Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » neviete nahodou,čo mi je???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
mintell
Nový Člen

Karma uživatele mintell - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 9  

neviete nahodou,čo mi je??? Příspěvek č. 1

Zdrawím všetkých growers.Mam taky malý problém.Teda nie je to malý ,ale podla mna skôr velky problém...Ale k veci : minule ma tak kamoš pozval na šlúčika ku nemu domov.tak som povedal ,že jasne,že dobehnem....všetko išlo ako vždy až dokým som si nedal 2. prda.Sedel som klasicky, pohodlne na stoličke a dal si spomínaneho prda.ked som po nejakych 10 sec. vyfukoval dym,tak sa mi hlava začala akoby točiť(niečo take ako ked sa prudko postavýš,alebo podobne...).tak že si zavrem oči...potom som už len citil ako ma kamoš fackuje.Bol som nejakých 10 sec uplne mimo,proste som akoby odpadol.myslim že sa mi začinalo aj niečo snívať.kamoš vravel že to vyzeralo dost zle,že som mal prevratene oči a vraj som chrčal.Udajne to vyzeralo ako nejaky záchvat(taky ako maju napr. cukrovkari).Curovku asi nemam ,ale neviem isto(oco aj obaja dedkovia mali cukrovku).som alergik-peliar.inak nemam nejake tažke zdravotne problemi.nehulim dlho ,asi 2 roky ,1-2 krat do tyždna(niekedy viac ,niekedy menej).Hulili sme cez vodas...Stalo sa mi to pred vyše tyžnom a ešte som odvtedy nehulil.trošku sa asi aj bojim...Inak ,stalo s mi to už aj predtym ale nie tak kruto,len tak trošku, a tieš pri huleni...nemate s tym niekto skusenosti,alebo neviete čo by to mohlo byt?alebo aspon čo mam robit.mam s tym ist ku doktorke?Diky čaw

Old Post 01-03-2005 v 16:05 PM
mintell je offline   Profil uživatele mintell   Find more posts by mintell   Foto galerie člena mintell   Click here to Send mintell a Private Message   Add mintell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 2

Třeba máš od přírody nízkej tlak. Ve spojení s vyšší teplotou a MJ se ti nevolno může snadno udělat. Nebo si moc dlouho držel dech a zamotala se ti hlava. Nebo ste prostě měli nějakej zabiáckej model ;-°)) Jednou sme na koleji hulili hašiš z bongu a taky jsem natvrdo omdlel :-°)))

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 01-03-2005 v 16:12 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 3

jo taky rikam nizkej tlak, vyzkouseno na kamosovi Pokud se ti to bude stavat casto, tak je nejlepsi prestat hulit...anebo na to ser a proste na tu hubu spadni)

Old Post 01-03-2005 v 16:47 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mintell
Nový Člen

Karma uživatele mintell - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 4

jasne,môže to byt...nizky tlak skutočne mam...tak okolo 100/56.model to nebol nic moc -neaky no name=(...
To -9000i je prawda že som sa drbol o hlavu,rovno do spanku o stolik
Diky všetkym,pomohli ste mi...

Old Post 01-03-2005 v 17:35 PM
mintell je offline   Profil uživatele mintell   Find more posts by mintell   Foto galerie člena mintell   Click here to Send mintell a Private Message   Add mintell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 5

a není tak zas tak nízkej občas mám nižší, 100/56 je ještě docela v normálu....

Old Post 01-03-2005 v 17:41 PM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 6

my tomu u nás říkáme HOLOTROP a je to celkem běžný a myslím, že ne nijak zvlášť nebezpečný, jev. prostě si dáš fakt obrovského šluka (voďárna je na to jak dělaná a taky se to s ní stává nejčastějc), odkrví se ti mozek a je to. u nás je to legendární pojem a každý si to užívá. je tak nějak nepsané pravidlo, že čím kvalitnější vzor, tím je větší pravděpodobnost holotropa. šťastný je pak majitel, jehož vzor holotropuje všechny a za každé příležitosti.

edit: taky to ale hlavně záleží na dispozici konzumenta - čím víc kouře, který plíce nemožou "zpracovat", tím věčí šance odkrvit si mozek

Naposledy upravil dokktor 24-10-2007 v 12:09 PM

Old Post 01-03-2005 v 18:07 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zewl
Stálý Člen

Karma uživatele Zewl - 100% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 7

bud se musis pred hulenim vozrat nebo hodne nachlastat caje nebo nejak jinak zvysit tlak protoze ganja snizuje tlak..

Old Post 01-03-2005 v 18:15 PM
Zewl je offline   Profil uživatele Zewl   Find more posts by Zewl   Foto galerie člena Zewl   Click here to Send Zewl a Private Message   Add Zewl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaava
Stálý Člen

Karma uživatele vaava - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 8

jj, taky se mi to uz stalo...a jednou sme dali spek nez sme jeli do skolky a kamos tagle vomdlel v autobuse plnym lidi.

...marijuana je špatná vlastnost...

Old Post 21-04-2005 v 19:18 PM
vaava je offline   Profil uživatele vaava   Find more posts by vaava   Foto galerie člena vaava   Click here to Send vaava a Private Message   Add vaava to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pantoči
Stálý Člen

Karma uživatele Pantoči - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 9

Tak tohle přesně se mi stalo nedávno,když jsem poprvé zkoušel vodnici,ale byl v ní jen tabák.Bylo nás víc,seděli jsme na zemi,já jsem si vzal ten knipl do huby,natáhl do plných plic a v tu ránu se mi zatmělo před vočima a ztratil jsem na chvíli rovnováhu.
Kámoška,majitelka té vodnice,mi to vysvětlila jako nedokrvení mozku.Mě se to ale líbilo a ještě sem si to několikrát potom zkusil.Fakt super pocit když se ti zamotá kebka
(nebyla to obyčejná vodnice-náká afrodita,chlazená ledem- fakt dost dobrá)

A joint a day keeps the doctor away.

Old Post 21-04-2005 v 19:43 PM
Pantoči je offline   Profil uživatele Pantoči   Find more posts by Pantoči   Foto galerie člena Pantoči   Click here to Send Pantoči a Private Message   Add Pantoči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 10

100/56ma uz dost daleko o dnormalu, normal je tak 120/80,130/90



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 26-04-2005 v 12:47 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 11

S tim holotropem to jde i bez THC!!! (myslim ze je to risk)
Staci si dřepnout rozdychat se az se ti zacne motat palice.Potom si
stoupnes skrizis ruce na hrud a kamos te obejme a zmackne.(pres hrud). Vysledek = Mysl bez tela uprostred temnoty potom profackovani a navrat zpet.

Old Post 26-04-2005 v 15:56 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 12

to invalida:
promiň teda,ale jsi pěkný kokot,jestli tohle děláš.Může se v klidu stát,že profackování nepomůže a asi bys nechtěl,aby ti kámoš vydechl naposled v náručí


cosa nostra

Old Post 02-05-2005 v 09:39 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexter
Nový Člen

Karma uživatele Dexter - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 13

to invalida: souhlasim s Jay-jayem. Tehle srande u nas doma rikame klinicka smrt, v zivote jsem to nezkousel a ani nebudu. Zpusobujes si tim rychle zpomaleni uz tak rychleho tepu srdce (nejsem si tim tak stoprocentne jisty ale nejak tak to facha :-) )Kazdopadne si tim muzes bez prdele privodit i infarkt blbce.

Old Post 03-05-2005 v 13:28 PM
Dexter je offline   Profil uživatele Dexter   Find more posts by Dexter   Foto galerie člena Dexter   Click here to Send Dexter a Private Message   Add Dexter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 14

infarkt(ak myslis myokardu, tak ten asi nie, zastava je ale DOST mozna), ale kadeco ine hej. jedna sa proste o nedostatok kyslika v mozgovych tkanivach



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 03-05-2005 v 22:45 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.trucker
Kryštof father

Karma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 15

holotrop se dela vetsinou jen jednou. neznam nikoho,kdo to chce vyzkouset podruhy . s timhle neni legrace.
jinak k tematu . souhlasim s vetsinou. mas nizkej tlak . kamos taky takhle odpada ,kdyz je moc vedro. neni to moooc prijemny . nechod na slunko,nebo na nem aspon necad. vzdycky si muzes najit nejakej stin a kdyz ti neni dobre at s tebou nekdo jde.at ,kdyz to s tebou nekde flakne ,mas nekoho na blizku.cest

Old Post 10-09-2005 v 22:21 PM
d.trucker je offline   Profil uživatele d.trucker   Find more posts by d.trucker   Foto galerie člena d.trucker   Click here to Send d.trucker a Private Message   Add d.trucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
korkis
Stálý Člen

Karma uživatele korkis - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 16

S největší pravděpodobností to bude nízký tlak, mám jej taky a navíc jsem alergik na obilniny, a občas, se mi taky motá hlava, ale nejde to zase do takových extrému, abych padal na zem a byl mimo, hlava se mi sice zamotá, ale dokážu to ustát. nejhorší je při prudkém stoupání zavřít oči, pak padáš ani nevíš kam, a může to dopadnou špatně.

Old Post 15-09-2005 v 11:11 AM
korkis je offline   Profil uživatele korkis   Find more posts by korkis   Foto galerie člena korkis   Click here to Send korkis a Private Message   Add korkis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0086630 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív