Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Verohodnost - Hodnoceni seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
dripER
Stálý Člen

Karma uživatele dripER - 94% PěstitelskáKarma uživatele dripER - 94% PěstitelskáKarma uživatele dripER - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 209

citace:
Původní příspěvek od Green ROX
DINAFEM SEEDS ?

Máte někdo zkušenosti s touto bankou. Mám v plánu od nich koupit fem. Moby Dick tak bych chtěl vědět jestli do toho mám jít.


Já mám od nich 2 Criticaly+ a zatim to jede na 100%. Sice to jsou vzorkové semínka z Cannafestu, ale už je to 3 týdny od vyklíčení a jedou dobře.

BiG Bub XXL - Drip vs AERO

Metrop

Advanced Nutrients

Old Post 13-03-2011 v 20:37 PM
dripER je offline   Profil uživatele dripER   Find more posts by dripER   Foto galerie člena dripER   Click here to Send dripER a Private Message   Add dripER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benyond
Nový Člen

Karma uživatele benyond - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 210

Nevíte co je tohle za model? i když je venku vypadá moc dobře nevím kde ho sehnat jaká seedbanka ho má ďik za radu všem! http://www.youtube.com/watch?v=o9vg...feature=related

takzas něco novýho...

Old Post 24-05-2011 v 16:56 PM
benyond je offline   Profil uživatele benyond   Find more posts by benyond   Foto galerie člena benyond   Click here to Send benyond a Private Message   Add benyond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 211

http://www.hemcy.at
ma nekdo zklusenosti z posledni doby?
mam zajem o tenhle skvost,ale nevim,jestli to nebudou vyhozeny prasule.
http://www.hemcy.at/oscommerce/darw...erun-p-698.html

Old Post 28-05-2011 v 15:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 212

benji - asi 3x sem objednával, naposled tak čtvrtrok zpátky, ale nikdy nebyl problém tak bych se nebál. dokonce reklamace všechno bez problému, na perun bych se vysral...
tedka se dívám já po tomhle, ale taky nic neříkající info velký slova, tak nevim
http://www.hemcy.at/oscommerce/hemc...irit-p-234.html

Old Post 28-05-2011 v 20:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 213

zdarec RespectFlowers.tak to teda prubnu,kdyz ses mi zarucil za verohodnost :-). no ten tvuj spúirit taky nevypada spatne,ale jizni amreika je jizni amreika a bude se to tady aklimatizovat dlouho jak prase.na indoor by to nemuselo byt spatny.z tehle seedbanky bych objednal za statisice,jen je mit.geny jsou tam fakt uzasny.maji tam zbozi,ktery je jinde dost dlouho nedostupny i na pozadani.
jeste posilhavam po tomhle:
http://www.hemcy.at/oscommerce/eart...iva-p-1566.html
http://www.hemcy.at/oscommerce/resi...onic-p-846.html
http://www.hemcy.at/oscommerce/hemc...gold-p-236.html
ale ceny jsou fakt drsny.nechapu proc.myslim u jinych genetik,do kterych bych sel,tyhle jsou docela v pohode.

Old Post 29-05-2011 v 05:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 214

Ahoj,
tady tabulka phen toho Cannatonicu docela širokej záběr.....ale vypadá fakt zajímavě.
Ty poměry cannabinoidů jsou docela mazec .

http://www.mrnice.nl/forum/88255-post81.html

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 29-05-2011 v 07:53 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 215

Tady je jeste dalši web s hodnocenim seedbank , snad tady ješte neni http://bestseedbank.com/

Old Post 13-08-2011 v 15:17 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 216

česká sajta http://seminka-konopi.cz/

taky tu neni..

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 21-02-2012 v 17:10 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 217

Momentalne jsem objednaval u HEMCY.AT a vsechno v pohode...
Klasika penize v obalce, hned napsali odpoved, ze jim to prislo a za 3 dny to bylo doma i s bonusem v podobe seminek...

Old Post 29-03-2012 v 09:26 AM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 218

Sannies shop - perfektní jednaní, rychlé doručení, skvělé genetiky i ceny + 5 parádních freebees + věrnostní body (už 3 pakly semen sem koupil jen za ně )
Hemcy.at, myCannaPot - bezproblémové jednání, rychlé dodání + 10 freebees
Cannacollective.co.uk - bezproblému, do 14 dní po přijetí peněz dodáno + 8 freebees
vždy sem posílal peníze v bublinkové obálce, které do týdne dorazily

Old Post 02-04-2012 v 15:47 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 219

citace:
Původní příspěvek od Slick-ace
česká sajta http://seminka-konopi.cz/

taky tu neni..


Tak sem mluvil s odpovědnou osobou , zde zatim nic neobjednáte , ma to sloužit něco jako rozcestník , na dobré seedbanky ne na přeprcávače genetiky , později se tento web rozšíří , držim palce Hlava

Old Post 03-04-2012 v 17:42 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 220

Osobně všem můžu doporučit Nirvana.nl-Nirvana Shop x krát jsem objednával semena a vždy došly v naprostém pořádku v dobré kvalitě,
a pokud se mi stalo že nějaké ať už z jakéhokoliv důvodu nevzešlo
informoval jsem je prostřednictvím emailu na svém účtu a domluvili jsme se na náhradě v další objednávce nebo na slevě kterou jsem využil při nákupech-takže jen Chvála za sebe mohu doporučit Spokojenost

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 18-06-2012 v 12:52 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jan Stihomam
Stálý Člen

Karma uživatele Jan Stihomam - 44% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 221

Musím se připojit s negativní zkušeností s Green house seeds. Měl jsem od nich dvě odrůdy Jack Herrer a Kalashnikova. Kdybych jel v daném growu jenom tyto genetiky, určitě bych to svedl na sebe a své neumětelství. Nicméně v konkrétním kole se s Jackem Herrerem opalovaly taky kytky od Delicious seeds (Critical Jack), které krásně naklíčily, pěkně se vytáhly a ve výsledku měly cca 50g na kytku. Jack Herrer od GHS byl spíš horror. Klíčil jsem skoro přes týden, strašně dolouhá byla taky růstová fáze, navíc po přepnutí některé kytky vyletěly, některé se ani nehly, takže každá z cca 8mi kytek byla velikostně někde jinde..některé měly výnos menší než samonakvétačky. Samozřejmě nechci vyloučit možnost, že jsem někde něco zadrbal já...nicméně když jsem začal klíčit semínka od GHS Kalashnikova...naprosto stejné problémy...listy vypadají jak z Černobylu, hromada malých 3listých lístečků a kytky jsou v růstové fázi opravu zdechlé....výnos nečekám žádný zázračný. Ze všech seed bank se kterýma jsem měl tu čest...tzn. Sweed seeds, Delicious, Kannabia, World of seeds, Eva seeds a Sam sara, je GHS opravdu na posledním místě....dokonce jsem chvilku přemýšlel, jestli se do prodeje semínek nenamontovali číňani a nedostal jsem nějaké fake no name semínka:-)

If You Want To Fuck The Sky, Teach Your Cock To Fly!

Old Post 24-07-2012 v 12:11 PM
Jan Stihomam je offline   Profil uživatele Jan Stihomam   Find more posts by Jan Stihomam   Foto galerie člena Jan Stihomam   Click here to Send Jan Stihomam a Private Message   Add Jan Stihomam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 222

Jako začátečník jsem začínal se 3 semínky White domina od Kannabii a 3 semínky O. G. Kush od Panacea Medical.
Semínka krásně klíčily, palice krásně velké a první grow pod 250 W se celkem zdařil i včetně výnosu i když jsem to nevážil.
V druhém growu jsem zasadil 1x Cheese z mixu H od GHS a 2x The doctor taktéž od GHS. Kytky byly mizerný, řídký, na jedný kytce listy v jednom patře jakoby zkrácený nůžkama, výnos malý a přičítal jsem to mojí nezkušenosti i když podmínky byly stejné.
Nyní jsem postupně sadil zbytek semen z mixu H od GHS. Bohužel semena klíčila strašně pomalu a po zasazení některá shnila v hlíně a už nevylezla.
Prostě jsem sadil postupně, abych měl určitý počet rostlin a jak semena odcházely, tak jsem je nahrazoval jinými od GHS.Takže z celé kolekce 5 semen odešel do věčných lovišť postupně Trainwreck a White Rhino.
Nyní už asi 4 den klíčí Great White Shark, ale nějak se mu nechce na svět, v platu ještě zbývá Lemon Skunk.
Klíček Great White Shark má asi 3 mm, ale nechci ho ještě dávat do hlíny, aby neodešel na věčnost, tak ještě uvidíme jak to dopadne.

Současně se semínky od GHS jsem dával i od jiných firem (World of seeds - Pakistan Valey, Royal Queen seeds - Ice, Medical seeds - Devil fruit) a tam prostě žádný problém nebyl a kytí začínají krásně růst.

Jako začátečník jsem neúspěchy s odrůdami od GHS nejdříve přičítal sobě, ale jak je vidět, tak problém je u samotné GHS a proto ji ostatním opravdu nedoporučuji.

Ty nervy a starosti opravdu nestojí za to a potom nakonec zjistíte, že jedno semínko vás přišlo misto 100Kč/ks na 250-500Kč/ks.

Edit:

Tak ten klíček Great White Shark víc nevylezl ani po dalších třech dnech, tak je mi jasný proč některý z hlíny nevylezly vůbec.

Naposledy upravil yara 20-12-2012 v 19:27 PM

Old Post 25-09-2012 v 11:07 AM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 223

citace:
Původní příspěvek od HujerII
a co F.O.T.R. seeds? Konkrétně....
http://www.freegrow.cz/grow-shop/se...okvetouci-/210/
Ta cena je docela luxus za 10 kusů...


http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=61878

Old Post 20-10-2012 v 22:55 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hollyholly
Profesor Grow

Karma uživatele hollyholly - 86% PěstitelskáKarma uživatele hollyholly - 86% PěstitelskáKarma uživatele hollyholly - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 224

Dinafem seeds : absolutni spokojenost. Jedu jejich modely nekolik let a vrele doporucuji. Vzdy jsem mel 100% klicivost a to sazim rovnou do hliny..jejich modely me nikdy nezklamaly!

hollyho grow 2012

Old Post 22-10-2012 v 02:55 AM
hollyholly je offline   Profil uživatele hollyholly   Find more posts by hollyholly   Foto galerie člena hollyholly   Click here to Send hollyholly a Private Message   Add hollyholly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5216660 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív