Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Klonujte s Hlavou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 113

citace:
Původní příspěvek od Pírko
Ahoj draci!

Jsem zvědav jestli se tu objeví nějaký návod odřezu klonů z matky. Aby člověk docáílil stejné výšky ristliny i po roce života matky. Nějaký fotky by neškodily.


Takovej návod ti tady nikdo nenapíše,bo nexistuje.

Old Post 18-09-2009 v 09:20 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cap5
Nový Člen

Karma uživatele cap5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 114

aHoj,nevim zda je to tu nekde probirany moznaa je to trochu hloupy dotaz, naklonoval jsem z matky rizky, jsou krasny, prokoreneny v RW
Chtel jsem ale, aby tyhle rizecky pote co sklidim matky je vystridali v me pestirne, jak jinak preci docilit toho abych pestoval ze svych klonu a nebyl odkazany na nekoho jinyho. Jenze rizecky jsou pripraveny na zasazeni a kyti jeste min. mesic v kvetu, jak tohle resite vy? diky

Old Post 20-09-2009 v 21:19 PM
cap5 je offline   Profil uživatele cap5   Find more posts by cap5   Foto galerie člena cap5   Click here to Send cap5 a Private Message   Add cap5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 115

citace:
Původní příspěvek od cap5
aHoj,nevim zda je to tu nekde probirany moznaa je to trochu hloupy dotaz, naklonoval jsem z matky rizky, jsou krasny, prokoreneny v RW
Chtel jsem ale, aby tyhle rizecky pote co sklidim matky je vystridali v me pestirne, jak jinak preci docilit toho abych pestoval ze svych klonu a nebyl odkazany na nekoho jinyho. Jenze rizecky jsou pripraveny na zasazeni a kyti jeste min. mesic v kvetu, jak tohle resite vy? diky



No to jedine dva boxy jeden na květ a druhej na rust a matku nechat rust a fikat z ni klony , v rustovym nechat narust a pak v urcite velikosti presunout do květoveho boxu , jinak nevim , Hlava

Old Post 13-10-2009 v 02:21 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 116

a jak na to stim stimulaxem 3 gelovym radte pls

Old Post 15-10-2009 v 12:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 117

zakorenia sa klony aj na obycajnom dennom svetle bez pouzitia umeleho osvetlenia?

Old Post 16-10-2009 v 09:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 118

citace:
Původní příspěvek od xender342
a jak na to stim stimulaxem 3 gelovym radte pls

normálně to do něj strčit a smočit



citace:
Původní příspěvek od capcar
zakorenia sa klony aj na obycajnom dennom svetle bez pouzitia umeleho osvetlenia?

ano

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 16-10-2009 v 10:09 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 119

Přidávám odkaz na řízkování přímo na kytce http://www.youtube.com/watch?v=RkNN...player_embedded

to jen pro zajímavost...

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 10-02-2010 v 08:38 AM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 120

Chtěl by jsem se optat jak dlouho mám čekat než se pustim do řízkování, stříkal-li jsem kytky proti sviluškám přípravkem Agrion Delta ?...
Má to na to vůbec nějakej vliv ? Nebo je ochranná lhůta jen pro konzumaci ? Mají tyto a podobné přípravky vliv na dobu kořenění ? Za radu bych byl vděčný .-) a jestli to tu někde už je takl se omlouvám a smažu...

Old Post 16-03-2010 v 09:51 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green ROX
Stálý Člen

Karma uživatele Green ROX - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 121

jak casto menite vodu kdyz mate male rezy v rockwoolu v platu...

Old Post 22-03-2010 v 21:03 PM
Green ROX je offline   Profil uživatele Green ROX   Find more posts by Green ROX   Foto galerie člena Green ROX   Click here to Send Green ROX a Private Message   Add Green ROX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 122

citace:
Původní příspěvek od vimnevim
Chtěl by jsem se optat jak dlouho mám čekat než se pustim do řízkování, stříkal-li jsem kytky proti sviluškám přípravkem Agrion Delta ?...
Má to na to vůbec nějakej vliv ? Nebo je ochranná lhůta jen pro konzumaci ? Mají tyto a podobné přípravky vliv na dobu kořenění ? Za radu bych byl vděčný .-) a jestli to tu někde už je takl se omlouvám a smažu...



Cau , no ochrana lhůta je kvuli konzumaci , na řizkovani by to nemelo mit vliv , ja matky taky strikam různejma postrikama a nema to vliv na kvalitu řizků .Na dobu koreneni mam největsi vliv teplota-vlhkost a pouzitej korenovej stimuator ...



citace:
Původní příspěvek od Green ROX
jak casto menite vodu kdyz mate male rezy v rockwoolu v platu...


...?? no ted nevim co myslis , klony jsou v kostkach , kostky v platu a plato v pařniku , ve vodě kostky určite stát nesmí !!! Musis je pravidelně zalejvat aby ti to neuschlo , jak často zalezi na tvem setupu , Hlava

Old Post 22-03-2010 v 21:13 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 123

citace:
Původní příspěvek od logic7.m
cus cus kolegove mam možna hloupou otazečku přijdou mi tet řezany a chci je nejprve šoupnout do menši skříne 30/120/60 a mam dilema jestli tam mam šoupnout 35W trubici nebo tam dat rovnou 400w sodik rust i květ zas aby to na ně nebylo moc ? pls o radu z pozdravem logik

J8 bych je dal pod tu zářivku na čas, ale pak to dej buď pod metalhalid, nebo pod CFL na růst, pokud to CFL máš. Mám s tím CFLkem moc dobrou zkušenost . Zatím hoj 23

Old Post 25-03-2010 v 20:26 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

řezy, pohlaví Příspěvek č. 124

zdravim....
Před nějakym tejdnem jsem zasadil nějaký haraburdí, co sem doma našel s tim, že si vyzkoušim řízkování (moje premiéra).... Kytky jsem asi po měsíci od zasazení říznul, dneska jsou řezy 5. den v RW kostkách, a vypadaj celkem spokojeně. Mám to normálka za oknem v takovym DIY pařníčku, spíše ve stínu, ostrý slunko jim vůbec nesvědčí...Jde mi o následující... Chtěl bych co nejrychleji zjistit pohlaví těch řezů, abych mohl případně pokračovat dál s řezánim... Můžu ještě nezakořeněný řízky strčit rovnou pod 12/12, aby ukázali pohlaví, nebo by měli nejdřív zakořenit, pak je přesadit do substrátu a až pak pod umělý slunko?? Díky za rady... A jestli se to tu někde už objevilo, tak se omlouvám, že zasírám thread...
peace W.
8-)

Old Post 22-04-2010 v 16:43 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanton
Stálý Člen

Karma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 125

2 Hlava : Ahoj.Prosim te nevis jestli je u korenoveho stimulatoru nejake datum spotreby?Mam Clonex uz 3tim rokem a nevim jestli ho pouzit aby nebyl skazenej nebo tak neco Dik

Indoor 250W MH - 250W son-t - 400W son-t Sensi star v 6ti bubblerech

Mamkárna+rizkarna pro Sensi star od P.S. +2x OSRAM DULUX L 55W

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t White rhino-Hlina

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t Nebula v bubbleru na 60l

Old Post 01-05-2010 v 15:25 PM
Stanton je offline   Profil uživatele Stanton   Find more posts by Stanton   Foto galerie člena Stanton   Click here to Send Stanton a Private Message   Add Stanton to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanton! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ezekiel
Stálý Člen

Karma uživatele ezekiel - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 126

2all - ahoj řízci,

slyšeli jste někdy něco o roubování ganji na mateční rostlinu chmelové révy???

jako, třeba je to peachovina, ale před několika lety jsem o tom někde četl a od tý doby nic. Myslíte, že by se naroubovaný řízek ujal??

chmel už mi na zahradě leze ( cca 1m vysoky a jede jak z vody). Pokud nikdo nemáte zkušenost, tak to pro letošek zkusím a pak dám vědět.

still iNLove
N.G.c. - North Growers club
support Artmatic brothaz

Old Post 04-05-2010 v 08:46 AM
ezekiel je offline   Profil uživatele ezekiel   Find more posts by ezekiel   Foto galerie člena ezekiel   Click here to Send ezekiel a Private Message   Add ezekiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 127

citace:
Původní příspěvek od ezekiel
2all - ahoj řízci,

slyšeli jste někdy něco o roubování ganji na mateční rostlinu chmelové révy???

jako, třeba je to peachovina, ale před několika lety jsem o tom někde četl a od tý doby nic. Myslíte, že by se naroubovaný řízek ujal??

chmel už mi na zahradě leze ( cca 1m vysoky a jede jak z vody). Pokud nikdo nemáte zkušenost, tak to pro letošek zkusím a pak dám vědět.


Jo o roubovani je tady toho dost , tady se ale bavime o klonování/řizkováni rostlin , diky , zkus hledat , ja tohle nasel za 5sec ,
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=2661
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=7194
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=16406
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=16575
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=6674
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=18544
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1318
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=40556
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=21498


citace:
Původní příspěvek od Stanton
2 Hlava : Ahoj.Prosim te nevis jestli je u korenoveho stimulatoru nejake datum spotreby?Mam Clonex uz 3tim rokem a nevim jestli ho pouzit aby nebyl skazenej nebo tak neco Dik


No pokud to porad funguje jak ma tak bych to klidne pouzival , ja vetsinu stimulatoru spotrebuju jeste pred nejakym datumem o jeho konci . Vzhledem k tomu co pisou tady http://www.growthtechnology.com/msds/msds-clonex.pdf , je to vlastne chemka ktera vydrzi dobre skladovana věčne , cau


citace:
Původní příspěvek od Wormboy
zdravim....
Před nějakym tejdnem jsem zasadil nějaký haraburdí, co sem doma našel s tim, že si vyzkoušim řízkování (moje premiéra).... Kytky jsem asi po měsíci od zasazení říznul, dneska jsou řezy 5. den v RW kostkách, a vypadaj celkem spokojeně. Mám to normálka za oknem v takovym DIY pařníčku, spíše ve stínu, ostrý slunko jim vůbec nesvědčí...Jde mi o následující... Chtěl bych co nejrychleji zjistit pohlaví těch řezů, abych mohl případně pokračovat dál s řezánim... Můžu ještě nezakořeněný řízky strčit rovnou pod 12/12, aby ukázali pohlaví, nebo by měli nejdřív zakořenit, pak je přesadit do substrátu a až pak pod umělý slunko?? Díky za rady... A jestli se to tu někde už objevilo, tak se omlouvám, že zasírám thread...
peace W.
8-)


No pokud to chces prepnou co nejdriv tak jedine s korenem , az uvidis lezt koren z kostky tak ho presad a muzes druhej den to dat na 12/12 , ale musi mit koren , bez nej to chcipne , cau Hlava

Old Post 04-05-2010 v 15:24 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 128

citace:
Původní příspěvek od DooMer
procetl sem cely thread a naucil se klonovat , musim to letos vyzkouset na outdooru dik za navod Hlava

Ja klonuju podle uživatele Hlava už rok a mám 98% uspěšnost, takže taky díky Hlavo!

Old Post 08-07-2010 v 21:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-01-2018 - Indoor s Hlavou - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9863380 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív