Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Klonujte s Hlavou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 145

citace:
Původní příspěvek od suchac0
zdravim, chtěl bych se zeptat za jak dlouho mužu dělat z matek klony, jedu ze semínek a nechce se mi čekat 50 dní jak sem se někde dočetl, tak si to chci ověřit, zatím moc díky

Až když rostlina dosáhne pohlavní dospělosti což je za tři tejdny pokud se nemýlím..

Old Post 17-11-2010 v 08:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suchac0
Nový Člen

Karma uživatele suchac0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 146

tak Vám moc díky za odpověď, dost mě těch 50 dní vyděsilo, jinak rozjiždim klonovaní tak pojedu určitě podle Hlavy, je to jednoduchý a to se mi fakt moc líbí, ještě jednou díky

Old Post 17-11-2010 v 13:55 PM
suchac0 je offline   Profil uživatele suchac0   Find more posts by suchac0   Foto galerie člena suchac0   Click here to Send suchac0 a Private Message   Add suchac0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 147

Čau, chtěl sem se zeptat, jestli by po dobu zakořeňování měl být RockWool ponořený ve vodě...? Případně kolik tak cm hladiny? Ve FAQ se píše 0.5, ale je to tam popsaný tak nějak chaoticky...

Dík

Old Post 25-11-2010 v 20:49 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 148

citace:
Původní příspěvek od Hardy
Čau, chtěl sem se zeptat, jestli by po dobu zakořeňování měl být RockWool ponořený ve vodě...? Případně kolik tak cm hladiny? Ve FAQ se píše 0.5, ale je to tam popsaný tak nějak chaoticky...

Dík

Čau!
Mám tam tak ceňták vody a funguje to, jednou za čas doleju.

Old Post 25-11-2010 v 22:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 149

citace:
Původní příspěvek od Mirex

Čau!
Mám tam tak ceňták vody a funguje to, jednou za čas doleju.

Okay, zkusim. Dík za rychlou odpověď

Old Post 27-11-2010 v 00:03 AM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 150

Určitě bych to nenechával ležet ve vodě (kvůli hnití)... Navíc jednoznačně je potřeba vysychání, aby to propagovalo růst kořenů...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 27-11-2010 v 22:20 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 151

Pokud to stojí v nejaké minimalní hladine,kterou si to za den RW vcucne nevidel bych v tom problem.

1cm mi přijde dost.

Old Post 27-11-2010 v 22:26 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 152

citace:
Původní příspěvek od Hardy
Čau, chtěl sem se zeptat, jestli by po dobu zakořeňování měl být RockWool ponořený ve vodě...? Případně kolik tak cm hladiny? Ve FAQ se píše 0.5, ale je to tam popsaný tak nějak chaoticky...

Dík


Ahoj , no to by se tak dělat nemělo , klony do namočenejch kostek , ty pak do pařníku a v pařniku žádná voda navic , ani omylem !! kostky nemužou bejt potopeny ve vodě v žadném připadě , na kořeny potřebuješ teplotu kolem 25°C aby rychle kořenily , kdybys tam měl moc vody shnilo by ti to během 3dní , kostky udržuju stále mokry tím že je pravidelně namáčim ale nenechávam nikdy stát ve vodě .

Jdu ten FAQ opravit , Hlava

Old Post 28-11-2010 v 03:38 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 153

citace:
Původní příspěvek od Hlava


Ahoj , no to by se tak dělat nemělo , klony do namočenejch kostek , ty pak do pařníku a v pařniku žádná voda navic , ani omylem !! kostky nemužou bejt potopeny ve vodě v žadném připadě , na kořeny potřebuješ teplotu kolem 25°C aby rychle kořenily , kdybys tam měl moc vody shnilo by ti to během 3dní , kostky udržuju stále mokry tím že je pravidelně namáčim ale nenechávam nikdy stát ve vodě .

Jdu ten FAQ opravit , Hlava

Tak to teda dělám celou dobu blbě, ale funguje to na 99 procent.
Díky za anonymní červenou.

Naposledy upravil 28-11-2010 v 13:13 PM

Old Post 28-11-2010 v 10:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 154

Moc vám všem děkuju za rady!
Na zkoušku jsem udělal 24.11. pět kousků. Hladinu vody (s pH 6) sem měl vysokou maximálně 0,5 cm a do asi čtvrtka byly krásně zelený, nic jim nescházelo. Potom jsem si tady přečet, že tak přibližně po týdnu snižovat vlhkost, aby měly důvod pouštět kořínky a od té doby mi začínají žloutnout konečky listů...

Ještě jednou děkuju za odpovědi

Old Post 05-12-2010 v 16:03 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Migho
Stálý Člen

Karma uživatele Migho - 65% PěstitelskáKarma uživatele Migho - 65% PěstitelskáKarma uživatele Migho - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 155

chcem sa spytat - kytkam som osmykal najspodnejsie vyhonky, ze spravim z toho klony.Problem vsak je, ze tie najspodnejsie vetvicky uz niekolko tyzdnov vobec nerastu...ked z nich spravim klony a zapustia korene, budu mat stejny rastovy potencial ako ich matka?...nerozumiem totiz presne mechanizmu, preco je rast spodnych vetvi brzdeny - znamena to azda, ze kytka investuje vsetku energiu do rastu vrcholcov a na tieto poskrabky jednoducho neostanu ziviny? ak hej, tak by nemal byt problem s rastom, ked klon bude mat vlastny korenovy system

"Make the most of the Indian hemp seed, and sow it everywhere! " George Washington
Let it flow, let it grow...

Old Post 03-04-2011 v 11:05 AM
Migho je offline   Profil uživatele Migho   Find more posts by Migho   Foto galerie člena Migho   Click here to Send Migho a Private Message   Add Migho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty
Stálý Člen

Karma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 156

Zdravím všechny přátele této byliny.
Mám otázečku. Letos dělám selekci na out a budu dělat řezy. U jedný kytky už mám větve tak 5 cm velký, myslíte, že je už mohu šmiknout? Budoucnost větví je jen zakořenění a přepnutí na květ, takže nepotřebuji, aby mi z toho vyrostla mega kytka.
Mohu řezat? Zakoření to?
Díky, Marty

Up up you mighty race!
You can Accomplish what you will!
Marcus Mosiah Garvey

It always seems impossible until it is done.
Nelson Mandela

Old Post 14-04-2011 v 15:56 PM
Marty je offline   Profil uživatele Marty   Find more posts by Marty   Foto galerie člena Marty   Click here to Send Marty a Private Message   Add Marty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 157

citace:
Původní příspěvek od Marty
Zdravím všechny přátele této byliny.
Mám otázečku. Letos dělám selekci na out a budu dělat řezy. U jedný kytky už mám větve tak 5 cm velký, myslíte, že je už mohu šmiknout? Budoucnost větví je jen zakořenění a přepnutí na květ, takže nepotřebuji, aby mi z toho vyrostla mega kytka.
Mohu řezat? Zakoření to?
Díky, Marty

Jo, zakoření, ale je s tím větší kakání, lepší je delší větvička, líp se to pak do toho rw strká.

Old Post 14-04-2011 v 21:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Borisek
Nový Člen

Karma uživatele Borisek - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 158

Co kdyz sem ty RW kostky nepropich uplne? Nebude to potom brzdit rust korenu?

Old Post 31-05-2011 v 11:06 AM
Borisek je offline   Profil uživatele Borisek   Find more posts by Borisek   Foto galerie člena Borisek   Click here to Send Borisek a Private Message   Add Borisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 159

ne

Old Post 31-05-2011 v 11:53 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 160



Zdravim všechny milovníky záhad
16. května jsem řezal řízky ze čtyř matek. Tuto sobotu (28.5) se mi zdálo, že jich třičtvrtě odumírá, tak jsem je vyndal z pařníku kromě dvou, které už začly kořenit. A že udělám nové. Nařezal jsem dalších 8 kusů a dnes (3 dny po tom, co jsem je nechal bez vody a bez světla ve sklepě s tím, že je vyhodím) jsem je chtěl konečně hodit na kompost a zjistil jsem, že jeden už má nádherný vyrostlý kořínky, takže jsem ho hned zasadil.

Chtěl bych se vás ale zeptat, co tedy dělám špatně. Mám pařník, Stimulax I., dělám řez zužující se tak 3/4 centimetru, pH 5-5,5, dobrá vlhkost, teplota kolem těch 23°C... Zkrátka podle Hlavy. A když je vyndám, nechám je v šílených podmínkách, tak mi do tří dnů vyhodí kořeny... Přikládám foto

Naposledy upravil Hardy 31-05-2011 v 15:54 PM

Old Post 31-05-2011 v 15:08 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-01-2018 - Indoor s Hlavou - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7251960 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív