na zitrek...

TRAKTORIAL! n!

Old Post 03-06-2006 v 18:46 PM
Leštěnka je offline   Profil uživatele Leštěnka   Find more posts by Leštěnka   Foto galerie člena Leštěnka   Click here to Send Leštěnka a Private Message   Add Leštěnka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Z-E-N-I-T
Stálý Člen

Karma uživatele Z-E-N-I-T - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 3

No to věřim...

Tloustnete po hulení? *** METAN City Headquaters *** BORAT fan thread
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pot is a plant, it grows from the ground, if god did not smoke it, it wouldn't been around.

Old Post 03-06-2006 v 19:25 PM
Z-E-N-I-T je offline   Profil uživatele Z-E-N-I-T   Find more posts by Z-E-N-I-T   Foto galerie člena Z-E-N-I-T   Click here to Send Z-E-N-I-T a Private Message   Add Z-E-N-I-T to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Re: Tloustnete po hulení? Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Z-E-N-I-T
Mám drsny problem Jak sem začal teď docela často hulit, začinam přibirat jak cyp... To vite, večer dva prdy ze skla, ke compu čist si tady Grower, na to hafec žradla a lahvatora a to pak ten pupek rostne rychle jak cyp... Mate někdo ten samy problem???


kámo, já mam ten samej problém..
zrovna včera jsem si řikal, že s tim něco musim udělat..

a místo toho zas sedim u compu a nesportuju..

mam slabou vůli..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 03-06-2006 v 20:10 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 5

Někdy to i souvisí s věkem. Já jsem třeba do 20 let mohl sníst cokoliv a pořád jsem vypadal jak kulturista z Dachau.
Pak se to přelomilo a teď už na sobě pozoruju, že každej rok, jedno kilo nahoru. (Takže ještě deset let a už možná nebudu vypadat jako smrtka )
Imho co se sní pod vlivem THC na tloušťce moc nepřidá, protože organismus má na THC zrychlenej metabolismus a trávení a zdaleka ne všechno z toho spotřebuje. (Já tomu říkám sádelnatá stolice. ) Problém je, když má člověk potřebu žrát víc než potřebuje i normálně a po brku se akorát přestane kontrolovat.

Old Post 04-06-2006 v 09:38 AM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 6

To se musite trochu hlidat a neco delat... nezrat tolik a trochu se hybat.. ja mam uz 3 roky stabilni vahu a kdyz priberu tak shodim akdyz mam min, taxem rad, ze se muzu poradne prezrat

p s y c h o 8 4

Old Post 04-06-2006 v 09:45 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macany
Stálý Člen

Karma uživatele macany - 44% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 7

Chce to hulit nejčastěji někde ve společnosti, kde si člověk nesedne ke kompu a nezačne se cpát. A když už o samotě doma, tak místo jídla popíjet třeba vínko nebo čaj...(hlad je přestrojená žízeň) (: a když už mám hlad, tak jsi jdu udělat nějakej salát-po tom se tak netloustne. Dobrý je mít pár polí dál od sebe. Člověku to dá docelu fušku, to všechno za den objet(tím řeším problém s pohybem)...A nebo se odnaučit po hulení prostě jíst...

Jah live !!!

Old Post 04-06-2006 v 10:45 AM
macany je offline   Profil uživatele macany   Find more posts by macany   Foto galerie člena macany   Click here to Send macany a Private Message   Add macany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leštěnka
Stálý Člen

Karma uživatele Leštěnka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 8

Jak to udelate? Jak si predepisete cviceni a dodrzite to? Ja si ho mzu predepsat tisickrat a v nejsilnejsich chvilkach mi to vydrzi mesic...

A s jedenim na noc jsem taky rozdvojena, ale da se to vydrzet spis nez se donutit ke cviceni

Týý jo! A švihla sebou o zem, až jí korálky zachřestěly

Už to balíš?!Co můžeš spalit dnes neodkladej na zitrek...

TRAKTORIAL! n!

Old Post 04-06-2006 v 10:52 AM
Leštěnka je offline   Profil uživatele Leštěnka   Find more posts by Leštěnka   Foto galerie člena Leštěnka   Click here to Send Leštěnka a Private Message   Add Leštěnka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 9

Lestenka - tak ze bych se nejak drel to se rict neda... ale udelam si denne 10 vzhybu 30 kliku a pomackam si rukou to gumove kolecko a staci...

p s y c h o 8 4

Old Post 04-06-2006 v 11:14 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delph
Stálý Člen

Karma uživatele delph - 13% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109 

Tak to vam kluci a holko nezavidim Příspěvek č. 10

ja i moje pritelkyne mame vahu naprosto stabilni:
ja 185/68
ona 183/58
a to treba pizza, coca-cola a jiny jedy na stihlost treba ve 2 rano jsou naprosto bezny

svoboda prvního končí tam kde začíná svoboda druhýho

When you walk through a storm,
Hold your head up high,
And don't be afraid of the dark,
At the end of the storm is a golden sky.
And the sweet silver song of a lark.

Old Post 04-06-2006 v 11:26 AM
delph je offline   Profil uživatele delph   Find more posts by delph   Foto galerie člena delph   Click here to Send delph a Private Message   Add delph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Z-E-N-I-T
Stálý Člen

Karma uživatele Z-E-N-I-T - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 11

ty máš 68kg na 185cm??? cooo??? tak to si tyčka ne

Tloustnete po hulení? *** METAN City Headquaters *** BORAT fan thread
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pot is a plant, it grows from the ground, if god did not smoke it, it wouldn't been around.

Old Post 04-06-2006 v 11:27 AM
Z-E-N-I-T je offline   Profil uživatele Z-E-N-I-T   Find more posts by Z-E-N-I-T   Foto galerie člena Z-E-N-I-T   Click here to Send Z-E-N-I-T a Private Message   Add Z-E-N-I-T to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 12

no to ja mam opacny problem mam 181cm a 65kg no a v poslednej dobe dost chudnem dokonca som zapol opasok o dve dierky menej ako ho mam normalne to zerem a hulim rovnako...

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 04-06-2006 v 12:12 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delph
Stálý Člen

Karma uživatele delph - 13% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109 

ZENIT Příspěvek č. 13

njnale kdo to nevi tak by to ani nerekl.... bohuzel se s tim neda nic delat, zeru jak nezavrenej, dost dlouho sem i sportoval-stejne sem nepribral
ted spis tuhnu u PC a stejne nic asi to ocenim az budu starsi

svoboda prvního končí tam kde začíná svoboda druhýho

When you walk through a storm,
Hold your head up high,
And don't be afraid of the dark,
At the end of the storm is a golden sky.
And the sweet silver song of a lark.

Old Post 04-06-2006 v 12:22 PM
delph je offline   Profil uživatele delph   Find more posts by delph   Foto galerie člena delph   Click here to Send delph a Private Message   Add delph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 14

Tak to já jsem nebezpečně zhubnul. Ještě před rokem jsem pravidelně posiloval. Rok hulení a z 85 kg rovnou na 72 kg... Uplně jsem přestal sportovat - takže teď po maturitě si koupím kolečkové brusle a pokusím se rozhýbat to zlenivělé tělo...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 04-06-2006 v 12:23 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shakelukas
Stálý Člen

Karma uživatele shakelukas - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 15

jasne ja taky,a docela me to stve!!pres zimu sem hodne hulil a ted na jare jeste vic a pribral sem pres zimu tak 7 kg,ale doufam ze to bude brzi dole!!nemate nekdo navod jak nemit zravku po huleni??poradte

Old Post 04-06-2006 v 13:33 PM
shakelukas je offline   Profil uživatele shakelukas   Find more posts by shakelukas   Foto galerie člena shakelukas   Click here to Send shakelukas a Private Message   Add shakelukas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

gona: kura to budes muj dvojnik 183/84
jste blazni Vy kdo pribirate!

Old Post 04-06-2006 v 15:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-02-2017 - Hrozný stav po hulení! - 19 odpovědí
03-04-2010 - Konec hulení - 285 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9492650 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív