Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Listy s jednou až třemi čepelemi , mutace ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

listy s jednou až třemi čepelemi Příspěvek č. 1

Ahoj, mám takovej malej problém, na kytkách mi rostou patra listů se třemi čepelemi, někdy jen s jednou a fialověj mi k tomu řapíky. Už jsem se s tím setkal, bylo to podvýživou, po nasazení větší koncentrace hnojek se to zlepšilo, ale tohle kolo se to vůbec nelepší a to jim solim už celkem dost. Má s tím někdo zkušenost? Jedu v kokosu, hnojky GHE, upravuju pH, EC, teplota normal...
Díkes.

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 23-10-2009 v 21:45 PM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.:INDI:.
Stálý Člen

Karma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 2

može to byť sposobene aj nejakym stresom -šokom .....

Hlavne si veriť

Old Post 24-10-2009 v 19:06 PM
.:INDI:. je offline   Profil uživatele .:INDI:.   Find more posts by .:INDI:.   Foto galerie člena .:INDI:.   Click here to Send .:INDI:. a Private Message   Add .:INDI:. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

může to být i genetika....když jedeš pořád jedny a ty samý semena

Old Post 24-10-2009 v 19:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Máš to samé co já na jednom Haze x Skunk1 mě zfialověl stonek a místo prvního 1zubého patra mě vyskočily hned 3zubé lístky !!! Taky nechápu ale držíse tak to nechám a uvidím

Old Post 22-12-2009 v 08:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIEROS
Stálý Člen

Karma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 5

čau,mam stím takove zkusenosti: kdyz sem prepinal kytky z cyklu 12/12 faze kvetu zpet na fazi rustu, tak ty kytky ztoho musely mit sok a trvalo jim asi 7-14dni nez se preply zase na rust a efektem toho bylo ze zacali nejdriv rust JEDNOLISTKY pak TROJLISTKY a casem se to dalo do normalu.Tak jestli neni na vine svitici perioda nebo stres zpusobenej svicenim

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=47058

Old Post 22-12-2009 v 08:49 AM
LIEROS je offline   Profil uživatele LIEROS   Find more posts by LIEROS   Foto galerie člena LIEROS   Click here to Send LIEROS a Private Message   Add LIEROS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

:::LIEROS::: počkej ale vono to tak roste normálně nejdřív jedno pak tří atd až do finále nebo to myslíš tak že si měl velkou kitku a ona začala znova z jedno břitým listem ??? možná sem to nepochopil tak mě kdyžtak oprav já sem si otom tet četl na netu a jeto genetikou prostě to to semmeno mělo už zakodované at roste z troszubím listem odstartu....

Old Post 22-12-2009 v 09:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIEROS
Stálý Člen

Karma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 7

no ze kdyz kytka uz kvete a chces ji prepnout zpet na rust tak je tenhle jev uplne normalni

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=47058

Old Post 22-12-2009 v 12:53 PM
LIEROS je offline   Profil uživatele LIEROS   Find more posts by LIEROS   Foto galerie člena LIEROS   Click here to Send LIEROS a Private Message   Add LIEROS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Aha tak to nevím já zas tak moc často kitky z květu na růst nepřepínám teda aspon sem to nikdy ještě neudělal ale budu ti věřit

Old Post 22-12-2009 v 12:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIEROS
Stálý Člen

Karma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 9

vis jak treba stehovani nebo pronajimatel bytu ohrozi plan sklidit a ty musis jednat.semi to stalo uz asi dvakrat.nebo treba kdyz chces zjistit jestli je to samice nebo samec tak je taky prepnes,nebo nebo treba mas uz kytku skoro ke sklizeni a rozhodnes se udelat rezy na zachovani genu tak taky se prepina na rust,nebo takzvane REVITALISM nebo tak nejak to je ze kytku sklidis,oskubes jen plaky a nechas 14 prepnuto 24/0 a kytka by mela zase valit rust.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=47058

Old Post 22-12-2009 v 13:28 PM
LIEROS je offline   Profil uživatele LIEROS   Find more posts by LIEROS   Foto galerie člena LIEROS   Click here to Send LIEROS a Private Message   Add LIEROS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

::LIEROS::: REVITALISM ??? !!! tak to jsem ještě neskoušel ani neslyšel ale bylo by to určitě super sklidit a znova přepnout a pak zase sklidit tomu nerozumím tak pokud někdo víte o co jde klidně jsem napište já to pak vyskoším

Old Post 22-12-2009 v 13:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIEROS
Stálý Člen

Karma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 11

Pokud vám hodně záleží na genetice a právě sklízíte nějakou dobrou rostlinku, tak můžete sklidit palice, a přesto nechat znova rozrůst kytku! Rostlinu necháte v květináči/bubbleru, aby zůstal zachován kompletní kořenový systém. Ufiknete stonek zhruba 20 cm nad zemí - důležité je aby pod řezem zůstaly nějaké větvičky/paličky! Tento stonek v květináči dáte pod periodu 18/6 (lepší je 24/0). Začnete přidávat hnojivo na růst a zvýšíte vlhkost. Pro zvýšení pravděpodobnosti úspěchu se přidává CO2 a celkově aby se všechny aspekty pěstění podřídily vegetativní fázi. Takto ztrýzněná kytka se za pár týdnů probere a začne znovu růst. Nyní můžete vzít třeba klony a máte genetiku zachovánu!

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=47058

Old Post 22-12-2009 v 13:46 PM
LIEROS je offline   Profil uživatele LIEROS   Find more posts by LIEROS   Foto galerie člena LIEROS   Click here to Send LIEROS a Private Message   Add LIEROS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIEROS
Stálý Člen

Karma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 12

heled to je jen jeden zpusob pak je druhej kdy nechas i vetve s listy a malima palickama.pak jen uz prepnes na 24/0 asi na 14 dnu melo byto zacit valit znova

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=47058

Old Post 22-12-2009 v 13:48 PM
LIEROS je offline   Profil uživatele LIEROS   Find more posts by LIEROS   Foto galerie člena LIEROS   Click here to Send LIEROS a Private Message   Add LIEROS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIEROS
Stálý Člen

Karma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 13

vyzkouseny to mam jen jako prvni zpusob kdy to fiknes u stonku a ten druhej zpusob mam vyzkousenej jen tak na pul pac sem vzdycky prepinal kdyz faze kvetu byly v polovine,nikdy sem nesklidil a pak zase ozivilale urcite se nato nekdy chystam.

vychytavka jeto husta

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=47058

Old Post 22-12-2009 v 13:51 PM
LIEROS je offline   Profil uživatele LIEROS   Find more posts by LIEROS   Foto galerie člena LIEROS   Click here to Send LIEROS a Private Message   Add LIEROS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

:::LIEROS::: Díky za radu určitě vyskouším,,, podle mě není co skazit když sklidím a skrátím rostlinku a uvidím pokud to vyjde rozepíšuse do fóra mám kiti zatím nějaký 8den na 24/0 takže leze zatím 3patro ale po sklizni určitě napíšu ....

Old Post 22-12-2009 v 14:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIEROS
Stálý Člen

Karma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 15

takze sem rozsiril tvuj obzor ??

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=47058

Old Post 22-12-2009 v 15:04 PM
LIEROS je offline   Profil uživatele LIEROS   Find more posts by LIEROS   Foto galerie člena LIEROS   Click here to Send LIEROS a Private Message   Add LIEROS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

určitě ano dík

Old Post 22-12-2009 v 15:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3076770 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív