Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » máte občas těžký ruce nebo nohy?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Pohodička máte občas těžký ruce nebo nohy? Příspěvek č. 1

...já taky.... a tak mě jednou napadlo....kolik asi?

na netu jsem nasel "Zaciorského metodu"
-----------------------------------------
vypocet je v podstate (v excelu) jednoduchy:
vstupy jsou:
vv=vaše výška (třeba 177kg)
mm=vaše váha (třeba 66kg)

vzorek k vypoctu váhy segmentu tela:

m = B0 + B1*mm + B2*vv
code:
tab.
segment       %     B0 [kg]       B1        B2 [kg/cm]       priklad
hlava          7.40     1.296       0.0171   0.0143        4.9557kg
stehno        12.40    -2.649      0.1463   0.0137          9.4317kg
berec          4.60   -1.592       0.03616 0.0121            2.93626kg
noha           1.60   -0.829       0.0077   0.0073            0.9713kg
nadloktí       2.90    0.25        0.03012  -0.0027           1.76002kg
předloktí     1.70    0.3185     0.01445  -0.00114         1.07042kg
ruka            0.70   -0.1165     0.0036   -0.00175          0.43085kg
trup           44.80
horni část trupu       8.2144     0.1862    -0.0584           10.1668kg
střední část trupu      7.181      0.2234    -0.0663           10.1903kg
dolní část trupu        -7.498      030976   0.04896           7.60952kg
horní končetina                                                         3.26129kg
dolní končetina                                                         13.33926kg

--------------------------------------------------------------------------------
takze mi to vyšlo, že ruka važí 3,26kg, noha 13,34kg, hlava cca 5kg

jééje to je pěkná tabulka (ď. krychli)

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 26-01-2006 v 20:26 PM

Old Post 26-01-2006 v 19:49 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Tak to je celkem husté!

Old Post 27-01-2006 v 12:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 3

Tak moje hlava má 5,14kg, ale už jako malého mne učili, že výška se udává v centimetrech a né v kilogramech

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 27-01-2006 v 12:11 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 4

ups....sem se nejak upsal....hi...je to samozrejme v cm....

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 27-01-2006 v 13:44 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dannn
Stálý Člen

Karma uživatele Dannn - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 5

Mne sa vacsinou stava, ze sa citim jak velky vibrator, lebo mi vibruju a brnej nohy. Je to haluz.
Spoluziacka mi hovorila, ze cez tento weekend mala pocit, ze sa nevie pohnut vobec. Len hlavou. Cumela na ruku a nehybala nou, tancovala potom asi tak, ze sa kyvala zboka nabok. Ale to mala len v hlave podla mna.

Old Post 07-02-2006 v 19:40 PM
Dannn je offline   Profil uživatele Dannn   Find more posts by Dannn   Foto galerie člena Dannn   Click here to Send Dannn a Private Message   Add Dannn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LoWeR
Stálý Člen

Karma uživatele LoWeR - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 6

JJ taky se mi stava že se trochu rozklepu ty nohy no nevim čim to!
Ale jinak spiš než by mi připadyli těške to nee po zahulu negdy ani nevim že nejake nohy mam

Old Post 07-02-2006 v 20:00 PM
LoWeR je offline   Profil uživatele LoWeR   Find more posts by LoWeR   Foto galerie člena LoWeR   Click here to Send LoWeR a Private Message   Add LoWeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 7

heh docela dobra kravinka to s tim brnenim se mi taky stava, zvlast kdyz hulime nejaky mazce. Minulej vikend jsem sedel asi 3 hodiny na miste v hospode a byl jsem tak zhulenej ze se mi nechtelo zvedat se na hajzl. Pak jak jsem se zved jsem dostal mravenceni do obou nohou a na hajzlu pak krece-chcal jsem jak starej dedek pri castecnym epileptickym zachvatu nejhorsi bylo ze jsem mel dost plnej "zasobnik", fakt dost bizarni..

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 07-02-2006 v 20:22 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dannn
Stálý Člen

Karma uživatele Dannn - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 8

A ked idem v MHD tak mam maximalne soky v nohach. Uplne mi nimi cuka....aspon dufam, ze si to nenamyslam...ale spolusediaci na mna cumia, tak asi nie. Ale vtedy to mam v pici.

Old Post 08-02-2006 v 20:33 PM
Dannn je offline   Profil uživatele Dannn   Find more posts by Dannn   Foto galerie člena Dannn   Click here to Send Dannn a Private Message   Add Dannn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
supersmažka
Stálý Člen

Karma uživatele supersmažka - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 28 

Dotaz Příspěvek č. 9

Mě se spíš stává že když sem hodně vyhulenej a lehnu si tak dostávám do obou nohou takový děsivý škuby. Asi jako gdyž se vám zdá sen a v tom snu šlápnete do díry, tak se vám taky pohne noha jako byste tam fakt šlápli i když spíte, nechápu jak je to možný že se mi nohy furt škubou nohy.

Don't worry be grower

Old Post 17-02-2006 v 16:05 PM
supersmažka je offline   Profil uživatele supersmažka   Find more posts by supersmažka   Foto galerie člena supersmažka   Click here to Send supersmažka a Private Message   Add supersmažka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dannn
Stálý Člen

Karma uživatele Dannn - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 10

idem to vyskusat!!!! aj ja mam obcas take haluze trhacie. Aj zo sna, ale aj pri mary-jane.

Old Post 17-02-2006 v 20:22 PM
Dannn je offline   Profil uživatele Dannn   Find more posts by Dannn   Foto galerie člena Dannn   Click here to Send Dannn a Private Message   Add Dannn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5488670 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív