Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Verohodnost - Hodnoceni seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 241

Díky

Old Post 01-03-2014 v 14:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
forsite
Nový Člen

Karma uživatele forsite - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 242

Vie niekto o growshope kde sa da platit cez PAYPAL....Ak ano mohol bz tu hodit link

chcem kupit semiacka....dik

Old Post 14-03-2014 v 17:43 PM
forsite je offline   Profil uživatele forsite   Find more posts by forsite   Foto galerie člena forsite   Click here to Send forsite a Private Message   Add forsite to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 243

Přihodím T.H Seeds-100% diskrétní 100% zabaleno a 100% klíčivost.
Toť má zkušenost.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 14-03-2014 v 18:52 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ramiš
Nový Člen

Karma uživatele Ramiš - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 244

5semen: + slušný výběr bank
+ semena prodávají i po 3 ks
+ dobré ceny

- dodací doba
- nic moc komunikace
- málo info na eshopu

Old Post 11-04-2014 v 15:37 PM
Ramiš je offline   Profil uživatele Ramiš   Find more posts by Ramiš   Foto galerie člena Ramiš   Click here to Send Ramiš a Private Message   Add Ramiš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 245

Sweet seeds.

Sice to mají hezky zabalený, ale to je vše.
Cream caramel Fv 1/3
Green Poison Fv 0/3

Takže za 6 dnů vylezlo jedno. Nic moc teda. Od Kannabie nebo RQS 100%.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 11-04-2014 v 23:00 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
don juan
Stálý Člen

Karma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 246

no nevim jak ty ale me od sweet seeds temer 100% uspesnost

Oh Holy Shit 2x400Watt + 30 Clones

M+++ 70W 5 clones-->NICE GROW
M+++2 250W 5 clones-->NICE GROW two two
M+++2 400W 6 clones-->NICE GROW TWO

Old Post 13-04-2014 v 13:20 PM
don juan je offline   Profil uživatele don juan   Find more posts by don juan   Foto galerie člena don juan   Click here to Send don juan a Private Message   Add don juan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bcbud23
Stálý Člen

Karma uživatele bcbud23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 247

Ahojte hele takže Nirvana seeds za mě shit zkoušel jsem vyrosostli 2kytky z 5 a k tomu mutanti malí zakrnělí
Grow shop seeds levná varianta za pár korun hodně muziky celekm jsem sázel víckrát celkem 40 semen a kromě jedinýho semínka vylezli všechny 39 ks bez chyby a kouř kvalitní.
Dinafem - blue widow og kush a industrial plant z 15 semenjen jedno nevylezlo jinak nemá chybu
Royal Queen seeds -já a kámoš odzkoušeno ICE SUPER ALE Z 5 SEMEN JEN 2X KYTKA A TO SAMÍ KÁMOŠ u Skunk 1 takže já byl zklamanej ale o to ty 2 kytky co jsem měl fakt pecka a u skunk 1 malej výnos
FAIR SEEDS-nebo jak se to píše tady už je to horší nejsou špatný kromě BLECK DOMINA ta byla boží
SENSI SEEDS - koupil jsem super skunk a bohužel se mě toto ještě nikdy nestalo ani jedna kytka z 10 semen a to nebylo mojí chybou takže mě totálně nasraly a zavařili si to na hodně dlouho ¨
Buddha seeds- White dwarf excelentni na 25cm 19g Magnum nic moc spíš nic než moc
GHS - divná genetika maj na čem makat ale lepší už to asi nebudekytky fajn
Sweet seeds -žádnej zázrak je to pomalí
kANNABIA SEEDS NEBO TAK NEAK -POWER SKUNK ty jo jedno z nejlepších co jsem kdy měl smradoch smrdutej až jde cítit na kilometry tekla z toho taková lepkavá jahodová míza a ku podivu jsem na nich zažil i nejlepší výnosy brzo zase zasadím
Tohle jsou moje zkušenosti ale co balíček to dobrodružství zážitky stavy atd tak at to roste PIC.

Old Post 14-04-2014 v 16:18 PM
bcbud23 je offline   Profil uživatele bcbud23   Find more posts by bcbud23   Foto galerie člena bcbud23   Click here to Send bcbud23 a Private Message   Add bcbud23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Dotaz Příspěvek č. 248

citace:
Původní příspěvek od bcbud23
Ahojte hele takže Nirvana seeds za mě shit zkoušel jsem vyrosostli 2kytky z 5 a k tomu mutanti malí zakrnělí
Grow shop seeds levná varianta za pár korun hodně muziky celekm jsem sázel víckrát celkem 40 semen a kromě jedinýho semínka vylezli všechny 39 ks bez chyby a kouř kvalitní.
Dinafem - blue widow og kush a industrial plant z 15 semenjen jedno nevylezlo jinak nemá chybu
Royal Queen seeds -já a kámoš odzkoušeno ICE SUPER ALE Z 5 SEMEN JEN 2X KYTKA A TO SAMÍ KÁMOŠ u Skunk 1 takže já byl zklamanej ale o to ty 2 kytky co jsem měl fakt pecka a u skunk 1 malej výnos
FAIR SEEDS-nebo jak se to píše tady už je to horší nejsou špatný kromě BLECK DOMINA ta byla boží
SENSI SEEDS - koupil jsem super skunk a bohužel se mě toto ještě nikdy nestalo ani jedna kytka z 10 semen a to nebylo mojí chybou takže mě totálně nasraly a zavařili si to na hodně dlouho ¨
Buddha seeds- White dwarf excelentni na 25cm 19g Magnum nic moc spíš nic než moc
GHS - divná genetika maj na čem makat ale lepší už to asi nebudekytky fajn
Sweet seeds -žádnej zázrak je to pomalí
kANNABIA SEEDS NEBO TAK NEAK -POWER SKUNK ty jo jedno z nejlepších co jsem kdy měl smradoch smrdutej až jde cítit na kilometry tekla z toho taková lepkavá jahodová míza a ku podivu jsem na nich zažil i nejlepší výnosy brzo zase zasadím
Tohle jsou moje zkušenosti ale co balíček to dobrodružství zážitky stavy atd tak at to roste PIC.


Nerad bych byl ironickej, nebo tak, ale growshop seeds a fair seeds je to samý. Zajímavý, jak můžou bejt recenze různý...

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 14-04-2014 v 16:29 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bcbud23
Stálý Člen

Karma uživatele bcbud23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 249

no dobrý třebas je to samý i když si myslím že ne mě to je u p... prostě ozkoušeno fair kromě dominy na hovno GSS balení prostě bez problému a zkoušeli jsme toho hodně a rozdíly tam byli veliký chut vzhled kytek vuně a učinky prostě pochybuju že to je těma obrázkama a jiným balení ale moje zkušenost mluví za vše tak si klidně n.... já jsem sem dal jen mojí zkušenost a typickej čecháček aby musí hned polemizovat totální sračku i kdyby to bylo to samí tak je to přece u prdele každý to balení se jmenuje jinak tak si to strč třebas za klobouk ty tvoje moudra a nebo ještě líp do P... čus

Old Post 14-04-2014 v 17:41 PM
bcbud23 je offline   Profil uživatele bcbud23   Find more posts by bcbud23   Foto galerie člena bcbud23   Click here to Send bcbud23 a Private Message   Add bcbud23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 250

citace:
Původní příspěvek od bcbud23
no dobrý třebas je to samý i když si myslím že ne mě to je u p... prostě ozkoušeno fair kromě dominy na hovno GSS balení prostě bez problému a zkoušeli jsme toho hodně a rozdíly tam byli veliký chut vzhled kytek vuně a učinky prostě pochybuju že to je těma obrázkama a jiným balení ale moje zkušenost mluví za vše tak si klidně n.... já jsem sem dal jen mojí zkušenost a typickej čecháček aby musí hned polemizovat totální sračku i kdyby to bylo to samí tak je to přece u prdele každý to balení se jmenuje jinak tak si to strč třebas za klobouk ty tvoje moudra a nebo ještě líp do P... čus

On Ti jenom slušně napsal, že je to to samé, což má pravdu a ty mu hned začneš nadávat. Laskavě si přečti pravidla fóra a zapracuj na své češtině.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 14-04-2014 v 18:30 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 251

bcbud23 - ukaž občanku....

k tématu.. Bral sem od Dutch Passion

PowerPlant - 3\3
Passion1 - 3\3
OrangeHillSpecial - 2\3
The Ultimate 1\3 - vyrostl mutant s třema listama, jeden se chytl ale mrzák

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 10-05-2014 v 09:08 AM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 252

Mr. Nice koupil jsem critical mass a critical skunk critical mass jsem měl před 5.rokama a byla to bomba jak indoor tak venku.nevím co se stalo ale po pěti letech je to katastrofální rozdíl.od každýho jsem dal růst 12 ks.z toho byli 4 čistý samci a jeden samec herman.ze zbytku zůstaly dvě kytky který jsou normální a zbytek samý hermani.a ještě k tomu samčí květy vyrostli tak těsně u stonků že jsem to zjistil až když bylo moc pozdě.ve finále z toho byli mrzáci s hodně podprůměrnym výnosem.Nevěřil bych že to někdy řeknu ale zbytek semínek od Mr.Nice házim do kamen.

Old Post 18-05-2014 v 19:18 PM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 253

Me se zavdecil eshop 5semen a seed banka natural seeds.
Somango 6/6
Chocolope 12/12
OG Kush 12/12
Ak47 AF out 6/6
Somango a Chocolope kvalita a vynos vice nez dobry. OG Kush a AK47 se teprve uvidi.
Vse vyklicilo do 4 dnu az na Somango, tam sem to dal asi hloubeji, tak to trvalo o par dni dele.
Kliceno vsechno v hline.

Old Post 18-05-2014 v 19:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 254

Barneys Farm
Liberty Haze
Klicivost 3/5
Kytky velikostne pekne, ale dal sem jim pohulit hnojenim, takze sem to pokazil, jak sem jen mohl.
Chut tedy otresna, ale nahulovalo docela slusne, jelikoz sem to dotahl v ramci mezi do konce

Pak sem jeste mel Jack Herer AF, ale to nevim od koho to bylo.
Klicivost 3/3
Chut, kvalita a vynos na AF semena pro doplneni skrine v prubehu growu docela slusne.

Old Post 18-05-2014 v 19:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EnemyOfTheState
Nový Člen

Karma uživatele EnemyOfTheState - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 255

Ahoj, znáte seed-bank.cz, mají i kamený obchod - nějaké zkušenosti?

Old Post 02-06-2014 v 15:12 PM
EnemyOfTheState je offline   Profil uživatele EnemyOfTheState   Find more posts by EnemyOfTheState   Foto galerie člena EnemyOfTheState     Add EnemyOfTheState to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huhuga
Stálý Člen

Karma uživatele huhuga - 74% PěstitelskáKarma uživatele huhuga - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 256

čau chci se taky připojit ke chvále 5 semen a natural seeds.
koupil sem ak47 vylezli všechny uplně nastejno v hlině potom jedno zahynulo ale 100% mojí chybou.
stále rostou a to docela pěkně.hlavní plus je pro lidi z prahy prostě objednáte a za dva dny skočíte do shopu a máte coo ste chtěli
BTW:když sem tam byl nejakej cápek tam kupoval semínka za 19800!!
řikal sem si že ten se bude mít vzimně dobře



PRVNÍ OUT-rok 2014
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72779

Old Post 06-06-2014 v 15:39 PM
huhuga je offline   Profil uživatele huhuga   Find more posts by huhuga   Foto galerie člena huhuga   Click here to Send huhuga a Private Message   Add huhuga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3464490 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív