Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Jahůdkův zimní Windoor (outdoor) 2005/2006 Blueberry,Ice v kelimkách od hořčice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »

Myslíte si,že Windoor pěstování ma vůbec nějakej smysl?
This poll is closed.
Myslim,že nějakej smysl to určitě má a určitě v nouzi nejvyšší z toho alespoň něco bude. 99 87.61%
Absolutně beze smyslu..Nic nemá na pořádnou lampu. 14 12.39%
Total: 113 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné Jahůdkův zimní Windoor 2005/2006 Blueberry,Ice v kelimkách od hořčice.1 den růstu Příspěvek č. 1











Zdravim vsechny growery a growerky..

Mam ted nejaky prebytky rizecku Blueberry a ICE a tak jsem se rozhodnul,ze zkusim udelat pokus co se stane,kdyz necham 5Ks rizku jen tak pres zimu za oknem.Moje predchazejici pokusy pred par lety co jsem zkousel se nikdy nevyvedly a vzdycky se kyticky nechutne tahly za svetlem a vlastne jsem ani nemel zkusenosti jako ted,tak jsem se rozhodnul,ze to vyzkousim znovu.Mam ted zaruceny modely primo ze seedbanky a muzu samozrejme vyslednou kvalitu a vynos porovnat s rostlinkama co pestuju pod 400w son - t agro.Doufam,ze pro nekoho se to muze hodit a v pripade nouze muze i vyzkouset tenhle zimni windoor zpusob.Nekolik windoor threadu tu uz je a vysledky nebyly nic moc..Jsem sam zvedavej jak dopadnu..Jenom chci rict,ze ani jeden rizek neni vrcholovej (je s prostredka vetve) takze by se mely chovat jako by byly uz zastipnuty a rovnou z nich polezou vetve minimalne 2.Ma to tu vyhodu,ze uz od 1 patra a hned od zeme se to bude nadherne vetvit.Rizky z vrcholku jsem sem na zkousku dat nemohl,neboď doposavaď z me neznamejch duvodu nezakorenily.Zalejvat je budu normalni vodou z kohoutku a nebo obcas podle nalady dostanou hnojky ktery micham pro holky ve skrini.Teplotu a vlhkost a fotoperiodu budou mit stejnou jako je za oknem a v mistnosti.Jeste chci rict,ze tohle okno je na severni stranu tudiz nic moc svetlo (slunicko) ani teplo..Substrat ma slozeni 30 procent perlitu,60 procent hliny koupeny v OBI a 10 procent pisku.Jestli se mi podari neco takhle pres zimu vypestovat tak to zvazim,provedu degustaci,porovnam to s kytickama pod 400w a palicky pujdou nejspis do masti..Jde mi opravdu jen o to,co z toho bude.Jsem rozhodnutej,ze je necham do posledni chvile za oknem a v pripade komplikaci je pod 400w davat nebudu.Proste je to pokus a kyticky litovat a setrit nehodlam.Doufam ze to k necemu bude nebo to alespon nekomu pomuze,pripadne to muze slouzit jako voditko pro ostatni (zimni) windoor pestitele..

----- Momentální fotoperioda den/noc 9,5/14,5 -----

-Aktualizace nebude samozrejme probihat denne,ale teprve az budou pokazdy videt nejaky zmeny v rustu/kvetu.Taky na to nemam porad cas a navic mam jeste nekolik threadu takze bych uz snad ani nic jinyho nedelal....I kdyz nerikam ze by me to nebavilo


Fotky

1 Tady vidite 2 matky z kterych pochazi rizky ktery mam ted na okne.Vlevo je ICE,vpravo Blueberry.Tyhle matky jsou udelany z rizku,i kdyz idealni to neni a spravne by se mely matky delat ze semen.Matky tech matek samozrejme ze semen jsou.Semena byly poctive objednany ze seedbanky.

2 Matka ICE.Vsimnete si velikosti a jak se vetvi.Vyrustala pod 2Ks 18w zarivkama Phillips TLD 965 de luxe pro.Velikost kvetinace asi 1 litr.

3 Matka Blueberry.To samy co predchozi matka ICE,akorat je v kelimku od horcice (takovej ten malej kelimek o obsahu 0,1L).

4 Tady vidite uriznutej hlavni stonek matky ICE..Na matce zbylo prakticky jenom prvni patro.(22.10 2005)

5 Uz rozrezanej hlavni stonek z predchozi fotky a pripravenej na rizky.(22.10 2005)

6 Uriznutej hlavni stonek z Blueberry,pripravnej k rizkovani.(22.10. 2005)

7 Uz narezanej stonek Blueberry.(22.10. 2005)

8 Tady vidite uz zakoreneny rizky v rockwool kostkach.Jsou pripraveny pro zasazeni do hliny.Zakorenovani trvalo asi 10 dni,ale pak jsem je jeste nechaval nejakou dobu v parnicku.Takze na tyhle fotce jsou stary 15 dni.Nebo by se taky dalo rict,ze pred 15 dny byly jeste nahore na maminkach(6.11 2005)

9 Jeste pred zasazenim jsem jim povedl drobnou manikuru a uriznul velky zloutnouci listy.Teoreticky by mely ted rychlejc zacit vyrustat vetve ze zakorenenyho rizku.(6.11 2005)

10 Mno a to je vyslednej produkt.Zasazeny rizky uz v hline a hezky za oknem.Dalo by se rict,ze dneska (6.11 2005) jsou v 1 dnu rustu i kdyz podle fotoperiody jsou spis v 1 dnu kvetu.Dobu kvetu budu pocitat od ty doby jakmile uvidim prvni bliznicky..


A - ať to roste



-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 07-11-2005 v 10:23 AM

Old Post 06-11-2005 v 13:52 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 2

čau hele neviměnil bys jeden řízek Bluebery a jeden ice za dva řízky jocka horrora od nirvany?

Old Post 08-11-2005 v 17:17 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 3

Zhuler - Řízecky muzes koupit tady v bazaru.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 09-11-2005 v 09:41 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 4

ICan - Nevsimnul jsem si tvyho prispevku proto az tak pozde..Ale k veci..

Budu muset udelat nejaky fotky aby jste to videli..No a jak to roste?Nic moc clovece.Dokonce mam pocit ze 2 rizky uz chciply.Musel jsem je dat kvuli vlhkosti pod sklenicky protoze vlhkost na okne byla jen 35 procent.takze by se dalo rict ze za celou dobu povyrostly s bidou o centimetr a to jeste jen nejaky.Mam podezreni ze rostou tak pomalu protoze jsem jim ustrihnul ty velky listy a nechal jen rasici vetvicky a jak nemaj dostatek svetla a navic nemaj ty mnou ustrihnuty listecky tak fotosynteza neprobiha tak jak ma a rostou silene pomalu.Ted jsem se rozhod ze zasadim druhou varku ale ponecham jim ty velky listy a uvidi se kde je pravda....

Jsem zvedavej jak se povede tobe.Docela rad bych to videl..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 19-11-2005 v 18:07 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 15 den růstu Příspěvek č. 5







Zdravim vsechny growery a growerky..

Premejslel jsem jestli sem mam uz davat dalsi update kdyz se vlastne ani tak moc nezmenilo.Rizky za oknem prakticky nepovyrostly (tak asi 1cm a to jeste jen nektery).Takze protoze zatim to vypada presne opacne nez si myslite v ankete (vypada ze na poradnou lampu opravdu nic nema) tak jsem se rozhodnul do pokusu nasadit dalsi serii rizku..Duvod je ten,ze stavajici pokus se mi nezdal dostatecne objektivni vzhledem k tomu,ze jsem predchazejicim rizkum hned nazacatku urezal ty velky listy a nechal jen malicky vyhonky.Takze uz na okne vedle puvodnich rizku mam jeste dalsich 5 ktery jsem nijak nestrihal a nechal je tak jak zakorenily.Podminky by mely mit naprosto stejny jako ty ostrihany jenom jsou o 14 dni mladsi s cimz se bude dal pocitat.Dobu rustu/kvetu budu pocitat od puvodnich rizku a u tech novych to bude o 15 dni min.To by bylo aby se nedalo neco v zime vypestovat...


----- Momentální fotoperioda den/noc 9/15 -----



Fotky

1 Tak takhle to vypada za 15 dni..Byl jsem nucenej prikrejt rizky sklenickama kvuli maly vlhkosti vzduchu za oknem (byla 35 procent a mozna to je prave hlavni duvod proc se jim tak nedari)

2 Tady vidite rizek Blueberry po 15 dnech za oknem ve srovnani s korunou.

3 Rizek ICE po 15 dnech ve srovnani s korunou.(je to rizek kterej povyrostl nejvic-asi 2 cm)

4 Tady vidite jak pekne zakoreneny rizecky sazim.Takze problem ze to neroste by v tomhle rozhodne byt nemel.

5 Varka rizku cislo 2 urcena k druhe casti pokusu.Tentokrat uz jsem je ponechal i s listy.Presne tak jak zakorenily.

6 No a celkovej pohled jak uz jsou na okne.Celkem se pokusu ucastni 10 ks rizku.Ty co jsou s listy jsou z dneska a jsou v 1 dnu rustu a ty dal pod sklenickama jsou v 15 dni rustu.Zbytek rizku jsem dal na vedlejsi okno a testu se ucastnit nebudou ale pozorovat je budu a v pripade nejaky zajimavosti na to samozrejme upozornim.Je tu jen malinkata zmena ktera snad neni az tak vyrazna.V druhy varce jsou rizky vrcholovy takze
se mozna potahnou vic..Mno uvidime..


Tak ať to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 20-11-2005 v 16:08 PM

Old Post 20-11-2005 v 15:41 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 13 den růstu Příspěvek č. 6













Zdravim vsechny growery a growerky..

Na uvod chci uvest na pravou miru proc je v nadpisu 13 den rustu kdyz o prispevek driv je uz 15 dni rustu.Takze je to teda proto,ze vsech 5 rizku z puvodniho pokusu chciplo presne jak jsem predpokladal.Duvod proc se to tak stalo opravdu nevim.Kazdopadne byly schovany pod sklenickama,takze vlhkost musely mit v poradku,nadmerna teplota tam taky nebyla.Muj nazor je ten,ze za to muze jednoznacne to,ze jsem jim urezal ty velky listy.No a ted teda dal.

Tech druhych 5 rizku co jsem zasadil pred 14 dny a dal je taky na okno vedle tech puvodnich,tak tem se dari dobre.Povyrostly minimalne o pulku svoji puvodni vysky,ale protoze jsem je tehdy jeste pri foceni nemeril,nemuzu rict presne o kolik.Kazdopadne uz ted je videt ze se chytly celkem dobre.Je tam 2x Blueberry (vrcholovy rizky) a 3 x ICE (2x vrcholovy a 1x zprostredka vetve).Vsem rizkum z vrcholku se dari vyborne a v klidku si rostou.ICE je o neco vic vytazenejsi a min kosaty a je tenci nez Blueberrka ktera se pekne vetvi a kosati a to ma okolo 5cm!.Samozrejme ze to nemuzu srovnavat s 400w lampou.To ale ani neni ucel tohoto pokusu.Me jde o to jestli jde neco vypestit pres zimu za oknem..No a posledni rizek ICE (ten z prostredka vetve) tak ten se sice drzi a nechcipnul narozdil od oholenejch puvodnich rizku (protoze jsem mu nechal ty velky listy) ale taky moc neroste a spis stagnuje a je porad stejnej..V kazdym pripade to zatim vypada,ze neco skutecne vypestovat jde kdyz se zvoli spravna metoda a vi se jak na to..Zatim to nechci ovsem tvrdit jisto jiste a je to i predcasny,protoze preci jen jsme teprve ve 13 dnu rustu a ceka me jeste hodne dlouha doba nez budu moct rict na 100 procent ze to opravdu jde a nejakou cenu to zimni windoor pestovani ma......

----- Momentální fotoperioda den/noc 8/16 -----

-V současné době má pokus už jenom 5 oficiálních účastníků.Ty neoficiální mám vedle na okně,ale prezentovat je nebudu pokavaď nebude třeba nebo se neukáže něco co by stálo za řeč.Každopádně se jim daří asi tak na stejno a je vidět,že řízky z vrcholku jsou pro zimní windoor vhodnější.


Fotky

1 Tak tady vidite jak to dopadlo s predchozi varkou rizku.Chyba byla podle me v tom,ze jsem jim ustipal ty velky listy z kterejch mohly pri spatnych svetelnych podminkach preci jenom nejakou tu fotoyntezu vytvorit.

2 Opet rizek z predchozi chciple varky ve srovnani s korunou.Tady vidite kdyz si to srovnate s fotkou z predchoziho prispevku,ze uz nepovyrostly prakticky vubec.

3 Tady celkovej pohled na varku rizku cislo 2.Presne takhle to mam za oknem a jen na foceni jsem to dal jinam kvuli protisvetlu.Veprostred a vlevo dal od vas jsou Blueberry.Zbytek je ICE.Vpravo dole vidite ICE ktery je z prostredka vetve.

4 ICE z prostredka vetve ve srovnani s korunou.Vidite ze prakticky vubec neroste,ale taky ani nechcipa.Proste si jentak preziva.Z toho pro me vyplyva a to i ze zkusenopsti s predesleho pokusu s rizky ktere uz chciply,ze za okno a nebo kdyz mate nedostatek svetla je potreba davat rizky jedine vrcholovy.Az pozdeji vyzkousim jeden z rizku zastipnout,uvidime jestli to bude jeste nejak extremne vadit..

5 Ten samej rizek shora.Vidite jasne,ze je absolutne v poradku co se tyce vzhledu.Jen se mu nechce nejak moc rust.Proc si myslim ze tomu tak je je napsano vyse..

6 Blueberry.Vsimnete si jak je kosata a to ma 4cm.

7 Blueberry cislo2.Srovnejte si s korunou a mrknete na ni jak se mrska vetvi a to je na 8/16 fotoperiody a na okne ktery je na severni stranu..

8 Blueberry shora.Zatim se zda,ze indiky budou pro windoor vseobecne vhodnejsi.Jsou silnejsi (alespon zatim) a kosatejsi nes sativky (ICE)..

9 Tady vidite 2x vrcholovy rizky ICE.

10 ICE ve srovnani s korunou a metrem.Vidite ze ma 7cm coz je skoro 2x tolik nez ma Blueberry.taky si vsimnete ze ma jenom 3 patra narozdil od Blueberrky.Proste a jednoduse proti Blueberrce se vic tahne no..

11 ICE cislo 2 ve srovnani s korunou a metrem.Zatim meri na vysku 5cm.

12 Pohled shora na rizek ICE cislo 2.Vetvi se taky celkem pekne ale na Blueberrku proste nema..



Tak ať to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 02-12-2005 v 16:27 PM

Old Post 02-12-2005 v 15:57 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Jak to pokračuje? Jestli to teda nějak pokračuje...
Jinak K+ za pokusny grow

Old Post 10-12-2005 v 13:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 8

praxer - Pokracuje to velice pomalu a tak se nevyplati davat sem castejsi updaty.Dalo by se zatim rict,ze se vseobecne vic dari rizkum co nejsou zastrizeny (proste vrcholovy rizky).Jak rikam,kvuli nedostatku svetla to roste pomalu a za tech 8 dni to povyrostlo asi o 2cm (ICE),Blueberry tak o 1cm.Kazdopadne je to zajimavej pokus takze uvidime jak to dopadne.

Ted k tomu vsemu zkousim dalsi veci.Kdyz jsem vyhazoval par vzrostlejch samcu,tak jsem se dival jak koreny prorustaly rockwoolovou kostickou a prisel jsem na to,ze jakmile koren proroste rockwoolem tak uz kytka nema dalsi snahu aby tvorila dalsi koreny ktery by rostly pres rockwool.Vypada to,jako by se kytce rockwool moc nezamlouval,protoze jakmile presadim prokorenenou RW kosticku do hliny tak uz kytka prestane vytvaret koreny ktery by prorustaly pres rockwool a koreny se pak tvori uz jen v ty hline.Vsimnul jsem si taky,ze kytky co jsou vic vzrostli tak mely i vic prokorenenou RW kostku.Z toho vyplyva,ze to chce sazet jedine dobre prokoreneny rizky (pokavad je nechavate korenit v rockwoolu).Nicmene budu ted zkouset co je na moji teorii pravdy a uz zkousim par rizku korenit jen v pisku a pak je zasadim primo do hliny a tim se potvrdi kde je pravda.Dalsi pokus je s RW kostkama.Koupil jsem ted nejaky Grodan RW kostky (mely by to byt ty nejlepsi na trhu) a budu to porovnavat s obycejnym RW kterej jsem pouzival doted..Jeste bych chtel poznamenat ze nejsem pako a rockwool jsem mel vzdy minimalne 24 hodin namocenej ve vode s upravenym PH na 5,5 takze to urcite nebude tim ze bych mel blby PH rockwoolu..Mno nic uvidime co se z toho vyvrbi.Chce to cas no..Minimalne pul roku to jeste potrva..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 10-12-2005 v 14:31 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Jahudka! >
Fakt jsem rad ze tu jsi, protože můžeš brzo obevit neco hoodne zajimaveho.

Old Post 10-12-2005 v 18:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L0TRIK
Stálý Člen

Karma uživatele L0TRIK - 88% PěstitelskáKarma uživatele L0TRIK - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 136 

Příspěvek č. 10

Cus ja jsem tedkom rozjel to sami s noname seminkama jen kuli tomu abych se naucil Fim techniku zastipovani a neposral na jare Znackove kyti
myslis po kolikatym patre to kytky rozdejchaj >? za tohohle pocasi....

Řekněte dealerům D0ST !!!
Vytlačte dealery ze "svého" města !!!
Spolu to možná dokážeme !!!
Vše o ph půdy !!!
L0TR!Kuv CRAZY NOname OUTdoor 2005 Zhuleno !!!

L0TR!Kuv S0L!D Windoor 2007 Sklizeno !!!

Old Post 14-12-2005 v 11:33 AM
L0TRIK je offline   Profil uživatele L0TRIK   Find more posts by L0TRIK   Foto galerie člena L0TRIK   Click here to Send L0TRIK a Private Message   Add L0TRIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 11

L0TRIK - Pokavad to zasadis do kvetinace a das ted za okno tak bych ti vubec nedoporucoval to zastipovat.Tim tu kytku uplne zastavis a dal uz proste neroste.Fakt tomu ver,ja to uz vidim na dost rizkach ze pri nedostatku svetla rozhodne nezastipovat!!!.Neco jinyho to je pokavad to das alespon pod 2x18w zarivky.To se pak chytnou celkem OK i ty zastipnuty (koneckoncu aby taky ne kdyz pod tim mam matky).

Takze ja bych ti doporucil jestli se chces ucit zastrihavat dat to pod 2x 18w zarivky nejlip phillips tld 965 (ty jsou vyzkouseny a osvedceny)Zastipovat bych ti doporucil klidne po 3 patre pokavad pojedes ze semen.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 15-12-2005 v 09:59 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

čus jahudko..

letos sem ukončoval máti WW a tak sem ji strčil v létě za okno a nechal jsem ji tam až do konce listopadu.... bylo to jen takový košťátko i když stonek byl už řádně stromovej, ale káždopádně to byla fakt chuťovka.. chtěl sem ji nechat hlavně pořádně dozrát, takže sem ji sklízel až v době, kdy už začali usychat listy a kytka byla vopravdu zralá.. všekkny chlupy rezatý a uschlý, trichromy hnědý jak koňský lejno... mno a fakt chuťovka.. sice sem z toho dal tak sedum špeků maximálně + sem dal trochu přítelkyni na menstruační bolesti(pochvalovala si), ale řekl bych že se vyplatilo

z toho důvodu sem zaškrtl možnost č.1

ale řekl bych, že nemá moc smysl jet vyloženě windoor od začátku(tim spíš třeba ze semen).. rozhodně se vyplatí si rostlinku předpěstit a i třeba nahodit do květu a pak teprv hodit za okno..

pokud to ještě zvládnu chtěl bych si udělat nějakej pěknej páreček na jarní výkvět..

ale se vší úctou, v zimě bych se do toho nepouštěl.. rozhodně na to nemám doma klimatický podmínky (zima), liberecký mlhy rozhodně na síle taky nepřidaj a fotoperioda se mi taky moc nezdá.. maximálně zas nějakou předpěstovanou-nakvetenou..

i tak... good luck

Old Post 15-12-2005 v 12:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 13

mirkoff - S tim predpestovanim si myslim ze mas uplnou pravdu.Uz jsem nad tim nedavno premejslel a tys to vlastne napsal za me (a i otestoval).Kdyz dam cerstve zasazeny rizky pod zarivky a pockam tak 14 dni az se kyticky chytej a trochu povyrostou a pak je dam za okno,hned je videt ze uz rostou o dost lip nez rizky ktery sly na okno rovnou po zakoreneni.Opravdu na tom co pises neco je a taky to snad nekdy vyzkousim.3 rizky co jsem mel na rustu asi 14 dni pod zarivkama (byly to rizky ktery jsem myslel ze chcipnou protoze byly posledni co zakorenily a uz vubec nevypadaly ze se jeste chytej.Proto jsem je dal pod zarivky) rostou celkem obstojne a celkove jsou silnejsi,vitalnejsi nez rizky ktery sly rovnou po zakoreneni za okno.Mozna sem dam pak taky foto aby jste videly rozdil,ale nechci to ted michat vsechno dohromady aby se v tom jeste vubec nekdo vyznal.Jinak me ani tak nejde o vynos jako spis otestovat jestli by se neco dalo vypestovat i v krajne nepriznivejch podminkach a zjistit jak na to..Clovek nikdy nevi kdy se to muze hodit ze..Treba v pripade ze by odpojily elektriku..

Kazdopadne myslim ze neni moc dobry cokoliv zavrhnout hned zpocatku jen proto,ze se rika ze to nejde.Treba ja jsem udelal na zacatku obrovskou chybu tim,ze jsem vsechny rizky do pokusu nasadil zastipnuty.Tahle fatalni chyba stala tech 5 rizku život.Taky jsem si rikal uz je to tady,pestovani za oknem v zime je kravina.Ted cim dal tim vic pozoruju,ze to chce spis urcitej postup zamerenej na urcity konkretni podminky a ten se prave snazim vynajit.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 15-12-2005 v 19:37 PM

Old Post 15-12-2005 v 19:09 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hehelum
Stálý Člen

Karma uživatele hehelum - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 14

Tak co jahudko jak to pokracuje? Me to docela zajima, sem uvazoval ze bych si taky jednu jen tak dal za okno. Myslis ze de vypestovat v zime neco ze seminka? Nebo to ta mala kyticka proste nerozdejcha na zacatku?

Old Post 28-12-2005 v 09:44 AM
hehelum je offline   Profil uživatele hehelum   Find more posts by hehelum   Foto galerie člena hehelum   Click here to Send hehelum a Private Message   Add hehelum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 15

Jahudka: taky jsem si zacal "pro zabavu" pestovat takove kyticky, jsou circa dva mesice stary , no jedna kterou jsem zastipl je nehorazne vytahla ... ma takovejch 25cm, druha je celkem zvlastni, uz od miminka zacala tvorit tri listy(vetve) na jednom patre, takze je mensi ma tak 15cm zato je hodne husta..
Predevcirem jsem si vsiml ze zacali samovolne kvest, co myslis bude to zhulovat?
Kazdopadne ted je nechavam na svetle tak 4 hodiny denne, a 20 jsou ve tme zajimava perioda..
kvete ti taky nejaka ?
Fantasie

Old Post 28-12-2005 v 11:55 AM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 16

hehelum: me ze seminka vyrostly , ale to bylo jeste v listopadu, to bylo jeste nejake minimalni slunce...jestli chces tedka ze seminek tak muzu doporucit usproky...

Old Post 28-12-2005 v 11:56 AM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8562510 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív