Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » NFT pěstování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 1

tak většina lidí co má nft tak bojuje s pHáčkem - na to si dávej majzla - piš si záznamy co to udělalo v časový linii atd atd - co nejpodrobněji - hodně ti to pomůže při výběru správnýho hnojiva
na peroxid se samo vykašli - jestli chceš lej tam enzymy - pro pravidelný použití třeba Atazym nebo AH enzymes+ nebo na jednorázový řešení problémů rychleji působící Cannazym
pokud budeš mít problém s kolísáním pH zkus zapojit do systému klasickej akvarijní filtr

Snark in the System

Old Post 26-08-2005 v 15:57 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 2

Akvarijni filtr pokavad je dobre zajetej (asi tak 3 tejdny) PH snizuje a to dost rapidne.Proto se ptam-v NFT systemu prirozene PH stoupa nebo klesa?Docela se o to ted zajimam protoze az dojedu moji prvni hlinu chtel bych zkusit nejaky hydro a ten NFT system se mi opravdu dost libi.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 28-08-2005 v 02:05 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olda
Stálý Člen

Karma uživatele olda - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 3

záleží na vodě a typu hnojiv , například pražská voda + AH + AH doplňky : 1-2 den Ph lehce stoupá ( přidána kyselina ) , 3-4 den Ph drží , 5-6 lehce klesá ( místo Ph+ dolito vodou Ph 7,5 - to zároveň sníží EC které od 4 dne stoupá ) , 7 den pouze voda + enzymy . A další týden nanovo . Dá se časem naučit kolik kytky potřebujou na týden vody ( malý míň , velký víc ) abys nemusl vylejvat zbytečně drahý hnojiva , ten zbytek po týdnu se dá krásně odčerpat kusem hadice a tím čerpadlem co tam je . Zajímaly by mně podobné postřehy s jinou vodou a hnojivy .

Old Post 28-08-2005 v 11:42 AM
olda je offline   Profil uživatele olda   Find more posts by olda   Foto galerie člena olda   Click here to Send olda a Private Message   Add olda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olda
Stálý Člen

Karma uživatele olda - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 4

NE ,odpad vylejt . Myslel jsem tím že je zbytečný na malý kytky dělat plnou nádrž aby se nemuselo 75% vylejt

Old Post 29-08-2005 v 09:56 AM
olda je offline   Profil uživatele olda   Find more posts by olda   Foto galerie člena olda   Click here to Send olda a Private Message   Add olda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 5

Zajima me to samy.Moh by tu nekdo porovnat vyhody/nevyhody ruznejch hydro systemu a treba i narocnost obsluhy,starosti s tim atd.Taky jestli je vynos lepsi trebas v bubleru nebo NFT,jestli je v NFT kratsi doba rustu atd atd.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 29-08-2005 v 10:51 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olda
Stálý Člen

Karma uživatele olda - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 6

mám rád NFT kvůli výšce ( nízký prostor ) , snadné obsluze , údržbě a minimu substrátu . klidně bych skusil květníky s kokosem zalejvat dripem ale to bych do nízkého prostoru nenacpal . bubler mně nikdy nenadchul . doba růstu může být v NFT kratší než třeba v tom kokosu . jinak 0.8-1g/1W

Old Post 29-08-2005 v 11:14 AM
olda je offline   Profil uživatele olda   Find more posts by olda   Foto galerie člena olda   Click here to Send olda a Private Message   Add olda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 7

to nsk: Presne tak...myslim, ze ve FAQu je to pod "flushing"...mas tam myslim uvedene min. 4 dny...ale jde to zkracovat podle konce...

...enzymy...etc.

...osobne byl dal minimalne 4 dny jen cistou vody, at kytky dopalej palivo ...mam vsak zkusenost pouze s bubbler (em)...dokonce sem ted daval jen 3,5 dne...neslo bohuzel jinak...a necitim v hulu zadny neprirozeny primesy v chuti!

...snad alespon tohle pomuze...s enzymy zkusenost nemam, takze nemohu poradit ze zkusenosti

Mej se,

TS

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 12-09-2005 v 12:06 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 8

Já dávám enzymy + vodu - 2 dny ať to co nejrychlejš spálí poslední živiny a pak den o vodě a kdo hulil můj matroš si nikdy na chuť nestěžoval! Dobrý je ještě 4. den nechat úplně bez vody (hydro)

Takže 3 dny stačej bohatě...

Fotr woe!

Old Post 12-09-2005 v 12:18 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 9

Osobně používám CannaZym, jinak enzymů je celá řada... Podle mě mezi nima velkej rozdíl nebude...

Jestli seš loajální nějaký značce, tak to kup od nich, ať to nemusíš složitě řešit!

Fotr woe!

Old Post 12-09-2005 v 12:43 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lampiao
cangaceiro

Karma uživatele lampiao - 91% PěstitelskáKarma uživatele lampiao - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 10

vcelku sohlasim s oldou ohledne ph...jenom ten proces mam mirne rychlejsi. po vymene roztoku to 1. den mirne, ale fakt jenom mirne stoupne, paxe to drzi a kolem 4. dne to jde dolu a to tak, ze velmi!
jinak mi ten system vyhovuje - jak uz nekdo psal - dobra a jednoducha prace pri cisteni, pokud prepalis hnojky, da se to rychle resit (to samy ph), vyhoda oproti bublaku (asi, nemam s nim zkusenost, jen 1 zoufalej pokus v blate, takze porovnavam s tim) je, ze zivnej roztok kolem korenu "proudi", v poho proplachnes koreny ale taky to ma (alespon pro me) jednu velkou nevyhodu a to, ze tank je ve skrini a tim mam celkem vysokou vlhkost coz sem vo*sral peknou plisni. snad se budu pristi rok stehovat a to to udelam uplne jinak. nevim jestli sem to videl tady nebo na OG, ale systemek z tech nejvetsich (snad?) el. list, tank mimo skrin atd....

in the name of god not one more dead!!

Lampiao`s NFT, 600W

Old Post 12-09-2005 v 13:23 PM
lampiao je offline   Profil uživatele lampiao   Find more posts by lampiao   Foto galerie člena lampiao   Click here to Send lampiao a Private Message   Add lampiao to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 11

Prohlídni si tohle a podle mě by to nějak udělat šlo...

Fotr woe!

Old Post 12-09-2005 v 14:13 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lampiao
cangaceiro

Karma uživatele lampiao - 91% PěstitelskáKarma uživatele lampiao - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 12

mel jsem na mysli spistoto s tim, ze bych pouzil el. listy. myslim, ze ty nejvetsi maj rozmer +- 120x120 mm, tank mimo skrin a hadici to tahnout dovnitr, na konci tech list nejakej okap a stahnout to zpatky do tanku....v palici to mam uz nakresleny celkem fajn, jenom neni prostor na realizaci

in the name of god not one more dead!!

Lampiao`s NFT, 600W

Old Post 12-09-2005 v 14:43 PM
lampiao je offline   Profil uživatele lampiao   Find more posts by lampiao   Foto galerie člena lampiao   Click here to Send lampiao a Private Message   Add lampiao to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-03-2020 - Hliník a pěstování - 3 odpovědí
11-04-2019 - indoor pěstování - 20 odpovědí
30-08-2015 - indoor pěstování - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0854370 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív