Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » THC v krvy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
nihilista
Stálý Člen

Karma uživatele nihilista - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 42 

testy Příspěvek č. 17

chtel jsem jen prispet malym dilem. ziju v usa a tady to delaj nasledovne.
kdyz te zastavi benga a MAJI nejake podezreni na to ze jsi neco pozil tak ti udelaj testy a kdyz jsou pozitivni tak musis chodit na nejake nesmyslne seance o tom jak je koureni ganji nezdrave a podobne voloviny a pak ti reknou ze musis prijit na testy a musis bejt uplne cistej. osobne jsem to nastesti nezazil ale chytli takhle dva kamose a ti museli nekourit asi 2 mesice aby prosli a bylo to drsny ale dali to a je to tedka v pohode. ale kdyz te chyti opakovane nebo neprojdes testama tak tam proste musis chodit porad. jsou to debilni zakony ale tady je mozne vsechno. jinak postihy jsou hlavne financni. a v horsim pripade odebrani ridicaku nebo treba nesmis jezdit o vikendech ale pres tyden jo. je to kvuli spojeni do prace.
zdar.

Old Post 23-08-2001 v 01:18 AM
nihilista je offline   Profil uživatele nihilista   Find more posts by nihilista   Foto galerie člena nihilista   Click here to Send nihilista a Private Message   Add nihilista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m4R7y
Nový Člen

Karma uživatele m4R7y - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 15 

THCfree Příspěvek č. 18

No , k tomu jak je to v ceske republice jsem slysel nasledovne..policajti maji uz moznosti a prostredky aby6 ti na miste zjistili obsah thc..prave z potu.Jenze tento test neni nic levneho a policajti howno poznaji jestli si zkoureny, takze pohodka....a jestli negdo nutne potrebuje na krevni testy odbourat THC....na adrese <a href="http://www.thcfree.com"target="_blank">thcfree </a> je mozno si obednat "zazracny" pripravek )) Enjoy your speq

[Edited by m4R7y on 23-08-2001 at 02:43 PM]

Old Post 23-08-2001 v 13:41 PM
m4R7y je offline   Profil uživatele m4R7y   Find more posts by m4R7y   Foto galerie člena m4R7y   Click here to Send m4R7y a Private Message   Add m4R7y to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 19


Sorry, necetl jsem krome prvniho prispevku druhou stranu nicmene:
2 Kaucuk: Nejak nerozumim tomu, proc jsi udelal tak zasadni rozhodnoti... myslim tu tlustou caru. Nemohl by sis treba rict tak a ted budu hulit fakt jen kdyz na to bude fajn porstredi, budu s fajn lidma a budu mit pocit (momentalni), ze uz se to nikdy nezopakuje. Ja vim - tahle situace nastava pomerne casto, ale vybirat si! Treba to spoj i s casem - po akci si reknes - "hele, zahulis' bylo toho dost, takze dame zase na mesic dva utrum". Co myslis?

Trochu jsi zklamal s vetou:
"co řeknete na to, že důvod čislo dva byla moje slečna"
Nebud na me nastvanej... (uz jsem si uzil), ale spis to vypada, jako bys' na ni chtel upozornit.
Holka neni duvod - pokud Ti rekne trava nebo ja, tak je to naivka, ktera nechape light drugs a hodne bych si promyslel, s kym to vlastne tahnu. Pokud to delas bez jejich pripominek... jak chces

Your life is your life and my opinion is my opinion

Mejte se.

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 03-09-2001 v 19:53 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mondeo
Nový Člen

Karma uživatele Mondeo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 2  

Mám ještě THC v krvy? Příspěvek č. 20

Zdarc,mám takovej dotaz.
Rozhodl jsem se párkrát zkusit trávu a bylo to
fajn, ale jenom jsem to zkusil(asi 5x).
Hulil jsem naposledy koncem srpna a zajímalo by mě zda mám v krvy pořád THC.A jestli se to dá nějak zjistit z vlasů,nehtů apod.Mockrát díky a nezatracujte mě jenom proto, že jsem s tím zkončil.Trávě zdar

Old Post 03-01-2005 v 00:22 AM
Mondeo je offline   Profil uživatele Mondeo   Find more posts by Mondeo   Foto galerie člena Mondeo   Click here to Send Mondeo a Private Message   Add Mondeo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mondeo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
420kotliik
Stálý Člen

Karma uživatele 420kotliik - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 21

no tak za prve se pise v krvi
ale jinak si myslim ze jestli to bylo koncem srpna tak uz bys tam nic mit nemel....teda co se tyce zjistitelnosti drogovym testem....good luck

http://THCradio.net - největší kolekce na netu - ganja hry, videa, skiny, pozadí, screensavery a spousta dalšího volně ke stažení!

Old Post 03-01-2005 v 00:29 AM
420kotliik je offline   Profil uživatele 420kotliik   Find more posts by 420kotliik   Foto galerie člena 420kotliik   Click here to Send 420kotliik a Private Message   Add 420kotliik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele 420kotliik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mondeo
Nový Člen

Karma uživatele Mondeo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 2  

Dik Příspěvek č. 22

Sorry za ru krev.
A mockrát dík za tak rychlou odpověď.
Hned jsem klidnej, ale kdyby kdokoli věděl cokoli
hned napište, pomůže to i jinejm.Zdarec

Old Post 03-01-2005 v 00:36 AM
Mondeo je offline   Profil uživatele Mondeo   Find more posts by Mondeo   Foto galerie člena Mondeo   Click here to Send Mondeo a Private Message   Add Mondeo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mondeo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
420kotliik
Stálý Člen

Karma uživatele 420kotliik - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 23

neni zac...treba tady je prograsm kterej by ti to mel vypocitat :
http://www.thcradio.net/ganja/stuff/calc_thc.zip

(1 kdyz si ten den hulil a 2 kdyz ne a jakmile se to dostane pod tu cervenou caru tak by to "standartni test" nemel zachytit ...ale programek je to uz pekne starej)

jinak tady je jeste par stranek ktery prodavaji soupravy na to kdyz nekdo potrebuje rychle projit drogovym testem...jsou tam i nejake informace a hlavne zakaznicka podpora kde se muzes online zeptat....
http://www.thcradio.net/links.php?j...z&kategorie=dru

http://THCradio.net - největší kolekce na netu - ganja hry, videa, skiny, pozadí, screensavery a spousta dalšího volně ke stažení!

Old Post 03-01-2005 v 00:45 AM
420kotliik je offline   Profil uživatele 420kotliik   Find more posts by 420kotliik   Foto galerie člena 420kotliik   Click here to Send 420kotliik a Private Message   Add 420kotliik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele 420kotliik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 24

ja cetl, ze v tele se thc da zjistit max po 3 mesicich, pak uz z tela vyprcha.

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 03-01-2005 v 08:32 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

z krve do tří měsíců, z vlasů i několik let

Old Post 03-01-2005 v 11:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 26

Ale ty vlasový se dají obejít. Buď oholením veškerého ochlupení nebo na internetu jsem viděl i spec. přípravky kterejma si omyješ hlavu a na testech by na nic neměli přijít, kdyžtak hodím link.

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 03-01-2005 v 14:24 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 27

spis bych to videl na to oholeni. myslim, ze momentalne je medicia schopna chemickymi rozbory prijit na to, ze jsi to ojebal a neverim, ze si umyjes spec. pripravkem vsechno ochlupeni docista docista...

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 03-01-2005 v 15:20 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
da_virus
Nový Člen

Karma uživatele da_virus - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 28

THC zmizne z mocu za 3 dni, z krvy to moze byt 1 až 3 mesiace, štandardným drogovým testom by si mal prejsť už po 10 dnoch, a vlasy - to uz moze byt aj rok, ale taketo testy su tusim dost drahe, cize nezvykle

Old Post 08-01-2005 v 17:04 PM
da_virus je offline   Profil uživatele da_virus   Find more posts by da_virus   Foto galerie člena da_virus   Click here to Send da_virus a Private Message   Add da_virus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wiwer
Stálý Člen

Karma uživatele wiwer - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 29

aby to zjistily ze hulis by prej musely udelat biochemii,ale ta je bez narizeni doktora nebo nekoho draha.prej))peace grower¨s

Old Post 24-02-2005 v 15:31 PM
wiwer je offline   Profil uživatele wiwer   Find more posts by wiwer   Foto galerie člena wiwer   Click here to Send wiwer a Private Message   Add wiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 30

tady sem nasel nejake testy na drogy, ale zatim jsem to dale nezkoumal www.smartdrugs.sk

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 12-10-2005 v 19:39 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d0g
Nový Člen

Karma uživatele d0g - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 31

potreboval bych se zeptat byl sem u doktora protoze sem mel v krvy pred rokem nejakej nalez v moci ale ten nemel s hulenim nic spolecnyho mno a tak sem sel po dalsim roce na dalsi prohlidku no a co se nestalo doktorka vzala do ruky strikacku a vodebrala mi krev ... pak sem pockal na vysledky rekla mi neco ze jeste v ty moci neco mam a ze krev je na nejakejch dvou krizkach(to nevim vo co de) a ze mi zbytek vysledku dojde pozdejc chtel bych vedet co mam cekat ....diky D0g

Old Post 07-11-2005 v 14:36 PM
d0g je offline   Profil uživatele d0g   Find more posts by d0g   Foto galerie člena d0g   Click here to Send d0g a Private Message   Add d0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 32

nejspíš THC hledat nebudou... a i kdyby, mělo by platit lékařské tajemství a pokud je ti 18+ ( ) tak by se výsledky neměl dozvědět nikdo jiný

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 07-11-2005 v 15:49 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0464410 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív