Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Verohodnost - Hodnoceni seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 257

Zdravím
Nevíte někdo něco o bomb seeds?? Jako co sou zač odkud sou a co ty
jejich modely má někdo zkušenost??Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 03-09-2014 v 12:25 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 258

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna
Zdravím
Nevíte někdo něco o bomb seeds?? Jako co sou zač odkud sou a co ty
jejich modely má někdo zkušenost??Díky
Zdárek


A google používat umíš? První co vypadne: http://www.bombseeds.nl/faq.html

Mám od nich pár semínek Berry Bomb, ale zatím čekají v záloze. Podle toho, jak se prezentují, berou ty nejlepší odrůdy a dál je vylepšujou... no proč ne

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 03-09-2014 v 16:02 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 259

toz ja se pridam k hodnoceni:
nirvana:3,moc dobrej byl blue mystik,kdysi sem mel taky red hair skunk,taky dobrej,ale nejaky hermies,a samic malo max pulka,ovsem ted mam ak48 a na to muzu jednine chvalit,pravda vybral sem si jen to nejhezci pheno,ale samic bylo myslim 7...klicivost tak 7-8 z 10...

dutch passion:2,totalni spokojenost s venkovnima odrudama shaman a hollands hope,klicivost 10 z 10,samci 2 z 10,hermies zadny a kytky a kurivo na venek dobree,2- 3 phena u kazdyho...taky mam mazara a mel sem blueberry,no mazar klasika,netreba komentovat,ale blueberry to je shit,neco zhermilo,a zbytek vsecko sativni phena,asi budu muset sehnat od nekoho kdo ma matku toho peknyho indikovyho fialkovyho a boruvkama voniciho phena...klicivost byla 9 z 10 u obou...no a power plant nakonec,tesil sem se na neho jako na maloktery brko,100 pro sativa bez hybridizace,phena spis pheno tomu odpovida,vsecky kytky byly stejny ale mel sem 7 samcu z 10,z tech tri zbyvajicich ale kurivo vynikajici...
green house:skoda k tomu neco psat,mel sem gws,vdovu a este cosi dovezl to kamos,a muzu rict ze bych za to urcite prachy neutracel...

Old Post 06-10-2014 v 07:54 AM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demios
Stálý Člen

Karma uživatele demios - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 260

citace:
Původní příspěvek od war.lobo
www.seedsman.com : placeno creditkou, semena dorazila po tydnu, diskretni zasilka, vypadaj velmi pekne, origos zabalena, postovny 6€, a jeste jsem dostak 5 seedu gratis . jinak semena od seedsman jsou i za docela pekny penize. Tak uvidim jak na tom budou s klicivosti.
tak at sviti

tak mohu potvrdit 100% klicivost. Bral jsem WW od Seedman a L.S.D. od World of seed


ahoj chtěl jsem se Tě zeptat jak dopadla ta LSD od World of seeds já od této banky jel 8 druhů a všechno to bylo seno které se nedalo hulit naprosto zbytečný bez thc proto jsem s touto bankou skončil a zajímá mne názor někoho kdo od nich něco hulil..díkec

Old Post 08-04-2015 v 13:52 PM
demios je offline   Profil uživatele demios   Find more posts by demios   Foto galerie člena demios   Click here to Send demios a Private Message   Add demios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demios
Stálý Člen

Karma uživatele demios - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 261

citace:
Původní příspěvek od yara
Jako začátečník jsem začínal se 3 semínky White domina od Kannabii a 3 semínky O. G. Kush od Panacea Medical.
Semínka krásně klíčily, palice krásně velké a první grow pod 250 W se celkem zdařil i včetně výnosu i když jsem to nevážil.
V druhém growu jsem zasadil 1x Cheese z mixu H od GHS a 2x The doctor taktéž od GHS. Kytky byly mizerný, řídký, na jedný kytce listy v jednom patře jakoby zkrácený nůžkama, výnos malý a přičítal jsem to mojí nezkušenosti i když podmínky byly stejné.
Nyní jsem postupně sadil zbytek semen z mixu H od GHS. Bohužel semena klíčila strašně pomalu a po zasazení některá shnila v hlíně a už nevylezla.
Prostě jsem sadil postupně, abych měl určitý počet rostlin a jak semena odcházely, tak jsem je nahrazoval jinými od GHS.Takže z celé kolekce 5 semen odešel do věčných lovišť postupně Trainwreck a White Rhino.
Nyní už asi 4 den klíčí Great White Shark, ale nějak se mu nechce na svět, v platu ještě zbývá Lemon Skunk.
Klíček Great White Shark má asi 3 mm, ale nechci ho ještě dávat do hlíny, aby neodešel na věčnost, tak ještě uvidíme jak to dopadne.

Současně se semínky od GHS jsem dával i od jiných firem (World of seeds - Pakistan Valey, Royal Queen seeds - Ice, Medical seeds - Devil fruit) a tam prostě žádný problém nebyl a kytí začínají krásně růst.

Jako začátečník jsem neúspěchy s odrůdami od GHS nejdříve přičítal sobě, ale jak je vidět, tak problém je u samotné GHS a proto ji ostatním opravdu nedoporučuji.

Ty nervy a starosti opravdu nestojí za to a potom nakonec zjistíte, že jedno semínko vás přišlo misto 100Kč/ks na 250-500Kč/ks.

Edit:

Tak ten klíček Great White Shark víc nevylezl ani po dalších třech dnech, tak je mi jasný proč některý z hlíny nevylezly vůbec.


já bych zas připojil svou špatnou zkušenost s bankou World of Seeds od které jsem jel 8 druhů včetně Pakistan Valley jako ty a rád bych věděl jestli ti taky vyrostlo seno které nemělo THC protože já takto prosral celou jednu sklizeň kterou jsem osel věnoval této šitové seedbance..proto pozor na world of seeds prodávají semena které rostou vypadají skvěle ale neobsahují téměř žádné THC spíš zlomky..

Old Post 08-04-2015 v 13:57 PM
demios je offline   Profil uživatele demios   Find more posts by demios   Foto galerie člena demios   Click here to Send demios a Private Message   Add demios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deese
Nový Člen

Karma uživatele Deese - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 1 

Palec nahoru Příspěvek č. 262

Ahojo měla jsem výbornou zkušenost s nově otevřeným semenářstvím v Praze. Jmenuje se to SeedsGo. Nakupovala jsem přes jejich Eshop: Seedsgo.eu no anemůžu si na nic stěžovat. Vše mi přišla jak má, cena za semena ( kupovala jsem Dinafem Original Amnesia) byla naprosto úžasná, co jsem koukala tak nemají žádné přemrštěné ceny, ale naprosto vyhovující. Super komunikace s Eshopem. A hlavně mi dorazili krásný semínka, hned se chytli.. no naprostá prostě Bomba.. Všem doporučuji!!!

Old Post 05-06-2015 v 14:59 PM
Deese je offline   Profil uživatele Deese   Find more posts by Deese   Foto galerie člena Deese   Click here to Send Deese a Private Message   Add Deese to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 263

Znáte prosím někdo seedbanku semenator.cz ??

Old Post 10-06-2015 v 12:04 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

dotaz na mojesemeno.cz a fair seed Příspěvek č. 264

Chtěl jsem se zeptat jestli někdo máte zkušenost s mojesemeno.cz a fair seed díky za odpovědi .. Za 300 5 krát white rusak? Je to možný díky

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 27-06-2015 v 13:12 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 265

Hoj.

Jedu od fair seeds 6x auto bluebery indoor a sázel sem out 2xbb 2xjh 2xamnesia vše automaty (3 kytky mě sežrali slimáci tak sem dal naklicit další 3x jack auto ). Klicivost 100 % některá semínka takový zelený nedomrdly ale vzešli sázel jsem do hlíny zbytek v pohodě roste no počasí vůbec nepřeje bohužel. Ten indoor vypadá mnohem líp. No myslím ze fair seeds nezklamali uvidím jaky bude výsledný produkt. GL peace.

ab imo pectore

Old Post 27-06-2015 v 15:09 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijura
Stálý Člen

Karma uživatele Nijura - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 266

Sweet seeds.....100% klicivost, holky vzdy silne, kosate, susina vzdy perfektni vune, chut i vzhled.......naprosta spokojenost. Pestuji indoor z fem. Semen , automaty a fast verze jsem nezkousel a asi ani nevyzkousim, takze nemuzu hodnotit.

Old Post 14-10-2015 v 19:15 PM
Nijura je offline   Profil uživatele Nijura   Find more posts by Nijura   Foto galerie člena Nijura   Click here to Send Nijura a Private Message   Add Nijura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 267

citace:
Původní příspěvek od Nijura
Sweet seeds.....100% klicivost, holky vzdy silne, kosate, susina vzdy perfektni vune, chut i vzhled.......naprosta spokojenost. Pestuji indoor z fem. Semen , automaty a fast verze jsem nezkousel a asi ani nevyzkousim, takze nemuzu hodnotit.


Připojuji se. Měl jsem od nich Auto Mix a vše OK.

Old Post 14-10-2015 v 19:55 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 268

Fair seeds: koupil jsem Jack Herer a GWS. Prvně jsem nadával a proklínal je, pač z 15 byla jedna kytka. Ale, FS v tom byli zcela nevinně, byl jsem pryč a jednu zalivku mi delal soused. Asi zkoušel kolik vody je potřeba na utopení naklíčených semen a úspěšne se mu to povedlo :-( Odjebal mi pulku semen...

Další 4x JH jsem už sadil a zalíval sám- klíčivost do 48hodin byli rovnou venku lístky (sadim rovnou do jiffin bez nakličování)
Roste to krásne, tuto seedbanku mohu doporučit. Za málo peněz hodně muziky :-)

Old Post 15-10-2015 v 11:45 AM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 269

zná nekdo tuto seedbank jesti se to tak dá nazvat?

Old Post 26-11-2015 v 19:59 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 270

https://dutchseedsshop.com/

Old Post 26-11-2015 v 20:02 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HerrOttoFlick
Stálý Člen

Karma uživatele HerrOttoFlick - 31% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 271


Nákup na ganjaseeds.cz proběhl v pohodě, zajímavý výběr seed bank ale "Diskrétní doručení" jsi představuji trochu jinak.

Old Post 14-12-2015 v 15:22 PM
HerrOttoFlick je offline   Profil uživatele HerrOttoFlick   Find more posts by HerrOttoFlick   Foto galerie člena HerrOttoFlick   Click here to Send HerrOttoFlick a Private Message   Add HerrOttoFlick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 272

WTF?

Old Post 14-12-2015 v 19:52 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0416700 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív