Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Prvý outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mammutiq
Nový Člen

Karma uživatele Mammutiq - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 8  

Prvý outdoor Příspěvek č. 1

Zdravím Vás všetkých,

po dlhšej dobe surfovania na stránkach growera som sa rozhodol, že ani ja nepremárnim tohto ročné slniečko a pôjdem vonku niečo posadiť. Tento thread som založil na to aby slúžil ako taký "denníček" ktorý sa budem snažiť čo najčastejšie aktualizovávať. Ako som už spomenul v názve threadu bude to moja prvá skúsenosť so sadením a vybral som si outdoor, konktrétne niekde pri lese, záhradku mám zamietnutú.

Výber semiačok :

Mám doma možno 200 no name semiačok z ulice, ale chcel by som si kúpiť nejaké semená, kde by som si bol istý, že čo to je Po chvílke hľadania v bazare som našiel tieto dva druhy :

Erdbeer sativa F2
Lebanese F2

Týmto sa Vás chcem opýtať či by ste mi vedeli poradiť, ktorý by mohol byť pre začiatočníka lepší, a v čom budú tie semiačka iné, keďže sú to F2 ?

Z tých no name semien som dal doma klíčiť asi 25, dal som ich na tanierik medzi dve ( na 3 krát preložené ) vlhké kuchynské utierky. Dal som to do igelitového sáčku a na radiátor. Po necelých 24 hodinách mám z toho toto : http://img847.imageshack.us/img847/2191/12032011387.jpg

Na predpestovanie budem používať kvalitne hnojenú černozem ( nabral som si ju blízko koňských stajní ).

Čo sa týka fleku, nejaké som si už našiel, dal som na radu skúsenejších a popozeral som si najprv google maps a až potom som sa vydal hľadať, všetky miesta, ktoré som našiel sa nachádzajú na južnom svahu, majú dostatok slnka a vlahy (5 - 10m je potôčik od všetkých flekov ). Myslím si, źe je to aj fajne schované, ale čo som čítal ohľadom čóriek tak dúfam, že aspoň jeden flek nenájdu.

Tak growu zdar, hádam som napísal všetko čo som chcel. Ďakujem za Vaše pripomienky, rady, návrhy ...

Old Post 12-03-2011 v 19:04 PM
Mammutiq je offline   Profil uživatele Mammutiq   Find more posts by Mammutiq   Foto galerie člena Mammutiq   Click here to Send Mammutiq a Private Message   Add Mammutiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
znais
Nový Člen

Karma uživatele znais - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 2

Zdarec....vsade kde chodim (po nete) citam ze na najlespia out odroda je Durban Poison a frishian dew..su velmi odolne voci pliesni....vela stastia cusss

Old Post 12-03-2011 v 20:10 PM
znais je offline   Profil uživatele znais   Find more posts by znais   Foto galerie člena znais   Click here to Send znais a Private Message   Add znais to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hermelín
Stálý Člen

Karma uživatele hermelín - 57% PěstitelskáKarma uživatele hermelín - 57% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 3

No každopádne máš na klíčenie ešte taký mesiac čas. F2 znamená druhá generácia (Ako keby si si kúpil napr. ten Durban Poison a spravil si si vlastné semená kontrolovaným opelením, alebo neustráženým samcom )
Kedže ideš pestovať asi prví krát, tak by som ti radil viac tých noname rastlín a na novú lepšiu genetiku počkať. Ale úplne chápem, že chceš niečo s menom heh.
Hlavne si naštuduj čo to o substráte nezabudni, že dobrý flek kvalitná zemina a ph je základ.
Veľa zdaru...

hermelín & chilli grow 2011
hermelínov out 2010

Old Post 13-03-2011 v 08:25 AM
hermelín je offline   Profil uživatele hermelín   Find more posts by hermelín   Foto galerie člena hermelín   Click here to Send hermelín a Private Message   Add hermelín to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukinak
Nový Člen

Karma uživatele Lukinak - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 4

podle mě je lepší do začátku koupit kvalitní fem seminka, budeš mít daleko vetší šanci že z toho nakonec něco budeš mít

Old Post 13-03-2011 v 23:20 PM
Lukinak je offline   Profil uživatele Lukinak   Find more posts by Lukinak   Foto galerie člena Lukinak   Click here to Send Lukinak a Private Message   Add Lukinak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mammutiq
Nový Člen

Karma uživatele Mammutiq - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 5

Nakoniec som zohnal nejaké no name semienka a dopadlo to takto :

http://img860.imageshack.us/img860/...01104261813.jpg

Mám ale iba 3 a vôbec neviem či to je samec/samička. Každá je na inom mieste, takže nebojím sa toho, zeby mi nahodou mal samec oprcat samicku. Mozno neskor ked to pojdem pozriet tak hodim fotky ( ovela kvalitnejsie ) a dufam, ze mi budete vediet pomoct s rozlisenim pohlavia ...

Inak prijímam všetkú kritiku, dotazy, návrhy

PS: Som lajk, tak ma berte s nadhladom

Old Post 26-04-2011 v 21:35 PM
Mammutiq je offline   Profil uživatele Mammutiq   Find more posts by Mammutiq   Foto galerie člena Mammutiq   Click here to Send Mammutiq a Private Message   Add Mammutiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-07-2020 - Outdoor LST - 18 odpovědí
27-06-2020 - První outdoor pomoc - 35 odpovědí
21-05-2019 - první outdoor - ve městě - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1137960 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív