Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Rízky z nakvetle rostliny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
pechota
Nový Člen

Karma uživatele pechota - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od pechota
lada zero zero six
aj od Teba by bodli fotoze.mas nejake.ozaj a co to mas za model.
Jedubabka
mozes mi vysvetlit preco robis mod-a ked na to evidentne nemas.to je ako len preto ze poznas carlita,ze.co si to urobila za edit preboha.mohol som ti to poslat ako pm ale takto to vidia vsetci a o to mi ide.

a nezabudni mi zase poslat negkarmu pripadne upozornenie a ked to nestihnem do dvox minut zmazat.
p.s.pri Tebe clovek aspon poxopi co to je byt KONTRAPRODUKTIVNA.

Old Post 02-10-2006 v 11:29 AM
pechota je offline   Profil uživatele pechota   Find more posts by pechota   Foto galerie člena pechota   Click here to Send pechota a Private Message   Add pechota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juppup
Nový Člen

Karma uživatele juppup - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 34

Sakra chlapi jak to děláte mně se nic nechytá,snad jen rýma,zkoušel jsem klonovat rovnou do hlíny a pod úsporkami a nic,co dělám blbě???

Old Post 04-12-2006 v 11:39 AM
juppup je offline   Profil uživatele juppup   Find more posts by juppup   Foto galerie člena juppup   Click here to Send juppup a Private Message   Add juppup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 35

jupup: a co ti natom nejde? řízek 3tí patro+šikmej řez+stimulátor+týden na 24/0 ve sklenici s vodou s 1kapkou peroxidu+1 až 2 týdny na 18/6+vysoká vlhkost (zakrytí, rosení, zvlhčování)+teplota (24-27stC) a musí to mít kořeny btw.ve hlíně to jde o malinko hůř poněvadž rychleji vysychá a navíc obsahuje nepotřebné živiny (adventivní kořeny se tvoří ze živin v řízku), (trváš-li na substrátu) zkus rašelinu (ta je zas trošku kyselejší) popř. kokos nebo spec.substrát pro řízkování (hodně rašeliny, žádný živiny)....ze substrátu to třeba muže "čapnout" nějakou plíseň

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 04-12-2006 v 13:59 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 36

kdysi jsem obdrzel tri nakvetly rizky Orange Budu a pri nejlepsi peci zdechly vsechny, svine... U normalnich jsem zatim mel 100% uspesnost.

Oh, I'm a good old Rebel
Now that's just what I am.

Lophophora - kaktus bohů
Záhada San Pedro

Old Post 05-12-2006 v 20:50 PM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 37

To Co? :
takhle hezky strucne jsem to snad jeste necetl. Ja bych jeste doporucil delat rizky v dobe, kdy je Mesic ve znameni Panny.
Udelejte par pokusu a budete prekvapeni

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 06-12-2006 v 09:26 AM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 38

espado ... ??? ve znameni pany, to je co? zkus to trochu rozvest. co ja vim tak na fazi mesice zalezi, na fazi ale o znameni sem nic ani neslysel.

Old Post 09-12-2006 v 21:15 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

jde to . . . Příspěvek č. 39

ted sem daval zakorenit 6 nakvetlych rizku(asi 14 dni), podminky byly bidne - teplota 1. den 30st. potom 25, rezy nevhodne zvolene - stare male vetve . . . ale daval jsem jim 200% lasky a pece , a zakorenilo 5(a u toho posledniho to neni jiste - je sice zluty ale nejde vytahnout z rw kostky)! Postup podle Hlavy, akorat sem je co 3 dny rosil destilkou obcas i s kapkou hnojiva. Zakorenily za 2-3 tydny, dost jim pri tom zloutly listy ale ted uz jsou ok. Nakvetle casti se zmenily na listky . . . zitra hodim nejake fota do myho trydu . . .

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Naposledy upravil Jirka P. 18-12-2006 v 12:30 PM

Old Post 17-12-2006 v 12:49 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barracuda
Stálý Člen

Karma uživatele barracuda - 90% PěstitelskáKarma uživatele barracuda - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 40

já to praktikuju několik let a bez problémů.Přepnu na 18/6 a valí to.Paličky stříhám,protože stejně časem začnou žloutnout a usychat.

Old Post 11-01-2007 v 14:32 PM
barracuda je offline   Profil uživatele barracuda   Find more posts by barracuda   Foto galerie člena barracuda   Click here to Send barracuda a Private Message   Add barracuda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

Hmm, podla mna zalezi na genetike:

- WhiteWidow bezproblemov pustila korene ale kamosh mi poskytol mierne prikvitnute odrezky z "noname", resp. ani on sam nevedel z coho, stimulator, vlhkost, vsetko = odrezky aj tak do tyzdna OFF ... neviem... ak mate skusenosti, pripiste, ktore druhy sa daju este takto naklonovat v kvete...

HOW

Old Post 15-01-2007 v 08:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barracuda
Stálý Člen

Karma uživatele barracuda - 90% PěstitelskáKarma uživatele barracuda - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 42

WhiteRider,
mám taky nějakej no name.Ale bez problémů mi zakořenil i skunk11.Do hlíny,kořenový stimulátor,několikrát denně rosit,možno dát do igeliťáku,nebo krabičky s víkem.Trvá to tak 14 dní.Nezkoušel jsem 24/0.Je s tím spojeno spousta jiných věcí,jako je vhodně provedenej řez.Všechno se tady dá vyhledat

Old Post 16-01-2007 v 16:24 PM
barracuda je offline   Profil uživatele barracuda   Find more posts by barracuda   Foto galerie člena barracuda   Click here to Send barracuda a Private Message   Add barracuda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

to barracuda:
ako ya robim rezy britvou na vyhonkoch z ktorych po oddeleni vyteka zivica... a to taq asi v 45stupnovom uhle... podla mna chybu v reze a vo vybere odrezku som neurobil...

no nic... skusam dalej

Old Post 18-01-2007 v 12:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rkcz
Stálý Člen

Karma uživatele rkcz - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 44

whiterider: zalezi z ceho ta mamina je. Je rozdil mezi matkou ktera je vyskeletovana ze seeds kvalitni genetiky nebo z noname matky, ktera byla pestena buh vi z ceho Jinak mi neprijde moc rozumne davat rizky zakorenit na 24/0, optimalni je spis 18/6, ale nekdo muze byt spokojen i s 24/0. Urcite bych rizky nerosil, v parnicku si vytvori vlastni klima ktere jim vyhovuje, ostatne hledej, je o tom napsan moc paradni thread "Klonujte s Hlavou". Kdyz si ho prectes cely, budes o klonovani vedet fakt dost.

world aware :: free party is not a crime

Old Post 28-01-2007 v 21:20 PM
rkcz je offline   Profil uživatele rkcz   Find more posts by rkcz   Foto galerie člena rkcz   Click here to Send rkcz a Private Message   Add rkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brink
Nový Člen

Karma uživatele brink - 54% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 45

Paličky tam nech.Jednou jsem dostal řízky taky s paličkama,ty mi potom odpadli sami a kitičky krásně rostli.

Old Post 28-01-2007 v 21:38 PM
brink je offline   Profil uživatele brink   Find more posts by brink   Foto galerie člena brink   Click here to Send brink a Private Message   Add brink to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 46

imho. paličky určitě otrhat, protože cíl rostliny je vykvést-seed, tudíž by primárně se snažila dokončit-vyživit květ a ne se zaobírat tvorbou kořenů

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 29-01-2007 v 10:58 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

otrhat paličky - to zní jednoduše já když sem je otrhal tak to už nerozdejchaly

Old Post 23-01-2008 v 07:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasguel
Nový Člen

Karma uživatele nasguel - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 48

lidi mam takovej dotas co kdyš tu nakvetlou matku oprca samec ma to cenu dělat sni klony, řizky?

Old Post 28-01-2008 v 18:22 PM
nasguel je offline   Profil uživatele nasguel   Find more posts by nasguel   Foto galerie člena nasguel     Add nasguel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9944710 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív