Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Mame SHIT v plicich? Co to udela za 5let denniho huleni? Chci vaporizer do 5tisic?!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
chachar
Stálý Člen

Karma uživatele chachar - 42% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 17

mam volcano za 16tis, jsem maximalne spokojen, spotreba tak 2-3x vyssi, kvalitni modely pres to nejedu ale venky apod a nebo kdyz je zasoba tak proc ne. myslim ze jsem si uz pekne shitu usetril

Old Post 23-02-2005 v 07:00 AM
chachar je offline   Profil uživatele chachar   Find more posts by chachar   Foto galerie člena chachar   Click here to Send chachar a Private Message   Add chachar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chachar
Stálý Člen

Karma uživatele chachar - 42% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 18

jde mi totiz hlavne o to hulit v 70ti a ne byt ve 40ti na pristrojich

Old Post 23-02-2005 v 07:02 AM
chachar je offline   Profil uživatele chachar   Find more posts by chachar   Foto galerie člena chachar   Click here to Send chachar a Private Message   Add chachar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 19

PLEASE NAPISTE ZKUSENOSTI s VAPIR ONE
az na jeden prispevek tu nic o nem nejni

Old Post 17-04-2005 v 11:40 AM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matez
Nový Člen

Karma uživatele matez - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 20

www.vaporizer.cz

Vapir one a Vapit two

Old Post 04-08-2005 v 00:14 AM
matez je offline   Profil uživatele matez   Find more posts by matez   Foto galerie člena matez   Click here to Send matez a Private Message   Add matez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

matez: adres je tu šest půlek, inVALIDa, pokud jsem to pochopila, chtěl zkušenosti

Old Post 04-08-2005 v 09:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragnar
Stálý Člen

Karma uživatele ragnar - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 22

re Sinuhet - ty asi o vaporizeroch vies velmi malo, ta tvoja trapna vzduchova pistol sa neda s dobrym vapom, ako je volcano porovnat.

Old Post 17-08-2005 v 00:41 AM
ragnar je offline   Profil uživatele ragnar   Find more posts by ragnar   Foto galerie člena ragnar   Click here to Send ragnar a Private Message   Add ragnar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

ragnar: ono tu o horkovzdušných pistolích je víc threadů, Vaporizéry - náhrady a urob si sám je celej o náhradách vapíků pro ty, kdo nemají hafo peněz
Já taky nemám Volcano - 12.000 nebo kolik je na mě trochu moc a začala jsem potřebovat vapík, takže mám za dva litry BC vaporizér. A jsem s ním naprosto spokojená. Myslím, že je věcí každýho, co si bude chtít vyzkoušet.

inVALIDa: něco by se mělo dát najít v http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=17817

Old Post 17-08-2005 v 09:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 24

2 ragnar: to mas pravdu. okrem nizsieho pohodlia pri huleni hlavne cenovo

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 17-08-2005 v 10:06 AM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragnar
Stálý Člen

Karma uživatele ragnar - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 25

To : Jedubabka, ja tiez nemam volcano, ale maju ho 2 kamosi, tak beham od jedneho k druhemu (-: a tak zacinam setrit na volcano, nech to stoji co to stoji, neviem ci si to vyskusala, ale je to strasna supa a to high mi vydrzi aj 3 hodiny a to uz hulim asi 5 rokov a ta chti je sensi super.

Old Post 17-08-2005 v 10:24 AM
ragnar je offline   Profil uživatele ragnar   Find more posts by ragnar   Foto galerie člena ragnar   Click here to Send ragnar a Private Message   Add ragnar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

ragnar: jenomže já právě nechcu, aby to byla šupa; dokud jsem vapík nepotřebovala, chtěla jsem Volcano, aby to mohli používat i ostatní sklerouškové, ale když jsem ho začala potřebovat, tak byla bližší košile než kabát a koupila jsem si BCčko

Old Post 17-08-2005 v 10:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Zdraví Příspěvek č. 27

Chtel bych se zeptat co je to to BCčko?

Jinak nad vapikem uvazuju uz docela dlouhou dobu a jestli nejakej koupim bude to urcite volcano.Jsou s nim moc pozitivni zkusenosti.
No a co delat az nebude el. zasuvka?Bud dat sklo a nebo to proste sezratNahodou,zvejkat listy je vcelku pohoda a ja to mam docela rad

Ja dokonce vymakal bezbolestnou metodu konzumace travy.Vezmou se takovy ty tobolky z prášků,to se nacpe materialem primo z palic a pak uz se to jen davkuje.Jak moc chci bejt na kasi,tolik tobolek sezeru.Vyhodu to ma,ze se nemusi nic slozite varit,hnusny to neni a da se to celkem presne davkovat,neni to videt a da se to aplikovat naprosto kdekoliv.
Doporucuju jeste mezitim zvejkat nejakej kousek palice to aby to zacalo pusobit driv.Pak to jede uz behem 15 minut

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 15-09-2005 v 08:17 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Jahudko, mrkni na http://grower.cz/forum/showthread.p...622#post283622, jsou tam dole odkazy na info o BCčku - BC vaporizér

hm a koukám, že sice jsem nalinkovala přímo příspěvek, ale háže to na thread, takže buď to ještě bude poslední příspěvek, anebo je to č. 57

Old Post 15-09-2005 v 11:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 29

::jahudka!::

Pozor na orální požívání neupravené (čerstvé) trávy.Lístky a vlastně celá rostlina je pokryta jemnými,ale za to velice odolnými háčky,které nerozmělníš zuby ani se ve střevech nerozpustí,zaseknou se na střevní stěně a můžeš z toho mít pěknou polízanici,jako jsou střevní potíže,až třeba po zánět střevní stěny.Tak bacha na to!!!

Znáš to: tak dlouho se chodí se džbánem...

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 21-09-2005 v 11:34 AM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
levaso
Nový Člen

Karma uživatele levaso - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 30


Nazdarek, jestli nekdo chcete skoro nepouzivanyho vulcana tak dejte vedet, koupil jsem ho asi pred rokem a pul ale prestoupil jsem na kolacky. Je to super vecicka, ale mel jsem si to koupit hned a nehulit furt ty speky...

Old Post 04-10-2005 v 17:50 PM
levaso je offline   Profil uživatele levaso   Find more posts by levaso   Foto galerie člena levaso   Click here to Send levaso a Private Message   Add levaso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 31

Takze co to udela nad tim je lepsi nepremejslet.Kazdopadne chci koupit volcano a nebo prejit na oralni konzumaci (kolacky a tak).Potom se uz nebude treba niceho bat mimo toho ze ve zhulenym stavu spadnu trebas nekde do otevrenyho kanalu kde bezdomovci ukradli poklop a dali ho do srotu..

levaso - chtel bych se zeptat na zkusenosti s volcanem jakej je rozdil mezi tim kdyz das speka nebo stejny mnozstvi pres volcano..Je mi jasny ze kdyz ho prodavas tak nebudes asi psat ze stoji za h...
Skoda ze na nej ted nemam prachy ale v budoucnu ho urcite chci nebo nejakej lepsi vapik...Kolik tak orientacne za nej chces?(fakt jen pro zajimavost za kolik by se dal sehnat)

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 04-10-2005 v 18:47 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
levaso
Nový Člen

Karma uživatele levaso - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 32

Zdarec jahudko, no hlavni vyhoda mezi spekem a vapikem je v tom, ze se zhulis HI coz je zpusobeny hlavne absenci oxidu uhlicityho. Znamena to, ze si tim nepriotravis telo a nechce se ti po tom spat (napriklad). Taky by se dalo rict ze v tom muzes hulit horsi model a bejt lip zhulenej... Na me to funguje tak ze ucinky nastupujou pomalejc a jsou mnohem prijemnejsi... O chuti ani nemluve. za vulkana bych chtel 11.000 je v podstate skoro novej. ted jsem dojel teprv original balonky (folie)

ted tady este koukam ze si se ptal na stejny mnozstvi a ucinek... to zalezi hodne na tom jakou si na tom nastavis teplotu. Kdyz to vokouris tak na 3/4 tak se ze stejnyho mnozstvi zhulis mnohem vic...

Old Post 04-10-2005 v 19:05 PM
levaso je offline   Profil uživatele levaso   Find more posts by levaso   Foto galerie člena levaso   Click here to Send levaso a Private Message   Add levaso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8677540 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív