Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Debaty Kanál, Kuřárna sloučit, nechat, smazat atp. atd. :) původně v Grower Team rozšiřuje své řady
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 17

Grower je v prekladu pestitel,zahradnik asi tak.
Jinak trydy byly smyznuty moje nadherny temy co se tykalo ty elektriky ale nakonec sem to nechal po zavreni smaznout sam protoze by to udelal stejne nikdo jinej a co se tyce sukani tak to bylo presunuty ale thread tim padem zrusenej byl.Sice ne vymazanej abych to upresnil jen zrusenej.
Pak me to hlava kdyz jsem porad skemral obnovil.Snad to je vsecko na nic jinyho si nepamatuju.
No a koneckoncu i obchody co jsou na netu a nazyvaj se grow tak to prece nejsou veci pro pestitele konopi ale prodavaj tam i houbicky,kaktusy atd atd.
Proste v tom nevidim nic spatnyho pesteni jako pesteni v zakladu to je stejny a kdyz se podivas na thread o lysohlavkach tak se mrkni kolik tam je prispevku a kolik lidi ho cetlo.To znamena jen to ze zajem asi je a ne malej.Myslim dokonce ze je to jeden z nejctenejsich threadu tady.
Normalni magazin i kdyz by nebyl zamerenej na tuhle problematiku a slo mu o ctenare coz tady snad jde taky tak by byl pekne blbej kdyz by zrusil svoje nejctenejsi rubriky.
Mno nic no proste jsem pro pestovani tady cehokoliv kdyz to nekoho zajima.
Spatny thready stejne zaniknou sami v prachu casu.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 26-07-2005 v 15:30 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

Jahudka: já nemluvím o tom, co znamená grower, mluvím o tom, že Grower se prezentuje jako Magazín pro pěstitele konopí....

Pokud se nepletu, ten thread o elektrice byl o tom, jak oblafnout pHmetr, ECmetr, vlhkoměr a taky elektroměr, vodoměr. Takže k těm prvním třem už jsem svůj názor napsala, jestli máš potřebu oblafávat vlhkoměr, kterej Ti sděluje poměry v Tvé pěstírně, tak se na něj prostě nedívej, ještě lépe nepěstuj, s tímto přístupem. A co se týče elektroměru apod., tak to je prostě kradení elektriky, vody atp. Myslíš si, že pojistný ventil Kanálu slouží k tomu, aby byly ventilovány zlodějské nápady growerů? Thread jsem na Tvou žádost smazala. Zavřela jsem ho na základě svého úsudku, že kradení čehokoli nemá na Groweru co dělat, poslala jsem Ti PM a původně jsem se domnívala, žes ho nechal smazat proto, že to prostě byla <censored>.

Zkus příště přemejšlet, než začneš "jen rejpat", co se vlastně s thready stalo, o čem byl ten smazanej a kdo o smazání požádal....

Old Post 26-07-2005 v 15:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 19

Jo dal jsem ho smaznout sam to je pravda..Hele uz to rozebirat nehodlam to se tahne do nekonecna a stejne to nikam nevede ze.
Ale smaznutej byl to je taky fakt i kdyz teda na mou zadost.Tu bych ale nepodaval kdyz by nebyl zavrenej
No nic no nechame toho...

A jinak elektriku nekradu a platim ji i kdyz vim jak by se dalo.Proste me to tema zajimalo.Jo a ty vodomery jak tam nekdo psal to je taky znama finta a taky to nedelam ze.
Hele je to podobny jako kdyz budu zjistovat jak otevrit auto.Vypada to sice ze chces nejaky krast ale vubec to tak bejt nemusi.Hodi se to trebas kdyz si zabouchnes klice a nechces rozbijet okno.
Jednou se mi to stalo a byl jsem v pytli,cachroval tam s dratem a nic.Kdyz bych to bejval vedel jako to vim ted usetrilo by me to dost prace a blbejch pohledu lidi co chodej okolo a ty tam cachrujes s dratkem¨

Jo a jeste neco-grower se teda muze specializovat prevazne pro pestitele konopi a ne jen pro pestitele konopi a hned by to vypadalo lip a tyhle diskuse by pak nemeli smysl.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 26-07-2005 v 16:05 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 20

Kanal jednoznacne zachovat

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 27-07-2005 v 07:57 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 21

Kanál bych taky zachoval .... již název napovídá že sou v něm ukryta samá ....
Kuřárna je tady od nepaměti a taky si myslim že na takové ty serioznější temata a přízpevky jsou pro ni přímo dělaná ..... kde by pak byla temata z ní ? A sice je Grower hlavně o pěstování ale jen pěstováním člověk živ není ...jde hlavně o ten kolektiv kolem

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 27-07-2005 v 13:52 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 22

osobne me napadlo udelat skupinu kurarna a v te udelat sekce kanal a kurarna....si myslim, ze urcite nemazat ani jedno....

kdo z nas by nemel obcas nejake chute po jinych praeparatech, ale urcite sem nepatri nic o chemickych drogach, nehlede na to, ze takove zalezitosti by asi pritahli i nekoho jineho (viz. VB...a tak)

jinak to z poplatneni bych osobne taky asi nemel radost....docela by se ztratila anonymita....lepsi je asi furt hodit nejake fuckthready do kanalu....ale asi bych se prizpusobil...

kdyz to vezmete tak furt se tu (nastesti) resi takove BIO-věci jako je travka, salvej ci houby...to bych tu nechal....ale urcite bych tu fakt nechtel nejake chemicke veci (osobne jsem si s tim prosel a zavrhnul)

Old Post 27-07-2005 v 15:48 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 23

já bych spíš ještě v Kanále udělal podsekci MegaŽumpa, kde by se příslušný "thready" promazávaly automaticky třeba po měsíci nebo tak nějak

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 28-07-2005 v 22:43 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 24

No kuřárnu bych taky nemazal. No a kanál jak by smet.
Akorát mně štve že členové píšou věci co patří do kanálu do tý kuřárny Tam bych nechal jen to co se týká užívání konopí a věcí k tomu určených.
A ostatní bych nechal vyházet a trestal bych to.
No a co se týče těch hub a jinejch zmaštovadel já bych to tu nechtěl ale kanál bych rozdělil a tam by byla i žumpa a tam by to mohlo bejt takhle na okraji. protože kuřárna a kanál to jsou úplně jiný věci to akorát blbý členové co to tam píšou to dělaj nepřehledný.

Slunce v duši a kouř v plicích

Old Post 30-07-2005 v 08:55 AM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 25

Myslim, že udělat nějakej vstupní dotazník neni vůbec špatný, akorátže to dá strašně práce, a kdo to bude kontrolovat...?? Ale kdyby byl pořádně rozsáhlej, myslim, že by i nějaký ty debílky odradil.

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 04-08-2005 v 19:47 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lampiao
cangaceiro

Karma uživatele lampiao - 91% PěstitelskáKarma uživatele lampiao - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 82  

zpoplatnit! Příspěvek č. 26

jsem pro zpoplatneni (zaplatim to i zpetne). i ta nicotna padesatikoruna, ktera by pro nikoho nemela byt problem (a groweru prijde kazda kacka vhod, za to usili, kua), spoustu "smejdu" odradi. alespon pokud to beru ze sveho pohledu - i kdyz to muzu vyridit (platbu) od klavesnice a zabere mi to radove minuty, tak bych se vykaslal na posilani penez nekam, kde chci jenom prudit ci neco podobneho. zaplatil by to jenom clovek, ktery ma skutecny zajem o vec (alespon v drtive vetsine)....

toliko nazor lampiaa

in the name of god not one more dead!!

Lampiao`s NFT, 600W

Old Post 08-08-2005 v 10:15 AM
lampiao je offline   Profil uživatele lampiao   Find more posts by lampiao   Foto galerie člena lampiao   Click here to Send lampiao a Private Message   Add lampiao to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2436010 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív