Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » VŠECHNO kroucení listů a problémy s tím spojené směřujte sem.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »

.
This poll is closed.
. 0 0%
. 0 0%
Total: 0 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
eNEMI
Nový Člen

Karma uživatele eNEMI - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 113

Mas recht ,, dik,, budu muset vice studovat,, procital jsem to a prehledl..

Jsme současti přírody ,, nedělejme ze sebe více.

Old Post 08-05-2007 v 18:20 PM
eNEMI je offline   Profil uživatele eNEMI   Find more posts by eNEMI   Foto galerie člena eNEMI     Add eNEMI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubik84
Stálý Člen

Karma uživatele kubik84 - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 34  

Zdraví Skvrny na listech Příspěvek č. 114


Zdar lidi,
u jedný kytí (euforia) mám na horních listech hnědý tečky:-(
hledal jsem ve fóru a dospěl k závěru že by to mohlo být nedostatkem živin, ale nejsem si moc jistej...
Kytí jsou v 17 dnu květu a dostávaj 0,75ml/1L Groow, 1,25ml/1L Bloom, 0,75ml/1L Micro a 1ml/1L květ. stimulant
Dík a pěstu zdar

Old Post 08-05-2007 v 19:37 PM
kubik84 je offline   Profil uživatele kubik84   Find more posts by kubik84   Foto galerie člena kubik84   Click here to Send kubik84 a Private Message   Add kubik84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 115

podle mě je to plíseň...

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 08-05-2007 v 21:06 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubik84
Stálý Člen

Karma uživatele kubik84 - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 116

Myslíš že bude stačit otrhat napadené listy??

Old Post 08-05-2007 v 22:13 PM
kubik84 je offline   Profil uživatele kubik84   Find more posts by kubik84   Foto galerie člena kubik84   Click here to Send kubik84 a Private Message   Add kubik84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 117

Teď když o tom přemejšlim, tak to houba asi nebude... To tvoje je hodně tečkovatý. Houba by měla spíš velký fleky..... Hm...

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 08-05-2007 v 22:21 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubik84
Stálý Člen

Karma uživatele kubik84 - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 118

Je hrozně divný, že to je na jedný kytí a na pár listech.

1nd:600W:Hlína:5xMazar:5xEuforia




Z malého semínka, strom veliký ti vzroste..

Old Post 08-05-2007 v 22:30 PM
kubik84 je offline   Profil uživatele kubik84   Find more posts by kubik84   Foto galerie člena kubik84   Click here to Send kubik84 a Private Message   Add kubik84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 119

figaro: fšechno je plíseň

kubik84:
http://grower.cz/forum/showthread....4290#post374290
http://grower.cz/forum/showthread....ighlight=plisen
přijde mi to podobný ....

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 09-05-2007 v 17:07 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubik84
Stálý Člen

Karma uživatele kubik84 - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 120

Tak už jsem to objevil na více kytkách:-((((
Co?: Podobný to je, jen mi trochu nesedí ten tvar skvrn, ale dík.

1nd:600W:Hlína:5xMazar:5xEuforia




Z malého semínka, strom veliký ti vzroste..

Old Post 09-05-2007 v 17:45 PM
kubik84 je offline   Profil uživatele kubik84   Find more posts by kubik84   Foto galerie člena kubik84   Click here to Send kubik84 a Private Message   Add kubik84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 121

imho. jj taky se mi zdá že to máš blíž k žilám listů a vypadá to jako spálený .....nojo ale to bys to musel víc rozepsat

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 09-05-2007 v 17:50 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 122

Co? .... .... Mě to připadalo jako nějaká plíseň,,, ale nevim no. Neznám všechny houbový choroby kytek, ale houbová choroba se skoro vždycky vyznačovala většíma flekama ... Jak si sem psal ty odkazy, tak v nich to moc teda podobný neni,,, to první si popsal jako cituji :
"takže zatím mi to přijde prostě jak nějaký chaos v kytce (resp.nějaká sekundární mutace či co)...poněvadž známý to tam má, resp. měl taky...ta samá řada klonů....otrhat a pryč..."
Podle mě to byla klasická plíseň i ta barva fleků seděla. Tohle má jinou barvu. To druhý se prostě občas stane... i já sem to na pár listech občas zaznamenal. Nevim co to je, ale myslim že je to krátkodobý přehnojení - myslim, že kytka narazila za ložisko nějaký látky, zřejmě fosfor a prostě to odsralo pár lístů .... BTW. tohle si neni vůbec podobný ....

Kdybych měl teďka přemejšlet co to je, asi bych neřekl nic... Chce to se víc rozepsat, ale mám svůj typ

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 09-05-2007 v 18:12 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubik84
Stálý Člen

Karma uživatele kubik84 - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 123

Tak tady to je:
Kytí jsou v hlíně(Plagron-groowMix), hnojim jak jsem psal AH (0,75/1,5/0,75) + květ.stimulant. PH 6,0, EC neměřim, Teplota 25C den 20C noc, vlhkost je kolem 60%. Každý den postřikuju Repro-Forte a Zámek+Klíč a jednou týdně Phytamin. Asi tak před týdnem jsem dal Phytamin do zálivky 0,5ml/1L.

1nd:600W:Hlína:5xMazar:5xEuforia




Z malého semínka, strom veliký ti vzroste..

Old Post 09-05-2007 v 19:52 PM
kubik84 je offline   Profil uživatele kubik84   Find more posts by kubik84   Foto galerie člena kubik84   Click here to Send kubik84 a Private Message   Add kubik84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spectronic
Nový Člen

Karma uživatele Spectronic - 83% PěstitelskáKarma uživatele Spectronic - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 22  

Dotaz Poradí mi někdo? Příspěvek č. 124







Zdravím allstars Growers.
Potřeboval bych analyzovat tento problém s rostlinkama. Pěstuju v kokosu pod 150W výbojkou a hnojím Wuxalem. Posledních 14.dní jsem je zanedbal a stalo se toto. Poradí někdo, než bude pozdě?

Old Post 12-05-2007 v 16:09 PM
Spectronic je offline   Profil uživatele Spectronic   Find more posts by Spectronic   Foto galerie člena Spectronic   Click here to Send Spectronic a Private Message   Add Spectronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 125

evidentne prehnojene !!!!

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 12-05-2007 v 16:22 PM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spectronic
Nový Člen

Karma uživatele Spectronic - 83% PěstitelskáKarma uživatele Spectronic - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 126

JJ.To je možné, poslední týden jsem neměl čas a tak jsem nalil do konvice hnojku přímo z flašky. A po týdnu přijel a vypadalo to takhle, tak jsem zaléval dvakrát bez hnojky, ale je to pořád stejné. TAkže co teď? Mám to prolejt či co?

Old Post 12-05-2007 v 16:50 PM
Spectronic je offline   Profil uživatele Spectronic   Find more posts by Spectronic   Foto galerie člena Spectronic   Click here to Send Spectronic a Private Message   Add Spectronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 127

Jo musis to proplachnou par litrama vody..

no show

Old Post 12-05-2007 v 18:19 PM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spectronic
Nový Člen

Karma uživatele Spectronic - 83% PěstitelskáKarma uživatele Spectronic - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 128

Ok.TAk je to proplachnuty. Uvidime pozdejs. Zatim dikec

Old Post 12-05-2007 v 21:41 PM
Spectronic je offline   Profil uživatele Spectronic   Find more posts by Spectronic   Foto galerie člena Spectronic   Click here to Send Spectronic a Private Message   Add Spectronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1892380 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív