Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak vyresit skrin 60x40x165?:)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Jak vyresit skrin 60x40x165?:) Příspěvek č. 1


Zdary,uz jsem jednou zalozit tema o tyhle skrini,ale to jsem potreboval poradit s lampou ted rad slysel vase nazory na muj systemje to neco jako scrog...myslite ze se to da uskutecnit?

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 03-11-2006 v 09:51 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lowerider
Stálý Člen

Karma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 2

zdar vypada to zajimave, ale stejne mi nejde do hlavy jak chces uplne tu prvni kytku prodlouzit do takove vysky a ty ostatni nechat tak nizke.
no nevim...jinak muj nazor je ze by to urcite slo uskutecnit..zalezi na tom jak se s tim poperes. vis prece ze kdyz se chce tak vsechno jde,)
jinak jestli rozjedes neco takovyho budu fandit.

peace

Old Post 03-11-2006 v 10:30 AM
lowerider je offline   Profil uživatele lowerider   Find more posts by lowerider   Foto galerie člena lowerider   Click here to Send lowerider a Private Message   Add lowerider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 3

Tak osvítit půdorys 60*130-160cm je celkem na hloubce 40-60cm nereálné, představ si tu skříň na ležato, jinak bys musel otočit stínitko o 90 stupnů, výbojka musí být kolmo k delší straně, je to tu nejčastější chyba všech skříní. připadá mi to zbytečně složité a taky obslužnost skříně nebude dobrá, ono se ty kytky krásně namalují ale reál je trochu jiný, já bych to tak nedělal,ale je to tvá věc. třeba se pletu, hodně zdaru při pokusu, těm já jsem nakloněn.

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 03-11-2006 v 10:38 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 4

ganja-steve: a co si od toho slibuješ??????? Přijde mi to velice neefektivní - už jenom kvůli zbytečně dlouhé době růstu - kdyby to bylo alespoň hydro .... + všechny argumenty, co psal metalsodik. Pokud bych ale musel použít Tvoje schéma, tak bych zapřemýšlel o tom, jestli nezkusit kombinaci s pěstováním vzhůru nohama (resp. kořenama) - byla by poloviční doba růstu a prostor by byl alespoň optimálně zahuštěn (tedy 1/2 normálně + 1/2 od stropu).

A čím si představuješ, že na to budeš svítit???? Poměry rozměrů skříně rozhodně nejsou optimální pro tento způsob pěstování - na 160 cm výšky pouze 40 cm na hloubku????????? Nesmysl!!!!!!

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 03-11-2006 v 11:51 AM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 5

no využít se to dá KRÁSNĚ hloubka je sice krapet problem ale jinč bych to rozdělil na 2 části, matkárna a pěstírna, žádný velký sraní s kytkama kořenama vzhůru bo tak to je spíš experimentálně zajímavý ale ject takle každej GROW?? no nevim, díky matkárně bys měl dostatek klonů a mohl bys vynechávat růstovou fázi, ale to už je o něčem jinym.. ja radim ROZDĚLIT NA 2 ČÁSTI

Old Post 03-11-2006 v 13:52 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 6

2rory: jj diky,tohle se mi zda zatim asi jako nejduchaplnejsi reseni. este mi pripada zajimavy ty kytka dat i nahoru vzhurunohama.

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 05-11-2006 v 18:30 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 7

no když to řikáš, ja sem znova kouk na ten tvuj obrázek a zdá se mi to sice hezky namalovaný ale takle to prostě růst nebude a kdyby ano tak s tima kytkama nebudeě moct manipulovat a to je někdy sakra třeba,...
pak napiš jak to nakonec dopadne

Old Post 05-11-2006 v 19:58 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3422500 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív