Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » VŠECHNO kroucení listů a problémy s tím spojené směřujte sem.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »

.
This poll is closed.
. 0 0%
. 0 0%
Total: 0 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 81

Ahoj díval jsi se sem? http://grower.cz/forum/showthread.p...okroucene+listy

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 30-03-2007 v 19:31 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubik84
Stálý Člen

Karma uživatele kubik84 - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 82

No tak už díval, ale přesně tenhle problém tam není:-(

Old Post 30-03-2007 v 20:21 PM
kubik84 je offline   Profil uživatele kubik84   Find more posts by kubik84   Foto galerie člena kubik84   Click here to Send kubik84 a Private Message   Add kubik84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lorant06
Nový Člen

Karma uživatele lorant06 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 2  

Obecné skvrny na listech Příspěvek č. 83



mam mensi problem zacli se mi objevovat hnede skvrny na listech, ty pomalu zloutnou jsou mensi spicatejsi, kytky stari cca 4-5 tydnu,hlina, hnojeno 2x, voda z kohoutku, ph/ec nemereno...nevim co s tim, nedostatek nejakeho prvku, hnojiva, chyba ph nebo plisen?

Old Post 01-04-2007 v 16:05 PM
lorant06 je offline   Profil uživatele lorant06   Find more posts by lorant06   Foto galerie člena lorant06   Click here to Send lorant06 a Private Message   Add lorant06 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 84

zkus to najít tady
tady tady
pokračování tady

jsou to thready přímo nad tvym ..

eat meat, do drugs

aktuálně: "out" 2007 *** sklizeno zhuleno: 1st in

http://www.youtube.com/watch?v=p​Sm7BcQHWXk
http://www.youtube.com/watch?v=A​xur5W83znw
to jsou moji lidé

Old Post 01-04-2007 v 20:01 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lorant06
Nový Člen

Karma uživatele lorant06 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 85

na tech threadech, odkazech jsem to hledal ale vubec z toho nejsem moudrej jednou to vypada na nedostatek mg, pak ca nebo zn, pak mozna ph, nevim, spis by mi pomohly neci zkusenosti...

jo a prehnojeny snad bejt nemuzou... prte jsem je za cely 4-5 tydnu hnojil jen 2x a to v primerenym mnozstvi, po 2. navic kdyz uz se tyhle skvrny objevily..

tak nevim kazdopadne listy vypadaj dost bidne, nejde ani tak o ty skvrny uz se nerozsirujou cca jen na 2 kytkach, spis jsou zluty a strasne uzky,slaby...

Old Post 02-04-2007 v 08:02 AM
lorant06 je offline   Profil uživatele lorant06   Find more posts by lorant06   Foto galerie člena lorant06   Click here to Send lorant06 a Private Message   Add lorant06 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikes
Stálý Člen

Karma uživatele mikes - 81% PěstitelskáKarma uživatele mikes - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 69  

Palec dolů zluta vetev, zloutnuti vrcholku, jedna vetev zkomirajici Příspěvek č. 86





zdarec groweri a growerky
naskytl se mi problem s listy, probiral s ostatnimi growery a nikdo nevedel tak se tazi vas ostatnich zkusenejsich
info: 150w phillips son t pia
samozavlazovaci truhliky fantazie, hlina allmix biobizz+hlina na muskaty+kokos teplota v poho
ph nevim nemerim mam jen vodicku na akvarka

jde o to ze mi napr na papayi(truhlik vytazeny ven) na vsech vetvich kvetou palicky ale na jedne palice neni a zloutne odprostred vrcholku

a dalsi fotka je big bud vetev ktera taky(sama na kytce) chradne a uvada..vypada jako kdyby byla spalena svetlem ale paradoxne je od vybojky nejdal...prehnojeni taky nevim kdyz neni prehnojeny zbytek rostliny

a posledni fotka je g13xmt taky se zloutnoucimi listy odprostred fotka s tremi nebo ctyrmi zlutymi vrcholy


diky za rady

mikes

Huleni dava hodne tem, kteri si to umi poradne vychutnat...

Old Post 11-04-2007 v 19:57 PM
mikes je offline   Profil uživatele mikes   Find more posts by mikes   Foto galerie člena mikes   Click here to Send mikes a Private Message   Add mikes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulabalu
Stálý Člen

Karma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 122  

zlutnu mi listy od stredu ke kraji... Příspěvek č. 87



Cuzz, zacali mi zltnut listy, tie spodne a tie v strede. Zltnu od stredu ke kraji, pak hnednu , vyschnu a odpadnu.

Pouzivam substrat od plangronu royality mix, prej to netreba hnojit tag 6-8 tydnu, ale ja som to po prepnuti na kvet pohnojil polovicnou dafkou Alga-Bloom, kazdy tyzden raz do zalievky. Na kvete su 17 dni.

PH mieriam len kvapkami, je dost obtazne /aspon pre mna/ mat vodu rovnakeho PH, ale je to stale v rozmezi od 5 do 7...

Tyjo teraz ma to napadlo.. moze byt to zltnutie sposobene tym ze stale znizujem PH s PH- urcene pre rust???

dikes za helps,
HLBL.

Double Nlite 125w & AERO Scrog style (4xSWK)
---
Old System: 250w metla/sodik,substrat.
2xJH,4xG13 | 3xNL,3xMLI

Old Post 11-04-2007 v 23:06 PM
hulabalu je offline   Profil uživatele hulabalu   Find more posts by hulabalu   Foto galerie člena hulabalu   Click here to Send hulabalu a Private Message   Add hulabalu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hulabalu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 88

hulabalu - no já myslim, že si částečně odpovídáš sám: pH v rozmezí 2 stupňů asi neni ideální!!!! Nechápu, co je tak težkýho na tom, namýchat si správný pH.
1) Kup si za lidových 100 Kč lahev kyseliny fosforečný
2) Nařeď si kyselinu trochu ve vodě ať jí nemáš tak koncentrovanou, pokud se bojíš, že Ti ujede ruka
3) necháš si odstát vodu z kohoutku
4) změříš pH vody samotný
5) částečně upravíš pH vody podle toho, jak Ti s ní hnojivo bude hýbat - to už víš dopředu (je to lepší, protože pH výsledného roztoku pak nebude tak lítat - ale to má spíš větší význam v hydru)
6) nleješ do vody hnojiva
7) změříš pH a upravíš na finální hodnotu

To je vše a pokaždý budeš mít pH stejný a na desetinu přesný i za pomoci kapek (tady doporučuju pH test s co nejmenším rozsahem stupnice)!!!!!!!!!!!!!

Stačí to podpořit enzymy, polyversem, trichodermou .....

Každopádně změř aktuální pH půdy a případně udělej průplach, aby se to srovnalo. Pak si ho hlídej (to pH samozřejmě ) a uvidíš že to bude jen lepší. Pro sichr ještě zkontroluj kořeny a život v hlíně i mimo ní - žluté lepové desky jsou předpokládám povinná výbava každého hlínaře .......

Jinak jak píše ICE13 - EC metr se fakt hodí!!!!!!! pH je samozřejmě dobrej taky, ale pokud nejsi barvoslepej, tak se dá jet bez něj.

Tak ať se to zlepší .....

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 14-04-2007 v 10:24 AM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulabalu
Stálý Člen

Karma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 89

ph meriam tak ze namiesam vsetko potrebne do zlaievky, od meram to PH, pak pridam trocha kyseliny, pak odmeriam, pak pridam zase a zase odmeriam... ja proste nemozem odhadnut kolko tej kyseliny mam naliat aby to bolo OK... pak sa mi stava ze dam prilis, pak to je moc kysele a pak to musim zase riedit s vodou.

No kazdopadne na dalsi grow si kupim nejaky digi EC-PH meter, do toho urcite pojdem.

Zatial sa stav kytiek nezhorsuje trocha zlutnu spodne a stredne listy ale nijak velmi rychlo... zatial som hnojil len polovicnatou dafkou , priste dostanu full porciu.

hele diky za podporu a rady!
a hulbe zdar!
HLBL

Double Nlite 125w & AERO Scrog style (4xSWK)
---
Old System: 250w metla/sodik,substrat.
2xJH,4xG13 | 3xNL,3xMLI

Old Post 15-04-2007 v 05:57 AM
hulabalu je offline   Profil uživatele hulabalu   Find more posts by hulabalu   Foto galerie člena hulabalu   Click here to Send hulabalu a Private Message   Add hulabalu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hulabalu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
192.168.100.252
Nový Člen

Karma uživatele 192.168.100.252 - 31% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 27  

Zdraví stale problemi vo vegetacnej faze /y Příspěvek č. 90



tak grower´s som tu zas s prozbou o radu, po celu dobu rastu sa potykam s problemami a uz fakt neviem de je problem,
kvietky rastu velmi pomaly, mavaju svetle a uzke vrsky
prikladam aj nejake mobil-foto ktore pekne ukazuje ako kvetinky mali aj nejake svetlejsie dni ked rastli krasne ale vzdy len 2-3 dni a potom ako ked utne zacnu rast zlte a uzke, dalsie 2 tyzdne rastu jak stalagnity

tak tu je moja zostava
hlina: 50% agro kaktus, 20% perlit a 30%agro muskat
lampa: Mhalogenid 150W
posadka: nejake noname na ktorych sa ucim
skrina: 45x45x70 - viem ze je mala, na vacsej sa maka
teplota: den: 27-33C
vetranie: 2x Arctic cooling 12cm, 60m3/h - podla teploty asi stacia
hnojky: plagron grow a bloom
voda: z kohutu, pH 6,8-7,2 - je trozku tvrda ale nie nejako extremne
vlhkost: nezohnal som vlhkomer, ale iba rosim + nejake nadoby s vodou

skusal som uz secko a budem vdacny za akukolvek radu

Naposledy upravil 192.168.100.252 17-04-2007 v 19:03 PM

Old Post 15-04-2007 v 18:40 PM
192.168.100.252 je offline   Profil uživatele 192.168.100.252   Find more posts by 192.168.100.252   Foto galerie člena 192.168.100.252   Click here to Send 192.168.100.252 a Private Message   Add 192.168.100.252 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
192.168.100.252
Nový Člen

Karma uživatele 192.168.100.252 - 31% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 91

to vsetci znizujete pH ? 5,5 sa mi zda nejako malo, ziadna voda z vodovodu nema take pH

Old Post 18-04-2007 v 08:56 AM
192.168.100.252 je offline   Profil uživatele 192.168.100.252   Find more posts by 192.168.100.252   Foto galerie člena 192.168.100.252   Click here to Send 192.168.100.252 a Private Message   Add 192.168.100.252 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 92

citace:
Původní příspěvek od 192.168.100.252
to vsetci znizujete pH ? 5,5 sa mi zda nejako malo, ziadna voda z vodovodu nema take pH


radil bych upravovat kamo a den nechat odstat...ver mi

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 18-04-2007 v 09:08 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jakysak
Stálý Člen

Karma uživatele Jakysak - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jakysak - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 30  

Dotaz Divny listy pomoc prosim Příspěvek č. 93




Ahoj,nevite prosim co to holkam je?A jak se toho pripadne zbavit dik

Letošní Balkon 2009

Old Post 18-04-2007 v 14:50 PM
Jakysak je offline   Profil uživatele Jakysak   Find more posts by Jakysak   Foto galerie člena Jakysak   Click here to Send Jakysak a Private Message   Add Jakysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mallabar
Stálý Člen

Karma uživatele Mallabar - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 94

ten prvni obrazek vypada, ze nemela rostlinka moc vody
jinak koukni na FAQ do http://grower.cz/pestovani/navody/z...-hnojeni/7.html a jeste na skudce, ale v tom asi problem nebude ... spis ta voda

Já osobně s něma pokecám, smotnem brčko možná, ale rozhodně nikam neletím !

Old Post 18-04-2007 v 18:41 PM
Mallabar je offline   Profil uživatele Mallabar   Find more posts by Mallabar   Foto galerie člena Mallabar   Click here to Send Mallabar a Private Message   Add Mallabar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jakysak
Stálý Člen

Karma uživatele Jakysak - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jakysak - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 95

nj ta voda je mozna moc ji nezalejvam :P

Letošní Balkon 2009

Old Post 18-04-2007 v 19:31 PM
Jakysak je offline   Profil uživatele Jakysak   Find more posts by Jakysak   Foto galerie člena Jakysak   Click here to Send Jakysak a Private Message   Add Jakysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 96

Hnojil si to něčím?

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 18-04-2007 v 21:09 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5377470 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív