Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Verohodnost - Hodnoceni seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24
Autor
Téma 
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 369

citace:
Původní příspěvek od crazyben
Ze zahranici asi dost bude zalezet na konkretnim shopu... ja problem nemel nikdy.
a z jakych stranek si dosud kupoval?? ja nasel treba stranky jako https://www.cannabis-seeds-bank.co.uk, https://www.herbiesheadshop.com nebo treba https://www.amsterdamseedcenter.com ..

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 21-01-2019 v 21:14 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 370

Pokud neobjednavam rovnou od vyrobce a chci neco co se tezko shani u nas tak vzdy kouknu tady: https://www.cannabis-seeds-store.co.uk

Jinak ten attitude seed bank by mel bejt taky ok.

Ty dalsi dve neznam.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-01-2019 v 05:50 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 371

citace:
Původní příspěvek od DrGrinspoon
Posledný rok som ale dosť objednával z USA, čo môžem vyzdvihnúť:

Zkus Greenpoint Seeds, nebudeš litovat. https://greenpointseeds.com


citace:
Původní příspěvek od DrGrinspoon

Okrem toho som si z dovolenky na Zanzibare v Afrike doniesol niekoľko desiatok semiačok landrace satív z okolia rovníka a keďže pestujem na svoju spotrebu tak mi ich toľko nebolo treba a značnú časť som vymenil s niekoľkými ľudmi z USA.

Člověče nezbylo pár kousků navíc... třeba by sme něco vyměnily, případně se nějak jinak dohodli. Tady nic takovýho neseženeš a do afriky se nechystám.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-01-2019 v 06:03 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 372

Crazyben cannabis-seed-store je attitude- tá istá seedbanka. Mali by ti tam fungovať tie isté prihlasovacie údaje.

Čo sa týka semiačok zo Zanzibaru, kdesi ešte pár ks mám, musím sa po nich popozerať v mrazáku. Už som tu komusi pár sľúbil ale ak tak to rozdelím. Ale nečakaj nejaký odpal ako od vyšľachtených vecí, je to skôr zaujímavá vec ak sa venuješ breedovaniu, môžeš medzi nimi nájsť nejaké zaujímavé vlastnosti, ktoré by šli použiť v nasledujúcich líniách.

Old Post 22-01-2019 v 08:04 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 373

pm

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-01-2019 v 14:46 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 374

zdar, chtel bych se zeptat na stranky seed-bank.cz .. zaujalo me ze maji 2+1 free(nejlevnejsi pack semen zdarma) tak jestli to neni nejakej tzv. ojeb. chtel bych tam veci od Humboldt Seeds a DNA Genetics(od HSO bych popripade zameny semen poznal, mam z lonska nafocenou zapecetenou krabicku a DNA mel kamos tak by se to taky poznalo a porovnalo)

nasel sem par prispevku kde to byla ale seed-bank.cz a byli to prispevky z roku 2014-2016 a nebyli zrovna pozitivni tak jestli to jsou furt oni a naj jiny stranky nebo nekdo novej ve hre. diky!!

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 26-02-2019 v 18:13 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 375

Seed-bank je něco jiného než seed bank bez pomlcky z , 2+1 mají v seedbamk a ta je v Praze na Smíchově , a troufnu si říct , že asi nejlepší v ČR. Je to hlavní distributor Sensi , DNA , Serious , DP, Dinfaem , Barney , Budha , Sweet Seeds a paradise Seeds. Takže by měli mít nejčerstvější semena . Kluci tam jsou super , když se jich zeptáš jaký semena mají nejvíce čerstvý tak ti dají vybrat 😊

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 26-02-2019 v 18:36 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 376

citace:
Původní příspěvek od BRooT
Seed-bank je něco jiného než seed bank bez pomlcky z , 2+1 mají v seedbamk a ta je v Praze na Smíchově , a troufnu si říct , že asi nejlepší v ČR. Je to hlavní distributor Sensi , DNA , Serious , DP, Dinfaem , Barney , Budha , Sweet Seeds a paradise Seeds. Takže by měli mít nejčerstvější semena . Kluci tam jsou super , když se jich zeptáš jaký semena mají nejvíce čerstvý tak ti dají vybrat 😊
yess, tohle sem chtel slyset(cist)! to sem rad, aspon s kamosema usetrime kdyz si kazdej vezmem tri modely a jeden je gratis. diky moc za rychlou reakci!

edit:kupovat budu z jejich stranek na netu protoze v praze sem tak 3x do roka a to jedu vetsinou na mejdan ikdyz pokud bych objednaval substraty z higarden tak bych si je mohl vyzvednout a rovnou i kouknout na kram.

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 26-02-2019 v 18:55 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Atrio
Nový Člen

Karma uživatele Atrio - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 377

Chci upozornit na totální šmejdy semena-marihuany.cz.....objednal jsem si o nich regular semena Mr. Nice a ze 60-ti!!! nevyklíčilo ani jedno!!!
Poprvé jsem si objednal semena z čech, páč jsem chtěl ušetřit trochu času (10 dní) za dopravu z holandska a teď čumim už měsíc a půl do prázdnejch květináčů!

Old Post 24-03-2020 v 08:24 AM
Atrio je offline   Profil uživatele Atrio   Find more posts by Atrio   Foto galerie člena Atrio   Click here to Send Atrio a Private Message   Add Atrio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanWalk
Stálý Člen

Karma uživatele DanWalk - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 378

Kupoval si originál od nich značky Cannapio? Uvažoval som tiež aj ceny majú výborné len nič ma neoslovilo...škoda toho ktovie či by uznali reklamáciu

2014- Moj prvy grow


Old Post 24-03-2020 v 12:15 PM
DanWalk je offline   Profil uživatele DanWalk   Find more posts by DanWalk   Foto galerie člena DanWalk   Click here to Send DanWalk a Private Message   Add DanWalk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hruškomet
Stálý Člen

Karma uživatele Hruškomet - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 379

Sdílím nedávnou příjemnou zkušenost s obchodem posemenu.cz. Zastavil jsem se osobně, neohlášeně a všechno probíhalo ve velmi přátelském duchu. Odnesl jsem si, co jsem chtěl a to se super servisem, dárky a žádných nabytečným reklámním tlacháním. Tedy za mě dobrý

Old Post 18-04-2020 v 00:11 AM
Hruškomet je offline   Profil uživatele Hruškomet   Find more posts by Hruškomet   Foto galerie člena Hruškomet   Click here to Send Hruškomet a Private Message   Add Hruškomet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlitos
Stálý Člen

Karma uživatele karlitos - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 380

Zdravim, máte někdo zkušenost s Holyseedsbank ? Zatim jsem od nich jel White Walker a spokojenost. 10dní zpět jsem objednal Saint OG na jejich offiko stránkách. Objednávku potvrdili, ale to je zatim vše. Už jsem jim napsal 3x e-mail a nikdo zatím neodepsal. To je poprvé co jsem objednal ze zahraničí, tak nevím přesně jak to probíhá. Snad to bude v poho
PS: nechtěl jsem kvůli tomu zakládat nové téma snad taky v poho

Kdo nekouří nedělá nic, kdo kouří přemýšlí
o životě.

Old Post 25-08-2021 v 14:12 PM
karlitos je offline   Profil uživatele karlitos   Find more posts by karlitos   Foto galerie člena karlitos   Click here to Send karlitos a Private Message   Add karlitos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlitos
Stálý Člen

Karma uživatele karlitos - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 381

Pořád žádná odpověď tak nevím. Za mě tedy nedoporučuji HolySeedsbank. Chápu, že v souvislosti s pandemií, můžou být problémy s přepravou atd. Nemam problém si počkat, ale když nereagují ani na jeden z pěti E-mailů, to už je na zamyšlení. Zatím jsem jim tedy prostě poslal 53eur a budu doufat že mi něco pošlou poprvé co jsem objednal semínka ze zahraničí Příště budu mít snad více štěstí )

Kdo nekouří nedělá nic, kdo kouří přemýšlí
o životě.

Old Post 02-09-2021 v 11:08 AM
karlitos je offline   Profil uživatele karlitos   Find more posts by karlitos   Foto galerie člena karlitos   Click here to Send karlitos a Private Message   Add karlitos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2678050 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív