Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Klonujte s Hlavou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 129

hej nože mi to niekto polopate vysvetlit lebo som to tu celé prečítal a hlavu mám až mi ide prasknút :-) a teda došol som ktomuto kludne možem objednat semená CHRONIC keré zasadím do 3,5L kvetináčov a pod jakú lampu ich mám dat jako budúce matky ??? (potrebujem porádny popis lampy a popípade kde ju zohnat na slovensku asi ťažko tak hodte linku na nejaký český grow) svieťiť mám neustále 18/6 ? matky chcem mat 2-3 no ze začátku aj 4 kým sa to naučím správne riezkovať potom hodím rezy do clonex a dalej do RW kocky a teraz nevým či má byt mokrá alebo suchá ? Dalej mokrú RW kocku dám do parníku 34x25x19 teraz neviem čo dalej či má byt parník podliaty trochou vody abi tá kocka stále pila vodu alebo ked vyschne tak ju s rozpašuvačom znova navlchčit (samozrejme že list nie) a akú výživu použit pre odrezky ? jaké hnojivo ? lebo neviem odkial majú brat odrezky živinu či bude stačit čistá voda alebo niečo pridat lebo si myslím že z RW kocky nič nenaberú. A nakonec jaké svetlo na ten skleník našol som nejaké ale to je 60cm dlhé a to je premna moc takže dajte nejakú usporku alebo čo preferujete vy za odpovede k+ a velké vdaka kto mi to poriadne ozrejmí čo a jako

Old Post 05-08-2010 v 14:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 130

To mi neříkej žes to čet celý? Lampu na matku, musíš mít růstovku, zkus www.growshop.cz
Jinaxi to pročti pořádně, ja to taky čet víckrát, už klonuju víc jak rok a daří se.

Old Post 05-08-2010 v 14:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 131

citace:
Původní příspěvek od Y.U.R.I.S
hej nože mi to niekto polopate vysvetlit lebo som to tu celé prečítal a hlavu mám až mi ide prasknút :-) a teda došol som ktomuto kludne možem objednat semená CHRONIC keré zasadím do 3,5L kvetináčov a pod jakú lampu ich mám dat jako budúce matky ??? (potrebujem porádny popis lampy a popípade kde ju zohnat na slovensku asi ťažko tak hodte linku na nejaký český grow) svieťiť mám neustále 18/6 ? matky chcem mat 2-3 no ze začátku aj 4 kým sa to naučím správne riezkovať potom hodím rezy do clonex a dalej do RW kocky a teraz nevým či má byt mokrá alebo suchá ? Dalej mokrú RW kocku dám do parníku 34x25x19 teraz neviem čo dalej či má byt parník podliaty trochou vody abi tá kocka stále pila vodu alebo ked vyschne tak ju s rozpašuvačom znova navlchčit (samozrejme že list nie) a akú výživu použit pre odrezky ? jaké hnojivo ? lebo neviem odkial majú brat odrezky živinu či bude stačit čistá voda alebo niečo pridat lebo si myslím že z RW kocky nič nenaberú. A nakonec jaké svetlo na ten skleník našol som nejaké ale to je 60cm dlhé a to je premna moc takže dajte nejakú usporku alebo čo preferujete vy za odpovede k+ a velké vdaka kto mi to poriadne ozrejmí čo a jako


je to easy, za přečtení stojí jen první stránka já například ale klony rosim a výsledky taky dobrý.

Old Post 05-08-2010 v 14:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Immortall
Stálý Člen

Karma uživatele Immortall - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 132

mám hloupej dotaz muzu udelat klon pod sluničkem ?. když nemam lampu .. :-D

Old Post 05-08-2010 v 17:08 PM
Immortall je offline   Profil uživatele Immortall   Find more posts by Immortall   Foto galerie člena Immortall   Click here to Send Immortall a Private Message   Add Immortall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 133

citace:
Původní příspěvek od Immortall
mám hloupej dotaz muzu udelat klon pod sluničkem ?. když nemam lampu .. :-D


Kdyz bude v pařniku aby mel dostatek vlhkosti a neuschne ti to tak proč ne , budes to delat do vaty nebo jinak ? Pokud nemas RW tak to dej jen do sklenicky s vodou + trochu kořenáku a za par dni mas kořeny , cau Hlava

Old Post 05-08-2010 v 18:48 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Immortall
Stálý Člen

Karma uživatele Immortall - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 134

prave sem to chtel dat do toho rockwoolu no :-) ok udelam si nejaky pařeništatko a bude to diky

Old Post 05-08-2010 v 20:18 PM
Immortall je offline   Profil uživatele Immortall   Find more posts by Immortall   Foto galerie člena Immortall   Click here to Send Immortall a Private Message   Add Immortall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 135

hola, nenasel jsem info,zda se da udelat rizek z rizku mam namysli,zda po zastrihnuti vrcholku rizku,kdyz ma dejme tomu 30cm se da zastipek pouzit na zakoreneni dalsiho rizku.
Rezy jsou z velkeho growshopu z rakouska,takze s tim jestli to bude samice by nemel byt problem
odruda hashberry a na info ohledne matky ci podminek ve kterych je udrzovana jsem se blbec nezeptal :/

Old Post 24-08-2010 v 13:23 PM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 136

citace:
Původní příspěvek od svickar
hola, nenasel jsem info,zda se da udelat rizek z rizku mam namysli,zda po zastrihnuti vrcholku rizku,kdyz ma dejme tomu 30cm se da zastipek pouzit na zakoreneni dalsiho rizku.
Rezy jsou z velkeho growshopu z rakouska,takze s tim jestli to bude samice by nemel byt problem
odruda hashberry a na info ohledne matky ci podminek ve kterych je udrzovana jsem se blbec nezeptal :/


Jo dá.

Old Post 24-08-2010 v 13:36 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 137

Zdar, co je lepší, udělat řezy z kytky která je z feminizovaného semene (ryziko hermafrodismu) nebo z regulér (ryziko samce)?

Příklad: koupim pět fem. semen, mám jistých pět samičích rostlin, znich nadělám klony,z těch vyberu nejlepší třeba dva z kterých udělám matky z kterých pak budu dále řízkovat.

nebo

koupim pět regulér. semen, nemám jistého vůbec nic, z tohoto počtu zůstanou třeba jen tři samice, tim pádem už mám ve skříni o 2rosliny méně = menší výnos,ale zase když z těch tří rostlin udělám řezy z těch vyberu dva nejlepší z kterých udělám matky,tak ty už by měly být v pohodě.., takže nevim jakou možnost zvolit.. (Možnost jet z řízku bohužel nemám..)

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 11-09-2010 v 20:42 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 138

citace:
Původní příspěvek od gremlin101

koupim pět regulér. semen, nemám jistého vůbec nic, z tohoto počtu zůstanou třeba jen tři samice, tim pádem už mám ve skříni o 2rosliny méně = menší výnos,ale zase když z těch tří rostlin udělám řezy z těch vyberu dva nejlepší z kterých udělám matky,tak ty už by měly být v pohodě.., takže nevim jakou možnost zvolit.. (Možnost jet z řízku bohužel nemám..)


Tohle je správný postup , na feminy se vybodni , to je dobry na jedno kolo , netvrdim že to neni mozne pouzit na matku , sám sem měl z feminy od GH Arjan Haze 3 a po rok a pul fikani z matky bez problemu , jedna kytka ve finale stejná jako druha , ale proste regular jsou ty pravý na matky , cau Hlava

Old Post 11-09-2010 v 22:55 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 139

Zdravim, měl bych dotaz ohledně říkování...
Trošku jsem zazmatkoval a v pokročilé fázy květu jsem kytkám skalpelem odejmul spodní nejmenší výhonky i s malými květy, zasadil jsem je jen tak do hlíny a všechny se chytli co z nich bude?
Řízky s květy, totalní hovadina že?

Old Post 17-10-2010 v 12:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulaquest
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulaquest - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nebulaquest - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 140

citace:
Původní příspěvek od Grunger
Zdravim, měl bych dotaz ohledně říkování...
Trošku jsem zazmatkoval a v pokročilé fázy květu jsem kytkám skalpelem odejmul spodní nejmenší výhonky i s malými květy, zasadil jsem je jen tak do hlíny a všechny se chytli co z nich bude?
Řízky s květy, totalní hovadina že?



No řízky ti porostou stejně jako kytka vedle akorát už ne do růstu ale jen do toho květu.Já letos dělal dva řízky z mé kytky pro známého,ten si je nakonec nestačil vzít,tak jsem je píchnul vedle a zkouším na nich rozdíly při hnojení,každopádně na pár brček navíc bude....

Enjoy...a měj se

Old Post 17-10-2010 v 12:49 PM
Nebulaquest je offline   Profil uživatele Nebulaquest   Find more posts by Nebulaquest   Foto galerie člena Nebulaquest   Click here to Send Nebulaquest a Private Message   Add Nebulaquest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 141

zdarvím lidi dočet jsem to tady asi do strany 8 pak jsem už neměl nervy a nějak jsem nenašel odpověd na mou otázku mám tu hesi root complex ... mám to použít hned když dávám řez do coco tablety ? nebo až když začne řez ukazovat kořínky ? jo a klonuju šalvěj tak asi nižší koncentraci že ?

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 28-10-2010 v 17:27 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 142

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
zdarvím lidi dočet jsem to tady asi do strany 8 pak jsem už neměl nervy a nějak jsem nenašel odpověd na mou otázku mám tu hesi root complex ... mám to použít hned když dávám řez do coco tablety ? nebo až když začne řez ukazovat kořínky ? jo a klonuju šalvěj tak asi nižší koncentraci že ?


Vodu nechaš odstát 24hod , do ní Hesi Root complex a s tím to prvni tejden zalejváš plus na ufiklej klacek používám Stimulax 1 prášek , ufiklej klon v tom poválím a šup do coco tablety , za pár dní v pařníku lezou kořeny , čau Hlava

Old Post 29-10-2010 v 19:50 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 143

díky za odpověď
VIVA LA NATURA

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 29-10-2010 v 21:25 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suchac0
Nový Člen

Karma uživatele suchac0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 144

zdravim, chtěl bych se zeptat za jak dlouho mužu dělat z matek klony, jedu ze semínek a nechce se mi čekat 50 dní jak sem se někde dočetl, tak si to chci ověřit, zatím moc díky

Old Post 16-11-2010 v 22:59 PM
suchac0 je offline   Profil uživatele suchac0   Find more posts by suchac0   Foto galerie člena suchac0   Click here to Send suchac0 a Private Message   Add suchac0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-01-2018 - Indoor s Hlavou - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1226430 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív