Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » První outdoor pomoc
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
jundr9
Nový Člen

Karma uživatele jundr9 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 20  

První outdoor pomoc Příspěvek č. 1

ahoj,

letos bych chtěl poprvé venku vysadit pár kytek a zkusit, jak se mi podaří něco rozumnýho vypěstovat. Předem bych chtěl říct, že asi už týden / dva pročítám forum a lecco se mi podařilo najít, ale někdy to jsou informace třeba 15 let starý a u něčeho si i po přečtení nejsem jistej a potřeboval bych to ověřit. Tak poprosím o trochu schovívavosti, jsou to pro zkušený growery asi hloupý otázky.

Mám blbou vlastnost že se často rozepisuju, tak se omlouvám, stačí klidně i jednoslovný odpovědi.

jedná se o vzorky Dutch Passion shaman a Dutch Passion orange bud (vybíral jsem na základě doporučení tady z fora a kdyby se náhodou projevilo fialový pheno, tak budu štěstím bez sebe)

klíčení:
našel jsem plno návodů, ale co jsem pochopil, tak novodobý kvalitní semínka by neměly mít problém vyklíčit v půdě / substrátu? přijde mi, že se na tom dá nejmíň pokazit. Je lepší použít substrát (většinou jsou přehnojený, aby se to nespálilo) nebo hlínu ze záhonku?

přesazuje se ven po 3 zmrzlých, to je jasný. Kdy jde ideální začít klíčit? Čet jsem že moc brzo je to špatně, ale nebyl jsem schopnej najít ideální datum kdy.

hlína/substrát
mám k dispozici snadno dostupnou půdu (záhonky), kde běžně rostou rajčtata atd. je lepší to hodit přímo do půdy, nebo do květináčů a použít substrát? Kdyby substrát, použil bych ten na pelargonie.

hlínu jsem na záhonku na podzim nijak neupravoval. Mělo by smysl to v tomhle týdnu trochu prorýt a posypat drceným granulovaným hnojem ? Případně vykopat díru a smíchat se substrátem?

perlit - u květináče 1/3 perlit, 2/3 substrát, pokud jsem to pochopil správně. Jak to je u záhonku, má se tam přidat taky, nebo spíš ne?

Cílem není ani tak obří výnos (i když samozřejmě by to bylo +), ale spíš to, abych to nedojeb*l. Bude ideálnější (snazší) záhonek nebo květináč?

hnojiva
rád bych pěstování udržel co nejvíc low-cost, na fóru jsem pozjišťoval tohle

Růst - wuxal super a výluh z kopřiv

Květ - alga bloom (kdyby kytky vyrostly hezky tak pár korun rád pustím) nebo low cost varianta OBM

byl to thread z roku 2005 myslím, platí tohle info i teď? (kytky jsou pořád stejný, ale jeslti třeba nevyrábí lepší hnojiva nebo tak)

zalívání
u květináče až bude půda suchá i 2 cm uvnitř.

u záhonku platí to stejný, nebo to funguje jinak?

to je asi všechno. Díky moc za odpovědi a ať 2020 sezona hezky všem vyjde !

Old Post 22-03-2020 v 10:17 AM
jundr9 je offline   Profil uživatele jundr9   Find more posts by jundr9   Foto galerie člena jundr9     Add jundr9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 2

Zdravím zapaleneho začátečníka.
V prvé řadě to klíčení. Ja osobně klicim ve vickach od sklenic s odlicovacimi tampony (bila vata). Vetsinou si ji trochu natrham a vytvorim lůžka pro semena, aby je voda nešplouchala po vicku kam se ji zachce. Dulezita je odstata voda. Dam na talíř nebo tác a zakryju sackem, aby se tam drzela vlhkost a voda se nevyparovala. Dam do kredence do tmy a většinou po 2 dnech (muze to byt i klidne 5 dni) uz mají klicky třeba 1cm dlouhý. Osobně používám klasický universal zahradnický substrát. Nevim jake pH ma ten na pelargonie ale ten asi vhodny nebude. Posledni dobou si pro jistotu delam dulky, ktere vysypu supresivnim substratem na kliceni semen,ale jde to i bez toho.
Dál už je to o tom stylu. Ja predpestovavam pod umelym osvetlenim zacatkem května a davam ven tak v pulce az koncem května jak si rikal.. 1/3 perlit a 2/3 substrát. Osobne pridavam jeste trochu písku a guana. Důležitý je aby byla půda vzdušná. žádný bahno.
Jinak Shaman je dobra volba pro začátečníky. Do Orangebudu bych nesel. Ten si u outdooru neudelal takove jmeno jako treba Snow bud, Passion1 nebo Durban.
At se daří. Peace

Thomas V.

Old Post 22-03-2020 v 12:36 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biz
Stálý Člen

Karma uživatele biz - 92% PěstitelskáKarma uživatele biz - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 3

cago..

kliceni:
- klicit v substratu by nemel bejt problem
- substrat na vysev a mnozeni, nejlepsi z tech obyc mi prijde od Primaflory
- podle toho jestli budes klicit pod umely nebo za oknem, pod umely tj jedno, za okno bych driv jak zacatkem dubna nesel

hlina:
- to zalezi na tobe, kvetinace budou rychlejc vysychat, ale muzes s nima hejbat, do lodzie beru substrat pro rajcata a papriky a "riznu" ho perlitem
- ja teda v zahonech nejedu, ale kdyz se postaras, tak tim nic nezkazis
- 1/3 perlitu je podle me moc, nedavam vic jak 10%, do zahonu bych dal spis pisek
- snazsi bude zahon, ale zkus si oboji

hnojky:
- s lowcost hnojkama moc neporadim, pouzivam Kristalon

zavlaha
- myslim ze to bude podobny

...at to roste!

"Generally speaking, mellow, laid-back growers tended to produce mellow, laid-back herb, whereas uptight, sinister growers tended to produce uptight, sinister herb." - DJ SHORT

Old Post 22-03-2020 v 13:13 PM
biz je offline   Profil uživatele biz   Find more posts by biz   Foto galerie člena biz   Click here to Send biz a Private Message   Add biz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele biz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Panteon
Stálý Člen

Karma uživatele Panteon - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 4

klíčení:
na 24h do odstáté vody(pH +-6) na místo se stálou teplotou(24*C), většina ti do 24h pukne, potom můžou rovnou do substrátu, já je dávám tak 0,5cm hluboko, jen lehce překryju, důležitá je vlhkost, jinak se jim nebude chtít ven, takže přiklopit např 0,5L plastovým kelímkem. Doporučuji substrát PROFÍK SUPRESIVNÍ PRO VÝSEV A MNOŽENÍ (OBI) obsahuje trichodermu a mykorhizu+perlit 15L za 89,-

hlína/substrát
za mě vykopat díru a smíchat se substrátem, 10-30% perlitu, jako lowcost můžeš přidat např. granulované koňské hnojivo, já si radši připlatím a použivám biobizz podle potřeby, u kopřivového výluhu, slepičinců atd nemám jistotu správného dávkování a radši dokrmuju podle vzhledu kytky než je spálit

Bude ideálnější (snazší) záhonek nebo květináč?
záhonek ti rozhodně odpustí víc chyb, je těžší je přelít stejně jako nechat uschnout, slunko ti neupeče kořeny v tmavým květináči, na druhou stranu je na podzim nebudeš moct schovávat před deštěm

hnojiva
na květ se vyplatí biobizz bloom a topmax, dobrá vychytávka do startu je Lignohumát(119,-/500ml v OBI) inspiroval jsem se tady a mám vyzkoušené, ze začátku kytkám fakt pomůže http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

zapomněl jsem na výběr genetik, taky bych poradil Durban Poison nebo Special Queen od RQS, odolný nenáročný výnosný kytky

Old Post 22-03-2020 v 13:52 PM
Panteon je offline   Profil uživatele Panteon   Find more posts by Panteon   Foto galerie člena Panteon   Click here to Send Panteon a Private Message   Add Panteon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indician
Stálý Člen

Karma uživatele indician - 10% PěstitelskáKarma uživatele indician - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 5

Orange bud ven nedávej... (měl jsem). Dal bych jako druhé nějaký fast version. Můžu doporučit třeba big devil od sweetseeds.

Old Post 22-03-2020 v 17:16 PM
indician je offline   Profil uživatele indician   Find more posts by indician   Foto galerie člena indician   Click here to Send indician a Private Message   Add indician to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jundr9
Nový Člen

Karma uživatele jundr9 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 6

Díky moc za rady.

dělám zrovna objednávku v OBI, mám tam

množství je cca na 3 fotoperiody, a potom možná 1-2 automaty, víc ne.

Agro Pomocná půdní látka Perlit 3 l (2x) - smíchám se substrátem

Agro Substrát pro výsev a množení 5 l (1x) - na vyklíčení semínek a nechám to v tom do té doby, než budu přesazovat ven. Klíčit bych začal tak 7. dubna - kdyby náhodou semínka nevyklíčily, abych stihl nějak dořešit nový.

Substrát pro pelargonie 50 l - jednu kytku zkusím v květináči, dvě záhonek, v tomhle kytky budou růst (na záhonku vykopu díru a dám tam substrát)

tady nevím kterej, mají dva
https://www.obi.cz/zemina-pro-muska...-50-l/p/3847126 - levnější, asi nehnojenej?

https://www.obi.cz/dalsi-kvetinove-...-50-l/p/9619032 - o něco dražší, s kristalonem

asi to je spíš jedno, co?

četl jsem FAQ a tam se doporučuje substrát pro pelargonie jako "klasika", tak jsem z toho pochopil že bude o něco lepší než univerzál, ale jestli to tak není, rád se nechám poučit.

Agro Hnojivo slepičí hnůj 3 kg
dal bych (ještě teď v březnu, hned co by to přišlo) na spodek vykopaný díry v záhonku před přidání substrátu. Do květináče spíš ne.

Profík lignohumát
na přihnojení k začátku růstu kytky, až budou venku přesazený a bude vidět že se chytily

KRISTALON Gold v lahvi 200 g
je to ten správnej kristalon? ono jich tam mají asi 20 druhů.

hnojivo na květ bych řešil až to bude aktuální, nerad bych se unáhlil



dává to takhle smysl? Díky

Old Post 23-03-2020 v 12:44 PM
jundr9 je offline   Profil uživatele jundr9   Find more posts by jundr9   Foto galerie člena jundr9     Add jundr9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 7

Ahoj, kup si raději hnojiva přímo na konopi, pokud chceš levné, tak Atami Terra Leaves 1l na růst koupíš do 200,- nebo Plagron Terra grow 1l taky tak.

Grower sponzor

Old Post 23-03-2020 v 12:51 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 8

Jak říká GrowPlace. A kup k tomu ještě min. 1 pytel navíc. Pro 1 AF pocitej aspoň 15L kvetnik. Cim vic pak přidáš substratu do záhonů, tim líp a kytky se ti odvdeci nejen velikostí.

Thomas V.

Old Post 23-03-2020 v 21:26 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hruškomet
Stálý Člen

Karma uživatele Hruškomet - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 9

Ahoj! Pokud za sebe mohu poradit na objednávku z obi se vykašlat rovnou, není to ani moc low cost a je to shit, ale spíš projet trochu heuréku a najít stránku, nemusí to být nutně growshop, kde tak nějak vše, co potřebuješ. Úplný basic věci si kdyžtak dokoupíš kdekoliv, ale jinak bych ti poradil nějakej levnej grow shop a tam nakoupit.
No a pokud bys chtěl být úplný lowbudget fajnšmeker, mohu doporučit objednat nesířenou melasu, rybí moučku, pšeničný a rýžový otruby, pivovarský kvasnice, chaluhy, případně jiný přísady, dle rozpočtu a to zakomponovat do tvé hlíny ze záhonu. K tomu samozřejmě písek na provzdušnění. no a baj voko na jednu kytku v 50l kýbli počítej 100g otrub, 20g moučky, 20g kvasnic, 10 ml melasy, 1 třetinu písku a zbytek hlína ze záhonu. Vše pořídíš v rybářských potřebách a koňské výživě. Pak mohu ještě doporučit různé myko směsi, za mě nejlepší a nejlevnější dostupná u nás i trichodermou je Trifender. stojí asi 160 3x10g a to není takový vydřidušství jako chtějí v growshopu.
Ať se daří ))

Old Post 01-04-2020 v 23:14 PM
Hruškomet je offline   Profil uživatele Hruškomet   Find more posts by Hruškomet   Foto galerie člena Hruškomet   Click here to Send Hruškomet a Private Message   Add Hruškomet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hruškomet
Stálý Člen

Karma uživatele Hruškomet - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 10

Jo a teda, pokud máš někde přístup nebo si pogoogli, jestli není někde v okolí zdroj kompostu nebo hnoje, pokud nemáš svůj. Ten by jsi prvně naředil třetinově s tou původní hlínou a pak až dělal finální remix.

Old Post 01-04-2020 v 23:16 PM
Hruškomet je offline   Profil uživatele Hruškomet   Find more posts by Hruškomet   Foto galerie člena Hruškomet   Click here to Send Hruškomet a Private Message   Add Hruškomet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 11

Ahoj
Úplne chápem tvoju situáciu a rád ti poradím:
--vyklic medzi vlhkými vreckovka mi, potom ich pichni do kelimku so substratom
--pri 10cm veľkej rastlinke hod na flek, a to 1) priamo do vykopanej diery, budeš mať väčšiu rastlinku, samozrejme to úprav
2) do kvetináča, ideálne čím najväčšieho

--substrat stačí zahranicky, pridaj perlit ako si písal a prvých 6 týždňov hnojit nemusíš.. potom pri raste slepačí trus a v kvete nejaky Alga Bloom

--kvetinac zalievaj keď je ľahký, ak to bude v zemi tak len sem tam ak prší, ináč podľa oka uvidíš

--skus ich pristrihnut, pohrať sa, experimentovať..

--pripadnu kosu suš na tmavom chladnom mieste

--drt bal pal s radosťou!

Stan43

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 02-04-2020 v 20:28 PM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jundr9
Nový Člen

Karma uživatele jundr9 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 12

Díky všem za rady, beru si je k srdci, potom budu psát jak se mi to daří.

Kdyby ještě někoho napadlo něco, na co jsem zapomněl nebo co si neuvědomuju, tak budu rád když napíšete.

Sušení mám zatím v plánu na suché, temné půdě, potom nechat dojet v zavařovačkách, až budou dojetý tak do každé hodím bovedapack 62%, kterej bych v případě delšího uschování měnil. Ale nechci mít zatím velký oči

Old Post 02-04-2020 v 23:06 PM
jundr9 je offline   Profil uživatele jundr9   Find more posts by jundr9   Foto galerie člena jundr9     Add jundr9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jundr9
Nový Člen

Karma uživatele jundr9 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 13

Tak včera jsem nechal semínka přes noc odmočit a dal do substrátu - nakonec jsem zkusil návod, kterej jsem našel na stránkách seedbanky od který mám semínka - https://dutch-passion.blog/soil-germination-method/

Doufám že ty 4 dny uběhnou rychle, abych stihnul případně dokoupit další, kdyby se tenhle systém nepovedl

Všechno mi je tak nějak jasný, jenom mě napadla jedna věc. Až semínka vyklíčí tak budou za oknem (nebo před oknem? prostě v pokoji). Díval jsem se na videa na youtube kde je dávají do nějakých boxů kde na to svítí ledka. Bylo vidět, že jak je to přikritý plastem, tak se tam hezky drží vlhkost. Myslíte že by mělo smysl udělat pro kytky, který budou za oknem takovej menší skleník z průhledných pet flašek?

představoval bych si to asi takto: rozřízl bych 2l pepsi petflašky na půl (aby bylo dost místa aby kytka mohla růst směrem nahoru), a buď bych po stranách udělal pár dírek, nebo nechal otevřený víčko. Účinek, kterej si od toho představuju je ten, že tama bude vlhko a teplo, a bylo by kytičkám dobře .
uvědomuju si, že to reálně nebude mít nějakej extra účinek, ale jsem prostě zapálenej začátečník a mám potřebu pořád něco zkoušet hlavní je, aby to nebylo spíš na škodu.

co myslíte?

díky za rady

Old Post 08-04-2020 v 22:45 PM
jundr9 je offline   Profil uživatele jundr9   Find more posts by jundr9   Foto galerie člena jundr9     Add jundr9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hvězdář
Stálý Člen

Karma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 14

Pokud ti na tu petku bude smažit slunko, tak tu sazenici spíš upečeš. A semínko může vyklíčit i později, než za 4 dny. Jednou mi vyklíčilo až po 14 dnech, ale to už je extrém.

2015: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75591&perpage=50&pagenumber=1
2016: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=76988

Old Post 09-04-2020 v 12:47 PM
Hvězdář je offline   Profil uživatele Hvězdář   Find more posts by Hvězdář   Foto galerie člena Hvězdář   Click here to Send Hvězdář a Private Message   Add Hvězdář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradnick
Stálý Člen

Karma uživatele zahradnick - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 15

na ten skleníček sa vykašli, kytkám bude fajn aj bez toho, hlavne aby boli na slnku, inak sa ti budu ťahať a budú mať len dlhé stonky. V tom prípade, ak sa budú ťahať, tak pravidelne dosýpaj ten kvetník, skrátka aby sa nezlomili vyplvom vlastnej veľkosti/váhy. Keď bude vonku pekne a nebude moc fúkať vietor, tak ich daj kdesi na von na parapet, nech im zmohutnejú stonky a zvykajú si na vonkajšie podnebie. Bacha, aby si ich tam nezabudol na noc. A neprelievaj ich

Old Post 11-04-2020 v 23:14 PM
zahradnick je offline   Profil uživatele zahradnick   Find more posts by zahradnick   Foto galerie člena zahradnick   Click here to Send zahradnick a Private Message   Add zahradnick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jundr9
Nový Člen

Karma uživatele jundr9 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 16

Tak shamani vyklíčili všichni 3, mám radost. Je to cca 10 dní.

U dvou z části začínají hnědnout děložní lístky - chápu to tak, že svou práci splnily (kyti už mají pár pater), tak odpadnou - je to normální, přirozený?

V květináči občas vidím malou pavučinku - není na listech, ale spíš ze stonku ke květináči, nebo z květináče na parapet (zatím jsou kytky za oknem). Zkoušel jsem dohledat, jestli to nejsou svilušky, ale na listech nic není. Myslíte, že to je jenom nějakej pavouček, co se mu líbí kytky? na parapetu jsem nikdy žádnou kytku neměl, tak nemůžu porovnat jestli by tam pavučinka byla i v jiným případě.

díky

Old Post 22-04-2020 v 14:24 PM
jundr9 je offline   Profil uživatele jundr9   Find more posts by jundr9   Foto galerie člena jundr9     Add jundr9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-05-2019 - první outdoor - ve městě - 3 odpovědí
12-03-2019 - 2019 Outdoor, pomoc - 7 odpovědí
05-12-2016 - Outdoor zápach - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0784600 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív