Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » All in ONE 70W+150W, 220W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 33

Jenomze 120 - 200 palic ta kytka proste neuzivi. Budou to malinkate palicky. No vsak uvidis sam. I o tech 52 cm mam pochybnosti. Po prepnuti na kvet vetsinou kytky svou vysku zdvojnasobi.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 22-11-2004 v 09:32 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crat
Stálý Člen

Karma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 237  

Jak opylit samice Příspěvek č. 34

Samice se daj opylit tak, že vemeš pyl, smícháš ho s moukou (nevim v jakym poměru, ale je to tu určitě někde napsaný) a pak nanášíš štětečkem pyl s moukou na větvičky, který chceš opylit.
Hledej a určitě najdeš.

Old Post 07-01-2005 v 16:46 PM
Crat je offline   Profil uživatele Crat   Find more posts by Crat   Foto galerie člena Crat   Click here to Send Crat a Private Message   Add Crat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Manson
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Manson - 55% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 35

jakou ma teplotu 70w sodík ja mam 60*330*30 a newim jestli ho tam mam dat nebo ne

Old Post 23-01-2005 v 20:35 PM
Mr. Manson je offline   Profil uživatele Mr. Manson   Find more posts by Mr. Manson   Foto galerie člena Mr. Manson   Click here to Send Mr. Manson a Private Message   Add Mr. Manson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Manson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 36

70W muze bejt jen par cm od kytek a nespali je, takze toho moc nenatopi, 100W je taky v poho, 150W jsem nezkousel a 250W mi bezi bez cooltube a no proble, naopak kdyz nesvitim tak je tam ted zima, ale jinak to bude v lete anebo ve vytapeny mistnosti, kazdopadne se 70W moc teplotu resit nemusis

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 25-01-2005 v 14:41 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 37

ty kytky uz bych ted nepresazoval, ale rozhodne hnojil, teda pokud chceš mít nějakej zajímavej výnos. Sam jsem nejdriv zkousel hnojiva z kvetinarstvi, ale nejvetsi divy se zacaly dit az s tema z Growshopu, a to mam zatim jen 3 - na rust, na kvet a enzym

v Gshopu mi onehda poradili nejaky prirodni hnojky
Bio-Grow a Bio-Bloom od BioBizz http://www.biobizz.nl/ (tohle is otevrete ty zvuky jsou fakt bozsky
Enza Forte (to udělá dobře kořínkům a mikroorganismům okolo nich, tak aby se líp vstřebávaly živiny) a na postřik Phytamin (oboje od Plagronu)
ještě se chystám pořídit TopMax, abych ty květy co nejvíc napumpoval

ten biogrow a biobloom je z toho asi to nejnutnejsi, je to ten zaklad s NPK a spoustou stopovejch prvku, litr kazdyho stoji kolem 350-400,- a davkuje se tak 1-4 ml/l zalivky, takze to vydrzi na dlouho

a pyl se dava na blizny, to jsou ty lepkavy bily fousky, zrnko se tam prichyti a pak pomalu proklici skrz bliznu az dovnitr do semeniku , tyhle kytky jsem jeste opylovavat nezkousel ale obvykle se uspech pozna tak, ze ten kvet pak rychleji odkvete

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Naposledy upravil Šťovík 28-01-2005 v 10:11 AM

Old Post 28-01-2005 v 10:01 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 38

jestli pestujes pro radost, tak hnojky ti ji urcite udelaji, kytky pak vypadaji mnohem vitalnejsi, sam jsem tomu neveril, ale tyhle hnojky me fakt potesily, ale priznam se ze nevim jak fungujou ty dalsi treba AH, Plagron aj., tohle je prvni co jsem koupil a zkusil a ani nemam proc bych zkousel ty dalsi

jinak Biobizz maji nejaky svoje zastoupeni v Madarsku, pro zbytek Evropy je to jinak Holandsko

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 28-01-2005 v 15:26 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 39

V globusu nebo podobným kšeftu koupíš pro květovou fázi
BioAlgen S90 - 100ml asi 100Kč
nebo Herbaflor HF

každopádně bez hnojiva bude malý výnos

Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 03-02-2005 v 20:16 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 40

2 lemarc: bioalgeen w zadnym pripade neni hnojiwo a uz wubec ne pro qetowou fazi je to rustowi stymulator za kilo dost dobrej
2 garat: honojiwa na rust: wuxal super wermesfluid a prirodni stymulator bioalgeen
na qet: obm a qetowej stymulator od b'cuzz tusim za peti kilo ale newim kolik ho je zeby pul litra tezko rict az to zistim tak to sem pripisu

Old Post 03-02-2005 v 20:31 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7440690 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív