Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Klonujte s Hlavou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12
Autor
Téma 
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 161

citace:
Původní příspěvek od Hardy
Zdravim všechny milovníky záhad
16. května jsem řezal řízky ze čtyř matek. Tuto sobotu (28.5) se mi zdálo, že jich třičtvrtě odumírá, tak jsem je vyndal z pařníku kromě dvou, které už začly kořenit. A že udělám nové. Nařezal jsem dalších 8 kusů a dnes (3 dny po tom, co jsem je nechal bez vody a bez světla ve sklepě s tím, že je vyhodím) jsem je chtěl konečně hodit na kompost a zjistil jsem, že jeden už má nádherný vyrostlý kořínky, takže jsem ho hned zasadil.
Chtěl bych se Vás ale zeptat, co tedy dělám špatně. Mám pařník, Stimulax I., dělám řez zužující se tak 3/4 centimetru, pH 5-5,5, dobrá vlhkost, teplota kolem těch 29°C... Zkrátka podle Hlavy. A když je vyndám, nechám je v šílených podmínkách, tak mi do tří dnů vyhodí kořeny... Přikládám foto


teplotu mas podle me vysokou ... taky ted s tim bojuju. Pro dobre koreneni by teplota mela byt kolem 21 °C

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 31-05-2011 v 15:19 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 162

Hardy: asi's měl dýl počkat, mě kolikrát nechtěj pustit i tři tejdny, jednou jsem měl Chronika v rw kostce měsíc a nic, taxem rw roztrh, kořínek žádnej, ale fuurt se mi ho nechtělo vyhodit, dal jsem ho zpátky do foliáku a za dva dny měl kořeny, občas jsou to záhady

Old Post 31-05-2011 v 15:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 163

Ahoj, potřebuji poradit! Mám pařníček, který má navrchu dva zavírací otvůrky na vzduch. Mám je nechat zavřené nobo otevřené?

Naposledy upravil 12-06-2011 v 16:12 PM

Old Post 12-06-2011 v 15:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 164

citace:
Původní příspěvek od Fanta
Ahoj, potřebuji poradit! Mám pařníček, který má navrchu dva zavírací otvůrky na vzduch. Mám je nechat zavřené nobo otevřené?

Otevřené, já je teda mám otevřené

Old Post 12-06-2011 v 17:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Polystyrenový sadbovač Příspěvek č. 165




Pěstební polystyrenové plato











Takže téma jsem upravil ( vratil fotky na začatku ) ted ješte napišu moje zkušenosti s timto sadbovačem kterej sem dostal zdarma na vyzkoušení od posádky GROWpestitel čímž jim všem děkuji , tak sem ho vyzkoušel pojdme na to klasicka připrava namočit v roztoku s kořenákem , tady použit vzorek od Atami z minuleho Cannafestu , nafikat klony ( Hash Plant ) zapíchat do rw , použit Stimulax I v kombinaci s Rhizopon a šup do skleníku , kontrola každej den 30min otevřeno zbytek zavřeno , teplota 23na kořeny a jedem , samo světlo 18/6 . Na tom neni co zkazit , problemy se vyskytujou pokud nedodržujete zakladní věci !!!!











....

Old Post 02-05-2012 v 16:43 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 166




Pěstební polystyrenové plato





GROWpestitel








Tak dalši fota , osmý den po zapichnutí , vyrazily kořeny asi z 8mi rockwoolů , klony si v klidu vrněj

Old Post 06-05-2012 v 18:20 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 167





Pěstební polystyrenové plato





http://www.growpestitel.cz/





tak tady den 12tý , klony pěkně kořeněj krom 4ks maj kořen všechny (později dvě jsem vyhazoval bez kořenů) jak je vidět na fotkách.

Old Post 21-05-2012 v 01:34 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Pěstební polystyrenové plato Příspěvek č. 168





Pěstební polystyrenové plato





Tak tady zblízka ...























Můžete si přiblížit , aby jste videli kořeny na všech kostákch .

Old Post 21-05-2012 v 01:51 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Pěstební polystyrenové plato Příspěvek č. 169


Pěstební polystyrenové plato



GROWpestitel


Tak nasázet rw ktere jsme nevyžily a můžem jet znovu , je to celkem dobre řešení při té ceně , muze se použit i na klasické rw kostky , které se tam také vejdou . Navic je to za cenu kostek a zustane vám sadbovač , rozhodné doporučuji , dobrá věc , Hlava

Old Post 21-05-2012 v 01:54 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 170

citace:
Původní příspěvek od Fanta
Ahoj, potřebuji poradit! Mám pařníček, který má navrchu dva zavírací otvůrky na vzduch. Mám je nechat zavřené nobo otevřené?


Jasně že otevřené , je potřeba aby se voda z kostek odpařovala a nazustavávala kolovat uzavřená v pařníku .


citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer


teplotu mas podle me vysokou ... taky ted s tim bojuju. Pro dobre koreneni by teplota mela byt kolem 21 °C


No moc ne kolem 23°C je tak optimální může bejt až 25°C ale to zase musiš kontrolovat 2x denně čim rychlejc se odpařuje - zalejvá tím rychlejc se dělaj kořeny .

citace:
Původní příspěvek od Hardy
Zdravim všechny milovníky záhad
16. května jsem řezal řízky ze čtyř matek. Tuto sobotu (28.5) se mi zdálo, že jich třičtvrtě odumírá, tak jsem je vyndal z pařníku kromě dvou, které už začly kořenit. A že udělám nové. Nařezal jsem dalších 8 kusů a dnes (3 dny po tom, co jsem je nechal bez vody a bez světla ve sklepě s tím, že je vyhodím) jsem je chtěl konečně hodit na kompost a zjistil jsem, že jeden už má nádherný vyrostlý kořínky, takže jsem ho hned zasadil.

Chtěl bych se vás ale zeptat, co tedy dělám špatně. Mám pařník, Stimulax I., dělám řez zužující se tak 3/4 centimetru, pH 5-5,5, dobrá vlhkost, teplota kolem těch 23°C... Zkrátka podle Hlavy. A když je vyndám, nechám je v šílených podmínkách, tak mi do tří dnů vyhodí kořeny... Přikládám foto


No podle mě uz naběh na kořeny měli jen nebyli z kostky ven , souvisí to z tim předtim , kostky musej vysychat , pokud je maš pořad nachcaný - utopený ve vodě tak se nesnažej kořeny vytvářet , pokud maj nedostatek vody (pravidelne vysychani) tak se snažej rychlej hledat vodu (tvořit kořeny ) musiš najit optimální setup pro svoje klima pak toi jede samo .


citace:
Původní příspěvek od Borisek
Co kdyz sem ty RW kostky nepropich uplne? Nebude to potom brzdit rust korenu?


Nevadí , ja ji tam taky nedělam uplně skrz . jak sem psal , když to propichuju prst mam zespoda kostky to pak cejtiš že klon uz je skoro skrz a nechaš ho tak .

citace:
Původní příspěvek od Marty
Zdravím všechny přátele této byliny.
Mám otázečku. Letos dělám selekci na out a budu dělat řezy. U jedný kytky už mám větve tak 5 cm velký, myslíte, že je už mohu šmiknout? Budoucnost větví je jen zakořenění a přepnutí na květ, takže nepotřebuji, aby mi z toho vyrostla mega kytka.
Mohu řezat? Zakoření to?
Díky, Marty


No klidně bych to ješte nechal narůst a pak nafikal 10-12cm klony jsou akorát , zaleži kolik jich je na tykytce a kolik jich potřebuješ .

citace:
Původní příspěvek od Migho
chcem sa spytat - kytkam som osmykal najspodnejsie vyhonky, ze spravim z toho klony.Problem vsak je, ze tie najspodnejsie vetvicky uz niekolko tyzdnov vobec nerastu...ked z nich spravim klony a zapustia korene, budu mat stejny rastovy potencial ako ich matka?...nerozumiem totiz presne mechanizmu, preco je rast spodnych vetvi brzdeny - znamena to azda, ze kytka investuje vsetku energiu do rastu vrcholcov a na tieto poskrabky jednoducho neostanu ziviny? ak hej, tak by nemal byt problem s rastom, ked klon bude mat vlastny korenovy system


No jsou dole , málo světla , kytka jede nahoru nestara se o spoždenej spodek , klidně to ofikej a udějej z toho klony , uvidiš že až zakořenéj tak pojedou taky .

Druha věc je jestli to bude stejný , je to klon tak by mělo , ANO teoreticky ale jelikož uz si to fiknul z kytky ktera uz nejakej den roste tak uz z toho duvodu to stejné nebude , v praxi NE ale vlastnosti by měla mít naprosto stejne s "matkou" (chut , vůni , tvar , obsah THC apd) snad je to pochopitelné

citace:
Původní příspěvek od Mirex

Tak to teda dělám celou dobu blbě, ale funguje to na 99 procent.
Díky za anonymní červenou.


No tak maš kliku je to jak pišu , každej má doma svoje určité klima/setup ze zaleži na drobnosti ktery nadavaš váhu a je to přitom hlavni faktor , jedeš ted "suchou metodou" ??

Ja ti ji nedal

citace:
Původní příspěvek od Machoman
Pokud to stojí v nejaké minimalní hladine,kterou si to za den RW vcucne nevidel bych v tom problem.

1cm mi přijde dost.


...jojo 1cm je dost , jinak souhlas , zaleži na podmíkach .

citace:
Původní příspěvek od carlos
Určitě bych to nenechával ležet ve vodě (kvůli hnití)... Navíc jednoznačně je potřeba vysychání, aby to propagovalo růst kořenů...


Jojo , viz o několik řádků vejš

citace:
Původní příspěvek od suchac0
zdravim, chtěl bych se zeptat za jak dlouho mužu dělat z matek klony, jedu ze semínek a nechce se mi čekat 50 dní jak sem se někde dočetl, tak si to chci ověřit, zatím moc díky


Jak piše kolega až zjistiš pohlaví jinak je to napsané tady http://grower.cz/pestovani/navody/...iny/15.html#140 , už sem to poladil .


citace:
Původní příspěvek od Grunger
Zdravim, měl bych dotaz ohledně říkování...
Trošku jsem zazmatkoval a v pokročilé fázy květu jsem kytkám skalpelem odejmul spodní nejmenší výhonky i s malými květy, zasadil jsem je jen tak do hlíny a všechny se chytli co z nich bude?
Řízky s květy, totalní hovadina že?


Monster Cropping http://grower.cz/forum/showthread....8088#post878088 a ješte tady , http://grower.cz/forum/showthread....1452#post361452 ,

Tak snad sem na některé dotazy ( i starší) odpovědel , kdyby nebylo něco jasne ptejte se , at to roste , čau Hlava

Old Post 04-07-2012 v 00:35 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 171

Cau. Skromnej dotazek..
Jaky mas nazor na udrzovani klonu behem kvetove faze matecnich rostlin? - dari se me drzet genetiku cca rok a zatim vse OK.

- seminka - rostlinky - s tech jsou rezy (mezi tim puvodni jdou do faze kvetu) - po kose nahradi klony jejich matky - a takhle porad dokola.

klony jsou v parnicku pod 2x10w linearni zarivkou


Pripadne diky V.

je to koníček

Old Post 28-12-2012 v 09:36 AM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 172

citace:
Původní příspěvek od VFR
Cau. Skromnej dotazek..
Jaky mas nazor na udrzovani klonu behem kvetove faze matecnich rostlin? - dari se me drzet genetiku cca rok a zatim vse OK.

- seminka - rostlinky - s tech jsou rezy (mezi tim puvodni jdou do faze kvetu) - po kose nahradi klony jejich matky - a takhle porad dokola.

klony jsou v parnicku pod 2x10w linearni zarivkou


Pripadne diky V.


No známej takhle "držel" genetiku přes 3roky , nechal to narust , ořezal , spodky přepnul , vršky zakořenil a znova , jde to , ale výnos sem mu neměřil , před dvanacti lety mě to ani moc nezajímalo , to byla jen taková informace navíc , když se o to dobře staráš , tak tam musíš mit pěkný kytky Hlava

Old Post 31-12-2012 v 03:18 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoStress
Stálý Člen

Karma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 389  

Příspěvek č. 173

mam otazku: vodu na namoceni RW teda upravim na PH 5,6. Muzu do toho dat i AH root stimulator? Je pak dobry jeste pridavat Stimulax 1 na klon? nebo je to zbytecny?

1. pěst - LED box nostress SOIL - průměr 0,8g/W
2. pěst - LED box + pseudoaero - NEÚSPĚCH
3. pěst - LED box + soil s trochou coco
4. pěst - Homebox 120x120 600w + 15x CM soil

Old Post 16-06-2013 v 00:19 AM
NoStress je offline   Profil uživatele NoStress   Find more posts by NoStress   Foto galerie člena NoStress   Click here to Send NoStress a Private Message   Add NoStress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 174

citace:
Původní příspěvek od NoStress
mam otazku: vodu na namoceni RW teda upravim na PH 5,6. Muzu do toho dat i AH root stimulator? Je pak dobry jeste pridavat Stimulax 1 na klon? nebo je to zbytecny?


Jo presne tak , vodu s kořenákem upravit pH , do toho kostky , kostky jsou nacucaný vodou s kořenákem a Stimulax 1 v tom oválíš konec klonu nez ho zapíchne do kostky .Jako je to na obr na prvni straně , nekdo misto Stimulaxu jednicky použiva gelovej nebo Clonex ale to je to samy , do vody s kostkma se to nedava . Hlava

Old Post 16-06-2013 v 02:06 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rybicky958
Nový Člen

Karma uživatele Rybicky958 - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 175

Jak bojovat s plísní, když už se nám dostala do pařníčku? Nějakym postřikem? Jak ho naředit? Je možnost preventivního postřiku proti plísni dejme tomu po 3 dnech v pařníčku? Se zakořeněním problémy nemám...jen občas s tou plísní...budu více větrat ano... MOC vám děkuji za případné rady...a MOC děkuji Hlavovi že se o nás tak stará. Jo a klonuji do Jiffů

Old Post 08-09-2013 v 14:44 PM
Rybicky958 je offline   Profil uživatele Rybicky958   Find more posts by Rybicky958   Foto galerie člena Rybicky958   Click here to Send Rybicky958 a Private Message   Add Rybicky958 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rybicky958
Nový Člen

Karma uživatele Rybicky958 - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 176

JO a ještě jeden dotaz na ten peroxid, jak ho ředit? Asi je důležité jakou mám koncetraci koupenou žejo...šlo by to napsat nějak jednoduše kolik kapek nebo mililitrů musím dát na litr vody? (kterou použiju na namočení Jiffu a na vodu pro zálivku Jiffu v pruběhu zakořenování)
Ještě jednou děkuji!

Old Post 08-09-2013 v 20:38 PM
Rybicky958 je offline   Profil uživatele Rybicky958   Find more posts by Rybicky958   Foto galerie člena Rybicky958   Click here to Send Rybicky958 a Private Message   Add Rybicky958 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-01-2018 - Indoor s Hlavou - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7035550 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív