Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Startuju dalsi hydro
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Jakej model z Nirvana Special, Ice, BlueBerry by jste si dali do skrine?
Urcite bych si vybral Ice
Urcite bych si vybral NS
Urcite bych si vybral BlueBerry
Nedal bych tam ani jeden, vsechny stojej za hovno
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Rudra
tak ja len ku NS-je to urcite vdacna odroda, u mna bezi 10 den 12/12 a myslim ze je velmi pekna, ma neskutocne dlhe bliznicky-mnamky.sorry no foto

a prajem bezproblemovy grow peace for all G rudra

Cus Rudra, dik za K+, ale jak pises o fotky, tak situace je asi takova, ze me to v tom NFT vubec nerostlo a ja vubec nevedel cim to je, takze kyti vypadaly, ze chcipnou. Nakonec jsem to jeste jakztakz dal do kupy a zachranil je, ale porad vypadaj divne, takze fotky ty NS poslu jen co se jeste trochu daj dokupy. Ted je sem nedam, protoze se za to uplne stydim. Ale, jak rikam uz se to dava dokupy, takze fotky budou. Zatim................
23

Old Post 14-08-2006 v 10:26 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Drevo-Kocur


Nezapoměl jsi na něco

SRY ja jsem fakt uplne vypatlanej a samo jsem na to zapomnel.
Takze si to pisu do mobilu a az dorazim domu, tak to hned nafotim a poslu.
Fakt sorry ta pamet zkurvena.............kde je?????????
Zatim......
23

Old Post 14-08-2006 v 10:45 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Organika fotky NS (ale v hline) Příspěvek č. 33






Takze situace je asi takova, ze kytky v NFT skoro chciply, ja uz to vzdaval a uz jsem je chtel vyhodit, ale protoze jeste trochu jevily znamky zivota vymenil jsem roztok znovu vsechno zkontroloval a HLE vsech sedm se najednou zacalo davat dokupy. Proto jsem ani nepostoval zadny fotky, protoze kytky vypadaly strasne. Ted jsou sice takovy pokrouceny, ale jedou, tak jsem rad, ze jsem to nevyhodil. Fotky z toho hydra postnu zitra, protoze dneska, kdyz jsem to chtel blejsknout, tak to svitilo a ty fotky vypadaj strasne, takze az bude tma blejsknu uz skoro mrtvou, nyni uz zase dobrou posadku NFT (snarku ty rizky jsem zresuscitoval, ted i ty kytky, tak ted uz snad bude vse OK ).
Mam tady, ale jeste 4x NS v hline a pribude jeste nejaka, takze soucasne rozjedu jeste ten SoG se zhruba 20-ti kytkama zase v tech 10x10x11cm kvetinacich. Tu mam nafocenou, takze foto NS v hline posilam......
PS: jo prosimvas vcera jsem byl v g-shopu a uz meli poslednich 17 RW kosticek, tak mi tam doporucil na zkousku takovy hnedy kosticky (nejaka lisovana puda, nebo tak neco), ktery jsem nafotil a muzete mi nekdo, kdo s tim ma nejake zkusenosti poradit, jak se s tim zachazi. To taky propichnu dam tam Stimulax pichnu tam vetev a co potom? Zalejt? Proste ten typek o tom vedel hovno, jen rikal, ze je to lepsi, nez RW, protoze uz to ma mit v sobe nejaky maly mnozsvi zivin pro ten klon, a ze to v tom proste koreni lip. Takze dik za rady a zatim se mejte........
23

Old Post 17-08-2006 v 07:49 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 34

Tak poradte nekdo jestli mate alespon tuseni, jak se zachazi s tema hnedejma kostkama na rizky. Dneska odpoledne to budu delat, tak bych to potreboval vedet......
Diky
23

Old Post 17-08-2006 v 12:07 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 35

HM,tak to vidím poprvé a tím ti asi moc nepomůžu,co?Každopádně bych se toho nebál,při nejhorším to vezmeš a vyhodíš
Joooom teď na to koukám,máš stejné prostírání jako moje mladá doma(nebo že by jsi mi za ní chodil....

Sundance

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Old Post 17-08-2006 v 16:16 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od sundance
HM,tak to vidím poprvé a tím ti asi moc nepomůžu,co?Každopádně bych se toho nebál,při nejhorším to vezmeš a vyhodíš
Joooom teď na to koukám,máš stejné prostírání jako moje mladá doma(nebo že by jsi mi za ní chodil....

Sundance

Kurva, ja vedel, ze to jednou praskne. No jo no co nadelas. A vidis nakonec se to provari kvuli prostirani.
2every: prosim pomozte mi z tema kostkama.....
23

Old Post 17-08-2006 v 16:37 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 37

Tak fakt nikdo z Vas s tim nemate zadne zkusenosti? Myslim s tema sadbovacima hnedejma kostkama? Fotky jsou asi o 3 prispevky vejs.
Diky.....
23

Old Post 17-08-2006 v 18:49 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rudra
Stálý Člen

Karma uživatele Rudra - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 38

23 tak skusenost s tymi kockami nemam, ale vyzeraju ako normal sadbovacky, proste tam fukni klonikY so stimulaxom, zalej s upravenou vodou, hnojit by som neodporucal, jedine nejakym AH rootom, ci ekvivalentom. tak dufam ze s tymi kockami poriesis dobre a ze Ti to pojde ako ma, ked tak napis ako sa spravaju tie kocecky.

mier
rudra

Ruka v ruke s pokorou a trpezlivosťou vpred k bohatým žatvám

Old Post 18-08-2006 v 17:38 PM
Rudra je offline   Profil uživatele Rudra   Find more posts by Rudra   Foto galerie člena Rudra   Click here to Send Rudra a Private Message   Add Rudra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 39

2Rudra: jj nakonec jsem je normalne pres noc namocil a dneska narezal cca 50 klonu, takze jich mam 20 v tech hnedejch a cca 25 v narmalnich RW kostkach, tak jsem zvedavej jestli tam bude nejakej rozdil. Jinak namocit pres noc je to chce, protoze kdyz je koupis v podstate nesajou vodu a az po tom namoceni se zvetsej a zacnou sat vodu. Jinak myslim, ze to nude stejny jako RW, jen RW stoji 1,- Kc a tyhle 2,-Kc . Mno kazdopadne Ty jsi chtel vic fotek NS, tak ted si jich uzijes az az, protoze v ton NFT to moc nejede (i kdyz NS zrovna vypada, ze se da dohromady ), takze rozjedu SoG v malejch kvetinacich se vsema kytkama co zakorenej s tim, ze zkusim i "Korenama vzhuru" od Jahudky. Pocitam, ze bych tam mohl mit tech 50 kytek........
Mno uz korenej, takze pak jsem zvedavej, protoze to NFT pujde pod 250W a ten SoG udelam pod 400W....
Zatim.....
23

edit: jinak ty konecky Ti schvalne v tom NFT nafotim at to vidis, u nekterejch se to normalne spravilo a jedna je zkroucena jaxvine.
Tak doufam, ze se da dokupy taky.

Old Post 18-08-2006 v 18:28 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

takze fotky toho co jsem chtel vyhodit (kytky byly skoro mrtvy) Příspěvek č. 40









Takze konecne se to NFT dalo trochu dokupy, takze uz se tolik nestydim a posilam nejake fotky (dosud se to nedalo, vypadaly strasne). Jinak co k tomu rict? NS se pekne rozjizdi, takze vzhledem k tomu, ze tam s ni je jeste ta BB musel jsem ji uz trochu krotit a zastipnul jsem je. BB zatim ne, ale stejne to bude narez tyhle dva modely u sebe. Prvni problem, ktereho jsem si vsiml je ten, ze zatimco NS se zda, ze ji nic moc nevadi, tak BB uz ze zacatku je dost nachylna na vsechno (hnojky, vlhkost....), takze jsem na to zvedavej az zacnu hnojit poradne fosforem (v kvetu), protoze mam info, ze ta BB je prave na fosfor dost nachylna. Tu NS, ktery ma na fotce tak pokrouceny listy jsem tam nechal schvalne, protoze tohle jsem jeste nevidel. Je to zajimavy, protoze vsechny jsou z jedny matky. Kazdopadne i ta zkroucena jede v pohode a ja myslel, ze se ji ty listy pokroutily kvuli prehnojeni (na zacatku jsem je prehnojil), protoze to udelaly vsechny, ale po upraveni roztoku zacaly rust normalne, jen tahle jedina se krouti dal, tak uvidime treba z toho nakonec bude Duckfoot, nebo jak se jmenuje ten zvlastni "nezoubkovanej" model.
Jinak BB je videt, ze se jeste trochu vzpamatovava z pocatecniho soku, ale uz taky jede celkem v pohode. Schvalne jsem jednu vyndal (kdyz to jeste slo) a dal ji do ty vetsi RW kostky a budu pozorovat, jestli v tom bude nejakej rozdil. Jeste ji necham trochu vic zakorenit a sup tam s ni.
Tot zatim vse, diky vsem za K+ (snarku ty kostky jsem namocil pres noc ve vode s upravenym Ph ne na 5,5 ale na 5,3. Delam to tak uz od zacatku a v pohode, protoze ti jak tam das ty zasadity kostky Ph Ti stejne stoupne, takze to resim takhle a funguje to v pohode. Myslim, ze kdyz udrzis to Ph v rozmezi mezi 5,2-5,8 je to v pohode) a zatim..........
23

Old Post 22-08-2006 v 09:12 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 41

Tak co kluci a holky????? Zadny dotazy/kritiky apod.????? Jinak, aby jste vedeli presne, tak na fotkach v pravo jsou 3x BB a vlevo 4x NS, z nichz jedna je ta pokroucena.....
23
edit:jeste bych chtel poradit jestli nekdo nevite co to muze byt na fotce BB v tom velkym RWcku na tom liste? Myslite, ze je to znamka prehnojeni?
Dik za radu...

Old Post 22-08-2006 v 12:03 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 42

Mno na ty prvni fotce je videt ze se jim moc nedari,ale to se spravi.Taky se mi to parkrat stalo,ale casem se to srovna,takze bych to neresil.Cim to mohlo bejt nevim,ale mozna nejaka plisen nebo neco co likviduje hned cerstvy mlady vyhonky ktery pak vyrustaj takhle zmrseny.

Ty BB rozhodne nech chviku na rustovy fazi (pokud to je mozny) jinak budou oproti ty nirvane strasne malinky a budes s tim mit jen velky problemy.Rozdily jsou tam velky,tak pozor na to.Nirvany se ti vytahnou jak krava v kazdym pripade (pokud nejsou uz nakvetly).

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 22-08-2006 v 12:39 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 43

2Jahudka: a prvni fotka je schvalne zabrana spis na tu pokroucenou, jinak ty ostatni NS se oproti tomu jak vypadaly pred tim zlepsily o 1000%. NS nakvetla neni, takze ty problemy nastanou urcite, ale budu se snazit co to da je eliminovat. Mno uvidime......
23

Old Post 22-08-2006 v 12:52 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maarius
Stálý Člen

Karma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 44

Věřim že se to povede,jsem zvědav na další pokračování. Přeju hodně štěstí.

Old Post 24-08-2006 v 21:01 PM
Maarius je offline   Profil uživatele Maarius   Find more posts by Maarius   Foto galerie člena Maarius   Click here to Send Maarius a Private Message   Add Maarius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 45

Zejtra urcite postnu dalsi fotky, protoze se to rozjelo fakt dobre, az se nestacim divit, ale jsem samo spokojenej. Uz jsem je zacal ohybat kolinkama, aby si moc nestinily a musim fakt huste krotit tu NS, protoze, kdybych ji porad nezastipaval, tak BB je v prdeli, protoze by ji ta NS uplne zastinila. Ono to mozna stejne tak dopadne.
23

Old Post 25-08-2006 v 07:11 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Dotaz 18. den 24/0 (uz by jste prepnuli?) Příspěvek č. 46








Cau,
tak jsem tu s dalsima fotkama NFT. Docela se to rozjelo (hlavne NS je k nezastaveni ). Uz jsem musel nekolikrat NS zastipnout, jinak by chudinky BB byly v prdeli, a taky jsem zacal pouzivat kolinka a ohybam a ohybam. Nejspis nad to dam sit a udelam ScroG, protoze jinak tu Nirvanu neuhlidam, a kdyz uz tam ta BB je, tak aby z ni taky neco bylo. No necham si rad poradit, takze kdyztak se nenechte prosit...
23
edit: jeste mensi popis tech fotek. Takze ta prvni je celkovej pohled (sorry za kvalitu trasla se mi ruka atim mobilem to neni nic moc ), pak uz jsou ruzny pohledy na NS a az na ty posledni je BB, kterou jsem pomoci kolinka musel trosku odklonit, ale kolinko uz jsem sundal, protoze se mi zdalo, ze ji to brzdi v rustu.

Naposledy upravil dvojka-trojka 26-08-2006 v 10:48 AM

Old Post 26-08-2006 v 10:39 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Palec nahoru Příspěvek č. 47

Hmm,parádička,nahoď ještě celkovej pohled do prostoru pěstění,ať si můžem udělat úplnou představu

Ať to roste!!!

Sundance

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Old Post 26-08-2006 v 11:23 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rudra
Stálý Člen

Karma uživatele Rudra - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 48

ahoj 23 tak ta NS sa mne po prepnuti vytiahla asi o jednu tretinu oproti rastu,je pravda ze ten BB sa po prepnuti velmi netaha. skusil by som este nejake ohybanie NS alebo privazovanie, co to da, aby mali aspon pribliznu vysku. este sa da zrobit taka finticka ze po prepnuti das hnojky zvlast pre NS a BB, ked sa bude dat tak nejakym postrekom s vyssim podielom N - dusiku pre BB aby sa troska vytiahli, a menej N pre NS. to len taky tip, snad by to mohlo troska pomoct, keby si si nebol isty mojim tipom tak ho nepouzi,
prajem dobry grow a mier
r

Ruka v ruke s pokorou a trpezlivosťou vpred k bohatým žatvám

Old Post 27-08-2006 v 07:18 AM
Rudra je offline   Profil uživatele Rudra   Find more posts by Rudra   Foto galerie člena Rudra   Click here to Send Rudra a Private Message   Add Rudra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od Rudra
ahoj 23 tak ta NS sa mne po prepnuti vytiahla asi o jednu tretinu oproti rastu,je pravda ze ten BB sa po prepnuti velmi netaha. skusil by som este nejake ohybanie NS alebo privazovanie, co to da, aby mali aspon pribliznu vysku. este sa da zrobit taka finticka ze po prepnuti das hnojky zvlast pre NS a BB, ked sa bude dat tak nejakym postrekom s vyssim podielom N - dusiku pre BB aby sa troska vytiahli, a menej N pre NS. to len taky tip, snad by to mohlo troska pomoct, keby si si nebol isty mojim tipom tak ho nepouzi,
prajem dobry grow a mier
r

Cau,
bohuzel ten Tvuj tip se bohuzel v tom NFT praktikovat neda, protoze tam proste udelas zivnej roztok a ten je pro vsechny kyti stejnej. Tam bude spis problem ke konci, protoze ta BB je nachylnejsi na fosfor, tak jsem na to zvedavej, ale snad to nejak zvladnu, aby z toho alespon par gramu bylo....
23

Old Post 27-08-2006 v 10:06 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejv
Stálý Člen

Karma uživatele dejv - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 50

23,čest tak jsem si všiml že to nft se ti na začátku moc nezdařilo jako u mého nft.Už víš včem byla chyba?Psal jsi že jsi přehnojil,ale přece jsi to měl týden jen ve vodě ne?Zajímá mě to protože se mi stalo to samé,ale já jsem měl přehnojeno EC0,9start no a o ph testru s akvaristiky už nebudu ani mluvit.Jinak se ti to pěkně rozjelo.

Old Post 28-08-2006 v 18:02 PM
dejv je offline   Profil uživatele dejv   Find more posts by dejv   Foto galerie člena dejv   Click here to Send dejv a Private Message   Add dejv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rudra
Stálý Člen

Karma uživatele Rudra - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 51

ahoj 23
tak ja som skor myslel ze to hnojenie nejako inac urobis.mal som na mysli podporny postrek. neviem sice akym hnojom arzenalom disponujes, ale ja som raz skusal svojim niektorym zabrzdenym kvetinkam davat taku malu stvrtinovu davku AH 1 a to postrekom.sice to zabralo aj ked nie tak drasticky ako som cakal. viem sice ze ich mas vsetky spolu ale len sa snazim Ti pomoct prist na nieco ucelne a prospesne.vravim len z vlastnej skusenosti.aj ked NFT som este nesiel.urcite sa to da nejako vymakat a budes spokojny. prajem vela zdaru a mier
r

Ruka v ruke s pokorou a trpezlivosťou vpred k bohatým žatvám

Old Post 28-08-2006 v 18:52 PM
Rudra je offline   Profil uživatele Rudra   Find more posts by Rudra   Foto galerie člena Rudra   Click here to Send Rudra a Private Message   Add Rudra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od dejv
23,čest tak jsem si všiml že to nft se ti na začátku moc nezdařilo jako u mého nft.Už víš včem byla chyba?Psal jsi že jsi přehnojil,ale přece jsi to měl týden jen ve vodě ne?Zajímá mě to protože se mi stalo to samé,ale já jsem měl přehnojeno EC0,9start no a o ph testru s akvaristiky už nebudu ani mluvit.Jinak se ti to pěkně rozjelo.

Cau,
ja myslim, ze u me byla chyba, jak v prehnojeni, tak v roztoku (nejaka spatna voda, nebo co, fakt nevim ). Ale to prehnojeni se zase projevilo jen na tech BB, takze hlavni chyba u me byl asi ten roztok. Vis a jestli mas ty Ph kapky, tak to Ph je fakt asi nejdulezitejsi vec na tom NFT. To EC se da delat proste, tak, ze se budes ridit tabulkou na flaskach, nikdy to neprehnojis a sice kytce nedas tolik kolik bys mohl, ale i tak ti to vyroste hodne slusne. Prvni pokusy byly bez meraku a taky z toho vzdycky neco bylo.
Zejtra dam dalsi fota, dneska sly na 12/12....
Zatim....
23

Old Post 28-08-2006 v 20:59 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 53








Tak posilam dalsi fotky. Je to z druheho dne 12/12. Kytky jsem tak nejak prostrihal od listu a zbytecnejch vetvicek, protoze uz to byla strasna jungle. Rozhodl jsem se vykaslat na ScroG (je to pro me stale jedna z nejtezsich metod pesteni a nikdy jsem ScroGu nejak neprisel na chut) a budu kytky ruzne uvazovat + pouziji JOJO z g-shopu. Myslim, ze to tak bude taky v pohode.
Jinak mi doma zustalo jeste 26 uz zasazenejch klonu do hliny (zakorenene ), a to Ice a Nirvana Special, takze uz se chysta dalsi SoG asi znova pod 250W. Nechce se mi ted, kdyz to nft takhle jede ho davat pod 250W, takze ho necham pod 400W a ten SoG zase pojedu pod 250kou. Dam jich tam jen 25, abych udelal 5 rad po 5-ti kvetinacich a klasicky to pojedu v tech 10x10x11cm. To je nejakejch 60x60cm plochy, kdyz pocitam i mensi mezery mezi kytkama, a to by mohla pokrejt i ta 250W. Snad .
Ale o tom az zitra....
Zatim a at Vam to roste
23

Old Post 29-08-2006 v 14:26 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejv
Stálý Člen

Karma uživatele dejv - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 54

Čest 23,jak se tak dívám na tu tvoji pěstírničku,nevleze se ti tam ještě jedno nftéčko?Jeví se mi že podélně by se ti dva vešli ,byla by škoda to nevyužít.

Old Post 29-08-2006 v 15:48 PM
dejv je offline   Profil uživatele dejv   Find more posts by dejv   Foto galerie člena dejv   Click here to Send dejv a Private Message   Add dejv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rudra
Stálý Člen

Karma uživatele Rudra - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 55

pre dejv no 23 ide asi na krute salamiska :-)

Ruka v ruke s pokorou a trpezlivosťou vpred k bohatým žatvám

Old Post 29-08-2006 v 20:30 PM
Rudra je offline   Profil uživatele Rudra   Find more posts by Rudra   Foto galerie člena Rudra   Click here to Send Rudra a Private Message   Add Rudra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejv
Stálý Člen

Karma uživatele dejv - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 56

Rudra,mno je to možné.Necháme se překvapit.

Old Post 29-08-2006 v 20:35 PM
dejv je offline   Profil uživatele dejv   Find more posts by dejv   Foto galerie člena dejv   Click here to Send dejv a Private Message   Add dejv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od dejv
Čest 23,jak se tak dívám na tu tvoji pěstírničku,nevleze se ti tam ještě jedno nftéčko?Jeví se mi že podélně by se ti dva vešli ,byla by škoda to nevyužít.

To by neslo, protoze to moje nft ma rozmer na delku 74cm a skrin jen 60cm, ale stejne bych uz rozhodne dalsi za ty prachy nekoupil a radsi bych si udelal nft podle sebe z elektrikarskejch list, nebo homemade ebb&flow. Ale na tuhle skrin tohle nft uplne staci.
23

Old Post 29-08-2006 v 22:28 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 58

citace:
Původní příspěvek od Rudra
pre dejv no 23 ide asi na krute salamiska :-)

Kdepak, panove porad se mam co ucit, kor v tomhle nft. Pokazde me neco prekvapi, ale treba salamy WW co mam v podpisu byly hodne dobry .
23

Old Post 29-08-2006 v 22:32 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Hydroponie 15. den 12/12 Příspěvek č. 59











Tak tu mam nejakej update fotek z toho NFT. Nevim jak se budou radit fotky, takze popis dam tak nejak celkovej. Je tam celkovej pohled do skrine, kde chci ukazat, ze se to celkem slusne rozjelo, a protoze jsem byl ted 4 dny na dovce a dva vrsky NS se uplne dotykaly cooltuby a trochu se prismahly. Taky se mi stala mensi nehoda s vybojkou, ktera se nejak uvolnila az se dotykala uplne toho skla (je to na nektery fotce videt), ale to uz je OK.
Pak je tam videt jak se uz zacinaj delat palice....
Taky jsem si udelal mensi radost a zakoupil sadu GH ve specialnim "darkovem" baleni za docela dobrou cenu, s tim, ze tam k tomu byl zadaco Ph- v prasku od GH, se kterym je kamos moc spokojenej, a protoze ja mam s tim kolisanim Ph dost problem, tak tohle udajne udrzi stabilne Ph 5 dni, coz u kyseliny fosforecny drzi tak 2 dny, a pak musim zas upravovat. Tak na to Ph- jsem fakt zvedavej, ale prave mi to doporucil kamos a rikal, ze to fakt funguje. Ty GH hnojiva jsem koupil i z duvodu, ze jsou jak na tvrdou, tak na mekkou vodu (ja mam samo na tvrdou) a je to celkem znat.
Pak jsem jeste vyfotil semena, ktere konecne dorazily z Hulandska a mam z nich velkou radost (i kdyz ten Mazar by byl lepsi nefeminizovanej). Byla to hromadna objednavka, takze budem jeste ruzne menit a ten kamos ma zas Skunk no.1 (Sensi), Peacemaker (Dutch passion) a Afgani Special (KC Brains).
Tot zatim vse a at to roste
23
PS: Dnes si jedu koupit za 1500,- CFL lampu s podilem cerveneho svetla na prisvicovani. Jde o tu slabsi (myslim, ze 125W), ale kamos ji ma a tim, ze nedela zadny teplo ji tam soupnu nejak vertikalne, nebo nekam dolu, aby palice byly pekne kompaktni a tvrdy uz odspodu.....

Old Post 12-09-2006 v 09:08 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

čau 23, ten Peacemaker neni od http://www.dutchpassion.nl/ si myslim, protože ho nemaj v nabídce. Můžeš pls upřesnit? A ještě otázečka, kolik stálo to dárkový hydrobalení od GH pls?

Old Post 12-09-2006 v 09:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1712240 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív