Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Zářivky versus sodík
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
powerjules
Stálý Člen

Karma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 145

docela mne to zaujalo objednavam trubice oceanik colour a natural a dam foto
a dnes mi prisli semena s nirvany k2 tak postavym ze sadrose dam 5 36w 120 cm trubic na strop a na 3 steny po dvo 38 w 105cm a uvidim

Old Post 10-12-2005 v 23:46 PM
powerjules je offline   Profil uživatele powerjules   Find more posts by powerjules   Foto galerie člena powerjules   Click here to Send powerjules a Private Message   Add powerjules to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

2Jules Příspěvek č. 146

Ahoj,

doporucuju ti umistit trubice co nejblize ke kytkam, tak dej pozor, az je budesh davat na strop, abys nemel vysokej strop :-) ..a ted vazne: Misto na strop to dej do nejakyho telesa s odraznou vrstvou, nejlip kupovanyho (nekde jsem tu o tom psal...) zarivky na stenach bych si, pokud budesh mit velky kytky, udelal taky posunovaci, at jsou pri kvetu tam, kde budou palice.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 11-12-2005 v 00:21 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aryan
Stálý Člen

Karma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 147

yavare evidentne jdes svou cestou a osvedcene postupy te vubec nezajimaji .... az chytis plisen az kytky zacnou stagnovat a palice nebudou stat za nic pak pochopis proc je rozumny dat dobrej odtah teplota vaaazne neni ten jedinej duvod proc do radny ventilace investovat

btw cetli jste novy clanek v magazinu ?

kdo jsi bez miny, hoď kamenem

Old Post 13-12-2005 v 11:31 AM
Aryan je offline   Profil uživatele Aryan   Find more posts by Aryan   Foto galerie člena Aryan   Click here to Send Aryan a Private Message   Add Aryan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 148

Teplota 30st je uplne v pohode, nemam s tim nejmensi problem. Naopak, pri vyssi teplote se lip udrzuje relativni vlhkost. V tropech to roste uplne samo :-))) Ja mam v bedne kytizz asi 14 dni a teplota je celou dobu 29-32 a je to uplne v klidu.


Neco jinyho je ale maly vynos z nedostatku kysliku kolem listu, proto se doporucuje aktivni vetrani taky. A proto ti Yavare rikam, ze ho budesh potrebovat. Taky kvuli snizeni vlhkosti ke konci...ono kdyz je tam hodne palic a listu, a malo se vetra, tak to zplesnivi, je to velky riziko, o vsechno prijit.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 14-12-2005 v 14:23 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morpheus
Stálý Člen

Karma uživatele Morpheus - 96% PěstitelskáKarma uživatele Morpheus - 96% PěstitelskáKarma uživatele Morpheus - 96% PěstitelskáKarma uživatele Morpheus - 96% PěstitelskáKarma uživatele Morpheus - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 149

To Yavar : Jak si ty vůbec můžeš dovolit označit Snarka jako vypatlance..proti němu jsi ty úplný ...... Tak se zamysli.Až budeš o kytkách vědět to co on tak si klidně povídej,ale z toho co tu píšeš je vidět jaká jsi Lama Takže Peace a Snarku..jen do nich

2x600W POG + Chronic + Mazar

2x600W POG vs. Chronic White BOX - No. 48

Dispatch Warlock and Ajax to bring back his body

Old Post 15-12-2005 v 11:13 AM
Morpheus je offline   Profil uživatele Morpheus   Find more posts by Morpheus   Foto galerie člena Morpheus   Click here to Send Morpheus a Private Message   Add Morpheus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morpheus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 150

dusik sa na fotosynteze nepodiela. nemyslel si CO2?

6CO2 + 6H20 -> C6H12O6 + 6O2

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 16-12-2005 v 22:41 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

2Yavar Příspěvek č. 151

Myslim, ze je to neco jako bys srovnaval za jak dlouho vyfouknesh obsah plic kdyz kychnesh oproti tomu, kdyz normalne dychash. Tipuju, ze to bude minimalne 20x vic, a ne jen o polovinu. Ale to je fuk, na to prijdesh casem sam, kdyz tomu nechcesh uverit od zkusenejsich :-)))

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 17-12-2005 v 16:53 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 152

Tady je to teď o větrání , místo o osvětlení , já bych to řešil jinde , někdo chce poradit s osvětlením a dozví se kolik vyfoukne při kýchnutí , tak se tady vraťte k tématu nebo přejděte do jiného příspěvku.

Old Post 17-12-2005 v 20:12 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wavra
Stálý Člen

Karma uživatele Wavra - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 153

jsem se chtěl jen zeptat na narvě a tak jsou jen přímo zářivky a kde mám koupit tělo k těm zářivkám?? dik moc doufám že to neni blbá otázka

Live for Peace

Old Post 20-12-2005 v 09:57 AM
Wavra je offline   Profil uživatele Wavra   Find more posts by Wavra   Foto galerie člena Wavra   Click here to Send Wavra a Private Message   Add Wavra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 154

Tělasa dostaneš v každém elektru ,nebo supermarketu . A 18 watt trubice můžeš startovat předřadníkem s úsporek , plánek tu je . Jelikož nevíš ani kde se prodávájí tělesa ,tak nevím jestli to zvládneš ,ale je to nejlepší řešení.

Old Post 20-12-2005 v 10:15 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wavra
Stálý Člen

Karma uživatele Wavra - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 155

no jo to vim ale chtel jsem si to objednat k tomu z netu
při nejmenším zajedu do makra
chci 25Wtove tak nevim podle toho planku to asi nepude
diky

Live for Peace

Old Post 20-12-2005 v 11:26 AM
Wavra je offline   Profil uživatele Wavra   Find more posts by Wavra   Foto galerie člena Wavra   Click here to Send Wavra a Private Message   Add Wavra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 156

V makru není žádný pořádný sortiment , a ty ceny jsou tam za starou bačkoru. Pokud na to nespěcháš a máš v blízkosti Globus ,tak tam docela často mají v akci zlevněné sety pro zářivky ,někdy jsou tam i trubice , ty dáš pryč. Za 299 mají 2*18 watt set, atd. 25Watt není standart , tose ti bude těžko zhánět , ale úsporky se dělají 25 Watt !!!!!!!!!!!!! Já ji koupil v globusu , taky je tam mají slevněné ,typ Bronie za 50-70 Kč , už přesně nevím , ale víc nestojí,jinde jsou o hodně drahší.

Old Post 20-12-2005 v 11:47 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wavra
Stálý Člen

Karma uživatele Wavra - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 157

jj makro jsem myslel tak trochu obecně (prostě nejaky hypermarket)
ale globus mam daleko by se mi to ani nevyplatilo tam jet skusim mistni markety
a jeste jsem se chtel zeptat jestli mi budou stacit na skřin 60*70
2x oceanic colours a 2x oceanic light dve nahoře a dve na boku
vše po tech 25W

Live for Peace

Old Post 20-12-2005 v 12:20 PM
Wavra je offline   Profil uživatele Wavra   Find more posts by Wavra   Foto galerie člena Wavra   Click here to Send Wavra a Private Message   Add Wavra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 158

Stačit to asi bude , ale nevím jaká máš představy o výnosu???
Light jsem neměl tak nevím jestli jsou vhodné , pokud chceš zářivky tak bych je spíš než Light ,doplnil úsporkama , jinak na spotřebo 100Watt bych já dal spíš sodík 75-100 , protože to je zaručeně lepší výnos , teplo se dá vpoho zvládnout a cena bude podobná , možná menší ,když nemáš balast na zářivky. Tak pouvažuj , nevím jaké máš důvody pro zářivky , ale podle mně je to jen nouzová náhrada. neříkám že se nedá něco vypěstovat , ale když né SODÍK tak raději tu 125 WATT CLF. Ta ale stojí 2000 Kč , nevím kolik si můžeš dovolit.

Old Post 20-12-2005 v 12:29 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ineken
Stálý Člen

Karma uživatele ineken - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 159

zdravim chtel bych taky prispet do tematu odzacatku jsem vedel ze chci doplnovat svet spektrum sveho sodiku 205w ale nemel jsem jasno rozuhod jsem se vyskouset spec zarivky do terarek repti glo 2,0 20w pridal jsem po stranach leflektoru takze dve delaj jeste 5,0a8,0 ted jsem na vaskach jestli jsi ji nepujdu zitra vimenit skoda ze vam nemohu nabidnout obrazek ale maji je treba na akvapet.cz chapu to tak ze maji jine pomery uv nemoh byste mi nekdo poradit za jakou bych to mel vymenit jestli za 5 neb 8 nebo nechat obe 2

Old Post 21-12-2005 v 05:10 AM
ineken je offline   Profil uživatele ineken   Find more posts by ineken   Foto galerie člena ineken   Click here to Send ineken a Private Message   Add ineken to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wavra
Stálý Člen

Karma uživatele Wavra - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 160

2 metalsodik

mám doma sodík 250W ALE strasne moc rezonuje a delá kraval nekomu u me doma to strašne vadí tak jsem uvažoval že ho prodám a koupím za něj ty žářivky a skusim to pod tim
slysel jsem ze colours a light dávaji dohromady celkem dobrou kombinaci spektra

Live for Peace

Old Post 21-12-2005 v 11:04 AM
Wavra je offline   Profil uživatele Wavra   Find more posts by Wavra   Foto galerie člena Wavra   Click here to Send Wavra a Private Message   Add Wavra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-10-2008 - zářivky220+125 vs sodík 250W hps - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4822050 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív