Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » micro macro blue
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

Hydroponie Příspěvek č. 1


Zdravíčko groweři,

tak mám zase jednou, já tomu říkám MODROU náladu,
no a rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím.

co vy nato?

Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 26-07-2002 v 21:10 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

INFO Příspěvek č. 2

Tak abych uvedl taky nějaký informace:

Jedná se o řízek, respektive záštipek z horní části rostliny, kdy byla 3 týden v růstu.
U této kytky jsem chtěl zkusit jak bude probíhat celkový vývoj po zaštípnutí nad druhým patrem, obvykle zaštipuji nad 3 nebo 4tým, jako asi většina co pěstují ze semen.

Jedná se kytku / hybrid F2 ze semene:
matka je Summer queen pěstovaná vloni ve skleníku
otec rovněž Summer queen z téhož skleníku / no byl to vlastně hermafrodit/, i když u pěstování ve skleníku není nikdy zaručeno, že právě toto semínko nevzniklo po opylování větrem z nedalekých outdoor polí.
Summer queen by měla být mostly sativa, ... ale ve skleníku člověk nikdy neví.
Pro indoor si myslím, že není příliš vhodná - dlouhá doba květu.
Ve skleníku nám kvetla 90 dnů, tj.téměř 13 týdnů, tzn. koncem října

Podmínky:
150W SHC, zakořenění 8dnů, růst 17 dnů, květ 55dnů
hnojiva Wuxal super + BioAlgen90, na květ WS+OBM
řízek zakořeněn v RW 4x4cm
poté do keramzitu / pasivní hydro - spodní nádoba s řivným roztokem, knot

Od této kytky jsem nic neočekával, pouze mi bylo líto vyhodit pěkný dvoupatrový zaštipek.

micro macro blue jsem nazval téma protože:
micro - výška poměrně malá, na to že to je sativa, 16-17cm
macro - můj první pokus s digitálem o makro fotky, neumím, ale baví mně to
blue - barva, kterou mám rád a fotky jsou laděny do blue, původně moje neznalost foťáku.

Máte-li připomínky, dotazy sem s nimi ...

Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 28-07-2002 v 15:49 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 3


pohled shora na modrou micro královnu

Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 28-07-2002 v 15:51 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

Hydroponie Příspěvek č. 4


... a tady máme celkový pohled na řízek
na fotce je 42 den květu, takže nic moc pod 150W ...

Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 28-07-2002 v 15:54 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kylik
Stálý Člen

Karma uživatele Kylik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 94 

Obecné Příspěvek č. 5

Fakt moc krasna kyticka. A fotky sou taky fajn. Mne sechny rizky pochcipaly! No, aspon sem mohl mlady vysvetlit, proc sem jich korenil 11 (i to bylo malo) Behem jednoho tydne 10kytek a jedna je nad hrobem. (co neshnilo z toho sem si udelal smes na smutecni jointiky )

Huleni, connecting people
~(-_-)%~

Old Post 29-07-2002 v 07:53 AM
Kylik je offline   Profil uživatele Kylik   Find more posts by Kylik   Foto galerie člena Kylik   Click here to Send Kylik a Private Message   Add Kylik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

Nápad Příspěvek č. 6


Byl mi položen dotaz:
citace:
" ... na že to kvetlo 42 dnů, není to málo? ..."


Je třeba si uvědomit, že zmiňovaný řízek:
- byl 2patrový záštipek na druhým patrem rostliny o velikosti 3,5cm
- zakořenění v RW 8dnů - přendáno do keramzitu
- růst 17 dnů - při přepnutí na květ byla výška řízku 12cm
- květ 55 dnů - pro SQ je to dost krátká doba /viz výše/
- kvetlo to pod 150W

Psal jsem, že je to pod stopade nic moc, ale zase na to, že se jednalo v podstatě o materiál, který se vyhazuje, tak to docela jde...

Výsledek:
- výška řízku 16cm nad RW
- délka kompaktní palice 9cm
- průměr palice bez velkých listů 3,5cm /
- váha po ustříhnutí paličky - 10g /tipuju, že bude mít tak 80-85% vody/

... teď se dosušuje



Přikládám fotku rodiště tohoto blue záštipku

Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 29-07-2002 v 16:33 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 7

Ty obrázky jsou fakt pěkný, ale víc mě dostalo to propracovaný info. Já si to taky vždycky ze začátku píšu, ale pak přijde nějaký ranný hulení a už na to dlabu .

Old Post 31-07-2002 v 15:19 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

micro bud blue Příspěvek č. 8


... tak tady je palička na prezentovaném řízku v 52 dnu květu.
Docela mám sladko v ústech po usušení už ale tak skvěle nevypadá.
Osobně si myslím, že Summer Queen by měla indoor kvést tak 65-70 dnů.
Pod lampou byla i s jinými modely, ale z květové fáze stihnul řízeček jen 55 dnů.

Ještě jednou všem, kteří mi nadělili K moc díky.


Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 02-08-2002 v 17:37 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MikiMik
Stálý Člen

Karma uživatele MikiMik - 51% PěstitelskáKarma uživatele MikiMik - 51% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 9

Ahooj

Mooc se mi libi, jak jsi to nafotil a dotvorril .. hezke K+
A jak chutna ?
Mej se

Old Post 02-08-2002 v 23:14 PM
MikiMik je offline   Profil uživatele MikiMik   Find more posts by MikiMik   Foto galerie člena MikiMik   Click here to Send MikiMik a Private Message   Add MikiMik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.i.t.r.a.m
Stálý Člen

Karma uživatele n.i.t.r.a.m - 52% PěstitelskáKarma uživatele n.i.t.r.a.m - 52% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 64 

Příspěvek č. 10

Moc potahané fotky lemarcu, hned karmím směrem k tobě
V jakém prográmku sis s tím hrál?? Ve fotoshopu ?

Sám si to nevychutnám ....

Old Post 03-08-2002 v 08:23 AM
n.i.t.r.a.m je offline   Profil uživatele n.i.t.r.a.m   Find more posts by n.i.t.r.a.m   Foto galerie člena n.i.t.r.a.m   Click here to Send n.i.t.r.a.m a Private Message   Add n.i.t.r.a.m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

Pohodička Příspěvek č. 11

MikiMik a Nitram: díky za ohlas.

Foceno je to Olympusem Camedia3020 něco přes 3megapixely.
Tónování fotek domodra je nastavením ve foťáku, samozřejmě tomu pomohlo pozadí modrá stěna.
Fotky upravovaný nejsou, jen velikost a přidání copyrightu - Micrograph Picture Publisher - je to freesoft a docela dobrej.

Chuť SQ: jemná, bylinkově kořeněná, trochu sladká.
Vůně: jemně kořeněná s nádechem limetky
High: jemné, bez fáze kdy TO do Vás buší
No, ale každej jsme jinej - takže se jedná o moje subjektivní vnímání.

Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 03-08-2002 v 09:20 AM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

Hydroponie Summer Queen Příspěvek č. 12


Zajímá mne zda máte někdo zkušenost s pěstováním Summer Queen indoor nebo ve skleníku.
Chci si jen potvrdit, že doba květu je opravdu dlouhá, cca 10týdnů, nebo jestli jsem někde udělal nějakou chybku.


Na ukázku fotka jedné kvetoucí větvičky z matky SQ, která bohužel trochu chytla plíseň.



[Edited by Lemarc on 16-08-2002 at 07:10 PM]

Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 16-08-2002 v 18:06 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

SQ Příspěvek č. 13

Skusenosti s timto mofelem nemam ale 10 tydnu je fakt moc dlouho

Jinak modra kraska je fakt fesna

LEGALIZE IT!!

Naposledy upravil Dlabi 15-02-2003 v 11:58 AM

Old Post 17-08-2002 v 11:40 AM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Upozornění čus Lemarcu ! Příspěvek č. 14

královničku jsem jel outdoor před asi dvěma roky (nebo třema) (spíš dvěma ) a kvetla osm tejdnů - myslím, že dost záleží, jaký chytneš počasí (slunko) - inu je to šlechtična...

jinak ty fotečky jsou good a ten popis je naprosto ideální a okamžitý reakce jsou též v cajku, takže na konec je to vlastně docela vostrost = K+
PS:

a ať se daří !!

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 18-08-2002 v 02:20 AM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 15

Dlabi: dík za pochvalu, mno jinak si moc nepomoh
dalajlama: taky dík, 8 tejdnů venku, tak bylo asi super počasí, my to mněli ve skleníku a kvetli jsme 90dnů.

Má-li někdo další zkušenost se SQ, ať přispěje, myslím, že moc lidí ji nepěstuje, ale ve skleníku určitě stojí zato.

Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 20-08-2002 v 22:09 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 16


ups

Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 31-08-2002 v 15:08 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8808640 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív