Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Klonykonopi.cz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Upozornění Klonykonopi.cz Příspěvek č. 1

Ahoj. Zkoušel jste někdo ty klony indoor?
Teď jsem se dozvěděl, že ten kokot prodává hermáče, což jsem nevěděl, když jsem si to koupil. Jde mi hlavně o to, jestli to mám pro jitotu vyškubnout nebo se to dá ohlídat a stačí, když ty koule ustřihnu.
A taky vás chci varovat, že to ani za těch 50 Kč, co tam teďko dal nestojí.

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 25-06-2021 v 14:42 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Otázka je jestli opravdu prodává techniku či to za ní jen vydává. Protože u techniky bych se opravdu nedivil. Velmi nestabilní odrůdy.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 26-06-2021 v 14:23 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 3

No měla to být certifikovaná technika, kde dělali selekci na kvalitu květu a tu nejlepší zamatkovali. Nechápu, jak můžeš dělat selekci a zamatkovat hermáče.
To je jedno. I kdyby se mi to povedlo sklidit bez semínek, ten chlapík teď posílá trestní oznámení na klonarna.cz a snaží se tak zrušit konkurenci. Tím si to u mě posral ještě víc.

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 28-06-2021 v 19:29 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

Joo pan Ondřej Moravec (samozřejmě je to na stránkách tedy nic tajného). Ano už jsme o něm něco taky slyšel. No aspoň vidíme co je zač. No řekl bych že příští rok to teprve začne s tím 1% THC.
Já osobně když jsem viděl určité klonárny. Jak to frčí. Že používají nejlevnější zakořeňovač. (a vůbec to nekoření) A jak to za tu cenu někdy vypadá otřesně. To ani já bych někomu nedal ani normál za tu cenu.
Tak jsem si řekl že do tohohle půjdu taky. Ale budu to dělat na určité profesionální úrovni. Taky hnedka zaměstnám svého právníka. Kdyby přišli nějací tihle vychcánkové. Abych to měl jištěné.
No hele tenhle konopný svět v ČR je miny. Možná někdy příští rok něco z mojí výroby pojedeš. Moje práce bude doufám vybočovat. Tak že mě možná poznáš. Taky X let zkušeností se někam muselo vrazit.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 28-06-2021 v 23:08 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 5

Ahoj,
no, podle mne jsou ty reakce snad přehnané. Pokud někdo už má tu potřebu kupovat si za ty peníze CBD klony, budiž... ale on ten "kokot" na svých stránkách má u dvou odrůd (pouze semínka) jasně uvedeno, že se jedná o jednodomý strain nevhodný na IN. Samo že je to jen kulantní metafora pro hermáče, ale uvádí to upřímně, na rovinu a neznamená to přece, že zamatkoval hermáče.

Mr.: samozřejmě ti přeju ať se ti v těchto aktivitách daří, ale skutečně nechápu kdo jsou ti lidé, kteří jsou ochotni investovat do 25ks semen techniky nějakých 350,- A drbat se se selekcí techniky, no... To už raději za ty prachy koupím flašku a zajedu ji koncem září vyměnit na farmu za jednu prclou kytku (rovněž certifikované odrůdy) a mám hned cca 2000 semínek, který můžu selektit až se mi budou dělat boule za ušima.
Spíš by me zajímalo jak je možné, že takoví p. Moravcové nepovažují za nutné lupnout na ty svoje stránky ony certifikáty, výsledky měření obsahu kanabinoidů pro daný produkt (ne pouhé číslo), odkazy na akreditované instituce, atd.. Takto nechávají zbytečně velký prostor všelijakým spekulacím, viz tu.

Já tam teď v sobotu volal, mluvil jsem jen s jeho kolegyní trošku jsem ji "vomejval" proč u nabízených odrůd mají jen uvedenou cenu ale už ne údaj za jaký počet semen (aniž bych předtím musel vlízt do košíku) a taky jsem z jejího vyjádření moc nepochopil k čemu že by mi byl ten úžasný popel z něčeho, co vypadá jako obyčejný popel z něčeho.
To jsou zkrátka věci na které jako obchodník musím znát odpověď. Zvlášť když portfolio mých produktů lze spočíst na obou doprdele dlaních.

Takže tak. Ještě jednou přeju mnoho štěstí při vrážení čehokoliv kamkoliv kam to má smysl .

H.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 29-06-2021 v 14:47 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Hyde
Mr.: samozřejmě ti přeju ať se ti v těchto aktivitách daří, ale skutečně nechápu kdo jsou ti lidé, kteří jsou ochotni investovat do 25ks semen techniky nějakých 350,- A drbat se se selekcí techniky, no... To už raději za ty prachy koupím flašku a zajedu ji koncem září vyměnit na farmu za jednu prclou kytku (rovněž certifikované odrůdy) a mám hned cca 2000 semínek, který můžu selektit až se mi budou dělat boule za ušima.
Spíš by me zajímalo jak je možné, že takoví p. Moravcové nepovažují za nutné lupnout na ty svoje stránky ony certifikáty, výsledky měření obsahu kanabinoidů pro daný produkt (ne pouhé číslo), odkazy na akreditované instituce, atd.. Takto nechávají zbytečně velký prostor všelijakým spekulacím, viz tu.

No takhle ta hloubka této věci je trošku složitější. Nechci to tady moc řešit. Ale v některých věcech je to trošku "obcházení zákona". I když nikdo nic neporušuje. A nejspíš to nikoho moc nezajímá.
Řeknu jen to že většina pěstíren co tady frčí kytky nejede certifikované odrůdy. Ale protože je to taky do 0,3%. Nikoho to v celku nezajímá.
Jako už se o tohle zajímám pár let. Tak už jsem pár věcí pochytal. I mnoho kolegů tady z G. Jede v tomhle. Přešli z ilegality do legality. Třeba jeden člověk co jel stovky potentních klonů teď prodává klony CBD či CBG atd.
A já chci taky. Ale čekám na příští rok kdy už to bude o něčem jiném 1% už bude velmi obtížné překročit s čímkoliv. A ten kšeft je velmi velký. Stačí se podívat na Švýcarsko.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 29-06-2021 v 16:38 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 7

Můžeš trochu rozvést ten pojem přechod z ilegality do legality ? Jsem úplně mimo co se týče aktuální legislativy, ale dost mě to zajímá 😁

Old Post 29-06-2021 v 18:23 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Metadres
Můžeš trochu rozvést ten pojem přechod z ilegality do legality ? Jsem úplně mimo co se týče aktuální legislativy, ale dost mě to zajímá 😁

No odrůdy které jsou zapsané na seznamu legálních odrůd konopí tzv. "technické konopí". Můžeš volně prodávat. Podobně jako rajčata na trhu. No a jednoduše klony prodávají za 100Kč. No ale potentní rostliny klony se na prodávají za podobné ceny. A znám lidi co si berou do hal třeba 600ks klonů naráz. Tedy když dáme slevičku 50tis je doma plně legálně.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 01-07-2021 v 10:50 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Hyde
Ahoj,
no, podle mne jsou ty reakce snad přehnané. Pokud někdo už má tu potřebu kupovat si za ty peníze CBD klony, budiž... ale on ten "kokot" na svých stránkách má u dvou odrůd (pouze semínka) jasně uvedeno, že se jedná o jednodomý strain nevhodný na IN. Samo že je to jen kulantní metafora pro hermáče, ale uvádí to upřímně, na rovinu a neznamená to přece, že zamatkoval hermáče.
H.

Tak já nekupoval jednodomý semena ale klony dvoudomý odrůdy, nechápu proč do toho taháš jinej produkt.
Jako jo. Když ti ty klony přijdou, tak v balíku místo certifikátu najdeš papír, kde je napsáno že prodejce neručí za obsah THC ani za případný hermáče ale dokud to neobjednáš, tak tohle prostě nevíš.
Že z tý Carmagnoly lezou hermáči jsem se dozvěděl na facebooku ve skupině, psalo to tam víc lidí, který to jeli in a nechápu proč tomu říkáš spekulace, evidentně to je fakt, kterej nevyvrací ani majitel tý stránky.

Mr.MEN: Několik let tu slintám u tvých growů a pěstovat něco, co ty sám považuješ za výjimečný by byl nářez. Snad ti to dobře dopadne.

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 02-07-2021 v 09:15 AM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4195040 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív