Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » HALF MOON...poradte
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
weedsmoker
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné HALF MOON...poradte Příspěvek č. 1

Cau Groweri, potreboval bych radu ohledne ohybani kviti... Mam na balkone 1ks Power Plant /semeno/ a Shaman /klon/..Ponevadz ma PP jiz ted asi 70 cm, tak sem se rozhodl, ze budu ohybat Half moonem /ohybaci kolinko/, ale nevim jak dlouho tam mam ty kolinka nechat?? Az do sklizne nebo se maji sundavat...? KDY??? Diky predem za odpoved....

Old Post 13-06-2006 v 09:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kavalera
Stálý Člen

Karma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 2

moj nazor je taky ze nechat dovtedy pokial uz vidis ze vetvicka je natolko hruba ze sa do kolienka nezmesti, ja som nechal kolienka aj potom co som tento "znak" spozoroval a vetva praskla.. ale rastla dalej. potom daj dole to kolienko a daj ho niekam inde kde su tensie vetvicky a kde si myslis ze by to chcelo este ohnut.....

Old Post 13-06-2006 v 09:55 AM
kavalera je offline   Profil uživatele kavalera   Find more posts by kavalera   Foto galerie člena kavalera   Click here to Send kavalera a Private Message   Add kavalera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weedsmoker
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Jo dobre, dam je pryc az budou ty vetve silnejsi a dam je na ty samy vetvi na uzsi misto...O.K. dikec...

Old Post 13-06-2006 v 10:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 4

kolinka je optimalni nechat treba 14 dni..potom uz drzi sama..pokud ne..zname snurecky s izolepou doladi zbytek...

goodluck

Old Post 13-06-2006 v 11:03 AM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dorel
Nový Člen

Karma uživatele dorel - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 5

Můj tata používá na formování bonsají obyčejné dráty s umělohmotným obalem,taky to plánuji i já.Mám kytky na balkóně a zatím jsou vysoký 30-40 cm-takže ještě chvilku počkám.To tam může být až do sklizně, jenom občas povolit, aby nebránily růstu stonků a cirkulaci živin.Na netu jsem to čekoval na stránkách o bonsajích. Stačí zadat problém do vyhledávače a vyskočí ti hodně odkazů, z kterých si určitě vybereš. Je to tam polopatisticky vysvětlený...Zatím čus

Old Post 13-06-2006 v 11:35 AM
dorel je offline   Profil uživatele dorel   Find more posts by dorel   Foto galerie člena dorel   Click here to Send dorel a Private Message   Add dorel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 6

mě se ty drátky obalený plastem neosvědčili...zařezávají se, nejsou dostatečně statický...
imho.ty kolinka bych sundal až když větve budou držet tvar (proto je tam snad daváš) a tehdy až mi budou překážet

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 15-06-2006 v 18:30 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr Proč
Stálý Člen

Karma uživatele Mr Proč - 35% PěstitelskáKarma uživatele Mr Proč - 35% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 7

ja mam s draty dobry zkusenosti. jednou mi jeden vyhon prerostl kyti o 30cm a rostl dal, tak jsem ho omotal dratem a obtocil okolo cele kytky. melo to jeste jedny vyhodu. tim ze byl stonek nalezato se zvysila plocha na ktere rostli palice a tim castecne i vynos.

Nepěstuju jen pro to, abych měl hulení a nehulim jen proto, abych byl zhulenej.

Old Post 15-06-2006 v 18:45 PM
Mr Proč je offline   Profil uživatele Mr Proč   Find more posts by Mr Proč   Foto galerie člena Mr Proč   Click here to Send Mr Proč a Private Message   Add Mr Proč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

doporučuji velmi opatrně...ohýbat za světlem...lepší použít scrog.....když ohneš vršek tak ta kytka chytne haluz že přišla o vršek a začne sílit od spodu a ten vršek se zakroutí zas směrem nahoru...

Old Post 19-01-2008 v 03:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0105640 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív