Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak jsem vypestoval trpaslika :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Jak jsem vypestoval trpaslika :) Příspěvek č. 1




Caute, groweri. Chci vam ukazat co jsem vypestoval pod 70W Je to orange bud.. Ale je nakej divnej (asi chyba genetiky).. Proste vsechny kytky v truhlu rostou normalne.. ale je tam jedna vyjimka je to trpaslici orange bud.. no podvejte se a skuste mi nasat jak se mi to povedlo???


Jinak svetlo 70w a teplota 26c (nejdriv jsem myslel ze je rozptilem svetla ale neni tomu tam i trpajzlik dostava hodne hodne svetla!

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Old Post 24-09-2006 v 18:12 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 2

fotil jsem u okna.. neni pestene za oknem

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Old Post 24-09-2006 v 18:16 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

2etno: Já sem měl úplně to samý se Shivou(viz můj thread-nejdřív rostla na okně, pak sem jí dal k ostatním kyti do skříně250W a teď má asi po 1,5měsíci růstu jenom20cm) Je to podle mě náhodná chyba v genetice, ale ber to s rezervou

Old Post 24-09-2006 v 18:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 4


I trpaslik muze nakonec stat za to,tak jeste nepropadej panice

Kdyz budes chtit,pak smaznu

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 24-09-2006 v 19:03 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Jahudka!
I trpaslik muze nakonec stat za to,tak jeste nepropadej panice

Kdyz budes chtit,pak smaznu
jako docela mazzakr

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Old Post 24-09-2006 v 20:17 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 6

fištekk - Nevazil jsem,uz je to zhuleny,ale tak okolo 8g z toho urcite bylo.Jinak je to podlampovka,400w son t agro,odruda ICE,objem kvetinacku 0,25 litru.To jsem zkousel dat pod lampu nekvetlej rizek,takovyho chudniku.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 25-09-2006 v 17:04 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 7

Jahudka!: tak to ses docel mazak chtel bych z toho meho trphajzlika 8g

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Old Post 25-09-2006 v 18:48 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Young.Buck
Stálý Člen

Karma uživatele Young.Buck - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 8


Já sem taky hodim svojeho trpaslička....bohužel mam jen jednu fotku..měl sem ho za oknem a seknul se asi tak v 14cm....

Old Post 11-10-2006 v 20:07 PM
Young.Buck je offline   Profil uživatele Young.Buck   Find more posts by Young.Buck   Foto galerie člena Young.Buck   Click here to Send Young.Buck a Private Message   Add Young.Buck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 9

peknej

more .. gogogo

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Old Post 11-10-2006 v 20:17 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 10



A muj!?... trpajzlik

Kdo chce moc, nema nic, kdo ma moc, chce jeste vic .. Megalomanstvi je nemoc.. 1.2.3.4.5.6.7.8.

Naposledy upravil Warl0ck 02-11-2006 v 15:59 PM

Old Post 02-11-2006 v 15:53 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11


taky nechavam trpajzliky prezrat.uz to na balkone asi brzo skosim,prece jen uz snezi :-)

Old Post 02-11-2006 v 16:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 12


taky se pochlubim :-----> odruda neznama, nehnojeno. donedávna sídlila na střeše dokud nezacalo snezit . ted je windoor a uz asi mesic az dva je v kvetu a rekl bych že ještě tak 2 mesíce bude chtit.

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Naposledy upravil Kuči 04-11-2006 v 17:06 PM

Old Post 04-11-2006 v 17:01 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
*THC* Master
Nový Člen

Karma uživatele *THC* Master - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 13

Mas to pekny a ten prcek je gooood az ted nekdy sezenu photak tak sem dam taky naky fota svejch holek

mor na čorky
volte legalizaci

Old Post 05-11-2006 v 17:40 PM
*THC* Master je offline   Profil uživatele *THC* Master   Find more posts by *THC* Master   Foto galerie člena *THC* Master   Click here to Send *THC* Master a Private Message   Add *THC* Master to your buddy list     Navštiv homepage uživatele *THC* Master! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1808550 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív