Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Chmel + konopi - roubování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
slimejs
Nový Člen

Karma uživatele slimejs - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 2 

Palec nahoru Příspěvek č. 1

Docetl jsem se (http://members.nbci.com/dahy/herbar/herbar.htm), ze chmel je blizky pribuzny s konopim a dokonce je pry mozne naroubovat na konopny koreny chmel a ten pak ma mit ve svych sistickach obsazen THC. Nevite o tom nekdo neco blizsiho? Pokusy ap.?

Old Post 28-08-2001 v 11:31 AM
slimejs je offline   Profil uživatele slimejs   Find more posts by slimejs   Foto galerie člena slimejs     Add slimejs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sla
Nový Člen

Karma uživatele Sla - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 2

Něco sem o tom slyšel, ale určite nebude chmel obsahovat THC, kytka prej potom rozste jenom podobně jako chem - rychle. Ale neznam nikoho kdo by tohle zkoušel. Jo a neroubuje se na kořeny, ale stejně jako když se roubujou třeba jabka.

Why U Drink & DRIVE when U can SMOKE & FLY!

Old Post 28-08-2001 v 14:22 PM
Sla je offline   Profil uživatele Sla   Find more posts by Sla   Foto galerie člena Sla   Click here to Send Sla a Private Message   Add Sla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzouzi
Stálý Člen

Karma uživatele dzouzi - 21% PěstitelskáKarma uživatele dzouzi - 21% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 49 

chmel Příspěvek č. 3

jenze uz to tady taky nekde bylo

......hledat chmel.....

dzouzi

Old Post 28-08-2001 v 14:44 PM
dzouzi je offline   Profil uživatele dzouzi   Find more posts by dzouzi   Foto galerie člena dzouzi   Click here to Send dzouzi a Private Message   Add dzouzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spaceman_86
Stálý Člen

Karma uživatele spaceman_86 - 100% PěstitelskáKarma uživatele spaceman_86 - 100% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 25 

si delas prdelllll Příspěvek č. 4

cmel joooo chmmmm......
ps please dejte mi negativní karmu (jesli chcete)

Old Post 14-09-2001 v 14:19 PM
spaceman_86 je offline   Profil uživatele spaceman_86   Find more posts by spaceman_86   Foto galerie člena spaceman_86   Click here to Send spaceman_86 a Private Message   Add spaceman_86 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele spaceman_86! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubanec
Nový Člen

Karma uživatele Kubanec - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 18 

Palec dolů Příspěvek č. 5

četl sem,že chmel je jedinej příbuznej a to roubování by teoreticky šlo,ale je to obtížný na podmínky

Kubanec

Old Post 20-09-2001 v 08:51 AM
Kubanec je offline   Profil uživatele Kubanec   Find more posts by Kubanec   Foto galerie člena Kubanec   Click here to Send Kubanec a Private Message   Add Kubanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Chmel Příspěvek č. 6

Chmel patří spolu s konopím do jedné čeledi canabicae - konopnatých, ale určitě tím to příbuzenství taky končí.

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 06-11-2001 v 21:27 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amph
Stálý Člen

Karma uživatele amph - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 7

ja sem mel nekde link na nakou svycarskou partu, ktera roubowala trafku na chmel a pak z toho delali piwo. jediny co si ale pamatuju bylo, ze shanej distributory

Old Post 07-11-2001 v 09:30 AM
amph je offline   Profil uživatele amph   Find more posts by amph   Foto galerie člena amph   Click here to Send amph a Private Message   Add amph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KazakStarDog
Nový Člen

Karma uživatele KazakStarDog - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 2 

texas Příspěvek č. 8

a to ja jsem o tom cet v konopny kucharce ze prej to bylo nouzovy reseni (roubovat na chmel) v texasu za prvni prohibice nekdy ke konci 19.stol a prej ten chmel psychoaktivni byl tak nevim.

Old Post 07-11-2001 v 10:17 AM
KazakStarDog je offline   Profil uživatele KazakStarDog   Find more posts by KazakStarDog   Foto galerie člena KazakStarDog   Click here to Send KazakStarDog a Private Message   Add KazakStarDog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

chmel Příspěvek č. 9

Jo, v tý konopný kuchařce sem to taky čet. Prej v USA farmáři začali roubovat, teď ale nevim jedtli konopí na chmel nebo opačně, no ale měly pak plný pole tohohle konopnýho chmele, kterej byl jako klasická ganja, akorát vypadal jak chmel. Takže si to fpohodě čadili a žádnej mizernej úředník nemoh zjistit jestli to je ve skutečnosti chmel nebo tráva. Pěstovali si toho obrovský pole a hlavně jim to nikdo nesklidil protože to nevěděl !!!
.. pohoda

Old Post 07-11-2001 v 15:16 PM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 10

jen by mě zajímalo estli jste někdy drželi chmelovou šišku v ruce. Ta se asi kouřit nedá. A musí to být hnusné. Jinak je toto forum jen opakováním, protože tato otázka už tu jednou proběhla.
Jinak jsem někde čet že se roubuje ganja na chmel, obráceně si to nedokážu ani představit.
Asi to příští sezonu zkusim.... takže dám vědět, ale moc si od toho neslibuji. Když to vyjde, tak mam větší šanci že mi úrodu nikdo nesklidí - teda jen pokud se zemědělci nerozhodnou vočesat ten chmel dřív.....

Old Post 07-11-2001 v 15:48 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

no, ja mel jeden model co nejaky lidi pestovali na poli s chmelem a protoze sou pribuzny, tak reagujou dobre na priblizne stejny hnojiva, no bylo to neco neskutecnyho, myslim ze je to ale lepsi nez pestovat to na poli s kukurici

Old Post 15-01-2002 v 12:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Dotaz Konopny chmel? Příspěvek č. 12

Ja jsem nedavno pil nejake holandske pivecko a tam bylo napsane neco jako ze je v lahvi obsazen chmel zito a hemp...tak nevim jestli to byl ten konopny chmel. Jmenuje se"Growsch" a je to zelene. Potom je jeste cervene a to je nic moc. Pokusim se naskenovat tu lahev do galerie, aby jste videli...

Tim

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 15-01-2002 v 16:03 PM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 13

Do tohohle piva se jen přidává esence s chutí ganji, obsah THC je mizivý. Tohle pivo si můžeš koupit i v Čechách, ale nepočítej s nějakým HIGH.

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 15-01-2002 v 22:23 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Příspěvek č. 14

Ja si delam moje startovaci opijaty z Absinthu. Nejprve musim trosku odlit a ochutnat jestli to ma vubec cenu tam neco davat. Pak vyberu ty vyvolene palicky a palice a narvu je do sklenice. Zavru vicko a necham je ulezet pro nastavajici sezonu. Takhle tech flasek mam vzdy nekolik a kdyz prijde nejaka pekna udalost; tak se veseli a pije mixovany napoje az jeden nevi jestli opravdu zije.
Je to docela natresk, ale stoji za to. Jeste obycejne k tomu hulime z vodnice.

Tim

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 17-01-2002 v 03:26 AM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paule
Nový Člen

Karma uživatele paule - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 7  

roubovani s chmelem??? Příspěvek č. 15

cetl jsem, ze se da roubovat (na zeleno, jako okurky) chmel na konopi. dale to pak roste a vypada jako chmel, obsahuje ale THC. zkousel to nekdo z vas???

Old Post 05-05-2005 v 14:10 PM
paule je offline   Profil uživatele paule   Find more posts by paule   Foto galerie člena paule   Click here to Send paule a Private Message   Add paule to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 16

Je to možný já jsem to slišel vod kámoše kterej má souseda a ten žije pěstováním (pěstuje pod diodama,na stromě,...) Kříží modely no prostě je do toho zažranej. Přemejšlel jsem že bych to zkusil. Za skoušku nic nedám

Slunce v duši a kouř v plicích

Old Post 05-05-2005 v 14:15 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0854780 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív