Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Marihuanou proti anorexii!!!!!!!.......???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad Marihuanou proti anorexii!!!!!!!.......??? Příspěvek č. 1

kdys sem se pred chvili posadil na gauč a koukl se na muj vyrazne zveceni pupek, napadlo me, jak by se mohly lide s anorexii sveho problemu zbavit.
Stacilo by, kdyby si kazdy den dali nejakeho toho prdika ze skanku ci jinych druho. Podle me by bylo dobre kourit pravidelne kazdy den odpoledne. Nevam jak vas a anorektiky, ale me se vzdy po koureni chce jest a zrat (mama us ma nervy, ze vyzeru celou lednici).
NIkomu zatim nemohu prokazat, ze je to ucine, ale za skousku by to nebylo spatne.
Mate stejny nazor?
Co vy na to?

Old Post 19-10-2005 v 19:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 2

Vzdyt se taky trava proti anorexii uz davno pouziva...Sice anorektickam nedavaj hulit speky,ale jsou to nejaky prasky s THC.Taky tam jde jeste o jednu vec.
Anorekticky se vlastne ani nechtej lecit a tak by si takovy veci jako huleni urcite odpustily kdyz by zjistily ze po tom zerou jak prasata.Jedna ze zakladni identifikace anorexie je to ze si anorekticka neuvedomuje ze je anorekticka

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 19-10-2005 v 19:34 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

LOL...To ja sem prave nevedel...aji sem dokonce hledal. tak ze se omlouvam za plitvani mista

Old Post 19-10-2005 v 19:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesmyslnost
Nový Člen

Karma uživatele Nesmyslnost - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 4

to neni na 100% ja treba uz nemivam vubec zravky ba naopak za pul roku 18kilo dolu...

Old Post 18-05-2006 v 18:33 PM
Nesmyslnost je offline   Profil uživatele Nesmyslnost   Find more posts by Nesmyslnost   Foto galerie člena Nesmyslnost   Click here to Send Nesmyslnost a Private Message   Add Nesmyslnost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 5

taky myslím že žravka není taková hrůza jak se říká, postupně hubnu a zlepšuje se mi fyzička, ale za to může spíš growing než hulení
taky myslím že by THC mohlo člověkovi s anorexií dopomoct zjištění že dělá hovadinu, přecejenom při zhulenosti se člověk líp vnímá a anorexie je následek strachu z chování lidí... a kolikrát už si každý řekl že jsou mu netolerantní lidi u prdele

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 18-05-2006 v 21:51 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Mno nevim, mě ta žravá chytá pořád a upřímně řečeno-nehulit, tak asi chcípnu hlady. Po jídle je mi většinou blbě, ale perfektně na to pomáhá hulení-to mě jakejkoli blbej pocit od žaludku přejde a můžu se klidně nacpat k prasknutí a pak spokojeně usnout

Old Post 23-05-2006 v 17:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davey
Nový Člen

Karma uživatele Davey - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 7

No čet jsem, že na Aneroxii (jako jednu z mnoha nemocí) se dá použít marihuana. Když mívám děsný nechuťě k jídlu a fakt třeba 2 - 3 dny jsem jen na rohlíkách se salámem a teplý jídlo nemůžu ani vidět, tak si dám Jointa a chuť se navrátí. Takže věřím, že to může pomoci. Ale je to psychická vada, takže může být i těžké do sebe něco takovýho cpát, když nemocnej ví, že po tom "ztloustne".

Old Post 15-10-2008 v 17:52 PM
Davey je offline   Profil uživatele Davey   Find more posts by Davey   Foto galerie člena Davey   Click here to Send Davey a Private Message   Add Davey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 8

no treba ja si musim dat tak hodku pred obedem brcko jinak bych proste na to zradlo nemel chut..je to zvlastni ale je to tak kdyz sem nehulyl tak tomu tak nebejvalo...takze musim vlastne hulit porad

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 25-10-2008 v 17:35 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mintor
Stálý Člen

Karma uživatele mintor - 81% PěstitelskáKarma uživatele mintor - 81% PěstitelskáKarma uživatele mintor - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 9

ja mivam žrafky neskutečné a stou anorexií mě to onehda taky napadlo, navíc pokud je to u těch osob psychické tak by jim ta tráva mohla pomoct i fyzicky, i když je pravda, že i ja si pak vyčitam, co jsem to zas všechno sežral, navíc když se potom podívám na břicho. Jáj, vždycky si řikam, tentokrát to vydržím(hulím občas), ale ono to vydržet nejde, navíc jestli dáte ještě v hospodě nějaké to pivo a než člověk dojde domů, tak to na něj přijde a už jenom jde do lednice a hleda, hleda co může.
K žrafce mam jednu zajmavou přihodu ještě, pul roku zpět jsem přišel domů a strašně moc dobře zkouřený, ale už cestou mě chytala fakt brutální žranice a uplně sliny a chutě už byly doslova naddržené na jídlo.Tyvoe dojdu domu a doma nic, ani chleba ani rohliky skoro nic...tak jsem si normalně zadělal cca ve 3 ráno těsto a pekl rohliky no masakr...teda nakonec snad z rohliku byla takova těstovíá palačinka a pak jsem tam nakypal co dům dal...

...A tak se pan Šustr z Ronova nad Doubravou zamyslel a spočítal, že normální konev má 117 otvorů v tom kropítku, a že je to škoda, a udělal do něho pouze 13 otvorů..Už to funguje na té konvi, konev šetří vodou..

Old Post 08-12-2008 v 01:50 AM
mintor je offline   Profil uživatele mintor   Find more posts by mintor   Foto galerie člena mintor   Click here to Send mintor a Private Message   Add mintor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9706740 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív